Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: KTOŚ, nie my  (Przeczytany 6713 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 10 Kwiecień, 2012, 11:25:33 am »

Wziąłem to ze strony LKO. Moralizatorstwo? A może coś w tym jest? Poczytajmy.

Wystarczył dłuższy o jeden dzień weekend, koniec postu, szczypta powiewu wiosny i… Spacerując ulicami miasta mijam efekty działalności KTOSIÓW. Ci KTOSIE zaśmiecili lubańskie ulice wszelkiej maści celulozą, która przy każdym większym powiewie wiatru unosi się nad naszymi głowami. Ci KTOSIE pozostawiali puste lub niedopite butelki po wszelkiej maści trunkach wyskokowych. Ci KTOSIE ujawnili - na chodnikach lub rabatkach - zawartość swoich  żołądków...

reszta pod linkiem:

http://lko.com.pl/news.php?extend.327
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1 : 10 Kwiecień, 2012, 12:22:35 pm »

Takie rzeczy jak porządek trzeba mieć wpojone od dziecka. Cezarku mój drogi, to, że ludzie czasem zaśmiecają chodniki i ulice papierami i butelkami niejednokrotnie jest spowodowane np brakiem śmietników. Nie mam zwyczaju wyrzucać śmieci na ulicę czy chodnik ale niejednokrotnie gdy np zjadłam cukierka, batona czy cokolwiek innego podczas wędrówki przez nasze miasto cierpliwie trzymając ów papier czy złotko w ręku, uszłam kilometr i dwa i niestety śmietnika nie uświadczyłam, dlatego mam w zwyczaju takowe śmieci od razu wrzucać do torebki. jestem pewna, że moja córka zachowuje się podobnie, to dobra i kulturalna dziewczyna. Co do syna, to nie byłabym taka pewna  , faceci zwłaszcza Ci bardzo młodzi lubią pogrzeszyć, pobałaganić, dla nich to taki "akt dorosłości"  Wychowując go starałam mu się wpoić dobre nawyki i mimo, że ma już 20 lat, jeśli w mojej obecności robi jakieś głupoty, to od razu zmywam mu głowę. Moje dzieci czasem się wkurzają, bo idąc gdziekolwiek przez miasto, potrafię się schylić, podnieć leżącą na ulicy np torbę po chipsach, czy cokolwiek innego a następnie wyrzucam to do pierwszego napotkanego śmietnika. Dzieci mówią, że to wstyd a ja uważam, że wstyd to wówczas, gdy w cywilizowanym kraju w środku Europy w 21 wieku śmieci walają się po ulicy.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 10 Kwiecień, 2012, 20:30:05 pm »

Cytuj
uszłam kilometr i dwa i niestety śmietnika nie uświadczyłam,

Cytuj
Moje dzieci czasem się wkurzają, bo idąc gdziekolwiek przez miasto, potrafię się schylić, podnieć leżącą na ulicy np torbę po chipsach, czy cokolwiek innego a następnie wyrzucam to do pierwszego napotkanego śmietnika. 

 Joluniu  Mysiu - Pysiu przyznaj sie gdzie ty wyrzuciłaś to opakowanie po chipsach  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #3 : 10 Kwiecień, 2012, 21:31:13 pm »

Joluniu  Mysiu - Pysiu przyznaj sie gdzie ty wyrzuciłaś to opakowanie po chipsach  Buziak

Wykorzystałam jako torebkę na drugie śniadanie dla siebie.   
I co,  znów masz motylki w pępuszku ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 12 Kwiecień, 2012, 00:18:02 am »

Niezła analiza. Przed nami kolejne dni wolnego i kolejne pola dla popisu dla KTOSI. Pani Jolu. Czy aby Pani na pewno spacerowała po Lubaniu? Ja chodzę dość często i jeszcze nie zdarzyło mi się aby kosz od kosza był kilometr czy dwa. No chyba, że wędruje się po poligonach i Wielkim Lesie Lubańskim. Prawdą jest, że są rejony gdzie nie ma kosza na koszu jak w centrum. Ale często jest to efekt działania KTOSIÓW z artykułu LKO.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
12LENI ŚLEPY STARUSZEK - CZY KTOŚ DA MU DOM NA GODZIWĄ EMERYTURĘ? Zwierzęta Feride 0 2532 Ostatnia wiadomość 06 Listopad, 2010, 19:29:55 pm
wysłane przez Feride
Piaskowanie/szkiełkowanie, malowanie proszkowe. Czy ktoś się tym zajmuje w DLB? Hydepark Shakin 3 7099 Ostatnia wiadomość 28 Kwiecień, 2011, 20:04:07 pm
wysłane przez Shakin
czy ktoś wie co z przetargiem w sprawie Spółdzielni Inwalidów Lubamet Hydepark plomyks 1 3865 Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2011, 19:25:44 pm
wysłane przez Tony
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Piotrusiu panie, nie bądź despotą Jolanta Dobrzyńska « 1 2 3 4 5 » Jola 63 55979 Ostatnia wiadomość 01 Październik, 2011, 01:16:59 am
wysłane przez Jola
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Reklama Lubania....??? :) A jednak ktoś ją zrobił... Hydepark MooseDlb 12 11347 Ostatnia wiadomość 11 Styczeń, 2012, 16:17:01 pm
wysłane przez melioracja
gdzie uzyskać pomoc psychologiczną?? może ktoś wie??? prosze o podpowiedź Hydepark « 1 2 3 4 » kobieta 45 34773 Ostatnia wiadomość 12 Sierpień, 2013, 23:17:39 pm
wysłane przez x
Nie sieją. Wiadomo kogo! Hydepark janus58144 9 8911 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2014, 12:04:38 pm
wysłane przez Jola
Część PO nie wsparła obniżki Hydepark janus58144 2 4737 Ostatnia wiadomość 01 Luty, 2014, 18:04:22 pm
wysłane przez Prowincjusz