Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Zmiany na Luban24.pl w 2012 roku  (Przeczytany 59193 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #45 : 14 Kwiecień, 2012, 13:29:24 pm »

Cytuj
Jednych celem jest poezja,

Paweł jeżeli mój blog jest uciążliwy (a wiesz, że piszę) to można go zlikwidować.
Ja piszę u Was i przerzucam na Kobieta pl. wiersze, oraz Poetyckie Zacisze, tam też jestem
globus. Ale tam przynajmniej mnie oceniają i jak do tej pory pozytywnie. U nas nawet nie
stać nikogo na krytykę. Jeżeli mam być ciężarem, starym nudziarzem, częstochowskim
rymokletą, to nie będę wam zatruwał i przynudzał, zlikwiduj bloga a na Poeci i miłośnicy
poezji nie muszę wchodzić.
Chciałem się dzielić moimi przemyśleniami w wierszykach ale jeżeli uważacie, że chcę siebie
wypromować to nie ma potrzeby bym u was pisał. Powiadom mnie kiedy zlikwidujecie
mój blog i zestawienie moich wpisów bym mógł je przerzucić do siebie. Bo ja piszę u was
na żywo i nie kopiuję, utracił bym bezpowrotnie wiele wierszyków.
Jedynym celem jest poezja - to moje życie.
Pozdrawiam...
Henryk Gil - globus
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #46 : 14 Kwiecień, 2012, 13:46:19 pm »

Ale Globus, pisz sobie ile chcesz i nie traktuj mojego wpisu personalnie. Gdyby wszyscy pisali o poezji to nie bylo by czego moderowac
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #47 : 14 Kwiecień, 2012, 16:32:04 pm »

Kiedy niemal 3 lata temu Jolek założyła wątek "Poeci..." pomyślałam, po co taki wątek na portalu miejskim. Dziś myślę sobie, że było to jedno z lepszych posunięć. Wiem, że nasze wiersze są czytane, bo "ludzie na mieście gadają", zresztą nie tylko do mnie "gadają". Spotkanie na portalu poetów i muzyka zaowocowało "naszymi" piosenkami. Informacja o tym, że piszemy wiersze i spotykany się w Domu Kultury w ramach Grupy Literackiej Nurt przyniosło Nurtowi nowych członków. Promocja naszych Nurtowych działań- wieczorków, spotkań autorskich dotarła do widzów, czytelników, Wiem, że relacje z tych działań zamieszczane na portalu czytają i oglądają ludzie z dalekich zakątków świata, którzy nas znają i choćby tak mogą uczestniczyć w naszych działaniach.
Dlatego, Heniu, dalej będę tu zamieszczała wiersze i wierszyki, i mam nadzieję ty i inni Poeci, poeci i wierszokleci również  Ja czekam na wasze wiersze i lubię je tutaj czytać.

Myślę, że informacja o działaniach różnych podmiotów organizacyjnych naszego miasteczka, to jest to co powinno się pojawiać na portalu i dotarcie do organizacji i namówienie, nauczenie, jak z portalu korzystać, to powinna być misja Redakcji.

Z trollingiem i wielką słowną agresją spotykam się na wielu portalach i forach, to jakiś znak czasów. Brak szacunku do drugiego człowieka, brak odpowiedzialności za swoje słowa, brak autocenzury panoszą się we wszystkich mediach. Nie dam na to rady, ja osobiście ignoruję trolli, bo dyskusja z nimi nie ma sensu i omijam ich wpisy bez czytania i zaglądania w linki.

Portalowi życzę rozwoju, a użytkownikom zdrowego rozsądku, szacunku do innych użytkowników oraz do właścicieli portalu, dzięki którym mamy miejsce, które możemy wykorzystywać do rozpowszechniania i uzyskiwania szybkich informacji na temat naszej małej ojczyzny.

Ale elaborat napisałam, ale kto chce przeczyta, kto nie, poleci dalej.
Redakcji życzę cierpliwości do nas i uśmiechów na co dzień.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)



Punkty: +1/-124
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 31
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #48 : 14 Kwiecień, 2012, 20:46:51 pm »

Panie Pawle odnośnie problemu moderowania portalu wynika on ze sposobu moderowania go przez drugiego administratora. Dotychczas nie zauważyłem jakiegokolwiek niezadowolenia z Pana moderowania. Może dlatego, że jest on minimalny, obiektywny i profesjonalny. Natomiast proszę zwrócić uwagę na sposób moderowania przez Pana Piotra. Zawsze i na niemalże na każdy temat ma dużo do powiedzenia i to w sposób krytyczny, często "obraźliwy", z bardzo mocną stronniczością. W mojej ocenie moderator powinien być na forum niemalże niezauważalny. Tym czasem po dokonaniu wpisu, nie zgodnego z poglądem Pan Piotra, jest komentarz, a nawet groźby zbanowaniem, a także nieuzasadnione zbanowanie. Proszę zobaczyć, że zadając pytania do wójta gminy odpowiedzi udziela Pan Piotr nie mający z tym nic wspólnego. Ponadto dokonuje wpisu obraźliwego, który po znacznym czasie modyfikuje ( łagodzi), gdzie inni użytkownicy takiej możliwości nie mają. Dlaczego my musimy postępować zgodnie z regulaminem, a Pan Piotr nie? Zamykając kolejne wątki, my czyli użytkownicy mamy pretensje, ponieważ nie są podawane przyczyny, np. osoba pokrzywdzona  wniosła o zamknięcie wątku, naruszono dane osobowe, itp. Każdy z nas jest odpowiedzialny za wypowiadane słowa i zna ewentualne ich konsekwencje, za które odpowie sam. Myślę, że to jest największy problem  z moderowaniem forum. Nie mam nic do Pana Piotra, ale mógłby wyciągnąć wnioski z opinii nie tylko mojej, ale i innych użytkowników forum, aby mogło się  ono dalej rozwijać. Pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 60
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #49 : 15 Kwiecień, 2012, 00:16:48 am »

Kultura i Ogłoszenia mają zostać.Z polityki możecie zrezygnować.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #50 : 15 Kwiecień, 2012, 10:52:58 am »

Kultura i Ogłoszenia mają zostać.Z polityki możecie zrezygnować.

I to jest właśnie cenzura, o tym można pisać a o tamtym już nie. Takie tematy jak ekonomia czy polityka w obecnej dobie są obecne w naszym życiu, niestety ale świat się zmienił. Czasem interesuje mnie polityka, czasem tematy ekonomiczne, innym razem liznę trochę kultury czytając wiersze zamieszczone na Forum a jak zaistniej taka potrzeba to skorzystam z ogłoszenia lub sama jakieś zamieszczę, bo w danej chwili takie będą moje potrzeby. Poza tym przekrój ludzi korzystających z Forum jest bardzo różnorodny i moim zdaniem to jest bardzo dobre a zmiany i ograniczenia spowodują tylko tyle, że Forum umrze śmiercią naturalną.

Pozdrawiam Pawła i Piotra. Moi drodzy ja osobiście doceniam trud, który wkładacie w to Forum a to, że czasem mam inne zdanie nie oznacza, że jestem do Was wrogo nastawiona.
PS. Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #51 : 15 Kwiecień, 2012, 12:33:56 pm »

                           moderator jest między młotem a kowadłem
                       faktycznie to spory problem ale macie moderatorzy za swoje
                       polityka jest fe i mieszanie się w nią lub co najmniej okazanie sympatii
                            z którejś ze stron tworzy dramat widoczny powyżej w tłumaczeniach się
             albo dzwonienie że on napisał siamto a ten owamto.....
                            to po cholerę rozdajesz swój numer tel. !?

                               ogólnie w wątkach panuje chaos
                                 zaczyna się pisać o niebieskich migdałach a kończy na
                                    motylach i misiach pysiach
                                 od zapanowania na tym chaosem powinno się zacząć
                                  temat to temat i basta
            stanowcza bez pobłażań moderacja,nie podoba się to droga wolna
                    nie ulegać szantażom typu uciekam z forum , kasuje profil
                                 internet uzależnia więc i tak powrócą....
                    nie szanują Twojego czasu który spędzasz po prokuraturach więc
                           dlaczego masz szanować czyjeś wypociny czy pomówienia ?!
                        utworzyć wątek śmietnik i tam pakować nie tematyczne wypociny
                                      i niech sobie dalej ciągną dialog
                              a co do naszych kochanych literatów to raczej poza problemem
                    nic złego nie czynią w sowich wątkach a kto nie ma ochoty niech nie zagląda
                                     
                                 polityka... hm... polityka... to ogólnie masakra
                                     nawet wśród znajomych na czas zamyka się tematy polityczne
                                    aby czasem nie doszło nawet do rękoczynów
                                Polak z natury lubi obrzucić błotem lub naplotkować
                                 tego typu zalążki na starcie powinno się likwidować
       
                              uczestniczę w życiu na innych forach,forach związanych z pasją
                                tematem przewodnim jest pasja i pomoc wzajemna
                               polityki wręcz nie ma więc brak tego typu problemów
                                      owszem znajdzie się od czasu do czasu ktoś nawiedzony
                                           lecz jest regulamin, nie stosujesz się więc do widzenia....



                         
             
                               


                                   
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień, 2012, 12:40:22 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #52 : 15 Kwiecień, 2012, 12:59:32 pm »

Nie rozumiem tej dyskusji. Z trollami i przestępcami internetowymi, jak np. "uczciwy" się nie rozmawia. Proste
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #53 : 15 Kwiecień, 2012, 13:14:49 pm »




                          widzicie  i po problemie
                                 to takie proste przecież
                                       
                                             to zwalcz te wiatraki jak to takie proste....
                             
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +1/-124
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 31
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #54 : 15 Kwiecień, 2012, 17:13:44 pm »


Nie rozumiem tej dyskusji. Z trollami i przestępcami internetowymi, jak np. "uczciwy" się nie rozmawia. Proste

To jest najlepszy przykład profesjonalnej pracy "uczciwego" moderatora. Bez obrażania, pomówień i nie manipulowania opinii publicznej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-0
Offline Offline

Wpisy: 71
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #55 : 15 Kwiecień, 2012, 19:18:19 pm »

cyt. Tony "... stanowcza bez pobłażań moderacja,nie podoba się to droga wolna..."

cyt. Tony " ... znajdzie się od czasu do czasu ktoś nawiedzony
                                           lecz jest regulamin, nie stosujesz się więc do widzenia...."

Dokladnie tak. Oprocz regulaminu istnieja tez niepisane prawa, zakazy i nakazy, ktorymi powinnismy kierowac sie na codzien w zyciu i ich tez powinnismy przestrzegac. A plakac to w domu w poduszke. Kazdy powinien ponosic konsekwencje swojego postepowania. Moderator to nie przedszkolanka.



Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #56 : 15 Kwiecień, 2012, 22:04:39 pm »

porządek musi być
i co byśmy nie napisali na każdym z wątków tego forum
to każdy z nas musi pamiętać o tym
że nie tylko trolle odwiedzają ten portal
różnego rodzaju instytucje mają tu swoje profile
i należy uszanować zdanie osób
które odpowiadają za jego merytoryczną stronę
osobiście nie wszystko mi się podoba
ale nie ja jestem odpowiedzialna za całokształt strony
nie ja zbieram cięgi i laury
więc pozostaje mi dostosować się
albo spadać
dobrej nocy

P.S
Paweł jakiś czas temu nie odpowiedziałeś mi na maila  Smutny

pozdrawliaju wszystkich
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #57 : 15 Kwiecień, 2012, 22:12:36 pm »

http://www.luban.fora.pl/  to były czasy !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #58 : 16 Kwiecień, 2012, 15:50:42 pm »

Cytuj
ogólnie w wątkach panuje chaos
                                 zaczyna się pisać o niebieskich migdałach a kończy na
                                    motylach i misiach pysiach

Tony Mysia- Pysia od myszki nie od miśki.

 Można pójść jeszcze dalej. Trolli ubrać w takie mundurki:

stock-vector-vector-user-icon-26138593 (1104 x 800).jpg



Natomiast tym poważnym,pragmatycznym i trzymającym się kurczowo tematu polecam większy wybór. Cóż że bez twarzy.Ale w pięknych mundurkach i czwórkami.

stock-vector-vector-user-icon-26138593 (1104 x 800).jpg


stock-vector-vector-user-icon-26138593 (1104 x 800).jpg

* stock-vector-vector-user-icon-26138593 (1104 x 800).jpg (108.18 KB, 1104x800 - powiększony/pobrany 663 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #59 : 16 Kwiecień, 2012, 16:00:05 pm »

Można pójść jeszcze dalej. Trolli ubrać w takie mundurki:

Coś mi nie poszło.Za duży plik.

[ Załącznik nie ma prawidłowego formatu lub nie istnieje ]
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zmiany na luban24.pl Polecane - Strona główna « 1 2 » Paweł Sokołowski 23 24709 Ostatnia wiadomość 07 Marzec, 2011, 21:02:30 pm
wysłane przez curious
Zmiany w lubańskim urzędzie Miasto Lubań Urząd Miasta 11 14802 Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2011, 23:08:50 pm
wysłane przez x
MDK Lubań - Czy nadszedł czas na zmiany? Hydepark « 1 2 3 4 5 » borisem 60 55535 Ostatnia wiadomość 08 Lipiec, 2011, 07:23:55 am
wysłane przez Samozapłon
W 2012 roku życzę sobie ... Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 7 10029 Ostatnia wiadomość 31 Grudzień, 2011, 15:47:44 pm
wysłane przez PTSM LUBAŃ
ARCH. - Nabór na szkolenia indywidualne w roku 2012 PUP Lubań Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3638 Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2012, 15:01:47 pm
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Konkurs na Bloga Roku 2012 Ogłoszenia drobne p.michalski 0 2325 Ostatnia wiadomość 25 Styczeń, 2013, 00:44:46 am
wysłane przez p.michalski
Zmiany w LSM PANACEUM Hydepark naja 8 9500 Ostatnia wiadomość 15 Marzec, 2013, 22:04:41 pm
wysłane przez edward osman
Burmistrz Lubania laureatem plebiscytu „Osobowość Roku 2012” Gazety Wojewódzkiej Miasto Lubań Urząd Miasta 6 11181 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2013, 05:42:26 am
wysłane przez albert53
Powiat po roku 2012 Polecane - Strona główna powiat 0 2864 Ostatnia wiadomość 15 Lipiec, 2013, 13:18:12 pm
wysłane przez powiat
Czas na zmiany ! Hydepark Wojciech Zembik 9 9454 Ostatnia wiadomość 29 Lipiec, 2014, 09:39:36 am
wysłane przez PIOTRUS