Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Zmiany na Luban24.pl w 2012 roku  (Przeczytany 59197 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« : 02 Kwiecień, 2012, 11:56:49 am »

W zwiąku ze zmianą platformy forum planuje kilka zmian, które chciałbym z wami omówić

Planowane zmiany:
- uproszczenie ilosci działów (nastąpi zmiana nazewnictwa działów oraz usuniecie niektorych)
- usuniecie blogow (idea sie nie sprawdzila)
- ogloszenia ze wzgledu na spam zostana wydzielone poza forum (teraz mamy userow rejestrujacych sie tylko po to zeby dodac link do jakis betterware czy pracy przy skladaniu dlugopisow)
- kalendarz wydarzen zostanie zmodyfikowany i bedzie zawieral tylko imprezy gdzie mamy patronat medialny, beda one dodatkowo promowane na stronie glownej (dodanie imprez tak jak w tej chwili na zasadzie wspolpracy)
- dzial video, ktory mial w zamysle zbierac wszystkie dodane filmy zostanie usuniety
- galeria zostanie zmieniona tak aby mozna w niej szybko i bez moderacji zamieszczac wlasne zdjecia
- katalog firm zostanie przebudowany i rowniez wylaczony poza forum
- prawdopodobnie system oceny uzytkownikow zostanie wylaczony (plusiki/minusiki) na rzecz systemu oceniajacego wklad w zycie forum
- zostanie wdrozony predefiniowany system ostrzezen dla uzytkownikow
- postaram sie utworzyc grupe moderatorow
- reklamy w portalu zostana kompletnie przebudowane i bedzie mozliwosc ich wylaczenia dla osob o okreslonym stazu na forum
- strona glowna oraz paski boczne rowniez zostana przebudowane, nie sa obecnie uzywane

Zmiany sa planowane etapowo, chcialbym je zamknac do wakacji.
Jakies uwagi?
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień, 2012, 12:28:38 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1 : 02 Kwiecień, 2012, 16:49:43 pm »

Pawełku, szeryfie mój drogi, mam nadzieję, że usunięcie mojego bloga nie będzie jednoznaczne z usunięciem mojego wątku pt. Moje miasto, mój świat. Trochę się do niego przywiązałam, do Ciebie zresztą też.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #2 : 02 Kwiecień, 2012, 18:59:56 pm »

Nie usuwamy postów ani tematów, jedynie idee blogów. Tematy zostaną przeniesione do odpowiednich działów. Blog to rodzaj internetowego pamiętnika, gdzie często dodajemy nowe wpisy dotyczące naszych przemyśleń i spraw codziennych. Blogi na L24 to najczesciej jeden ciagnacy się temat - nie ma to nic wspolnego z definicja bloga i jedynie w pewien sposob tworzy sztuczny niedzialajacy twor.

Tematy zostana przesuniete, tak zeby osoby prowadzace blogi byly zadowolone. O ile ktos chce aby pozostawic mu bloga w obecnej formie, to oczywiscie jest to sprawa do dyskusji i nie widze problemu. Natomiast wyrazne wydzielanie platformy blogowej nie sprawdzilo sie - stad decyzja o usunieciu dzialu z menu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #3 : 02 Kwiecień, 2012, 19:30:55 pm »

Dzięki za wyjaśnienia czarujący szeryfie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #4 : 02 Kwiecień, 2012, 19:52:56 pm »

Pawle ..witaj..a co z awatarami?

mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #5 : 03 Kwiecień, 2012, 15:15:42 pm »

Awatary pozostana, byly jakies trudnosci z przeniesieniem czesci avatarow, ale powinny byc dostepne. Rozumiem Mark ze pytasz bo cos Ci nie dziala?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #6 : 03 Kwiecień, 2012, 15:40:53 pm »




                u mnie nadal to samo:
       Wystąpił błąd!
                    Nie można zapisywać w katalogu załączników.
                     Twój załącznik lub awatar nie może być zapisany.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #7 : 03 Kwiecień, 2012, 16:04:38 pm »

Tony, sprawdz teraz prosze. Zmienilem uprawnienia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #8 : 03 Kwiecień, 2012, 17:33:13 pm »

Paweł.. Witaj.załączniki nie wchodzą..ale rozumiem..

mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #9 : 03 Kwiecień, 2012, 20:51:16 pm »

Tony, sprawdz teraz prosze. Zmienilem uprawnienia.

                            hm... już nie nawiązując do wypowiedzi Widelca...
                        ale jak ktoś prosi to wypada odpowiedzieć:
                                                  dalej to samo... Smutny
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2012, 20:54:22 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #10 : 03 Kwiecień, 2012, 21:08:07 pm »

Pawle, jak już do ciebie pisałam jestem w głębi duszy zachowawcza i nie przepadam za zmianami, ale wiem, że nie ma postępu bez zmian, dlatego będę czekać na zmiany najeżona, ale przychylna.
Jak ci już wiele razy pisałam dla nas starszych (wiekiem nie duchem) dobrze byłoby zrobić coś w rodzaju krótkiej prezentacji nowych możliwości portalu(szkolenia), no i byłaby okazja wypić razem herbatkę.

"Planowane zmiany:
- uproszczenie ilosci działów (nastąpi zmiana nazewnictwa działów oraz usuniecie niektorych)
   tak, wiele działów umarło już dawno
- usuniecie blogow (idea sie nie sprawdzila)- nie interesuje mnie ta kwestia
- ogloszenia ze wzgledu na spam zostana wydzielone poza forum (teraz mamy userow rejestrujacych sie tylko po to zeby dodac link do jakis betterware czy pracy przy skladaniu dlugopisow)- tu masz rację, denerwują czasem powtarzane kilka razy ogłoszenia, ale wydzielony dział ogłoszeń poza forum jest potrzebny
- kalendarz wydarzen zostanie zmodyfikowany i bedzie zawieral tylko imprezy gdzie mamy patronat medialny, beda one dodatkowo promowane na stronie glownej (dodanie imprez tak jak w tej chwili na zasadzie wspolpracy)- i tu mam obawy, bo jestem chyba największą fanką kalendarza imprez- myślę, że przez cztery lata obecności na forum dodałam do niego najwięcej i chciałabym nadal dodawać i znajdować  imprezy i to rozmaite, bo myślę , że po to jest kalendarz- zaglądam i wiem co, gdzie i kiedy, a imprezy przez was promowane to może na banerkach dodatkowo, pomyśl, bo kalendarz z jedną dwoma imprezami na krzyż mija się z ideą kalendarza
- dzial video, ktory mial w zamysle zbierac wszystkie dodane filmy zostanie usuniety- mało tam zaglądałam
- galeria zostanie zmieniona tak aby mozna w niej szybko i bez moderacji zamieszczac wlasne zdjecia- jestem bardzo za, bo lubię zdjęcia, a ostatnio nie umiałam się po galerii poruszać
- katalog firm zostanie przebudowany i rowniez wylaczony poza forum- tak
- prawdopodobnie system oceny uzytkownikow zostanie wylaczony (plusiki/minusiki) na rzecz systemu oceniajacego wklad w zycie forum- przez kilka lat nie zauważałam, że coś takiego jest i do dziś nie wiem po co to komu, dzieciom to i może owszem, ale dorosłym?
- zostanie wdrozony predefiniowany system ostrzezen dla uzytkownikow - nie rozumiem o co chodzi, możesz mi wyjaśnić ten punkt?
- postaram sie utworzyc grupe moderatorow- to odpowiedzialne zajęcie i pewnie pracochłonne
- reklamy w portalu zostana kompletnie przebudowane i bedzie mozliwosc ich wylaczenia dla osob o okreslonym stazu na forum- nie lubię tych migających, reszta mi nie przeszkadza, w końcu na czymś musisz zarabiać, a reklamodawcy mają dobry sposób dotarcia do klienta
- strona glowna oraz paski boczne rowniez zostana przebudowane, nie sa obecnie używane- korzystam czasem z pasków bocznych, aby gdzieś łatwo się dostać(np na "Poetów" jak mi zjadą z "Na forum", może niektóre zostawić".

Ogólnie pewnie przyzwyczaję się do nowej wersji, a jak nie, to mój pech, bo bardzo sobie cenię portal Luban24. Wiem, że są osoby, które chętnie używałyby portalu, ale nie potrafią.
Cieszę się, że pojawiają się wciąż nowi użytkownicy i informują nas o tym co robią. Myślę tu o Młodzieżowym Domu Kultury, a dziś znalazłam plakat o meczu Łużyc- nareszcie, ale jest jeszcze wiele organizacji, klubów, stowarzyszeń, które przez portal mogą poinformować, zareklamować, czy po prostu pochwalić się tym co robią często dobrze i pożytecznie.

Życzę satysfakcji z tego co robisz. Pozdrowienia dla Ciebie i Izy.

PS Awataru nie potrafię dodać, jak koledzy wyżej.
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2012, 21:11:09 pm wysłane przez ZUZA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #11 : 03 Kwiecień, 2012, 21:13:53 pm »

Tony, Widelec - avatary raz jeszcze poprawione. Sprawdzilem, działają na koncie testowym
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 03 Kwiecień, 2012, 21:20:04 pm »

Tony, Widelec - avatary raz jeszcze poprawione. Sprawdzilem, działają na koncie testowym

A Firefoks już skorzystał.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #13 : 03 Kwiecień, 2012, 21:21:32 pm »

Dzięki Pawle..dobrze jest widzieć kto pisze.. Chichot

mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #14 : 03 Kwiecień, 2012, 21:43:52 pm »

@Zuza
- kalendarz zostanie tak przebudowany ze dodawac do niego wydarzenia beda mogly tylko osoby o odpowiednim stazu na forum i te dodane imprezy z automaty beda promowane na glownej. W tej chaili kalendarz sie nie sprawdza, wiec wprowadze testowo element dodatkowej promocji - zobaczymy czy to bedzie odpowiednia marchewka zeby w kalendarzu znalazlo sie wiecej imprez.

- system ostrzezen bedzie tak dobrany ze kazdy uzytkownik ktory cos "przeskrobie" otrzyma swego rodzaju punkty karne. Jak nazbiera punktow duzo to moze liczyc sie z karami typu czasowy brak dostepu do forum, etc. System punktacji oraz kar za punkty bedzie opisany. Takie podejscie bedzie bardziej przejrzyste ze strony moderacji oraz mam nadzieje sami uzytkownicy beda bardziej uwazali. System wiaze sie z proba wprowadzenia nowych moderatorow, stad musimy wypracowac nowe, bardziej transparentne zasady zachowania wobec osob trolujacych czy spamujacych forum.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zmiany na luban24.pl Polecane - Strona główna « 1 2 » Paweł Sokołowski 23 24709 Ostatnia wiadomość 07 Marzec, 2011, 21:02:30 pm
wysłane przez curious
Zmiany w lubańskim urzędzie Miasto Lubań Urząd Miasta 11 14803 Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2011, 23:08:50 pm
wysłane przez x
MDK Lubań - Czy nadszedł czas na zmiany? Hydepark « 1 2 3 4 5 » borisem 60 55538 Ostatnia wiadomość 08 Lipiec, 2011, 07:23:55 am
wysłane przez Samozapłon
W 2012 roku życzę sobie ... Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 7 10029 Ostatnia wiadomość 31 Grudzień, 2011, 15:47:44 pm
wysłane przez PTSM LUBAŃ
ARCH. - Nabór na szkolenia indywidualne w roku 2012 PUP Lubań Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3639 Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2012, 15:01:47 pm
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Konkurs na Bloga Roku 2012 Ogłoszenia drobne p.michalski 0 2326 Ostatnia wiadomość 25 Styczeń, 2013, 00:44:46 am
wysłane przez p.michalski
Zmiany w LSM PANACEUM Hydepark naja 8 9500 Ostatnia wiadomość 15 Marzec, 2013, 22:04:41 pm
wysłane przez edward osman
Burmistrz Lubania laureatem plebiscytu „Osobowość Roku 2012” Gazety Wojewódzkiej Miasto Lubań Urząd Miasta 6 11181 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2013, 05:42:26 am
wysłane przez albert53
Powiat po roku 2012 Polecane - Strona główna powiat 0 2864 Ostatnia wiadomość 15 Lipiec, 2013, 13:18:12 pm
wysłane przez powiat
Czas na zmiany ! Hydepark Wojciech Zembik 9 9454 Ostatnia wiadomość 29 Lipiec, 2014, 09:39:36 am
wysłane przez PIOTRUS