Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Na XX sesji Rady Miasta Lubań…  (Przeczytany 40732 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 29 Marzec, 2012, 12:59:27 pm »

Cytuj
Fakt. Nie oglądam tej TV i nie słucham Radia Maryja. Stoję jednak po stronie wolności słowa, wolności wypowiedzi i wolności dostępu do informacji. Jeżeli ktoś nie chce korzystać z dwóch wymienionych mediów - nie włącza ICH. I basta.

Ja również stoję po  po stronie wolności słowa,wolności wypowiedzi i wolności dostępu do informacji. Wszelakich informacji. Jestem również za nie utrudnianiem dostępu do antykoncepcji,dostępu do "różowej landrynki" i jestem jeszcze za równym traktowaniem wszelkiej maści gazet,tygodników,miesięczników itd. A jeżeli komuś to się nie podoba to niech nie ogląda. Niech zmieni kiosk ruchu albo kanał TV.I basta.

cezar nie wiem dlaczego przypomniał mi się taki stary dowcip.

 Kontrola celna
-Obywatelu a co wy tam w tych workach wwozicie do kraju?
-A nic,żarcie dla psa...
-Pokażcie..
 Kontrolowany otwiera worki a tam kawa...
-A!!!!!! mówiliście że to żarcie dla psa...
- No... nie chce to niech żre....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 29 Marzec, 2012, 13:06:46 pm »

Cezar do mnie nie apeluj- to raczej do Fire słowa. Pojmuję to tak jak napisałam- dosłownie!

 Ewa Ty wiesz dlaczego Moczulski był w PZPR ? Wiesz na sto procent. Dlatego ja wierzę że Ty w tym samym celu należysz do kolejnej już partii. Ewa wierzę w Ciebie. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 29 Marzec, 2012, 16:46:10 pm »

Do kolejnej?! Jak dotąd byłam w jednej Chichot Jak wstąpię do jakiejś to pierwszy będziesz wiedział
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 29 Marzec, 2012, 19:14:26 pm »

Do kolejnej?! Jak dotąd byłam w jednej Chichot Jak wstąpię do jakiejś to pierwszy będziesz wiedział


A to przepraszam. Zmylił mnie ten link dodany przez Ciebie na innym portalu   Teraz wiem że to z zamiłowania do kabaretu  

!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #19 : 29 Marzec, 2012, 19:17:48 pm »

Akurat tutaj mocno kibicuję Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #20 : 31 Marzec, 2012, 11:43:20 am »

Nie tylko radni mają swój głos w sprawie
Cezary Pazura o Radiu Maryja
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 31 Marzec, 2012, 16:15:06 pm »

Proste?
<a href="http://www.youtube.com/v/81dFlM0BavE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/81dFlM0BavE?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>Proste!
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #22 : 31 Marzec, 2012, 17:36:47 pm »

gratuluje oswiecenia.
dodajac tylko dwa nowe ogolnopolskie kanaly tv analogowej trzebaby wylaczyc cala siec komorkowa.

za to jesliby wylaczyc telewizje naziemna, do dyspozycji obywateli pozostanie pasmo w ktorym zmiesci sie bezproblemowo 10 ogolnopolskich operatorow , oferujacych nie tylko rozmowy glosowe, ale i internet w jakosci LTE.

no ale po co wam wolnosc. macie telewizje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #23 : 31 Marzec, 2012, 21:05:02 pm »

Oświecenie przychodzi wyłącznie w oparciu o wiedzę. Wszystkie stacje TV naziemnej zostały sprzedane Francuzom, z Nową Karczmą włącznie, którzy to ostatnio rozpatrywali sprzedaż części sieci Rosjanom. Nie wiem czy to się już stało, ale na pewno operatorzy komórkowi robią dobrze, dywersyfikując swoje stacje przez montaż własnych masztów rozsianych po okolicy. LTE jest już w J. Górze. Moje HSUPA działa już ponad potrzeby, jakie mam względem operatora.

hsupa 1.JPG

* hsupa 1.JPG (69.5 KB, 1296x864 - powiększony/pobrany 447 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 01 Kwiecień, 2012, 09:35:19 am »


914febd2ef (1195 x 900).jpg




Cejrowski,Pazura . Ci dwaj są przy tym stole. Kto jeszcze ?

914febd2ef (1195 x 900).jpg

* 914febd2ef (1195 x 900).jpg (169.8 KB, 1195x900 - powiększony/pobrany 653 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #25 : 01 Kwiecień, 2012, 11:10:02 am »

Radio Maryja ma prawo istnieć ta samo jak pozostałe stacje radiowe, skoro są tacy, którzy tego słuchają to nikt z nas nie ma prawa im tego dobierać. Nie przepadam za tą stacją, więc jej nie słucham, po to mam pilota, każdy z nas ma wolną wolę i własny wybór.
Jeśli chodzi o Solidarna Polskę. Ewo ja również od czasu do czasu spoglądam w prawą stronę i zastanawiam się, a może to właśnie oni zasługują na moje zaufanie? SLD i im podobni mają swoje korzenie jeszcze w PZPR, to stara ruska szkoła, zazwyczaj są lojalni wobec siebie i posłusznie trzymają się razem. Swego czasu dawało to nawet dobre efekty( mam tu na myśli mydlenie oczu wyborcom a co za tym idzie dość wysokie słupki poparcia), Palikot, niby się stawiał i był niezwykle wojowniczy ale jak się okazało trzyma z Tuskiem. Dowodem na to jest jego poparcie w sprawie reformy emerytalnej. PSL, to taki stwór, który zawiąże koalicję z każdym i dzięki temu od czasu do czasu jest w stanie wskoczyć i pojechać trochę na wozie zwanym władzą. Pawlak niby trochę się stawiał w sprawie reformy emerytalnej i nawet nałapał sobie tym trochę punktów u nieco naiwniejszych wyborców. Platforma Obywatelska, swego czasu wierzyłam w to co mówią, było to dawno temu. Z tego co pamiętam partia nazywałam się Kongresem Liberalno Demokratycznym. Wówczas gorąco ich popierałam i głosowałam na nich. Niestety to co dziś robi i proponuje PO jest dla mnie nie do przyjęcia. Dlatego też jak wspomniałam wcześniej od czasu do czasu spoglądam w prawą stronę ale po dłuższym namyśle dochodzę do wniosku, iż nie ma takiej partii, której byłabym skłonna uwierzyć i zaufać, bo prawica w polskim wydaniu bywa często fanatyczna, ograniczona (taka z klapkami na oczach), pełna uprzedzeń, czasem skrajnie nacjonalistyczna a nacjonalizm, to często agresja, prześladowania i związana z tym przemoc.
Wracając do ugrupowań politycznych, to niby walczą ze sobą i się nie zgadzają jedno z drugim ale i tak skutecznie dążą do celu, rozwalając gospodarkę, poprzez wprowadzanie kolejnych nieudolnych reform, prywatyzacji, na których nie zyskuje nasz kraj tylko kieszenie tzw "biznesmenów".
Uwierzę w szczerość i skuteczność działania takiej partii, która wstawi się za szarym obywatelem, zadba wreszcie o to by zwykły obywatel, który pracuje za nędzny grosz, nie będzie musiał robić tego na tzw umowę śmieciową ( umowa o dzieło oraz umowa-zlecenie). Jak tacy ludzie mają wyprawować sobie emeryturę. Dlaczego Tusk i reszta polityków zgodziwszy się na podniesienie wieku emerytalnego nie zadbali jednocześnie o skuteczną zmianę praw pracowniczych dla zapewnienia równowagi. Dziś przeciętny szary obywatel jest traktowany na rynku pracy niczym zwyczajny śmieć. Dlaczego żadne z ugrupowań nie zadba o zmianę tego stanu rzeczy? To proste, bo zależy im jedynie na własnych stołkach i głębokich korytach a gdyby któryś z nich zawalczył o to o czym wspomniałam wcześniej tak szczerze i do końca, to mógłby stracić swoje stanowisko a przecież tego nie chce żaden z nich.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień, 2012, 11:15:43 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 01 Kwiecień, 2012, 11:49:55 am »

Po co ja na was głosowałem kochani Radni i Panowie Burmistrzowie. Dlaczego na sesjach
Rady Miasta Lubań nie zajmujecie się miastem tylko radiem i stacjami telewizyjnymi
innego miasta. Co to Was obchodzi.

Jeżeli chodzi o koncesje radiowe i telewizyjne to najwięcej do powiedzenia i obrony na tym
portalu mają osoby które "bardzo przestrzegają" podstawowe zasady naszej wiary katolickiej
one mają najwięcej do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #27 : 01 Kwiecień, 2012, 11:52:45 am »

Jola (+) To, że sympatyzuję z Solidarną Polską nie znaczy, że nie szanuję tych co mają odmienne zdanie. Jak podejmę jakieś większe zobowiązanie to zapewniam, że o tym napiszę.
Heniek nie przesadzaj, bo takie listy intencyjne, czy stanowiska zawsze były podejmowane przez rady.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 01 Kwiecień, 2012, 13:43:45 pm »

A co Rady innego umieją robić?  Jeszcze najwyżej podnosić podatki oraz opłaty za wodę
ścieki oraz śmieci. A mieli jeszcze kupić radar dla straży miejskiej. Przecież tam sami
ekonomiści siedzą u nich 2+2=3 to strata, albo 2+2=5 to zysk ja jestem matematykiem
i u mnie 2+2=4. Dlatego nie startuję do rady bo co ja bym tam robił, diety bym nie przepił
bo nie pije.
Jeżeli cokolwiek mogę podpowiedzieć, to za komuny było mniej obiektów Urzędu Miasta
a zatrudnionych to nawet nie ma o czym mówić. Myślę, że Lubaniu z wszystkich pracujących
więcej jest umysłowych jak fizycznych, doliczam szkoły, przedszkola, domy kultury.
A przecież umysłowi  nie wytwarzają żadnych dóbr. Z reguły utrzymujemy ich z podatków
czy ktoś o tym myśli, czyli o ogólnym pomnażaniu majątku miasta. Wszyscy starają się
spożytkować nasze podatki na wynagrodzenia, ZUS, oraz podatek od wynagrodzeń.
Ewcia wy wszyscy radni wiecznie jesteście za grupami społecznymi i zawodowymi
co was miasto obchodzi, Ciebie szpital i pielęgniarki, nauczyciela szkoły i ludzie tam
zatrudnieni itp....
Kto broni interesu lubańskich tak zwanych wszystkich prywaciarzy nikt... 
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #29 : 01 Kwiecień, 2012, 14:39:59 pm »

Heniu masz dużo racji w tym co napisałeś. Jeżeli chodzi o interes prywaciarzy to podziękuj byłemu szeryfowi miasta. Za każdym postawionym marketem stoi likwidacja trzech lokalnych sklepikarzy. Za każdym etatem w markecie kryje się bezrobocie dla 4 dotychczas zatrudnionych w małych sklepikach. Nie miałam wpływu na największe w Polsce usytuowanie marketów na liczbę mieszkańców- mowa o Lubaniu. Z resztą Ty o tym wiesz jako były właściciel lokalnej sieci sklepów. Nie wiem też, czy wiesz, że podatki z tych licznych marketów trafiają za granicę. Jak więc mówić tu o naszym interesie, czy interesie lubańskiego  prywaciarza Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Po sesji Rady Miasta Bieżące wiadomości Leo 0 3433 Ostatnia wiadomość 01 Kwiecień, 2009, 08:01:46 am
wysłane przez Leo
Rak szyjki macicy i sytuacja ŁCM zdominowały obrady sesji Rady Miasta Lubań Bieżące wiadomości Leo 0 3791 Ostatnia wiadomość 26 Styczeń, 2010, 20:12:07 pm
wysłane przez Leo
Samuraje na Sesji Rady Miasta Bieżące wiadomości zubertuse 2 4970 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2010, 12:58:22 pm
wysłane przez firebal
VI Sesja Rady Miasta Lubań Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 4135 Ostatnia wiadomość 01 Kwiecień, 2011, 07:59:59 am
wysłane przez Urząd Miasta
VII Sesja Rady Miasta Lubań Miasto Lubań Urząd Miasta 3 6661 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2011, 12:32:43 pm
wysłane przez Samozapłon
Konkurs L24…”Lubań, oczami naszych dzieci…” Konkursy sponsorowane Andzia 4 10485 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2011, 20:55:22 pm
wysłane przez Andzia
Harmonogram spotkań radnych Rady Miasta Lubań z wyborcami Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2962 Ostatnia wiadomość 27 Wrzesień, 2012, 09:27:12 am
wysłane przez Urząd Miasta
Zmiany w prezydium Rady Miasta Lubań Miasto Lubań Urząd Miasta 2 5341 Ostatnia wiadomość 21 Kwiecień, 2013, 20:50:54 pm
wysłane przez edward osman
Listopadowe obrady Rady Miasta Lubań Polecane - Strona główna Urząd Miasta 3 4557 Ostatnia wiadomość 28 Listopad, 2013, 00:22:08 am
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
O wodzie i ściekach na sesji Rady Miasta Lubań Miasto Lubań Urząd Miasta 1 3157 Ostatnia wiadomość 06 Marzec, 2014, 02:15:28 am
wysłane przez globus