Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Na XX sesji Rady Miasta Lubań…  (Przeczytany 40733 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Moderator
*****

Punkty: +121/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 638
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 27 Marzec, 2012, 15:43:40 pm »

Radni zagłosowali m.in. za nadaniem imienia Szkole Podstawowej Nr 2, zmianą w budżecie oraz przyjęciem Wieloletniej Prognozy Finansowej.

mini_XX SESJA RM 003.jpg


Część merytoryczna sesji poprzedzona została wystąpieniem Janusza Kulczyckiego, który dokonał prezentacji obrazu przedstawiającego herb Miasta Lubań. Obraz zdobi ścianę Sali Rajców.

mini_XX SESJA RM 013.jpg


W dalszej części obrad radni jednogłośnie przyjęli protokół z poprzedniej sesji, sprawozdanie z pracy Burmistrza Miasta Lubań Arkadiusza Słowińskiego oraz podjęli 7 uchwał.

mini_XX SESJA RM 011.jpg


Zgodnie z przyjętym porządkiem obrad Prezes Lubańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji – p. Eugeniusz Kończyk przedłożył radnym sprawozdanie z działań jednostki realizowanych w 2011 roku oraz plany przedsięwzięć na rok bieżący. W dalszej części obrad lubańscy rajcowie wyrazili stanowczy sprzeciw w związku z odrzuceniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji wniosku Fundacji Lux Veritatis dotyczącego przyznania Telewizji Trwam miejsca na multipleksie cyfrowym, uprawniającym do nadawania programów w technologii cyfrowej i jej odbioru bez dodatkowych opłat. Sporządzone na piśmie i podpisane przez 16-stu radnych stanowisko skierowane zostanie do przewodniczącego KRRiT – p. Jana Dworaka.
Sesję zakończyły wspólne życzenia w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy.

Więcej zdjęć pod adresem: http://luban.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=394&menu_id=0

mini_XX SESJA RM 003.jpg

* mini_XX SESJA RM 003.jpg (89.21 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 1459 razy.)
mini_XX SESJA RM 013.jpg

* mini_XX SESJA RM 013.jpg (95.43 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 12202 razy.)
mini_XX SESJA RM 011.jpg

* mini_XX SESJA RM 011.jpg (58.14 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 1492 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 27 Marzec, 2012, 16:57:37 pm »

Cytuj
W dalszej części obrad lubańscy rajcowie wyrazili stanowczy sprzeciw w związku z odrzuceniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji wniosku Fundacji Lux Veritatis dotyczącego przyznania Telewizji Trwam miejsca na multipleksie cyfrowym, uprawniającym do nadawania programów w technologii cyfrowej i jej odbioru bez dodatkowych opłat. Sporządzone na piśmie i podpisane przez 16-stu radnych stanowisko skierowane zostanie do przewodniczącego KRRiT – p. Jana Dworaka.
Brawo za odwagę w obronie wolnego słowa! Nie wiem, czy 5 radnych było nieobecnych, czy przeciwnych, ale gratuluję tym co uszanowali sporą część naszego społeczeństwa. Jeżeli jest taka możliwość to proszę o publikację przyjętego stanowiska.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 27 Marzec, 2012, 21:46:09 pm »

Cytuj
W dalszej części obrad lubańscy rajcowie wyrazili stanowczy sprzeciw w związku z odrzuceniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji wniosku Fundacji Lux Veritatis dotyczącego przyznania Telewizji Trwam miejsca na multipleksie cyfrowym, uprawniającym do nadawania programów w technologii cyfrowej i jej odbioru bez dodatkowych opłat. Sporządzone na piśmie i podpisane przez 16-stu radnych stanowisko skierowane zostanie do przewodniczącego KRRiT – p. Jana Dworaka.

Panowie radni a grzywnę za ojca Dyrektora  musiała zapłacić Sobecka.On Wam tego nie daruje. Szok

Brawo za odwagę w obronie wolnego słowa! Nie wiem, czy 5 radnych było nieobecnych, czy przeciwnych, ale gratuluję tym co uszanowali sporą część naszego społeczeństwa. Jeżeli jest taka możliwość to proszę o publikację przyjętego stanowiska.

Pięciu radnych ma normalne babcie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 27 Marzec, 2012, 23:22:53 pm »

Jeżeli poseł Biedroń (a na jego partię zbierałeś Fire podpisy) wystąpił w obronie TV Trwam, uznając niedopuszczenie do platformy cyfrowej za przejaw dyskryminacji, ja tez się pod tym podpisuję. Po to walczyliście z komuną, aby każdy podmiot, reprezentujący daną grupę społeczną, miał równy dostęp do informowania według swoich przekonań. Chyba, że się mylę i komuna wcale nie upadła ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 28 Marzec, 2012, 09:33:00 am »

Jeżeli poseł Biedroń (a na jego partię zbierałeś Fire podpisy) wystąpił w obronie TV Trwam, uznając niedopuszczenie do platformy cyfrowej za przejaw dyskryminacji, ja tez się pod tym podpisuję. Po to walczyliście z komuną, aby każdy podmiot, reprezentujący daną grupę społeczną, miał równy dostęp do informowania według swoich przekonań. Chyba, że się mylę i komuna wcale nie upadła ?


Piotr a gdybyś wiedział kto mi się podpisywał na tych listach.Przeżyłbyś szok.Ale tak jak mnie zbieranie podpisów nie uczyniło członkiem RP tak i podpisujących również.Piotr, jeżeli dla Ciebie autorytetem w podjęciu decyzji w sprawie obrony TV Trwam jest poseł Biedroń to gratuluję.
Cytuj
Jeżeli poseł Biedroń (a na jego partię zbierałeś Fire podpisy) wystąpił w obronie TV Trwam, uznając niedopuszczenie do platformy cyfrowej za przejaw dyskryminacji, ja tez się pod tym podpisuję.


Cytuj
Chyba, że się mylę i komuna wcale nie upadła ?


Musisz dookreślić co rozumiesz pod słowem "KOMUNA"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Komuna
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 28 Marzec, 2012, 11:57:51 am »

Janek komuna to największe plugastwo jakie mogło nas spotkać i nie cytuj regułek z Wikipedi,jak to czyni pewien pan ''Gajowy''bo nijak czasami mają się do rzeczywistości
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 28 Marzec, 2012, 21:38:24 pm »

Ewa , łatwiej i bezpiecznie zapytać " kto podpisał STANOWISKO  w sprawie telewizji Trwam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 28 Marzec, 2012, 21:43:25 pm »

ładnie się ten nasz herb prezentuje. na prawdę ładnie!
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #8 : 28 Marzec, 2012, 22:05:56 pm »

Ewa , łatwiej i bezpiecznie zapytać " kto podpisał STANOWISKO  w sprawie telewizji Trwam.
Janusz nie lubię jak jest łatwo i bezpiecznie No to napiszę tak jak ja myślę...
Tyle się mówi o tolerancji i równych prawach. Gej to gej, trans to trans, a murzyn to ciemnoskóry- nawet istota słowa jest ważna, aby nikogo nie urazić. Feminatywy też górą w ramach równouprawnienia. Bawimy się w pseudo-tolerancję kosztem jawnej nietolerancji dla słuchaczy Radia Maryja i telewizji Trwam. Pytam dlaczego?! Komu to przeszkadza, że są tacy dla których te kanały są wartością?! Mohery bez dowodu- dla licznego "tolerancyjnego" Kraju. Ciśnie się na usta- kto dał Wam prawo tolerować wybiórczo?! Dlatego pytam o tę piątkę radnych z imienia i nazwiska- może tak "moher" z okręgu wyborczego znajdzie dowód i w następnych wyborach z niego skorzysta. Wszak jak prosi się o poparcie wyborcze to nie kieruje się do danego środowiska, a do okręgu. Reprezentuje się wszystkich- czyż nie tak winna wyglądać posługa radnego i tolerancja ze zrozumieniem?!

Minusujcie do woli
« Ostatnia zmiana: 28 Marzec, 2012, 22:22:52 pm wysłane przez Ewa Gutek » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 28 Marzec, 2012, 22:17:03 pm »

Ewo i Fire. Liczba samorządów które interweniują w sprawie TV TRWAM rośnie. Oto kolejny przykład:

http://www.istotne.pl/a7012.php

Fakt. Nie oglądam tej TV i nie słucham Radia Maryja. Stoję jednak po stronie wolności słowa, wolności wypowiedzi i wolności dostępu do informacji. Jeżeli ktoś nie chce korzystać z dwóch wymienionych mediów - nie włącza ICH. I basta. Administracyjna decyzja o wyłączeniu sporej części społeczeństwa z możliwości korzystania z zagwarantowanych w Konstytucji RP praw jest skandaliczna. Ale czego spodziewać się po ekipie Słońca Peru i Gajowego!
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #10 : 28 Marzec, 2012, 22:24:44 pm »

Cezar do mnie nie apeluj- to raczej do Fire słowa. Pojmuję to tak jak napisałam- dosłownie!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #11 : 28 Marzec, 2012, 22:47:29 pm »

Czyli od dziś pozwolenia , koncesje i inne wydajemy w imię tolerancji?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 28 Marzec, 2012, 23:03:12 pm »

koncesji na produkcję lub sprzedaż alkoholu nie da się porównać z koncesjonowaniem dostępu do informacji. takie zestawienie to manipulacja. to dwie oddzielne sfery. nijak do siebie nie przystające. monopol państwa w kształtowaniu opinii i postaw jest niedopuszczalny w społeczeństwach obywatelskich i dojrzałych demokracjach. a u nas? Koń jaki jest każdy widzi!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #13 : 28 Marzec, 2012, 23:19:57 pm »

Czyli zakładasz, że brak zgody dla TRWAM to decyzja polityczna?



Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #14 : 28 Marzec, 2012, 23:29:42 pm »

Piotr a gdybyś wiedział kto mi się podpisywał na tych listach.Przeżyłbyś szok.
Musisz dookreślić co rozumiesz pod słowem "KOMUNA"

Wystarczy, że widziałem, kto głosował u mnie. Co gorsza, niektórzy agitując pod lokalem, byli dumni z tego wyboru. Na zasadzie: na Palikota, niech ro..li to towarzystwo. Następnie pierwszy w kościele podpisuje pod budowę kaplicy. Taka to swołocz pokomunistyczna. Komuna, Fajer, to w moim przekonaniu pewien sposób myślenia, działania i postawy względem pewnych wartości i Narodu Polskiego (braci chrześcijan, towarzyszy, obywateli etc.) Chociaż... ile dzisiaj Polski w Polsce ? Tego nie jestem pewien.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Po sesji Rady Miasta Bieżące wiadomości Leo 0 3433 Ostatnia wiadomość 01 Kwiecień, 2009, 08:01:46 am
wysłane przez Leo
Rak szyjki macicy i sytuacja ŁCM zdominowały obrady sesji Rady Miasta Lubań Bieżące wiadomości Leo 0 3791 Ostatnia wiadomość 26 Styczeń, 2010, 20:12:07 pm
wysłane przez Leo
Samuraje na Sesji Rady Miasta Bieżące wiadomości zubertuse 2 4970 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2010, 12:58:22 pm
wysłane przez firebal
VI Sesja Rady Miasta Lubań Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 4135 Ostatnia wiadomość 01 Kwiecień, 2011, 07:59:59 am
wysłane przez Urząd Miasta
VII Sesja Rady Miasta Lubań Miasto Lubań Urząd Miasta 3 6661 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2011, 12:32:43 pm
wysłane przez Samozapłon
Konkurs L24…”Lubań, oczami naszych dzieci…” Konkursy sponsorowane Andzia 4 10485 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2011, 20:55:22 pm
wysłane przez Andzia
Harmonogram spotkań radnych Rady Miasta Lubań z wyborcami Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2962 Ostatnia wiadomość 27 Wrzesień, 2012, 09:27:12 am
wysłane przez Urząd Miasta
Zmiany w prezydium Rady Miasta Lubań Miasto Lubań Urząd Miasta 2 5341 Ostatnia wiadomość 21 Kwiecień, 2013, 20:50:54 pm
wysłane przez edward osman
Listopadowe obrady Rady Miasta Lubań Polecane - Strona główna Urząd Miasta 3 4557 Ostatnia wiadomość 28 Listopad, 2013, 00:22:08 am
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
O wodzie i ściekach na sesji Rady Miasta Lubań Miasto Lubań Urząd Miasta 1 3157 Ostatnia wiadomość 06 Marzec, 2014, 02:15:28 am
wysłane przez globus