Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gimnazjum nr 3 Lubań mistrzem strefy w pływaniu  (Przeczytany 4489 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 115
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 23 Marzec, 2012, 08:47:09 »

22 marca Młodzieżowy Dom Kultury w Lubaniu był organizatorem mistrzostw strefy jeleniogórskiej w pływaniu szkół gimnazjalnych. Areną zmagań młodych pływaków była kryta pływalnia „Laguna”. W zawodach wzięło udział 180 uczestników (80 dziewcząt i 100 chłopców). Najpierw rywalizowano w sztafetach 10x50m stylem dowolnym, a następnie w konkurencjach indywidualnych na dystansie 50 m stylem klasycznym i grzbietowym.
Mistrzostwa zakończyły się wielkim sukcesem lubańskiej młodzieży. We współzawodnictwie sztafet bezkonkurencyjni okazali się podopieczni Doroty Wajcfelt z GIM nr 3 w Lubaniu, którzy obronili tytuł wywalczony w roku ubiegłym. Ponadto w konkurencjach indywidualnych pierwsze miejsca wywalczyli: Monika Wójcik i Jakub Wajcfelt (oboje z GIM 3 Lubań)  i Robert Kusto (GIM 2 Lubań).
Sztafeta chłopców z GIM 3 Lubań wywalczyła awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 17 kwietnia w Lubinie.

WYNIKI ZAWODÓW:

 Sztafeta 10 x 50 m DZIEWCZĄT

1   GIM nr 2 KAMIENNA GÓRA                           6.34,95   op. Halina Jacyno
2   SGEE  KAMIENNA GÓRA                           6.35,77   op. Sławomir Staniec
3   GIM ZSO nr 1 JELENIA GÓRA                  6.38,96   op. Anna Janiak
4   GIM nr 2  BOLESŁAWIEC                         6.45,22   op. Marta Kuśmierczak
5   GIM nr 3 LUBAŃ                                         7.24,30   op. Dorota Wajcfelt
6   I Prywatne GIM BOLESŁAWIEC                 7.25,58   op. Maria Nowacka
7   GIM nr 2 BOGATYNIA                                 7.31,61   op. Anna Hnitecka
8   GIM nr 2 ZGORZELEC                                 8.17,29   op. Michał Jaworski

            Sztafeta 10 x 50 m CHŁOPCÓW

1   GIM nr 3 LUBAŃ                                     4.59,27            op. Dorota Wajcfelt
2   GIM nr 2  BOLESŁAWIEC                         5.20,43   op. Robert Bieliński
3   GIM nr 2 KAMIENNA GÓRA                        5.23,46    op. Paweł Szwaja
4   GIM ZSO nr 1 JELENIA GÓRA                5.23,74           op. Dorota Kloza
5   GIM nr 2 LUBAŃ                                       5.24,20           op. Piotr Barański
6   GIM nr 1 JELENIA GÓRA                        5.49,23        op. Iwona Trelka
7   GIM nr 1 ZGORZELEC                               5,59,25           op. Monika Jóźwiak
8   SGEE KAMIENNA GÓRA                       6.05,12           op. Sławomir Staniec
9   II Prywatne GIM BOLESŁAWIEC               6.05,63     op. Kamil Dudak
10   Niepubl. GIM Łużyckie ZGORZELEC       6.15,85           op. Katarzyna Kondratiuk

Wyniki indywidualne:

 50m stylem klasycznym DZ

1   Wójcik Monika                        39,40   GIM 3 Lubań
2   Szmajdzińska Aleksandra       42,77   GIM 2 Kamienna Góra
3   Radziejewska Marcelina       44,58   GIM 2 Kamienna Góra

50 m stylem grzbietowym DZ

1   Tonkowicz Julia               39,53   GIM ZSO 1 Jelenia Góra
2   Zając Anna               40,31   I GIM Prywatne Bolesławiec
3   Stępień Anna              41,80   GIM 2 Bolesławiec


50m stylem klasycznym CH

1   Kusto Robert           32,48   GIM 2 Lubań
2   Sławiński Marcin           34,96   GIM 3 Lubań
3   Szymański Kornel   37,59   GIM ZSO 1 Jelenia Góra

50 m stylem grzbietowym CH

1   Wajcfelt Jakub             30,17   GIM 3 Lubań
2   Szkirpan Jonasz    33,11   GIM 2 Bolesławiec
3   Tkaczyk Konrad    33,86   GIM 3 Lubań
         
         


1.jpg

* 1.jpg (167.07 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 349 razy.)
2.jpg

* 2.jpg (141.3 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 583 razy.)
3.jpg

* 3.jpg (158.19 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 369 razy.)
4.jpg

* 4.jpg (161.82 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 437 razy.)
5.jpg

* 5.jpg (164.11 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 358 razy.)
6.jpg

* 6.jpg (118.52 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 472 razy.)
7.jpg

* 7.jpg (140.63 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 378 razy.)
8.jpg

* 8.jpg (130.9 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 428 razy.)
9.jpg

* 9.jpg (157.02 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 723 razy.)
10.jpg

* 10.jpg (132.38 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 340 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Mistrzostwa w pływaniu na basenie MOSiR Laguna Bieżące wiadomości Leo 0 2648 Ostatnia wiadomość 14 Marzec, 2009, 21:09:03
wysłane przez Leo
Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej szkół gimnazjalnych w pływaniu-MOSiR Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 0 2318 Ostatnia wiadomość 28 Luty, 2011, 10:06:16
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
Piłkarze ręczni z GIM 3 Lubań mistrzami strefy Bieżące wiadomości Młodzieżowy Dom Kultury 0 4966 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2011, 16:21:43
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
GIM nr 2 Lubań w finale strefy!!! Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 1 5959 Ostatnia wiadomość 12 Marzec, 2012, 20:53:39
wysłane przez borisem
V Mistrzostwa Lubania w pływaniu o Puchar Burmistrza Polecane - Strona główna red. 3 5079 Ostatnia wiadomość 03 Kwiecień, 2012, 20:25:21
wysłane przez Judyta
Chłopcy z Gimnazjum nr 3 w Lubaniu w finale strefy!!! Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 0 3243 Ostatnia wiadomość 26 Marzec, 2012, 08:33:32
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
Mistrzostwa Lubania w pływaniu Miasto Lubań Urząd Miasta 1 2743 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2012, 22:34:19
wysłane przez cezar
RAFAŁ KUSTO MISTRZEM POLSKI! Polecane - Strona główna ZUZA 5 5226 Ostatnia wiadomość 03 Marzec, 2013, 18:11:32
wysłane przez ZUZA
Siatkarki z SP 1 Lubań ponownie mistrzyniami strefy Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 1 6326 Ostatnia wiadomość 16 Marzec, 2013, 14:53:25
wysłane przez Hubert
XXIV Memoriał Marka Petrusewicza w pływaniu, Wrocław 23-24 11.2013 Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 4 4108 Ostatnia wiadomość 27 Listopad, 2013, 22:47:03
wysłane przez Hubert