Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: POzbawili piędziędzy i Lubań  (Przeczytany 19174 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 19 Luty, 2012, 12:48:14 pm »

Tolerancj a o jakich Ty mówisz i piszesz pracownikach Urzędu tak pokrzywdzonych i którym ciężko. Odnoszę wrażenie że Tobie Tolerancja nie jest za ciężko.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 20 Luty, 2012, 08:22:40 am »

Tolerancjo. Dlaczego kalasz swoje gniazdo? czy aż tak ci źle w Urzędzie? to, że masz z nim WIELE wspólnego widać gołym okiem!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 45
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 20 Marzec, 2012, 13:21:37 pm »

Aż tak nie przesadzajmy!!!! Nowe władze finansowo sobie nie radzą!! z końcem roku tak się zapędzili, że znacznie przekroczyli plany i nie wiedzieć dlaczego?? Złożyłem o dodatek mieszkaniowy i od stycznia do dziś pieniedzy brak!! za poprzednika tego nie było!!!
A wiem że nawet w urzędzie za rózne komisje czy radnym nie płacą!!!!
Jednak przez tyle lat polityka sprawna była!!! obecni nawet innym jednostka zlotówki nie chcą dac jedynie sobie!!!
Zrobiło się byle jak i rewaloryzacji ludzie nie dostali tj to coś do inflacji- zaznaczam- po  raz pierwszy jak Konrada nie ma !!! czyli z tą gospodarności obecnych nie przesadzajcie- po prostu nie dają sobie rady i tyle!!!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 20 Marzec, 2012, 17:05:24 pm »

IWO499 zadaj sobie trochę wysiłku intelektualnego aby dojść do wniosku i pytania " czyją spuściznę budżetową odziedziczyły obecne władze , kto doprowadził do przeinwestowania a co zatem idzie do zadłużenia miasta".
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 20 Marzec, 2012, 17:08:10 pm »

janus, właściwe rozumowanie, plus.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 20 Marzec, 2012, 17:58:46 pm »

Dzięki, staram się realnie oceniać lubańska rzeczywistość poprzez prawdę i rzetelność i tylko tyle.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 20 Marzec, 2012, 18:14:24 pm »

Aby oceniać realną sytuację należy poznać aktualne dane, mam nadzieję że opinie tu wygłaszane są poparte dowodami ... z tego co wiem to skarbnik Pan Marian Zwierzyński łatwej pracy nie ma.Czy problemów mu dostarcza obecna władza, czy problemy zostawiła poprzednia , a może to wina subwencji które miasto otrzymuje (powinno otrzymywać) od centrali ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 20 Marzec, 2012, 19:06:34 pm »

zamiast pisać różne, często wyssane z palca tezy warto sięgnąć do czegoś co było już opublikowane na temat finansów miasta. odsyłam do artykułu pod poniższym linkiem:

http://www.zl.lubań24.pl/1,3575,1,item.html


lub trochę prześmiewczego artykułu:

http://lko.com.pl/news.php?extend.314.

Jeżeli ktoś pisze że czegoś nie było za Konrada to niech zapyta nauczycieli i urzędników jak to było z płaceniem im na raty przez wiele miesięcy - pierwsza rata 500 zł, potem następna i w końcu reszta sumy z wypłaty. polecam Ci IWOileśtam abyś przeprowadził odpowiedni wywiad wśród tych grup
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #23 : 20 Marzec, 2012, 19:09:29 pm »

IWO499 zadaj sobie trochę wysiłku intelektualnego aby dojść do wniosku i pytania " czyją spuściznę budżetową odziedziczyły obecne władze , kto doprowadził do przeinwestowania a co zatem idzie do zadłużenia miasta".

@janus, pamiętaj, że nienawiść przytępia trzeźwy osąd, dlatego też widząc wcześniej powyższe posty, nie wdawałam się w dyskusję i nie starałam się przekonywać Twoich oponentów o tym, że nie mają racji, gdyż nie widziałam  w tym sensu. To jeden z przypadków, gdy feruje się wyrok jeszcze przed osądzeniem, tym bardziej, że nie ma czego osądzać. Niestety owa czynność jest ulubionym zajęciem członków klubu pt. Och, ach, poprzedni Burmistrz był suuuuuper"  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 21 Marzec, 2012, 21:34:51 pm »

a przeglądając dziś internet natknąłem się na ten artykuł. polecam:

http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/euro_2012_bedzie_finansowa_klapa_19923
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 22 Marzec, 2012, 15:09:14 pm »

"Wiedzieć i nie wiedzieć, mieć poczucie absolutnej prawdomówności, a jednocześnie wygłaszać umiejętnie skonstruowane kłamstwa, wyznawać dwa zupełnie sprzeczne poglądy na dany temat i mimo świadomości, że się wzajemnie wykluczają, wierzyć w oba, używać logiki przeciwko logice, odrzucać  moralność i zarazem rościć sobie do niej prawo, wierzyć, że demokracja jest niemożliwa oraz że Partia stoi na jej straży, zapomnieć wszystko, czego nie należy wiedzieć, po czym przypominać sobie, kiedy się staje potrzebne, a następnie znów szybko wymazać z pamięci, przede wszystkim zaś stosować ten proces do samego procesu, świadomie wprowadzać się w stan nieświadomości, po czym stawać się nieświadomym dopiero co dokonywanego aktu autosugestii, zrozumienie słowa dwójmyśl wymaga stosowania dwójmyślenia." TEKST Z SUPER LEKTURY NAPISANEJ 60 LAT TEMU ALE JAK AKTUALNY!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do: