Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Nadzór wojewody sprawdza MPZP gminy Lubań z 2005 roku  (Przeczytany 115492 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #30 : 22 Kwiecień, 2012, 19:15:50 pm »

Kiedy partykularny interes stara się zawłaszczyć interes społeczny, należy reagować. Was, tchórze, nie widać na spotkaniach. Potraficie jedynie obrażać zdecydowaną większość mieszkańców naszej małej ojczyzny, smarując po klawiaturze.
Tym wpisem Fajer jesteś drugi w kolejce. Nie potrzebujemy tu anarchistów i antyspołecznie nastawionych userów zachęcających do takiej postawy względem nas, mieszkańców. Zresztą mam już dość zgłoszeń o usuwanie twoich i curiosa wpisów. W demokracji rządzi większość.

Póki co dochodzimy swojej racji u wojewody.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #31 : 22 Kwiecień, 2012, 19:24:25 pm »

Kiedy partykularny interes stara się zawłaszczyć interes społeczny, należy reagować. Was, tchórze, nie widać na spotkaniach. Potraficie jedynie obrażać zdecydowaną większość mieszkańców naszej małej ojczyzny, smarując po klawiaturze.
Tym wpisem Fajer jesteś drugi w kolejce. Nie potrzebujemy tu anarchistów i antyspołecznie nastawionych userów zachęcających do takiej postawy względem nas, mieszkańców. Zresztą mam już dość zgłoszeń o usuwanie twoich i curiosa wpisów. W demokracji rządzi większość.

Póki co dochodzimy swojej racji u wojewody.
Piotrek wielki plus za odwagę! Dość długo i tak niektórzy są głaskani. Konkretnie, odważnie i treściwie. Brawo!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 22 Kwiecień, 2012, 19:51:59 pm »

Piotrek wielki plus za odwagę! Dość długo i tak niektórzy są głaskani. Konkretnie, odważnie i treściwie. Brawo!
Kiedy partykularny interes stara się zawłaszczyć interes społeczny, należy reagować. Was, tchórze, nie widać na spotkaniach. Potraficie jedynie obrażać zdecydowaną większość mieszkańców naszej małej ojczyzny, smarując po klawiaturze.
Tym wpisem Fajer jesteś drugi w kolejce. Nie potrzebujemy tu anarchistów i antyspołecznie nastawionych userów zachęcających do takiej postawy względem nas, mieszkańców. Zresztą mam już dość zgłoszeń o usuwanie twoich i curiosa wpisów. W demokracji rządzi większość.

Póki co dochodzimy swojej racji u wojewody.

I obnażyliście swoją bezsilność. Proszę mnie zbanować na czas nieokreślony. Albo nie, proszę usunąć mój profil. To jest formalna prośba. Piotr tylko nie przeżyj orgazmu przy tej czynności. Zrobisz to z lubością. Pozdrawiam życzliwych. To mój ostatni wpis.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #33 : 22 Kwiecień, 2012, 19:55:31 pm »

I obnażyliście swoją bezsilność. Proszę mnie zbanować na czas nieokreślony. Albo nie, proszę usunąć mój profil. To jest formalna prośba. Piotr tylko nie przeżyj orgazmu przy tej czynności. Zrobisz to z lubością. Pozdrawiam życzliwych. To mój ostatni wpis.
Fajer nawet pod nadzorem wojewody orgazm Ci w głowie. Mnie nie podnieca widmo stawianych wiatraków. Czekam na rozstrzygnięcie, a Twoje erotyczne wycieczki są nie na miejscu. Napisałam to z lubością
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #34 : 22 Kwiecień, 2012, 20:48:18 pm »

Piotr, a mnie się twój wpis bardzo nie podoba. Stosowanie agresji słownej, inwektyw (tchórze, anarchiści, antyspołecznie nastawieni userzy Co?), demagogii (zdecydowaną większość  Co? mieszkańców naszej małej ojczyzny) nie przystoi moderatorowi, bez względu na to czy ma, czy nie ma racji.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #35 : 22 Kwiecień, 2012, 21:21:43 pm »

Zuza moderator to też człowiek. Ma prawo do własnego zdania. Czy nam się to podoba, czy nie Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 59
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 22 Kwiecień, 2012, 21:24:50 pm »


 tanie tancbudy i lipne koscioly
 zniesmacza mnie gdy ktos ubierajac swoje dzialania w "szczytna" ideologie - probuje robic takie akcje - w dodatku prowadzac bezczelna propagande sukcesu. przypomina mi sie Goebbels i noz mi sie w kieszeni otwiera.

Ktoś tu jakiś czas temu, na innym wątku, wydedukował, ze brak komentarzy, pytań, etc. świadczy o przyzwoleniu i akceptacji czyjejś wypowiedzi. Nie uważam, że ten, kto to powiedział, miał rację. "Nie karmić trolla" byłby tu - w moim pojęciu -  do zastosowania. Jednak osoba, która napisała tekst wyżej cytowany obraziła mnie po raz kolejny. Ponadto uważam, że w wypowiedzi tej osoby wyraźna jest eskalacja agresji. Stąd też zgaszam to tu, oficjalnie, do moderatora.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Im kto potężniejszy, tym bardziej umiarkowanie z władzy korzysta.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #37 : 22 Kwiecień, 2012, 21:41:56 pm »

Piotr, zgadzam się z Krysią, Moderatorowi nie przystoi taki ton, niezależnie od tego z kim ma do czynienia. Mimo tego, że nie zawsze się zgadzaliśmy, szanuję Cię i cenię jako Moderatora. Zresztą jeśli czytasz moje posty, to wiesz o tym, ale wiesz też, że jednym z powodów dlaczego Cię oceniam pozytywnie był fakt, iż nigdy nie zniżałeś się poniżej pewnego poziomu. Jak myślisz dlaczego Krysia zaprotestowała po Twoim poście, dla mnie to proste, wzięła to do siebie, podobnie jak ja, bo taka wypowiedź Moderatora obraża również mnie.
Firefoksie, jeszcze niedawno podziwiałam Cię za odwagę i bezinteresowność ale teraz nie mogę pojąć, co się z Tobą dzieje, pamiętaj nie myl odwagi z czymś innym, bo takiemu bystrzakowi jak Ty to nie powinno się przydarzać.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #38 : 22 Kwiecień, 2012, 22:02:29 pm »

Kończymy dyskusję.

Wracając do tematu:

Okazuje się, że zostały już podpisane umowy na przyłączenie oraz powstała nowa spółka córka Geo Lubań.

Umowę przyłączeniową do sieci podpisano 27 marca (na 450 MW - około 150 wiatraków w okolicy sulików/lubań/zgorzelec) z przyłączeniem na koniec 2017.
Mapa 2008 r.

Kopia mapa2008.jpg


Mapa z zaznaczonymi farmami Lubań, Pisarzowice, Nawojów, Mściszów, Siekierczyn ze stycznia 2008 r. na podstawie raportów przyrodniczych - kolor niebieski teren ANR, czerwony teren prywatny.
Te nazwy pojawiają się w ostatnim zapytaniu do gminy z początku marca.



2 MW przypada na wiatrak do 160 metrów wysokości
3 MW przypada na wiatrak do 190 metrów wysokości

O przyłączenie ubiegają się jeszcze 2 firmy na naszym terenie.

Jutro o 10:00 wójt gminy Zbigniew Hercuń ma spotkanie dotyczące Energii. ( ? )
http://www.luban.ug.gov.pl/kalendarium.php
Jak znam życie, na kolejnym spotkaniu, już tradycyjnie, dowiemy się, że musi wypełniać prawo, że jest zobowiązany etc. Tak jakby szedł do wyborów, i nic nie wspomniał, że idzie bo jest źle. Everything is OK ! Wiatraki coraz bliżej.

Kopia mapa2008.jpg

* Kopia mapa2008.jpg (62.71 KB, 558x314 - powiększony/pobrany 633 razy.)
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień, 2012, 20:47:30 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #39 : 22 Kwiecień, 2012, 22:45:06 pm »

Mówiłem żeby zorganizować referendum za odwołaniem...praktycznie na każdym spotkaniu 100% mieszkańców jest przeciwna !

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 59
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 22 Kwiecień, 2012, 23:14:27 pm »

@borisem... Za odwołaniem? A mógłbyś sprecyzować ten pomysł?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Im kto potężniejszy, tym bardziej umiarkowanie z władzy korzysta.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #41 : 22 Kwiecień, 2012, 23:22:04 pm »

Jeśli na praktycznie każdym spotkaniu mieszkańcy są przeciwni budowie farm wiatrowych a wójt nie wypełnia woli mieszkańców ... czas na zmiany ?
I niech ni wciska kitu że nie można bo to i tamto ! Wszystko można ... jeszcze !
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 59
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 23 Kwiecień, 2012, 00:23:43 am »

Uważam, że wolę ludu trzeba wypełniać.
Zastanawia mnie fakt: do ubiegłego tygodnia na stronie głównej Gminy Lubań znajdowały się informacje o wiatrakach. W tej chwili trzeba gdzieś tam wejść, żeby odczytać te informacje. Informacje o wiatrakach zostały zastąpione informacją o Transparentnym wójcie. Adekwatność w ważności tematu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Im kto potężniejszy, tym bardziej umiarkowanie z władzy korzysta.


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #43 : 23 Kwiecień, 2012, 12:54:31 pm »

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bia%C5%82a_R%C3%B3%C5%BCa

ja nie uwazam ze wole ludu trzeba wypelniac. historia przypomina ze jednak 'lud' bardzo czesto sie mylil.

przypoominam raz jeszcze ze hitler zostal wybrany calkowicie demokratycznie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #44 : 23 Kwiecień, 2012, 12:58:28 pm »

Ktoś tu jakiś czas temu, na innym wątku, wydedukował, ze brak komentarzy, pytań, etc. świadczy o przyzwoleniu i akceptacji czyjejś wypowiedzi. Nie uważam, że ten, kto to powiedział, miał rację. "Nie karmić trolla" byłby tu - w moim pojęciu -  do zastosowania. Jednak osoba, która napisała tekst wyżej cytowany obraziła mnie po raz kolejny. Ponadto uważam, że w wypowiedzi tej osoby wyraźna jest eskalacja agresji. Stąd też zgaszam to tu, oficjalnie, do moderatora.


do sadu mnie podaj. nie zaluj sobie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"Echa Gminy" - prawdziwe wiadomości z Gminy Lubań Hydepark « 1 2 ... 18 19 » uczciwy 276 314890 Ostatnia wiadomość 26 Marzec, 2012, 23:00:58 pm
wysłane przez x
SIEDZIBA URZĘDU GMINY JEST NARSZCIE WŁASNOŚCIĄ GMINY LUBAŃ Gmina Lubań Urząd Gminy 4 11294 Ostatnia wiadomość 09 Luty, 2012, 22:58:19 pm
wysłane przez duch
SESJA RADY GMINY LUBAŃ NA ŻYWO W INTERNECIE Gmina Lubań Urząd Gminy 1 5645 Ostatnia wiadomość 29 Grudzień, 2011, 19:41:12 pm
wysłane przez zbyszek
Pytania do Wójta Gminy Lubań Gmina Lubań « 1 2 3 4 5 » Urząd Gminy 63 76874 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2012, 21:56:22 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Pytania do Wójta Gminy Lubań – kwiecień 2012 Gmina Lubań Urząd Gminy 10 16388 Ostatnia wiadomość 17 Kwiecień, 2012, 12:31:46 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Pytania do Wójta Gminy Lubań - maj 2012 Gmina Lubań Urząd Gminy 12 17129 Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2012, 14:45:07 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Pytania do Wójta Gminy Lubań - czerwiec 2012 Gmina Lubań Urząd Gminy 3 10194 Ostatnia wiadomość 15 Czerwiec, 2012, 13:10:51 pm
wysłane przez Urząd Gminy