Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Nadzór wojewody sprawdza MPZP gminy Lubań z 2005 roku  (Przeczytany 115469 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #15 : 20 Kwiecień, 2012, 20:50:41 pm »

Nigdzie w Polsce nie postawiono wiatraków na terenach rolnych, na podstawie takich przepisów jak w naszej gminie z takim rozmachem. Czyli że można wszędzie 400 m od planowanej zabudowy mieszkalnej. Wszędzie na terenie całej gminy.
400 m to odległość nie od masztu, ale od źródła hałasu - gondoli -, która może być posadowiona na wysokości nawet 130 metrów w zależności od modelu wiatraka, co skraca oczywiście odległość od planowanej zabudowy. Polskie prawo budowlane nie zna pojęcia elektrowni wiatrowej. W polskim prawie budowlanym elektrownia wiatrowa nie jest budowlą, tylko urządzeniem technicznym. Budowlą jest maszt i fundament.
Jest to oczywiście podwójnie upieczona koza na ogniu. Mniejszy podatek dla gminy i bliżej budynków, bliżej linii przesyłowych.
http://www.rp.pl/artykul/355282.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #16 : 20 Kwiecień, 2012, 21:48:25 pm »

haha, no i nowy watek i w znow stara kampania
rzekomy halas, rzekome skapstwo, rzekomo ze 'nigdzie w polsce nie ma' . czekam na zdjecia kwadratowych jaj i niebieskich krow.

ludzie, zbudujcie cos sami. zajmijcie sie czymkolwiek, skladaniem dlugopisow...
czemu ciagle upieracie sie by niszczyc czyjas prace?
wylazi to z chyba kazdego waszego watku po kolei...
zazdrosc?. przeciez jest was kilkanascie osob, macie rece, nogi, glowy, komputery,
z takim potencjalem mozecie rozkrecic nielada biznes - trzeba wam przycytowac przypowiesci biblijne o zakopanych talentach?

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 20 Kwiecień, 2012, 21:58:28 pm »

Zapraszam na kolejne spotkanie do Radogoszczy i Pisarzowic. Będziesz się mógł naocznie przekonać jak nas niewielu
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #18 : 21 Kwiecień, 2012, 13:33:36 pm »

przejedz sie do zakladu karnego w Zarebie - i wyobraz sobie co byloby gdyby rzadzila wiekszosc...

co do waszej 'ilosci' - jak rozmawiam z przytomnymi ludzmi na temat tego co piszecie tu na forum to dostaje odp. 'nie karm trola' . cos w tym jest. teraz byl watek podsumowujacy 'wiatrakowe' watki i jest prawidlowosc - watek zaczyna zawsze ktos z waszej 'grupy' + wypelniacze w postaci "osob" z liczba wpisow 1/2 (ktore dziwnym trafem pozniej z forum znikaja i nikt nie zna ich osobiscie)...
no i ew. troche moich wypowiedzi.

no i powracajacy 'argument' ze skoro jest was duzo to macie racje. racjonalne argumenty sie skonczyly na poziomie 'nie bo nie' .



Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +4/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 26
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 21 Kwiecień, 2012, 18:16:06 pm »

I znowu Wy królowa? Dawno mnie nie było i doprawdy nie wiem, czy masz na myśli mnie, was czy ich? Wyjaśnij  mi, proszę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #20 : 21 Kwiecień, 2012, 21:32:57 pm »

Forumowicze to wielu z nas: ja, Ty, On , Ona, Ono też, bo i bardzo młodzi ludzie też tu zaglądają, czyli my wszyscy. Nigdy nie byłam zwolenniczką teorii spiskowych ani podziałów na my i wy, tak piszą i mówią osoby, które lubią konflikty, konfrontacje a jeszcze bardziej nie znoszę i nie trawię podziału na ja i oni(ci, którzy zmawiają się, spiskują i co tam jeszcze można sobie wymyślić w wolnej chwili), bo od takiego myślenia to już tylko krok do paranoi. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 21 Kwiecień, 2012, 21:53:17 pm »

przejedz sie do zakladu karnego w Zarebie - i wyobraz sobie co byloby gdyby rzadzila wiekszosc...

co do waszej 'ilosci' - jak rozmawiam z przytomnymi ludzmi na temat tego co piszecie tu na forum to dostaje odp. 'nie karm trola' . cos w tym jest. teraz byl watek podsumowujacy 'wiatrakowe' watki i jest prawidlowosc - watek zaczyna zawsze ktos z waszej 'grupy' + wypelniacze w postaci "osob" z liczba wpisow 1/2 (ktore dziwnym trafem pozniej z forum znikaja i nikt nie zna ich osobiscie)...
no i ew. troche moich wypowiedzi.

no i powracajacy 'argument' ze skoro jest was duzo to macie racje. racjonalne argumenty sie skonczyly na poziomie 'nie bo nie' .





Zagwarantujesz głową , że jeśli powstanie farma wiatrowa to zyskają: mieszkańcy, gmina, system energetyczny, klimat?

Ja mogę zagwarantować swoją , że wszyscy na tym stracą ... oprócz inwestora.


Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 21 Kwiecień, 2012, 22:05:49 pm »

W Ludwigsdorfie już nam pakują elementy do montażu- inwestor siedzi i liczy kasę. Elementy z zepsutych, zużytych witarków u nas jak nówka sztuka nie śmigana
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #23 : 21 Kwiecień, 2012, 22:24:30 pm »

Spokojnie. Na dzień 29 lutego 2012 r. jeszcze nic się nie zmieniło. Brak zgody na przyłączenie.
http://www.pse-operator.pl/uploads/pliki/wykaz_podmiotow_ubiegajacych_sie_o_przylaczenie.pdf
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 21 Kwiecień, 2012, 22:33:13 pm »

To dopilnujmy, aby się na liście nie znaleźć!
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #25 : 22 Kwiecień, 2012, 01:46:08 am »

Zagwarantujesz głową , że jeśli powstanie farma wiatrowa to zyskają: mieszkańcy, gmina, system energetyczny, klimat?

Ja mogę zagwarantować swoją , że wszyscy na tym stracą ... oprócz inwestora.

ze zyskaja nie, ale ze nie straca - moge zagwarantowac nie tylko glowa ale pieniedzmi.

caly problem ze nie rozbija sie tutaj o zysk, ale o zwykle prawo do zycia i pracy.
nie przeganiam z miasta rumunow, zydow i czarnych, nie rozpisuje referendum zeby zamykac tanie tancbudy i lipne koscioly - prawo do zycia i pracy (w tym prowadzenia biznesu) maja wszyscy - i tego bronie, i zniesmacza mnie gdy ktos ubierajac swoje dzialania w "szczytna" ideologie - probuje robic takie akcje - w dodatku prowadzac bezczelna propagande sukcesu. przypomina mi sie Goebbels i noz mi sie w kieszeni otwiera.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #26 : 22 Kwiecień, 2012, 10:19:21 am »

ze zyskaja nie, ale ze nie straca - moge zagwarantowac nie tylko glowa ale pieniedzmi.

caly problem ze nie rozbija sie tutaj o zysk, ale o zwykle prawo do zycia i pracy.
nie przeganiam z miasta rumunow, zydow i czarnych, nie rozpisuje referendum zeby zamykac tanie tancbudy i lipne koscioly - prawo do zycia i pracy (w tym prowadzenia biznesu) maja wszyscy - i tego bronie, i zniesmacza mnie gdy ktos ubierajac swoje dzialania w "szczytna" ideologie - probuje robic takie akcje - w dodatku prowadzac bezczelna propagande sukcesu. przypomina mi sie Goebbels i noz mi sie w kieszeni otwiera.



Nie wnikam w to kto i co chce ugrać, jak się wypromować jedynie zdrowo oceniam zagrożenia, a moją ocenę opieram na dowodach i faktach.Rozumiem, iż ktoś chce prowadzić biznes i zarabiać ale w tym wypadku koszty tej inwestycji poniosą obywatele...i to nie odwracalne.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #27 : 22 Kwiecień, 2012, 18:01:14 pm »

Kiedy zabraknie argumentów pozostają inwektywy. I tak jest w każdym wątku, gdzie sprawy nie idą po jego myśli. Już się przyzwyczaiłem : ), ale jeżeli krynica mądrości rożnej jeszcze raz wyskoczy z porównaniem społeczności lokalnej do penitencjariuszy zakładu karnego lub do trzeciej rzeszy, będzie blokada. Tymczasem zapraszam w inne miejsca forum.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 22 Kwiecień, 2012, 18:52:00 pm »

Kiedy zabraknie argumentów pozostają inwektywy. I tak jest w każdym wątku, gdzie sprawy nie idą po jego myśli. Już się przyzwyczaiłem : ), ale jeżeli krynica mądrości rożnej jeszcze raz wyskoczy z porównaniem społeczności lokalnej do penitencjariuszy zakładu karnego lub do trzeciej rzeszy, będzie blokada. Tymczasem zapraszam w inne miejsca forum.

Piotr czy Ty czasami czytasz to co napiszesz ?. Że niby komu brakuje argumentów ? curiousowi ? Podziwiam go za cierpliwość. Już dawno powinien zacząć bluzgać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #29 : 22 Kwiecień, 2012, 19:10:26 pm »

Piotr czy Ty czasami czytasz to co napiszesz ?. Że niby komu brakuje argumentów ? curiousowi ? Podziwiam go za cierpliwość. Już dawno powinien zacząć bluzgać.
No, no to ja też podziwiam Ciebie za cierpliwość. Już dawno powinieneś bluzgać, bo jakoś mnie swoim stanowiskiem w wielu sprawach nie przekonałeś. No cóż ja mogę bez marginesu czasu dyskutować bez bluzgu. Niesioł tak nie potrafi Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"Echa Gminy" - prawdziwe wiadomości z Gminy Lubań Hydepark « 1 2 ... 18 19 » uczciwy 276 314858 Ostatnia wiadomość 26 Marzec, 2012, 23:00:58 pm
wysłane przez x
SIEDZIBA URZĘDU GMINY JEST NARSZCIE WŁASNOŚCIĄ GMINY LUBAŃ Gmina Lubań Urząd Gminy 4 11293 Ostatnia wiadomość 09 Luty, 2012, 22:58:19 pm
wysłane przez duch
SESJA RADY GMINY LUBAŃ NA ŻYWO W INTERNECIE Gmina Lubań Urząd Gminy 1 5644 Ostatnia wiadomość 29 Grudzień, 2011, 19:41:12 pm
wysłane przez zbyszek
Pytania do Wójta Gminy Lubań Gmina Lubań « 1 2 3 4 5 » Urząd Gminy 63 76865 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2012, 21:56:22 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Pytania do Wójta Gminy Lubań – kwiecień 2012 Gmina Lubań Urząd Gminy 10 16385 Ostatnia wiadomość 17 Kwiecień, 2012, 12:31:46 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Pytania do Wójta Gminy Lubań - maj 2012 Gmina Lubań Urząd Gminy 12 17127 Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2012, 14:45:07 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Pytania do Wójta Gminy Lubań - czerwiec 2012 Gmina Lubań Urząd Gminy 3 10191 Ostatnia wiadomość 15 Czerwiec, 2012, 13:10:51 pm
wysłane przez Urząd Gminy