Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wiosenne porządki XXL : )  (Przeczytany 40615 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #30 : 11 Marzec, 2012, 13:07:59 pm »

OK. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Zgłaszajcie wszelkie nieprawidłowości. Mundur wisi na szafie : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 11 Marzec, 2012, 14:36:48 pm »

@Piotr& co. no surname

To ze stopki:
„Drodzy forumowicze: Dziękujemy za zachowanie odrobiny kultury na forum Pamiętajcie - wpisy nie są anonimowe. Szanujmy innych tak samo jak wymagamy od nich szacunku do siebie.”

To dotyczy również Ciebie.

Cytat z Ciebie:
„Każdy wątek w blogach a także tych oficjalnych jest moderowany przez autorów. Nie wszyscy sobie z tym jednak radzą. Czy naprawdę trzeba to powtarzać jak na tureckim kazaniu (cokolwiek to znaczy). Reszta, która tak bardzo was oburza była wyjaśniana przez administratora.”

Proste jak drut : )... cokolwiek to znaczy ...Dla mnie widocznie nie jest „proste jak drut”

Jeśli mogę moderować wątek, który założyłam nie na blogu, czyli jestem autorem (nie wiem tylko czy oficjalnym) to mnie uświadom.

Jeśli kasujesz wątek zwykły założony przez kogoś tam, to dobre obyczaje nakazują poinformować tego kogoś i forumowiczów dlaczego został usunięty. Chodzi o wątek założony przeze mnie, w którym podałam ile osób ułaskawili poszczególni prezydenci.

Nie wspomnę o Twoich wpisach (jeśli jesteś inteligentny, to wiesz o czym mówię)

Pamiętaj jest takie powiedzenie: „nie bądź taki do przodu bo cię z tyłu zabraknie.”

Dobrego samopoczucia i samouwielbienia!
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec, 2012, 14:39:09 pm wysłane przez notoco » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #32 : 11 Marzec, 2012, 15:55:16 pm »

Tu:
http://www.luban24.pl/index.php?action=blog oraz http://www.luban24.pl/index.php?board=14.0
Wątki autorskie, gdzie zakładający może wszystko moderować, kasować etc. Nikt się nie miesza, chyba, że zachodzi taka potrzeba. Resztę moderują inni.
Wyjaśniam ostatni raz. Jest stały problem z pomawianiem, marudzeniem i uciążliwymi jak kac userami. Zaburza to dyskusję i uwłacza tym, którzy nie chowają się za nickiem. Na dzisiaj notoco jest anonimem. Pora iść w kierunku większej jawności. Tak zresztą było na początku L24 i to były dobre obyczaje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #33 : 11 Marzec, 2012, 16:04:56 pm »

Cytuj
Wyjaśniam ostatni raz. Jest stały problem z pomawianiem, marudzeniem i uciążliwymi jak kac userami. Zaburza to dyskusję i uwłacza tym, którzy nie chowają się za nickiem. Na dzisiaj notoco jest anonimem. Pora iść w kierunku większej jawności. Tak zresztą było na początku L24 i to były dobre obyczaje.
Nie ma nic trudniejszego jak skuteczna merytoryczna rozmowa człowieka z imieniem z kimś pod nickiem. To już na samym starcie odbiera równe szanse i daje możliwość niszczenia kogoś kto nie jest anonimowy. Jest też objawem tchórzostwa ze strony ukrytego. Piotr dawno należało to zrobić, aby nie niszczyć tych co biorą pełną odpowiedzialność za swoje słowa. Plusik!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 11 Marzec, 2012, 16:13:16 pm »

@Piotr

Tak był, ale nie jest. Pozwolisz, że ja sama stwierdzę czy warto iść w kierunku większej jawności.  
Nie chcę zakładać bloga, chcę być anonimowa, ale czasami założyć wątek. To nie jest tutaj zabronione. Nie wylewaj dziecka z kąpielą. Oczekuję tylko trochę kultury w stosunku do mnie i traktowania poważnie również przez Ciebie.  


"Niektórzy swój widnokrąg biorą za koniec świata."

« Ostatnia zmiana: 11 Marzec, 2012, 16:16:10 pm wysłane przez notoco » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #35 : 11 Marzec, 2012, 16:17:04 pm »

OK. Możemy zacząć od nowa. Jeżeli poczujesz się źle potraktowana (trochę niewłaściwe określenie), pomówiona >> Zgłoś do moderatora << uzasadnij i po sprawie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 11 Marzec, 2012, 17:03:50 pm »

Notoco Trudno czasami kogoś traktować poważnie po tak zwanej lampce wina Chichot wypitej po północy
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #37 : 11 Marzec, 2012, 17:22:58 pm »

@Piotr

Tak był, ale nie jest. Pozwolisz, że ja sama stwierdzę czy warto iść w kierunku większej jawności. 
Nie chcę zakładać bloga, chcę być anonimowa, ale czasami założyć wątek. To nie jest tutaj zabronione. Nie wylewaj dziecka z kąpielą. Oczekuję tylko trochę kultury w stosunku do mnie i traktowania poważnie również przez Ciebie. 


"Niektórzy swój widnokrąg biorą za koniec świata."



                               pięknie ujęte...

OK. Możemy zacząć od nowa. Jeżeli poczujesz się źle potraktowana (trochę niewłaściwe określenie), pomówiona >> Zgłoś do moderatora << uzasadnij i po sprawie.
                               
                                    czyli kapować a nie samemu się bronić... 

           
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #38 : 11 Marzec, 2012, 17:29:28 pm »

@Albatros @Tony

A teraz kilka aforyzmów dla Was:

Każdy z nas ma cztery twarze: tę, którą pokazuje, tę, którą widzą inni, tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich nie rezygnujmy z pozostałych.                        

                                                                                                                (Przysłowie chińskie)

Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Nie rozmawia się z tym, kto nie rozumie znaczenia słów

Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 11 Marzec, 2012, 17:36:12 pm »

Notoco biedulko ściągnij maskę koniec karnawału Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #40 : 11 Marzec, 2012, 17:58:33 pm »



       każdy Polak bez przysłów chińskich jest dwulicowy lub więcej....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #41 : 11 Marzec, 2012, 18:52:25 pm »

Zastanawiam się właśnie ile twarzy ma moja macha? 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #42 : 11 Marzec, 2012, 19:07:16 pm »



                            jedną...
                        uparcie bosko hardcorową nieogarnięto - babską z jajami
                                       
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #43 : 11 Marzec, 2012, 19:35:37 pm »

Oj, mam jeszcze jedną, płochliwą, nieśmiałą, pełną niepewności i wątpliwości, taką bez jaj, powiedziałabym nawet bez kręgosłupa ale nauczyłam się nie dopuszczać jej do głosu. Nawet nie wiesz Tony, jakie kiedyś były ze mnie cieple kluchy ale starałam się to zmienić a z błędów, niepowodzeń i razów otrzymanych od życia wyciągnąć jakieś wnioski. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 11 Marzec, 2012, 19:37:38 pm »

Piotrek
jak już tak sprzątasz to może dałoby się coś zrobić
z brakiem możliwości umieszczenia awatarów
zawsze to jakiś wyróżnik
a nóż  widelec  notoco
zechce wrzucić swoje zdjęcie 

@Tony zapomniałeś dopisać
po myślniku "zaradną"
prawda Jolu ? 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wiosenne Biegi Przełajowe Męskie Sprawy Iza 0 3559 Ostatnia wiadomość 26 Luty, 2008, 22:32:07 pm
wysłane przez Iza
Transgraniczne spacery wiosenne Kalendarz wydarzeń Iza 1 4377 Ostatnia wiadomość 15 Kwiecień, 2009, 21:48:14 pm
wysłane przez ZUZA
Wiosenne porządki tylko z Betterware Komercyjnie - Biznes, firmy, etc marysia 0 3547 Ostatnia wiadomość 07 Kwiecień, 2011, 08:54:16 am
wysłane przez marysia
Z myślą o pasażerach, kierowcach i pieszych, czyli „wiosenne porządki” w Lubaniu Miasto Lubań Urząd Miasta 6 8081 Ostatnia wiadomość 28 Marzec, 2012, 23:10:58 pm
wysłane przez borisem
Przedświąteczne porządki w Lubaniu Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3253 Ostatnia wiadomość 22 Luty, 2013, 15:05:08 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Porządki w Łużycach Lubań Męskie Sprawy Bero 9 12328 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2013, 21:38:14 pm
wysłane przez Bero
Porządki na Orliku Miasto Lubań Urząd Miasta 4 4847 Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2014, 23:07:11 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Wiosenne fryzury dla owiec! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2089 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2015, 11:50:24 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Cyrkowi renciści w rozmiarze XXL Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2021 Ostatnia wiadomość 09 Wrzesień, 2015, 14:29:34 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Spalanie bioodpadów, czyli jesienne porządki Polecane - Strona główna Marszałek 2 4382 Ostatnia wiadomość 07 Październik, 2015, 11:44:03 am
wysłane przez Spartan