Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wiosenne porządki XXL : )  (Przeczytany 40612 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #15 : 09 Marzec, 2012, 22:18:29 pm »

Dzisiaj jeszcze tego nie widać. Ale uwierz mi, że tak należy zrobić, i już. Obecnie L24 spełnia funkcję lagi do bicia, na często bezpodstawnie formułowanych tezach.

Mamy poważnych userów, więc szanujmy ich chęć kontaktowania się z nami na tej platformie.

PS.
Dziwię się tylko, że akurat Wy wzięliście to do siebie. A ta próba prowokacji "z motylkami"...naprawdę, zrobiło mi się przykro.

W każdym bądź razie służę pomocą.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 09 Marzec, 2012, 22:35:17 pm »

Dobrze Piotrek
zrobisz jak uważasz
tylko mam prośbę, nie bądź jak ten prokurator z filmu "Dom zły"
akurat wczoraj TVP2 go przypomniała

miłej pracy/roboty/harówy 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 10 Marzec, 2012, 09:17:06 am »

Anka Ty mnie nie lubisz.Twoje za wyklucza mnie z grona forumowiczów.Już zaczynam się wyrażać.

Lubię i przecież wiesz. Przy okazji się nawet zastanowiłam ilu ja wogóle ludzi nie lubię i kogo. I wiesz co? nie ma takiej osoby, jestem jak dinozaur w tych czasach:)
Piotr ma rację, my wiemy jak się powinniśmy zachowywać, tylko się teraz droczymy.

A jakiś bat nad stadem zawsze wychodzi na dobre, od zawsze tak myślałam i myśleć będę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 10 Marzec, 2012, 09:24:18 am »

Napisałem wyżej. Jak zechcę to się dopiszę do w stopce. Udajesz się na 3 dni urlopu za zlekceważenie moich słów. Przemyśl swoje zachowanie, wyjdź na spacer z psem. Potem wróć i zachowuj się odpowiedzialnie. Pozdrawiam

A czy ja też dostanę trzy-dniowego klapsa gdybym się podobnie zachowała?
Normalnie mam dreszcze:D to jak wirtualny spanking:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #19 : 10 Marzec, 2012, 09:31:07 am »

To poproszę o odkurzenie w ramach wiosennych porządków przycisku "usuń konto". Nie chce mi się ot tak porzucać L24 i zaśmiecać bazę danych. Jak porządki to porządki.

Podrawiam
Karolus
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #20 : 10 Marzec, 2012, 09:36:43 am »

@Andzia. Jako członkini kolegium nie zrobisz tego, chyba ? : ) Fajer nie dostał bana, poprosiłem tylko, na swój specyficzny sposób, zwanym dalej włączonym agresorem.
Co jest nieprawdą, bo jestem łagodny jak pszczółka.

@Karolus. Pa : )
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2012, 09:39:44 am wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #21 : 10 Marzec, 2012, 11:52:26 am »

Napisałem wyżej. Jak zechcę to się dopiszę do w stopce. Udajesz się na 3 dni urlopu za zlekceważenie moich słów. Przemyśl swoje zachowanie, wyjdź na spacer z psem. Potem wróć i zachowuj się odpowiedzialnie. Pozdrawiam

Zwycięstwo osiągnięte przemocą, oznacza porażkę, gdyż jest chwilowe.
Mahatma Gandhi
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 10 Marzec, 2012, 13:47:27 pm »

@Firefoks
Nie doszukuj się w tym, co napiszę, jakiegoś ataku na Ciebie. Chcę tylko walczyć z obłudą tak jak Ty.

@Piotr
Nie żebym miała jakieś pretensje, ale traktuj wszystkie wątki jednakowo i wszystkie „ważne” osoby również. Tak Cię zabolały motylki w brzuchu? Poczytaj inne wątki, w niektórych sama musiałam walczyć ze „złośnicą” Fajerką.

Nie wspomnę o moim wątku który zniknął (nie wiem dlaczego, bo nawet nie otrzymałam powiadomienia co było nie tak a w temacie-chodziło o ułaskawienia przez prezydentów), wpisy w innych wątkach tak jak ten, że nie znamy własnej historii w wątku "Nie zapomnij o kresach". Musiałam jeszcze raz to wpisać.
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2012, 13:52:02 pm wysłane przez notoco » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 10 Marzec, 2012, 18:10:16 pm »

Lubię i przecież wiesz. Przy okazji się nawet zastanowiłam ilu ja wogóle ludzi nie lubię i kogo. I wiesz co? nie ma takiej osoby, jestem jak dinozaur w tych czasach:)
Piotr ma rację, my wiemy jak się powinniśmy zachowywać, tylko się teraz droczymy.

A jakiś bat nad stadem zawsze wychodzi na dobre, od zawsze tak myślałam i myśleć będę.

Aniu wiem.Wiem również że Ty to Wiesz  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 10 Marzec, 2012, 18:12:40 pm »

@Firefoks
Nie doszukuj się w tym, co napiszę, jakiegoś ataku na Ciebie. Chcę tylko walczyć z obłudą tak jak Ty.

@Piotr
Nie żebym miała jakieś pretensje, ale traktuj wszystkie wątki jednakowo i wszystkie „ważne” osoby również. Tak Cię zabolały motylki w brzuchu? Poczytaj inne wątki, w niektórych sama musiałam walczyć ze „złośnicą” Fajerką.



Ktoś wreszcie mnie rozumie.   (+)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #25 : 10 Marzec, 2012, 22:18:06 pm »

Cytuj
Uległość stwarza przyjaciół, mówienie prawdy nienawiść.
Piękne motto Fajer. Lepiej bym tego nie ubrał.

@notoco & co. no name. Każdy wątek w blogach a także tych oficjalnych jest moderowany przez autorów. Nie wszyscy sobie z tym jednak radzą. Czy naprawdę trzeba to powtarzać jak na tureckim kazaniu (cokolwiek to znaczy). Reszta, która tak bardzo was oburza była wyjaśniana przez administratora.

Proste jak drut : )... cokolwiek to znaczy ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 11 Marzec, 2012, 01:28:03 am »

@Fire Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +7/-0
Offline Offline

Wpisy: 71
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 11 Marzec, 2012, 10:46:34 am »

Bardzo dobry pomysl. I tak trzymac. Obserwuje, ze wiele watkow jest zasmiecanych przez pieniaczy, ktorzy nic nie wnosza,  pisza nie w temacie. Na dodatek zastraszaja ( nie dot  Fire, nie luna, nie Andzia nie Jola...  ) i to nie raz a kilka razy. Uwazam, ze trzeba zwracac takim osobom uwage. Chocby dlatego zeby trolle nie niszczyly(li) waznej merytorycznej dyskusji. Na tym portalu przynajmniej jeden wazny watek zostal przez trolla zniszczony.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-0
Offline Offline

Wpisy: 71
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 11 Marzec, 2012, 10:57:56 am »

@Piotr
"W razie większych kontrowersji powołanie kolegium odwoławczego, z użytkowników cieszących się najlepszą opinią na forum (trzeba ich wytypować, ale to później)"

To ja zglaszam swoja kandydature na czlonka kolegialnego odwolawczego 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 11 Marzec, 2012, 11:24:29 am »

@Andzia. Jako członkini kolegium nie zrobisz tego, chyba ? : )

ha ha, strasznie ciężki wybór, rezygnacja z prawie spankingu kontra nie przeklinanie, hmmm....
dobra Piotr, dam radę:)
nadrobisz spankingiem na innej płaszczyźnie:) ha ha

ps. a to "chyba" całkiem nie potrzebne, powinieneś za brak zaufania dostać klapsa:) ale wybaczam, w tych czasach można zapomnieć chwilami do kogo sie pisze.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wiosenne Biegi Przełajowe Męskie Sprawy Iza 0 3559 Ostatnia wiadomość 26 Luty, 2008, 22:32:07 pm
wysłane przez Iza
Transgraniczne spacery wiosenne Kalendarz wydarzeń Iza 1 4377 Ostatnia wiadomość 15 Kwiecień, 2009, 21:48:14 pm
wysłane przez ZUZA
Wiosenne porządki tylko z Betterware Komercyjnie - Biznes, firmy, etc marysia 0 3547 Ostatnia wiadomość 07 Kwiecień, 2011, 08:54:16 am
wysłane przez marysia
Z myślą o pasażerach, kierowcach i pieszych, czyli „wiosenne porządki” w Lubaniu Miasto Lubań Urząd Miasta 6 8081 Ostatnia wiadomość 28 Marzec, 2012, 23:10:58 pm
wysłane przez borisem
Przedświąteczne porządki w Lubaniu Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3253 Ostatnia wiadomość 22 Luty, 2013, 15:05:08 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Porządki w Łużycach Lubań Męskie Sprawy Bero 9 12328 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2013, 21:38:14 pm
wysłane przez Bero
Porządki na Orliku Miasto Lubań Urząd Miasta 4 4847 Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2014, 23:07:11 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Wiosenne fryzury dla owiec! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2089 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2015, 11:50:24 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Cyrkowi renciści w rozmiarze XXL Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2021 Ostatnia wiadomość 09 Wrzesień, 2015, 14:29:34 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Spalanie bioodpadów, czyli jesienne porządki Polecane - Strona główna Marszałek 2 4382 Ostatnia wiadomość 07 Październik, 2015, 11:44:03 am
wysłane przez Spartan