Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Spotkanie z posłem RP Grzegorzem Schetyną.  (Przeczytany 41378 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« : 03 Marzec, 2012, 15:33:41 pm »

<a href="http://www.youtube.com/v/pk6n_Nc7QI4?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/pk6n_Nc7QI4?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a> Zapraszamy na spotkania z posłem Platformy Obywatelskiej.
 
W dniu 05.03.2012 o godzinie 16.30 w Galerii Łużyckiej odbędzie się spotkanie z posłem Grzegorzem Schetyną. Wstęp na spotkanie jest otwarty. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w imieniu organizatorów.
« Ostatnia zmiana: 05 Marzec, 2012, 22:08:24 pm wysłane przez red. » Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 03 Marzec, 2012, 16:10:41 pm »

Cytat:
"Wstęp na spotkanie jest bezpłatny"   Szok Szok Szok

Chętnie zapłacę za bilet...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +10/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 14
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 03 Marzec, 2012, 18:01:34 pm »

przyjeżdża w odwiedziny do rodziny to przy okazji rozsieje trochę fermentu społecznego...organizatorzy mogli ustalić cenę za bilet wstępu - kabarety są dziś w cenie...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 03 Marzec, 2012, 18:11:27 pm »

przyjeżdża w odwiedziny do rodziny to przy okazji rozsieje trochę fermentu społecznego...organizatorzy mogli ustalić cenę za bilet wstępu - kabarety są dziś w cenie...

kondzio powinieneś nam płacić za to że Ciebie czytamy.Ja Ci odpuszczam.Zrobiłem to bezwiednie.Obiecuję nigdy nie klikać w Twój nick.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #4 : 03 Marzec, 2012, 19:48:30 pm »

Było wiele obietnic przed wyborami ... prawie zawsze nie były spełniane ale ten rząd przerasta samych siebie , mało że nie robi tego co obiecywał  ,ale robi wszystko co obiecał nie robić.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #5 : 03 Marzec, 2012, 20:32:12 pm »

Borisem napisałeś to tak, że zaczęłam się śmiać, ale chwilę potem mina mi zrzedła, bo z czego tu się śmiać, że jestem nikim dla rządzących
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #6 : 03 Marzec, 2012, 21:20:17 pm »

I jeszcze jedno, proszę nie udawać takiego zaskoczenia wejściem bez biletów. W PO wszystko jest możliwe
Na spotkaniu będę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 60
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 03 Marzec, 2012, 23:02:04 pm »

Było wiele obietnic przed wyborami ... prawie zawsze nie były spełniane ale ten rząd przerasta samych siebie , mało że nie robi tego co obiecywał  ,ale robi wszystko co obiecał nie robić.
Jak ulał o naszej lokalnej władzy! Tego co się dzieje w Lubańskim samorządzie lepiej ująć się nie dało.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 04 Marzec, 2012, 00:59:03 am »

Moderator! Co jest z tym wątkiem?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #9 : 04 Marzec, 2012, 10:03:23 am »

Moja wina - powinno być "otwarty", nie "bezpłatny". Kajam się za złe sformułowanie, brak obycia Swoją droga wiadomo że jak przyjeżdza ktoś z rządu na takie spotkanie to zawsze sie frustracja na niego wylewa. Raczej są do tego przyzwyczajeni - taki zawód I to jest bez znaczenie kto przyjezdza i z jakiej partii, wazne zeby polepszyc sobie nieco nastroj, a nic lepiej nie dziala jak wizyta takiego polityka

I trzeba miec duzo odwagi, zeby pchac sie w polityke i potem byc wystawionym na frustracje narodu Takze dla mnie to duzy uklon w strone osob ktore zapraszaja tych politykow, jak i samych politykow ze maja taka wolę aby organizowac spotkania w Lubaniu.

@Borisem, co rzad to obietnice wyborcze i jeszcze takiego rzadu nie bylo co by je spelnil Rzad naobiecuje, potem widac ze klamal - wiec sa nastepne wybory i wygrywa opozycja ktora obiecuje wiecej/lepiej oraz wytyka bledy rzadu i jego niespelnione obietnice. I tak w kolko woda na mlyn. Im wiecej populizmu tym lepiej A ludzie szybko zapominaja co im poprzednicy obiecywali i czego nigdy nie zrobili ... bo juz sa nowe obietnice.

Takze teraz beda rzady Palikota, bo POPIS sondazowo spadnie ponizej 50% - chyba ze znowu wroci wojenka polsko-polska to sie elektorat zmobilizuje ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 04 Marzec, 2012, 11:58:56 am »

@Paweł

Cytuj
@Borisem, co rzad to obietnice wyborcze i jeszcze takiego rzadu nie bylo co by je spelnil  Rzad naobiecuje, potem widac ze klamal - wiec sa nastepne wybory i wygrywa opozycja ktora obiecuje wiecej/lepiej oraz wytyka bledy rzadu i jego niespelnione obietnice. I tak w kolko woda na mlyn. Im wiecej populizmu tym lepiej  A ludzie szybko zapominaja co im poprzednicy obiecywali i czego nigdy nie zrobili ... bo juz sa nowe obietnice.


Paweł to wszystko prwda.Każdy kolejny rząd pragnie naszego dobra tylko z jakiegoś powodu im to nie wychodzi.Myślę że wzorem powinien być ,rząd który chciałby jak najgorzej dla społeczeństwa.I też by mu nie wyszło.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #11 : 04 Marzec, 2012, 12:02:23 pm »

Rządów Palikota nie będzie nie masz co straszyć, znam osoby z kręgu tej partii i niczym nie różnią się od innych ugrupowań, gryzonie walczące o kawałek jedynie dla siebie.

Paweł nie potrzebnie podniecamy się wyborami, czy to parlamentarnymi czy samorządowymi, system jest prosty do walki ustawiają się wszyscy uzgadniają reguły  , po wszystkim zasiadają do stołu i dzielą łupy według procentowych wygranych ... lecz nikt nie zostaje głodny , dla każdego wystarczy tortu.


Podobnie jest z wyborami samorządowymi ,spójrz na Powiat, dlaczego przegrany dostał kawałek toru ? A po to żeby konsumował przez okres między wyborami , a jak wiadomo pies który je nie szczeka   ot cała filozofia , a MY no cóż przy następnych wyborach z nowy zaczniemy się podniecać itp. itd. itd. itd.  Z politowaniem Z politowaniem

Ale kiedyś się w k.... i nie będzie do śmiechu !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #12 : 04 Marzec, 2012, 13:06:39 pm »

Borysku, plusik, podoba mi się, że nie owijasz w bawełnę. Ale wiesz co, narzekasz i rozumiem dlaczego, w wielu kwestiach się z Tobą zgadzam. Jesteś osobą, która z pewnością, gdyby miała taką możliwość, to dążyła by do zmian. W związku z tym, dlaczego nie kandydowałeś w wyborach do samorządu? Myślę, że miałbyś spore szanse.  

Pawełku, mam nadzieję, że zadbasz aby na Forum znalazła się relacja ze spotkania z Grzegorzem Schetyną,  ubolewam, że nie mogę być na owym spotkaniu. Co do pana Schetyny, nie zamierzam na niego psioczyć, przekonałam się jakiś czas temu, że nie ma idealnych polityków. W każdym ugrupowaniu bez wyjątku, są zarówno normalni i porządni ludzie jak tzw kanalie. Problem w tym, iż tacy, którym naprawdę zależy na dobru bliźniego raczej za politykę się nie biorą.   
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2012, 13:14:13 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #13 : 04 Marzec, 2012, 19:04:42 pm »

Miał bym szanse zostać Radnym? Czy zostać dobrym Radnym?

Przez ostanie parę miesięcy miałem okazję poznać struktury i powiem Ci, że ...  nawet Ty wyjechałaś, ja jeszcze nie , jeszcze ...

 


 
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #14 : 04 Marzec, 2012, 19:11:03 pm »

Borisem byłbyś najlepszym radnym. Nie dlatego, że przystojny z Ciebie maruda jak to Jola napisała, ale dlatego, że znasz problemy ludzi, masz chęci i nie masz hamulców w realizowaniu zamierzonego celu. Nie kłaniasz się też w zamian
Mam nadzieję, że dojrzejesz do tego, żeby startować- zyska na tym rada, samorząd, ale przede wszystkim wyborca.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Spotkanie z muzyką i poezją Kultura i sztuka Iza 0 3097 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2008, 17:00:56 pm
wysłane przez Iza
Spotkanie z Marszałkiem Bieżące wiadomości Iza 2 5255 Ostatnia wiadomość 14 Listopad, 2008, 10:46:21 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Zaproszenie na spotkanie. Hydepark L.Geringer de Oedenberg 0 4038 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2009, 18:45:05 pm
wysłane przez L.Geringer de Oedenberg
NURT- majowe spotkanie Kultura i sztuka ZUZA 0 3660 Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2009, 21:34:45 pm
wysłane przez ZUZA
Lubań jest otwarty, radosny, .....- Wywiad z wicepremierem Grzegorzem Schetyną Bieżące wiadomości Leo 0 3175 Ostatnia wiadomość 04 Październik, 2009, 16:58:46 pm
wysłane przez Leo
Spotkanie z Czechowem Bieżące wiadomości x 0 3624 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2011, 08:49:17 am
wysłane przez x
SPOTKANIE L24:) Hydepark « 1 2 ... 15 16 » Andzia 235 154775 Ostatnia wiadomość 21 Wrzesień, 2011, 23:10:05 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Spotkanie noworoczne Polecane - Strona główna Urząd Miasta 0 3979 Ostatnia wiadomość 09 Luty, 2012, 09:05:14 am
wysłane przez Urząd Miasta
Noworoczne spotkanie Gmina Lubań Urząd Gminy 1 7001 Ostatnia wiadomość 11 Luty, 2012, 20:13:59 pm
wysłane przez Firefoks