Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: LAWA 2012 23-24 CZERWCA  (Przeczytany 61140 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #15 : 25 Luty, 2012, 11:32:10 am »

Nie miałem na myśli tego, że nieładnie jest zapraszać w ogóle takie zespoły, z takim repertuarem. Bunt jest czymś naturalnym w określonym wieku, i niekiedy, niektórym zostaje po nim ślad na zawsze : ). Sam do dzisiaj słucham muzyki, która niejednego małolata wykręciłaby na lewą stronę. Nie w tym rzecz. Lawa, tzn. dawne święto miasta do czegoś zobowiązuje. Takie moje zdanie : )

@Tony. Pełna zgoda
« Ostatnia zmiana: 25 Luty, 2012, 11:36:11 am wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #16 : 25 Luty, 2012, 11:54:01 am »

@Tony, rozumiem ze zespół Mazowsze i koncert klawesynowy były by odpowiednie do bezmyślnego wchłaniania przez młodzież, tylko nie wiem czy te niedojrzale jednostki na to przyjda bez asysty policji

Ja sam również doznałem trwałych uszczerbków na zdrowiu i psychice po wielu młodzieńczych wybrykach (np. z racji nie chodzenia na Mazowsze tylko jezdzenia na Jarocin), ale to nie znaczy że bym tego nie powtórzył I nie raz sie budziłem po imprezce z nurtujacym pytaniem co mi jest i co ja wypilem

Co do dealerów to przychylam się w strone zeby tak jak np w Czechach, male posiadane dawki nie byly przedmiotem sankcji. W tej chwili to policja nabija sobie statystyki "dealerow", tak samo jak pijanych kierowców (gdzie czasami polowa to rowerzyści).

Nasz kraj (społeczeństwo) chyba głównie z powodu religii i zaszłości historycznych jest bardzo malo tolerancyjny. To co w innych krajach jest traktowane jako normalne u nas stanowi powod do pietnowania. Zyda na oczy nie widzieli, ale nienawidzą. "Pedał" to ich kumpel z pracy, bardzo lubiany do momentu kiedy sie dowiedza o preferencjach, itd ... Tylko policji religijnej nam brakuje, wtedy byłby porządek

Nie wiem o jakim kolorku piszesz ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #17 : 25 Luty, 2012, 12:29:04 pm »

"...   to po co te spotkania edukacyjnie i pogadanki
                           w tej tematyce i zagrożeniach z nich płynących... " ...

dla mnie to utopia... cokolwiek byś nie powiedział na nich i nie pokazał... i tak dzieciarnia swoje zrobi bo "wie lepiej"...

w zeszłym roku był zespół "Vidło" ... i widział ktoś ich teledysk bodajże "środa czwartek"... Co? legalnie pala dżointa na nim... i co...Co?!!!!?Co? ja sie pytam ktoś w zeszłym roku protestował przeciw wypowiedziom wokalisty szumnie głoszonym w mtv czy innych populistyczno-komercyjnych muzycznych stacjach...Co?!!!??? nie... bo to "super zespuł jest" ... i maja chiciory i młodzież ich uwielbia dorośli zreszta też... ( błędy zamierzone w mojej wypowiedzi...)....

wieć moim zdaniem "protestując i komentując" tegoroczną lawę przyjżyjmy się wszystkim...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #18 : 25 Luty, 2012, 12:51:38 pm »

@Tony, rozumiem ze zespół Mazowsze i koncert klawesynowy były by odpowiednie do bezmyślnego wchłaniania przez młodzież, tylko nie wiem czy te niedojrzale jednostki na to przyjda bez asysty policji

Ja sam również doznałem trwałych uszczerbków na zdrowiu i psychice po wielu młodzieńczych wybrykach (np. z racji nie chodzenia na Mazowsze tylko jezdzenia na Jarocin), ale to nie znaczy że bym tego nie powtórzył I nie raz sie budziłem po imprezce z nurtujacym pytaniem co mi jest i co ja wypilem

Co do dealerów to przychylam się w strone zeby tak jak np w Czechach, male posiadane dawki nie byly przedmiotem sankcji. W tej chwili to policja nabija sobie statystyki "dealerow", tak samo jak pijanych kierowców (gdzie czasami polowa to rowerzyści).

Nasz kraj (społeczeństwo) chyba głównie z powodu religii i zaszłości historycznych jest bardzo malo tolerancyjny. To co w innych krajach jest traktowane jako normalne u nas stanowi powod do pietnowania. Zyda na oczy nie widzieli, ale nienawidzą. "Pedał" to ich kumpel z pracy, bardzo lubiany do momentu kiedy sie dowiedza o preferencjach, itd ... Tylko policji religijnej nam brakuje, wtedy byłby porządek

Nie wiem o jakim kolorku piszesz ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #19 : 25 Luty, 2012, 13:31:36 pm »

 

             @Paweł
                    sadziłem że szerzej otworzysz swoją wyobraźnie
                     dobrze że budziłeś z mega kacem a nie np. z utratą wzroku
                        bo na szczęście ta branża jest pod kontrolą
                nie przyjmujesz jakikolwiek argumentów a dyskusja z Tobą
                    sprowadza do Twojego poziomu i wykańczasz doświadczeniem
                     lecisz ze skrajności w skrajność choćby w swych drwinach
             ja także nie byłem aniołkiem ale ilu kolegów z tego "pociągu"nie wysiadło
                    doskonale zdaję sobie z Tego sprawę że wszystko jest dla ludzi
                          lecz czy młody człowiek zna umiar ?
                                 bardziej miałem na myśli paranoję w której z jednej strony
                           wydaję się kasę na działanie przeciw uzależnienia a z drugiej
                             wydaje się kasę na "promowanie" tego ?!
                             tak przypadkiem się nie przemyślanie wymskło ?!
                                  w sumie ma na to wyj...e
                pokolenie zombi w realiach kapitalizmu mile widziane
                            a własnoręcznie zatłukę dealera który obsłuży moje dziecko
                 przykład naszych południowych sąsiadów jest dobrym rozwiązaniem
                    mam okazję często temu się przyglądać choćby wczoraj na koncercie
                skierowanym raczej do młodych ludzi LMFO aczkolwiek zabawa była wyśmienita
              zapach palonego suszu dominował zdecydowanie na Massive Attack niż wczoraj
              co świadczy o przedziale wiekowych i popularności używki
            wczorajszy wygląd młodych wskazywał raczej na pobudzanie metaamfetaminą
                 ich rodzimego piko które zresztą zwłaszcza w naszych okolicach jest bardzo
                popularne co widać w weekendy a uwierz mi czarne dziury na "partycjach"
               mózgu robi przeokrutne a opinia moja wcześniejsza związana z trwaką
                  była by marzaniem
              nasz kraj faktycznie jest szary,sam przyznaj z ilu dowcipów o żydach się
                    śmiałeś
                   antysemityzm to raczej mamy w genach
                          
                                  szara strefa działa na w "pól" legalnie
                                       dealerka dragów w tym kraju to czarny rynek
 
                            mój filmik z wczorajszej dawki decybeli
                                     było czadowo  

                                  http://www.youtube.com/watch?v=j9XjVEYhuic



              











 
« Ostatnia zmiana: 25 Luty, 2012, 13:34:45 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #20 : 25 Luty, 2012, 14:19:10 pm »

Do cytatu Pawła dopisałam również swój komentarz ale niestety komputer mi wariuje, dlatego coś się zwiesiło i musiałam zrobić drugie podejście do tematu.
Paweł zawsze uważałam Cię za inteligentnego faceta ale tym razem generalizujesz. Nigdy nie byłam i nie zamierzam być fanatyczką religijną ale wierzę w Boga lecz mój Bóg jest miłosierny i tolerancyjny, zupełnie inny od tego jakim maluje go Ojciec Dyrektor.  Nigdy nie czułam jakiejkolwiek awersji w stosunku do narodowości żydowskiej, a wręcz przeciwnie mam dla nich duży szacun, to w skali światowej garstka ludzi, która jednocześnie jest potęgą gospodarczą. Poza tym oni wspierają i szanują się nawzajem w przeciwieństwie do naszych rodaków, którzy są dobrzy raczej w zawiści, wzajemnym oszukiwaniu i poniżaniu się.  Jeśli chodzi o osoby o innej orientacji seksualnej czyli gejów i lesbijki, to raczej ich sprawa osobista a mnie życie osobiste innych ludzi nie interesuje. Każdy z nas ma prawo żyć po swojemu a mówienie, iż odmienne preferencje  jest chorobą(nieraz słyszałam takie określenia) jest chore samo w sobie. Każdy z nas ma prawo do szacunku i godnego życia a inność nie musi oznaczać zła. Jedyna kwestia, gdzie moja tolerancja jest znacznie ograniczona to narkotyki. Dla mnie nie ma znaczenia, twarde czy miękkie, narkotyk  to narkotyk a podatność na uzależnienia, to kwestia indywidualna i wiadomo, że decyduje o tym siła charakteru danej jednostki oraz skłonności odziedziczone w genach.  Nie jeden ćpający cwaniak twierdził, iż ma wszystko pod kontrolą i niestety został ćpunem. Poza tym uzależnienie to nie tylko problem narkomana ale również tragedia jego bliskich. Paweł czy naprawdę myślisz, że jeśli niektóre narkotyki staną się legalne, to w obieg wejdą wyłącznie te „czyste” bez wzmacniaczy, bo jeśli tak, to wybacz ale Twoje myślenie w tej kwestii jest  naiwne.
 @Tony plusik dla Ciebie.
« Ostatnia zmiana: 25 Luty, 2012, 14:26:15 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 25 Luty, 2012, 14:23:59 pm »

Taki zeskanowany z MTV hip-hopowiec a tu taka burza, teksty jak każde inne wszędzie takie można usłyszeć od domu zaczynając na mszy w kościele kończąc, dobór wykonawców to kwestia gustu... nikt nie zastanowił się czym co roku jest naprawdę LAWA? Mam nadzieję , że organizatorzy naucza się na błędach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #22 : 25 Luty, 2012, 15:55:21 pm »

 


                 coś nie wskoczyło Smutny
                    raz jeszcze wrzucam z dedykacja dla Firefoxa
                         
LMFAO Praga 2012
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 25 Luty, 2012, 19:33:58 pm »

Cytuj
raz jeszcze wrzucam z dedykacja dla Firefoxa


Tony od Firefoksa dla Ciebie  Spoko
LMFAO - Sexy and I Know It
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 25 Luty, 2012, 19:49:47 pm »

Co jest najlepszą receptą na wyszydzanie i wyśmiewanie naszych patologi, nałogów i
zaściankowego myślenia jak nie samokrytyka i publiczne ośmieszanie.
Czy wszyscy uważacie, że większość zespołów tak postępuje i żyje w rzeczywistości,
czy tylko się z tego nabija i śmieje z siebie.
Ten tylko ma poczucie humoru i jest naturalny kto potrafi śmiać się z siebie, a na trafną
krytykę się nie obraża.
"Pije Kuba do Jakuba" to reklama używek czy krytyka naszej zaściankowości ?
Po Waszej dyskusji nad szkodliwością używek doszedłem do wniosku, że pokazywanie
i wyśmiewanie naszych przywar prowadzi do ich rozwoju. Ale to już pewnie kwestia
intelektu.
Niejednokrotnie przekonałem się na własnej skórze, pisząc o sobie pochlebnie wyszydzałem
swoje i innych przywary, a przyjmowano to wprost.
Co Wam znowu nie pasują zespoły które wystąpią? Czy ktoś się taki urodził żeby...
Nie moja działka nie idę, świat i tak dalej pójdzie swoimi ścieżkami.
Lepiej się zastanówmy jak się wspólnie dobrze bawić ?

Pozdrawiam... globus
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 26 Luty, 2012, 10:31:01 am »

chciałem coś napisać ale sądzę, że szkoda moich pięknych, inteligentnych, zachwycających,,,,,,,,,,, wypocin. AMEN
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +7/-10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 92
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 26 Luty, 2012, 13:24:59 pm »

Ale pitolicie bzdury, cały camping muzyczny był kontrowersyjny a jaracie się nim 30 lat. Tu jeden artysta i halo. Zamknięci w domach w umysłach w stereotypach. Niektórzy z tu piszących walnęli widzę moralne salto.

A co na to donGURALesko?

donGURALesko - Podróż Na Wschód (Zaklinacz Deszczu)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Spokojny umysł spacyfikował niespokojne myśli
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #27 : 26 Luty, 2012, 13:35:40 pm »

salto...Co? koziołkują aż się patrzy...
dla mnie zasada jest jedna... nie podoba mi się to nie przychodzę... Spoko
nie podoba mi się tandetność Ani Wyszkoni czy Volwera to nie będę ich słuchał... proste...
 @veritas - a jaki repertuar uważasz za słuszny na takiej imprezie...Co?

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #28 : 26 Luty, 2012, 13:50:44 pm »

Odrobina kultury w każdej postaci odchamia, w każdym razie dotyczy to mojej osoby. Zawsze kiedy mogłam korzystałam z dobrodziejstw Lawy. Chodziłam nawet na występy zespołów i piosenkarzy tych za którymi nie przepadałam, gdyż oglądanie występów na żywo nie umywa się do siedzenia przed telewizorem. Poza tym mamy to za fryko, więc chyba warto docenić to nasze lokalne letnie dobrodziejstwo. W marcu planuję pójść na koncert Michała Bajora ale w Jeleniej i jestem niezmiernie szczęśliwa z tego powodu. Prawie sikam po nogawkach.

Dokąd przed nią uciekasz-Michał Bajor
« Ostatnia zmiana: 26 Luty, 2012, 14:00:14 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 26 Luty, 2012, 13:57:35 pm »

dla mnie należałoby zrobić jeden dzień ale taki, żeby można byłoby o tym mówić, pisać i komentować cały rok, a jest to w możliwościach miasta
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Gwiazdy znów oświetlą Lubań - Lawa 2008 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Paweł Sokołowski 19 20403 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2008, 08:57:30 am
wysłane przez x
Program Lawa - 28, 29 czerwiec 2008r. Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Iza 15 17511 Ostatnia wiadomość 01 Lipiec, 2008, 11:34:46 am
wysłane przez simon75
Galeria Lawa 2008 (Woźniak, Harlem, September) Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 1 4333 Ostatnia wiadomość 04 Lipiec, 2008, 15:21:30 pm
wysłane przez x
Recenzja Lawa 2008 - Dzień Drugi Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 2 4575 Ostatnia wiadomość 02 Lipiec, 2008, 11:22:38 am
wysłane przez madziowa1402
Lawa 2009 w Lubaniu - 27-28 czerwca 2009 Kultura i sztuka « 1 2 3 » Paweł Sokołowski 42 46086 Ostatnia wiadomość 03 Lipiec, 2009, 19:52:37 pm
wysłane przez Sara Kmieć
Dni Lubania Lawa 2010 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Iza 17 27718 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2010, 06:39:40 am
wysłane przez gracjano
LAWA 2011 Lubań Kalendarz wydarzeń « 1 2 3 4 5 » Mentos 66 70759 Ostatnia wiadomość 13 Sierpień, 2011, 09:04:35 am
wysłane przez Tony
W 2012 roku życzę sobie ... Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 7 10029 Ostatnia wiadomość 31 Grudzień, 2011, 15:47:44 pm
wysłane przez PTSM LUBAŃ
I. Wroclawski Nordic Adventure 2012! Komercyjnie - Biznes, firmy, etc gymsport 1 4167 Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2012, 00:07:56 am
wysłane przez gymsport
Dni Lubania oraz weekend muzyczny Lawa 2012 Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 1 11635 Ostatnia wiadomość 17 Lipiec, 2012, 10:59:30 am
wysłane przez Paweł Sokołowski