Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Ks. Isakowicz-Zaleski w Lubaniu  (Przeczytany 70489 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 24 Luty, 2012, 18:27:43 pm »

Cytuj
Ja będę miała klucze od mieszkanie w lewej kieszeni płaszcza. Po tym mnie poznasz...

  weź,weź nie dokazuj miła nie dokazuj....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 24 Luty, 2012, 19:00:52 pm »

@Fire
No dokończ ...dokończ!
Wiem jak to dalej leci: „...przecież nie jest znowu z ciebie taki cud...”
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 24 Luty, 2012, 19:07:35 pm »

dobra dobra od cudów to już jest taki jeden i nie jest to ten co po wodzie boso chodził
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 24 Luty, 2012, 19:29:22 pm »

Cytuj
@Fire
No dokończ ...dokończ!
Wiem jak to dalej leci: „...przecież nie jest znowu z ciebie taki cud...”

W mojej wersji brzmi to inaczej." no to co że jest z Ciebie taki cud" Prawda Jolu. Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 26 Luty, 2012, 21:42:02 pm »

Dobro-Dobro 03. 7 CUDÓW POLSKI


I tak trawi do Lubania...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 27 Luty, 2012, 13:18:57 pm »

@ Fire

Wiedziałam, że jeszcze coś zamieścisz. Uszczypliwy jesteś. Długo tego szukałeś?
Te dziury w jezdni i śmierdzące autobusy to faktycznie „cud”! Pomnik i krzyż nie mają jednak z tym nic wspólnego, chyba że ten pomnik przedstawia Tuska.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 27 Luty, 2012, 13:36:58 pm »

każdy ma prawo do swojej oceny, fajerek, jak wiadomo, jest antyklerykalny, więc nie ma się co dziwić. Dziwi mnie jedynie propaganda antyklerykalna, tak nasilająca się im więcej jest wierzących, czyżby zazdrość??
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 27 Luty, 2012, 14:09:09 pm »

Myślę, że nie o zazdrość chodzi, tylko coś więcej czyli o możliwość wpływania na ludzi.
Tusk chciał robić cuda. Nic mu z tego nie wyszło. „Ktoś” się boi, żeby Kościół nie miał dużego wpływu na nasze życie, więc ośmiesza Go. To jest łatwe do zrealizowania.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #38 : 27 Luty, 2012, 14:20:09 pm »

każdy ma prawo do swojej oceny, fajerek, jak wiadomo, jest antyklerykalny, więc nie ma się co dziwić. Dziwi mnie jedynie propaganda antyklerykalna, tak nasilająca się im więcej jest wierzących, czyżby zazdrość??

Według mnie Pysio-mysio nigdy nie był antyklerykalny a jedynie antyobłudny. On jedynie piętnuje hipokryzję i w pełni go rozumiem a sutanna mój drogi nie czyni świętym ani nie jest gwarantem nieomylności.   Ja aby okazać swoją miłość panu Bogu , w którego wierzę z całego serca staram się robić coś dobrego, jest to np. wolontariat w hospicjum i takie działanie rozgrzewa moje serce o wiele bardziej niż czczenie symboli.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 27 Luty, 2012, 14:53:56 pm »

Cytuj
On jedynie piętnuje hipokryzję

Oj ! Jolu zbliżasz się niebezpiecznie do prawidłowej oceny mojej skromnej osoby.Masz plusa jak nie wiem co  Buziak

Cytuj
Uszczypliwy jesteś. Długo tego szukałeś?

notoco ja?! Długo nad tym myślałaś? 

Cytuj
Dziwi mnie jedynie propaganda antyklerykalna, tak nasilająca się im więcej jest wierzących, czyżby zazdrość??

Ależ ŻORŻ ja również jestem wierzący.Ja tylko bardzo nie chcę aby ktoś robił biznes na ludziach wierzących.czy to tak trudno zrozumieć?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 27 Luty, 2012, 15:31:27 pm »

Fajerku, nie chcesz by ktoś robił biznes na wierzących??? a co to za postawienie sprawy, sam jesteś wierzący i ktoś na tobie też zarabia, więc sądzę, że nie chodzi Ci o zarabiających na wierzących tylko wkurza Cię Rydzyk i jego ekipa. Lecz, co nie jest zakazane, nie jest niedozwolone, mnie też wkurza parę osób, z tym, że moja lista jest długa, Twoja zaczyna się i kończy jednym nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 27 Luty, 2012, 15:48:26 pm »

Zgadzam się z Tobą Żorż. Filmik zamieszczony przez Fajerka w większości przedstawia świeckie „cuda” i to te namacalne. Ten moment z krzyżem i pomnikiem to już takie naciągane i typowo ośmieszające, powiem nawet drwiące nie tylko z samej postaci, którą przedstawia, ale z Polaków nie tylko tych wierzących. Postać Ta jest naszym dobrem narodowym. Dbał o nas Polaków, a nie tylko o tych Polaków wierzących.
Fajerek tym filmikiem pokazuje szeroko pojętą obłudę, a Ty Jolu przyczepiłaś się tylko do kleru.

@Fire @Jola
A zobaczcie ile NFZ zarobił w styczniu 2012 na nas wszystkich. Czy to nie jest obłuda?!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 27 Luty, 2012, 16:11:34 pm »

Bo w Polsce obłudą jest,,,,,,,,,,,, obłuda. Czy facet, który okradł bank na 4.5 mln, mieści się w kategoriach obłudy??
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 27 Luty, 2012, 16:21:04 pm »

To jest złodziejstwo, chyba że coś innego masz na myśli...

Księdzu na tacę wrzucam pieniądze lub wysyłam Rydzykowi z własnej woli, w aptece nie miałam wyboru.
« Ostatnia zmiana: 27 Luty, 2012, 16:23:18 pm wysłane przez notoco » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 27 Luty, 2012, 16:30:08 pm »

przykład ze złodziejem na 4.5 mln z banku wybrałem nie przez przypadek, nawiązałem do różnicowania klerykalnego ( że niby biznes robią na wierzących) do człowieka, który okradł złodzieja ( banki to lichwiarstwo) więc zapytuję Fajerka, Jolę, co lepsze, dobrowolnie dać na tacę, czy okraść złodzieja, a może lepiej zabierać to co na tacy i oddać fiskusowi, najlepiej zabrać księdzu i dać na składkę NFZ. Tego chciałby Polak patriota?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jubileusz w Lubaniu Bieżące wiadomości Iza 0 4712 Ostatnia wiadomość 10 Listopad, 2008, 17:16:33 pm
wysłane przez Iza
Kolędowanie w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Paweł Sokołowski 0 5166 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2009, 21:44:14 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Infoboxy w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Iza 2 8471 Ostatnia wiadomość 16 Lipiec, 2009, 17:41:40 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Monitoring w Lubaniu Informacje i Komunikaty Instytucji Iza 5 13639 Ostatnia wiadomość 14 Wrzesień, 2009, 22:24:44 pm
wysłane przez curious
Matury w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 4477 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2009, 12:30:01 pm
wysłane przez Bernard
Atmosfera w Lubaniu Hydepark curious 10 13697 Ostatnia wiadomość 05 Grudzień, 2009, 18:56:39 pm
wysłane przez curious
Ks. Isakowicz -Zaleski przyjedzie do Lubania Bieżące wiadomości Leo 1 3358 Ostatnia wiadomość 06 Grudzień, 2009, 16:49:26 pm
wysłane przez Leo
47 DZ PTP w Lubaniu Przyroda i Turystyka PTSM LUBAŃ 1 22169 Ostatnia wiadomość 30 Październik, 2011, 21:09:24 pm
wysłane przez PTSM LUBAŃ