Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Ks. Isakowicz-Zaleski w Lubaniu  (Przeczytany 70492 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #45 : 27 Luty, 2012, 17:33:48 pm »

Już jestem i nic o mnie beze mnie.Ale sobie używacie.Nigdy i nigdzie nie napisałem że jestem przeciwko chodzącym do kościoła,dającym na tacę czy wysyłającym na utrzymanie Maibacha.
Jest to osobista sprawa każdego z nas.Ja nie chodzę i nie daję.Mógłby ktoś powiedzieć" to co to ciebie obchodzi" ? Niestety nie do końca tak jest.Pieniądze z moich podatków i tak trafiają do,między innymi Funduszu Kościelnego.ŻORŻ,notoco każda inna instytucja która egzystuje dzięki naszym podatkom w sposób udolny lub mniej udolny dzieli tą kasę pomiędzy nas.

ŻORŻ a co to ma wspólnego z patriotyzmem? Że niby ten co daje na tacę to patriota? Idziesz dużymi skrótami. To moja ostatnia wypowiedź w tym temacie.Staję się monotematyczny.

Z braterskim pozdrowieniem Firefoks...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #46 : 27 Luty, 2012, 17:48:07 pm »

fajerku, wyluzuj, masz prawo myśleć po swojemu, ja po swojemu itd, ale przytoczyłeś tak głośną sprawę maybacha, to mnie właśnie czasami irytuje, że zasłyszane elementy stają się naszą wyroczni, nie jestem zwolennikiem Rydzyka, ale musisz wiedzieć, że Rydzyk nigdy nie miał maybacha, możesz to sprawdzić, to mit telewizyjny, na potrzeby medialne, nie mający potwierdzenia w faktach. Takie i inne informacje w mediach wspomagające rządzącą platformowe obywatelską tylko potwierdza tezę, że jednak ktoś za nas myśli i decyduje, inaczej pisząc, manipuluje.
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #47 : 27 Luty, 2012, 17:53:42 pm »

 Droga Notoco i Żorżu, wyraziłam swoje zdanie w powyższym temacie, informując jednocześnie, iż szanuję zdanie innych Forumowiczów oraz ich prawo do wypowiedzi i nie zamierzam się przekomarzać ani spierać, gdyż nie chodzi mi o to aby moje było na górze.

PS. Odnośnie tego, który okradł bank. Złodziej to złodziej, nawet jeśli jest pomysłowy i inteligentny. Banki łupią ludzi ale nie należy ich okradać, łamanie prawa prowadzi do chaosu i anarchii a tego bym sobie nie życzyła. A służbę zdrowia rozwalają przepisy uchwalone przez naszych reprezentantów w Parlamencie. Już kiedyś pisałam o tym, jaki naród, tacy jego przedstawiciele, oni nie spadli z księżyca.    Pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #48 : 27 Luty, 2012, 18:08:20 pm »

Tak Jolu, zgadzam się z Tobą w całej rozwiązłości, właśnie ten złodziej nasuwa innego rodzaju myślenie, no bo fakt, że okradł bank stawia go w szeregu ze złodziejami, jednak fakt, że bank na pewno nie zbiednieje, a złodziej ukradł pieniądze by ratować czyjeś życie, ma się tak samo jak napad na człowieka i zabranie mu wypłaty za którą musi przeżyć miesiąc cały? można oczywiście postawić,,,, złodziej to złodziej ale dwa przypadki różnią się moralnie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #49 : 27 Luty, 2012, 18:13:56 pm »

Cytuj
ale musisz wiedzieć, że Rydzyk nigdy nie miał maybacha


Już wiem czym jeździ ojciec dyrektor.Polak i patriota.


Duuuzy_fiat_5655600 (1069 x 600).jpg



http://nortus.pinger.pl/m/2187856

Duuuzy_fiat_5655600 (1069 x 600).jpg

* Duuuzy_fiat_5655600 (1069 x 600).jpg (112.72 KB, 1069x600 - powiększony/pobrany 436 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #50 : 27 Luty, 2012, 18:22:19 pm »

widzisz fajerku, wkurzyłeś się , że Rydzyk jednak nie ma maybacha, więc postanowiłeś jakoś to sobie odbić, plusik za kreatywność
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #51 : 27 Luty, 2012, 18:30:17 pm »

Jolu to dobrze że się udzielasz w hospicjum. Jakbyś się czuła, gdyby ktoś to ośmieszył, drwił z Ciebie, że taka głupia za darmo robisz itd. ...
Ja też uważam, że sutanna nie jest gwarantem nieomylności. Myślę, że te głupie żarty są nie na miejscu i tyle. Nie mieszajcie do tego księży, wiary... Uszanujcie czyjeś uczucia, nie drwijcie z nich. Czasami żałuję, że nie urodziłam się w kraju muzułmańskim. Tam daliby Wam popalić za takie filmiki i wypowiedzi na temat ich kultu religijnego. Tam  ACTA nie są potrzebne.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #52 : 27 Luty, 2012, 18:33:39 pm »

"oczywistość właściwie rozumiana jest przeżyciem prawdy"
                                                                          Brant


 ja się kieruję zawsze taką zasadą życiową, polecam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #53 : 27 Luty, 2012, 19:03:38 pm »

Cytuj
Ja też uważam, że sutanna nie jest gwarantem nieomylności. Myślę, że te głupie żarty są nie na miejscu i tyle. Nie mieszajcie do tego księży, wiary... Uszanujcie czyjeś uczucia, nie drwijcie z nich.

notoco czytaj ze zrozumieniem.Ja nie drwię z Ciebie ani z nikogo innego.Szanuję Twoje uczucia.Mówisz "nie mieszajcie w to księży".Ok.Nie ma problemu.Tylko niech oni nie mieszają się do mojego życia.Kiedy będę potrzebował ich pomocy to sam się u nich zjawię.A oni powinni mi pomóc.Taka ich rola.
Cytuj
Czasami żałuję, że nie urodziłam się w kraju muzułmańskim. Tam daliby Wam popalić za takie filmiki i wypowiedzi na temat ich kultu religijnego

Czy Ty rozumiesz co napisałaś? Wiesz nam mężczyznom to nawet było by ok.Ale Ty nie wiedziałabyś nawet co to ACTA. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #54 : 27 Luty, 2012, 19:06:18 pm »

notoco ja już kończę.to będzie ostatni post w tym wątku.Ktoś kiedyś powiedział że jaśniej robi się wtedy kiedy stosy gasną. Nie próbuj więc ich rozpalać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #55 : 27 Luty, 2012, 19:07:59 pm »

@Fire
Jak oni (księża) się mieszają do Twojego życia. Napisz, bo do mojego się nie mieszają, więc jestem ciekawa.

Z tym krajem muzułmańskim to taka przenośnia. Chodzi mi o to jak oni szanują Swojego Boga i swoją wiarę, nie pozwoliliby tak szargać.

Nic nie rozpalam. Dawno skończyłam. To Ty po przerwie zamieściłeś post i ....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #56 : 27 Luty, 2012, 19:22:18 pm »

Spokój mi tu, nie ma o co kruszyć kopii, każdy ma rację choć każdy pisze co innego, jakby wyglądało forum, gdyby wszyscy się ze sobą zgadzali?? Pozdrawiam wszystkich i nie długo idę z notoco na koniak, potem z fajerkiem na browca
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #57 : 27 Luty, 2012, 20:03:04 pm »

Cytuj
Pozdrawiam wszystkich i nie długo idę z notoco na koniak,

ŻORŻ super.jedno będę miał z głowy. Ja pójdę z notoco rozpalać ,nie stosy,nie! NO TO CO rozpalać pójdę 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #58 : 27 Luty, 2012, 20:40:05 pm »

Widzę, że zdecydowaliście za mnie!

 Z politowaniem

@Fire
Chyba zapalić
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #59 : 27 Luty, 2012, 20:49:29 pm »

Cytuj
Widzę, że zdecydowaliście za mnie!

Sama tak zadecydowałaś.Islam 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jubileusz w Lubaniu Bieżące wiadomości Iza 0 4712 Ostatnia wiadomość 10 Listopad, 2008, 17:16:33 pm
wysłane przez Iza
Kolędowanie w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Paweł Sokołowski 0 5166 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2009, 21:44:14 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Infoboxy w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Iza 2 8471 Ostatnia wiadomość 16 Lipiec, 2009, 17:41:40 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Monitoring w Lubaniu Informacje i Komunikaty Instytucji Iza 5 13640 Ostatnia wiadomość 14 Wrzesień, 2009, 22:24:44 pm
wysłane przez curious
Matury w Lubaniu Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 4477 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2009, 12:30:01 pm
wysłane przez Bernard
Atmosfera w Lubaniu Hydepark curious 10 13697 Ostatnia wiadomość 05 Grudzień, 2009, 18:56:39 pm
wysłane przez curious
Ks. Isakowicz -Zaleski przyjedzie do Lubania Bieżące wiadomości Leo 1 3358 Ostatnia wiadomość 06 Grudzień, 2009, 16:49:26 pm
wysłane przez Leo
47 DZ PTP w Lubaniu Przyroda i Turystyka PTSM LUBAŃ 1 22170 Ostatnia wiadomość 30 Październik, 2011, 21:09:24 pm
wysłane przez PTSM LUBAŃ