Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Obłuda burmistrza przekracza wszelkie granice.  (Przeczytany 109464 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #150 : 16 Styczeń, 2013, 18:30:13 pm »

Mała korekta. W piątym zdaniu miało być: małą skutecznością  w działaniu a nie w dziabaniu a w ostatnim zdaniu miało być :czuje się pan a nie czyje się pan. Wszystko przez to, że się śpieszyłam.

Jak to było Jolu ? Dziabanie to też działanie ? 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #151 : 16 Styczeń, 2013, 21:21:41 pm »

Firefoks, arek.boro, Konrad Rowiński, Prosto21 i 7 Gości przegląda ten wątek.

No i ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +6/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 30
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #152 : 16 Styczeń, 2013, 22:03:38 pm »

Szanowna Pani Jolu
 Nie wiem skąd się bierze Pani przekonanie o moim poczuciu skrzywdzenia. Naprawdę nie oto tu chodzi. Nie może Pani każdej mojej wypowiedzi tak interpretować. Jak dobrze pamiętam już raz Pani o tym pisała. Mam swoje poglądy i tak jak każdy, mam prawo je przedstawiać. Nawet wtedy gdy inni się z nimi nie zgadzają. To że przegrałem wybory na burmistrza, nie jest jeszcze powodem abym zapadł się pod ziemię. Mówią, że historia to fakty plus ich interpretacja. Czasem gdy czytam jednostronne interpretacje  wg.  schematu: dopiero za obecnej władzy wszystko jest bardzo dobrze a za poprzedniej było wszystko źle. Nawet jak za obecnej władzy coś nie jest dobrze to tylko z winy poprzedniej władzy. No to niestety nie mogę się tylko z tego śmiać, ale  muszę czasem odpisać.
 
Pozdrawiam

Konrad Rowiński
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #153 : 17 Styczeń, 2013, 00:53:47 am »

@Jola
do ostatniej Twojej wypowiedzi w tym wątku:

Hipokryzja …. O tej hipokryzji mówisz?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryzja
 fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.

http://www.luban24.pl/index.php?topic=3859.0

ciekawe, czy w Jeleniej Górze,  gdzie teraz mieszkasz, by dostać się  do komisji mieszkaniowej  też wystarczy jak to mówiłaś: „(…)Nie musiałam się nikomu stawiać plusików, ja się nigdy do nikogo nie podlizuję, zawsze brzydziłam się dupowłastwem. Po prostu wystarczy szczypta odwagi plus odrobina inteligencji. (…)”

1.jpg



2.jpg



3.jpg



4.jpg



5.jpg



6.jpg


listaLKO.jpg


Nikt nie jest obiektywny do końca. Zakładanie, że się nim jest, to przejaw hipokryzji. (…)

Przepraszam Piotrek, ale jakoś ten cytat tu pasuje.


1.jpg

* 1.jpg (71.64 KB, 690x640 - powiększony/pobrany 794 razy.)
2.jpg

* 2.jpg (11.43 KB, 482x214 - powiększony/pobrany 768 razy.)
3.jpg

* 3.jpg (38.93 KB, 712x560 - powiększony/pobrany 773 razy.)
4.jpg

* 4.jpg (70.63 KB, 708x647 - powiększony/pobrany 794 razy.)
5.jpg

* 5.jpg (28 KB, 713x321 - powiększony/pobrany 777 razy.)
6.jpg

* 6.jpg (30.49 KB, 709x318 - powiększony/pobrany 784 razy.)
listaLKO.jpg

* listaLKO.jpg (61.63 KB, 772x494 - powiększony/pobrany 799 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #154 : 17 Styczeń, 2013, 02:49:15 am »

Magento droga, po pierwsze to napisałam przecież: niektórzy członkowie tego ugrupowania i nikogo nie wymieniałam. Zapewniam, że nie chodziło mi o Ciebie, więc dlaczego to Cię tak obruszyło. A napisałam tak dlatego, iż naprawdę wiele osób, które znam ma podobne zdanie o PiS. Zawsze ilekroć napiszę coś negatywnego o PiS, wykazujesz dużą zaciekłość w atakowaniu mnie a przecież jak mówi stare mądre przysłowie: prawdziwa cnota krytyk się nie boi. 
Po drugie mój pobyt w Jeleniej jest czasowy a nie na stałe, spowodowany jest studiami dzieci. Nie każdy żyje w bajkowym świecie mamony.
Po trzecie, nie rozumiem co chciałaś osiągnąć wklejając te archiwalne wypowiedzi. Zapewniam Cię,że pisać na Forum będę jeszcze długo a kandydować więcej nie planuję, więc nie robię sobie żadnej reklamy a Ty moja droga jak mniemam budujesz kapitał polityczny, bo z tego co się domyślam kandydować w najbliższych wyborach będziesz. 

Panie Konradzie Szanowny, jak pan sam stwierdził, to jak odbieramy słowa innych ludzi zależy od tego jak zinterpretujemy owe słowa. Cieszy mnie, że potrafiłam pana rozśmieszyć.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #155 : 17 Styczeń, 2013, 12:20:41 pm »

Droga Jolu! Jak widać na załączonym obrazku nie tylko ja startuję w wyborach, ale również Ty. Dobrzyńska Jolanta Bogusława nr 4 na liście, okręg nr 2. Startowałaś z list LKO, to dla tych którzy nie wiedzą .  Jeżeli Ci się zdaje że pisząc tutaj w taki sposób jak piszesz, zdobędziesz kapitał polityczny na przyszłe wybory…. Hipokryzja dotyka wszystkich a Ty wymieniasz tylko jedną partię. Moim wpisem chciałam udowodnić, że dotyka ona również innych nawet tych piszących na tym forum. Tyle.
Wiesz dlaczego Jak mawiasz: „Zawsze ilekroć napiszę coś negatywnego o PiS, wykazujesz dużą zaciekłość w atakowaniu mnie a przecież jak mówi stare mądre przysłowie: prawdziwa cnota krytyk się nie boi. „  Wiesz, tylko „udajesz głupa”. Pisz sobie ile chcesz tylko pamiętaj, że ja też piszę i będę pisać. Zobaczymy jak Twoja cnota,  boi się czy nie boi krytyki.
Piszesz tak (to chyba dlatego, że chcesz by wszyscy wiedzieli, że nie jesteś hipokrytką a osobą obiektywną.)
Lubański Komitet Obywatelski ma swoje korzenie jeszcze w Solidarności , wyszło z niego wielu wartościowych ludzi, to fakt niezaprzeczalny ale jeśli mam być szczera i w tej organizacji są tzw. czarne owce, których w żadnym razie nie umiałabym podziwiać.   

Proszę wskazać, które to osoby. Teraz już możesz powiedzieć, przecież nie będziesz już startować. (chyba, że z innego ugrupowania…).
Tu są listy.

lista1LKO.jpg



lista2LKO.jpg



listaLKO.jpg



LKO POWIAT1.jpg



LKO POWIAT2.jpg



kandydować więcej nie planuję, więc nie robię sobie żadnej reklamy

Za to robisz antyreklamę dla wybranych partii (to Twój wybór), ale też robisz (a to do Ciebie nie dociera) dla LKO.

lista1LKO.jpg

* lista1LKO.jpg (48.23 KB, 772x359 - powiększony/pobrany 724 razy.)
lista2LKO.jpg

* lista2LKO.jpg (36.32 KB, 771x314 - powiększony/pobrany 701 razy.)
listaLKO.jpg

* listaLKO.jpg (61.63 KB, 772x494 - powiększony/pobrany 736 razy.)
LKO POWIAT1.jpg

* LKO POWIAT1.jpg (49.25 KB, 771x362 - powiększony/pobrany 698 razy.)
LKO POWIAT2.jpg

* LKO POWIAT2.jpg (70.99 KB, 772x583 - powiększony/pobrany 717 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #156 : 17 Styczeń, 2013, 13:33:30 pm »

Możesz Magento nazywać to jak chcesz, antyreklamą albo jeszcze inaczej, Twoja sprawa. Nie muszę być fanatycznym zwolennikiem żadnego ugrupowania a że Twoim zdaniem stwierdzenie, że w każdym ugrupowaniu są ludzie i taborety jest hipokryzją to już nie mój problem. Widocznie każda z nas inaczej interpretuje pojęcie: hipokryta.
Wymieniać nikogo nie zamierzam, gdyż to moja sprawa co sądzę o innych ludziach a Ty moja droga nie naciskaj i nie zachowuj się jak funkcjonariuszka służb specjalnych. Cieszę się, że Ty robisz bardzo dobrą reklamę swojemu ugrupowaniu albo dobra niech Ci będzie. Jestem hipokrytką i jestem zła a Ty jesteś naj naj we wszystkim. Zaraz , zaraz chyba już wcześniej to napisałam.
Masz moje słowo honoru, że nie będę kandydować. Mogę Ci to dać na piśmie 
PS. I jeszcze jedna mała sugestia jeśli można. Masz fajnego nicka ale chyba Alutka lepiej by pasowało.  Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #157 : 17 Styczeń, 2013, 14:38:05 pm »

a że Twoim zdaniem stwierdzenie, że w każdym ugrupowaniu są ludzie i taborety jest hipokryzją to już nie mój problem. Widocznie każda z nas inaczej interpretuje pojęcie: hipokryta.

Hipokryci piszą, że inni są hipokrytami.  Trochę straszno trochę śmieszno. Hipokryzja to hipokryzja. To co piszesz nie jest moim zdaniem. Moim zdaniem jest to, że uważam, że wszędzie są hipokryci. W każdym ugrupowaniu są ludzie i ludziska lub jak wolisz taborety. Każdy z nas w większym lub mniejszym stopniu jest hipokrytą, jest taboretem,  ja jestem i Ty jesteś inni też są. Kto w większym stopniu? To jest właśnie  pytanie.  Różnica może polegać w ocenie. Oceniać nas w tym zakresie mogą inni lub sami możemy się oceniać i zdawać sobie z naszej  hipokryzji sprawę. Jeśli wydawało Ci się,  że nie jesteś hipokrytką to ja mówię że jesteś, podałam też na jakim polu, a w jakim stopniu oceń to sama.  Tyle konkretnie chciałam napisać w tej sprawie.

A jeśli chodzi o ocenę mojej osoby. Nie uważam siebie za naj. Mam wady  Smutny. Mam też zalety  . Jeśli chodzi o wady to całe życie pracuję nad modyfikacją swoich zachowań, pracuję w ogóle nad sobą. Jak mi to wychodzi? Trudno mi powiedzieć, ale staram się i to mnie cieszy.
Mam też taką cechę (lub wadę w zależności od punktu widzenia)  jestem uparta.
Staram się też  nie być złośliwa (to tak co do nicku).

Pozdrawiam.  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Strefa płatnego parkowania w mieście. Parkingi lubańskie obsługuje MeTer Bieżące wiadomości « 1 2 ... 5 6 » Leo 84 75235 Ostatnia wiadomość 27 Styczeń, 2011, 23:34:10 pm
wysłane przez Jola
Były kupy śniegu, zostały kupy..... psie Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Leo 98 76593 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2011, 17:03:18 pm
wysłane przez Andzia
Mariusz Tomiczek, z-ca burmistrza miasta uległ wypadkowi Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 7 12029 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2011, 21:10:39 pm
wysłane przez Shakus
Promujemy TEATR! w listopadzie: "Blondynki wola mężczyzn" oraz "Goło i Wesoło" Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Paweł Sokołowski 90 90717 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2011, 10:06:22 am
wysłane przez borisem
URODZINY BURMISTRZA Ogłoszenia drobne « 1 2 » olka 17 17291 Ostatnia wiadomość 07 Luty, 2012, 07:16:18 am
wysłane przez widelec
Bezpłatne porady prawne dla poszkodowanych przez klęski żywiołowe Polecane - Strona główna x 4 11745 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2012, 13:41:58 pm
wysłane przez powiat
„Młodym być w jesieni życia (...)” - Koncert Ludzi Złotego Wieku Miasto Lubań Urząd Miasta 7 10976 Ostatnia wiadomość 28 Październik, 2012, 08:58:08 am
wysłane przez Jola
Powiadom Burmistrza Miasto Lubań Urząd Miasta 7 12737 Ostatnia wiadomość 22 Marzec, 2013, 15:53:04 pm
wysłane przez Jola
Sprzedam bronę talerzową UDA 2,4 Ogłoszenia drobne Prowincjusz 0 3194 Ostatnia wiadomość 10 Czerwiec, 2013, 21:57:16 pm
wysłane przez Prowincjusz