Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Obłuda burmistrza przekracza wszelkie granice.  (Przeczytany 109451 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #15 : 04 Luty, 2012, 20:46:54 pm »

Tym razem zwracam się do pana Burmistrza. Jak wiadomo, odpuściłam sobie a raczej zmieniłam zdanie na temat SKOB-u, głównie z powodu sposobu działania pana Lesława w ostatnim czasie i związanych z tym paszkwili, ukazujących się na terenie naszego miasta ale swego czasu, gdy walczyłam o SKOB, to pan panie Burmistrzu stwierdził, iż ma pomysł dotyczący tego jak pomagać biednym i bezrobotnym. Ufam, a nawet powiem więcej, jestem pewna, iż teraz gdy sytuacja SKOB-u jest taka a nie inna, dotrzyma pan słowa w tym temacie. Ciekawi mnie ogromnie jak będzie wyglądała owa pomoc i kto będzie się tym zajmował.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 05 Luty, 2012, 10:28:10 am »

Podpisuję się przecież, żorż to ja, dobrze wykształcony, ideolog, 48 lat, przystojny, skrajnie prawicowy( pozostałość po komunie), żona, pierwsza i ostatnia, dzieci jak najbardziej, co jeszcze chcesz wiedzieć, imię i nazwisko? a co to zmieni? moje poglądy? NIGDY!!! lepiej dla Ciebie żebyś nie wiedział kim naprawdę jestem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #17 : 05 Luty, 2012, 10:34:10 am »

Podpisuję się przecież, żorż to ja, dobrze wykształcony, ideolog, 48 lat, przystojny, skrajnie prawicowy( pozostałość po komunie), żona, pierwsza i ostatnia, dzieci jak najbardziej, co jeszcze chcesz wiedzieć, imię i nazwisko? a co to zmieni? moje poglądy? NIGDY!!! lepiej dla Ciebie żebyś nie wiedział kim naprawdę jestem

Można by się zakochać w takim opisie, tajemniczy i atrakcyjny.  Chichot Czyżby agent Tomek  Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 60
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 05 Luty, 2012, 10:55:03 am »

"Organizacja realizuje działania na rzecz ochrony socjalnej dla bezrobotnych, ochrony interesów osób bezrobotnych, inicjowanie i popieranie działań na rzecz stwarzania warunków osobom niezatrudnionym do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i uczestniczenia w szkoleniach."

Nigdy nie musiałem korzystać z pomocy SKOB ale życie kryje tyle niespodzianek,że warto aby były takie miejsca,stowarzyszenia czy instytucje. Jeśli chodzi tylko o siedzibę to radni miasta i burmistrz znajda rozwiązanie. Czego życzę stowarzyszeniu i wszystkim potrzebującym ich działalności.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 05 Luty, 2012, 11:14:05 am »

Jolu, różnica między mną a agentem Tomkiem jest taka jak między Jamnikiem a Dogiem, tylko pytanie który z dwojga jest Dogiem bo Jamnikiem pewnie żaden nie chce być, nie ujmując nic Jamnikowi, to sympatyczne jaszczurki
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +137/-262
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 680
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marek Kardela


« Odpowiedź #20 : 06 Luty, 2012, 19:39:48 pm »

Janus58144
Jestem otwarty na każdą działalność.
Jestem otwarty na każdą działalność tworzącą miejsca pracy, od supermarketów  poprzez salony tatuażu, restauracje, biura, instytucje publiczne, aż do zakładów produkcyjnych.
Wracając do mojego poprzedniego wpisu chodzi o to, że obecny burmistrz zarzucał poprzedniemu, że nie powstawały za jego kadencji zakłady pracy tylko hipermarkety. Prawda jest taka, iż  ani jeden, ani drugi nie mieli i nie mają wpływu na nowo powstające hipermarkety, jeżeli powstawały one na terenach prywatnych tak jak Biedronka przy ulicy Esperantystów (teren Agrometu ZEHSu), Biedronka przy ulicy Dąbrowskiego (teren Pana Gardyjana), Kaufland (teren Pana Kazimierza Szozdy), Aldi przy ulicy 7 Dywizji (teren byłego Rejonu Dróg Publicznych) czy Plus obecnie Biedronka przy ulicy Robotniczej (teren również prywatny).
Tak więc problem nie jest w marketach! Problem jest w tym, że burmistrz nie potrafi znaleźć inwestorów dających nowe miejsca pracy.
 I to jest PROBLEM! (problem w oczach niektórych)

A co do topoli, o które się pyta Tony ( bardzo dobre pytanie),
otóż to dzięki mojemu wnioskowi wycięto 4 topole przy ulicy Robotniczej 17a.
Poza tym złożyłem wniosek (nie będąc już radnym) w imieniu Pani Górakowej o wycięcie następnych topoli rosnących przy granicy ulicy Robotniczej Nr 6 i Hutniczej Nr 12. O wycięcie tych pylących drzew (stanowiących niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia) napisano również petycję do Pana Burmistrza pod którą podpisało się ponad stu mieszkańców ulicy Hutniczej, Lwóweckiej, Robotniczej i Wyspowej. Na dzień dzisiejszy, topole stoją i pylą, a mieszkańcy jak w/w  Tony pytają mnie co dalej z tymi  topolami.
Tak więc proszę Tonyego i innych forumowiczów, aby dołączyli się do mnie i zaapelowali do burmistrza o wycięcie tych zagrażających zdrowiu i życiu drzew.

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 06 Luty, 2012, 20:21:42 pm »

Panie Marku, przecież nie są Panu obce procedury, one mówią wprost pozytywne rozpatrzenie wniosku o wycięcie zależy od  decyzji Powiatu. To jego służby maja decydujący głos w sprawie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 06 Luty, 2012, 21:50:50 pm »

Pominę konwenanse ponieważ Marka znam osobiście. Otóż Marku jeżeli chodzi o wycięcie wnioskowanych topoli (o które również zabiegałem nie będąc jeszcze Burmistrzem) problem nie polega na chęciach a na własności terenu na którym stoją. Otóż ów rząd topoli (zgadzam się, że mogą stanowić zagrożenie) stoi na PRYWATNYM gruncie - pana Polikowskiego. Już trzykrotnie interweniowaliśmy u niego w tej sprawie - podając mu równocześnie namiary na firmę, która przyjeżdża i za cenę pozyskanego drewna robi wycinkę. Niestety bezskutecznie! Wspomniany pan jest obecnie mieszkańcem Jeleniej Góry i z jej perspektywy nie dostrzega problemu. Ponieważ żyjemy w kraju zbudowanym między innymi na fundamencie Kodeksu Napoleona nie możemy ingerować w czyjąś własność. A zatem w przypadku opisywanych topoli nasze pole manewru jest bardzo mocno ograniczone. Co oczywiście nie zwalnia nas z dalszych monitów. Jedyne co zrobiliśmy rękoma (piłami) ZGiUK to wycięcie wystających poza płot pana Polikowskiego gałęzi zagrażających jednej z posesji przy ul. Robotniczej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 06 Luty, 2012, 21:58:09 pm »

"...O wycięcie tych pylących drzew (stanowiących niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia)..."

Nieco uspokoję forumowiczów: topola – okres pylenia topoli zbiega się w czasie z początkiem pylenia silnie alergicznych traw, wywołując dolegliwe objawy uczuleniowe. W okresie tym, znaczna grupa uczulonych mylnie bierze unoszący się w niezliczonych ilościach puch topoli, za jej pyłek. Wprawdzie, może on działać drażniąco na błonę śluzową nosa i spojówki, nie ma jednak właściwości uczulających.

Zdrowiu i życiu zagraża tylko w sytuacji przechodzenia pod nią w czasie wichury.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +137/-262
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 680
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marek Kardela


« Odpowiedź #24 : 07 Luty, 2012, 07:52:57 am »

Tony!
Rozumię, że Ty i wszyscy wnioskujący o wycięcie topoli rosnących przy ulicy Robotniczej i Hutniczej jesteście usatysfakcjonowani odpowiedzią Pana burmistrza?!?!?!

Kasioodstasi za wiedzę na temat pylenia topoli daję dużego plusa, prosząc jednocześnie, aby udała się na ulice Hutniczą, Lwówecką, Robotniczą i Wyspową i wszystkim skarżącym się na pylenie topoli przekazała swoje wiadomości na temat czasu i szkodliwości pylenia w/w drzew.

Janusowi58144 nic nie odpiszę, bo chyba nie ma po co !
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 07 Luty, 2012, 09:00:10 am »

Czytam i nic już nie rozumiem. Czy to ludzie SKOB-u mahą wyciąć te topole i zbudować sobie nową siedzibę na prywatnym terenie ?  Tylko, że Leszek nie złapie za piłę czy siekierę. Ta pierwsza za dużo warkocze a ta druga jest z żelaza.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 74
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 07 Luty, 2012, 09:44:42 am »

 

Romek ja wiem - jestem blondynką, ale co ma SKOB wspólnego z topolami ?

 Szok Szok Szok Szok Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #27 : 07 Luty, 2012, 10:49:12 am »



Romek ja wiem - jestem blondynką, ale co ma SKOB wspólnego z topolami ?

 Szok Szok Szok Szok Szok
A no tyle Olu, że te dwa wątki czyli Skob-u i topoli przeplatają się w jednym wątku a tak poza tym, to nic więcej wspólnego ze sobą nie mają. 

Cytuj
Tony!
Rozumię, że Ty i wszyscy wnioskujący o wycięcie topoli rosnących przy ulicy Robotniczej i Hutniczej jesteście usatysfakcjonowani odpowiedzią Pana burmistrza?!?!?!

Kasioodstasi za wiedzę na temat pylenia topoli daję dużego plusa, prosząc jednocześnie, aby udała się na ulice Hutniczą, Lwówecką, Robotniczą i Wyspową i wszystkim skarżącym się na pylenie topoli przekazała swoje wiadomości na temat czasu i szkodliwości pylenia w/w drzew.

Janusowi58144 nic nie odpiszę, bo chyba nie ma po co !

Dobrzę, żę ktoś kompetentny wszystko nam wyjaśnił. 

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +2/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 74
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 07 Luty, 2012, 14:50:22 pm »

 

Jeżeli dobrze zrozumiałam Jolę to, to czy sprawa załatwiona to sie nie liczy, ważne aby ktoś kompetentyn nam wyjaśnił.
A cha to teraz juz wiem !

 Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 07 Luty, 2012, 19:06:06 pm »

Olu. Teraz już chyba rozumiesz, że na tym forum pisze się różne rzeczy nie mające ze sobą nic wspólnego. Jola pisze o jakiejś obłudzie. Pan Marek o swojej zaradności w ścinaniu topoli wykazując się przy tym bardzo skromną wiedzą, Ale napisał. Ja chciałem ich pogodzić łącząc wszystkie wątki w całość (z humorem), Ty zaś wykazałaś podziękowanie w zdobyciu cennej wiedzy. Moi drodzy jakby coś to trzymajmy się tematu. Lub otwórzmy nowy temat. A najlepiej umówmy się na neutralnym gruncie i obgadajmy interesujące nas rzeczy. Pamiętajmy. Tylko dialog kończy wszystkie wojny. Natomiast publiczne wytykanie przedstawia nas wszystkich w bardzo złym świetle. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Strefa płatnego parkowania w mieście. Parkingi lubańskie obsługuje MeTer Bieżące wiadomości « 1 2 ... 5 6 » Leo 84 75214 Ostatnia wiadomość 27 Styczeń, 2011, 23:34:10 pm
wysłane przez Jola
Były kupy śniegu, zostały kupy..... psie Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Leo 98 76584 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2011, 17:03:18 pm
wysłane przez Andzia
Mariusz Tomiczek, z-ca burmistrza miasta uległ wypadkowi Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 7 12028 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2011, 21:10:39 pm
wysłane przez Shakus
Promujemy TEATR! w listopadzie: "Blondynki wola mężczyzn" oraz "Goło i Wesoło" Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Paweł Sokołowski 90 90709 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2011, 10:06:22 am
wysłane przez borisem
URODZINY BURMISTRZA Ogłoszenia drobne « 1 2 » olka 17 17289 Ostatnia wiadomość 07 Luty, 2012, 07:16:18 am
wysłane przez widelec
Bezpłatne porady prawne dla poszkodowanych przez klęski żywiołowe Polecane - Strona główna x 4 11745 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2012, 13:41:58 pm
wysłane przez powiat
„Młodym być w jesieni życia (...)” - Koncert Ludzi Złotego Wieku Miasto Lubań Urząd Miasta 7 10976 Ostatnia wiadomość 28 Październik, 2012, 08:58:08 am
wysłane przez Jola
Powiadom Burmistrza Miasto Lubań Urząd Miasta 7 12735 Ostatnia wiadomość 22 Marzec, 2013, 15:53:04 pm
wysłane przez Jola
Sprzedam bronę talerzową UDA 2,4 Ogłoszenia drobne Prowincjusz 0 3193 Ostatnia wiadomość 10 Czerwiec, 2013, 21:57:16 pm
wysłane przez Prowincjusz