Strony: [1] 2 3 ... 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Obłuda burmistrza przekracza wszelkie granice.  (Przeczytany 109455 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +4/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 61
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 04 Luty, 2012, 13:42:44 pm »

Wczoraj przez cały dzień słuchając Radio Wrocław epatowany byłem historią czynszów niepłaconych przez SKOB.
Przyjrzałem się sprawie i doszedłem do wniosku iż zachowanie burmistrza można określić wieloma epitetami z których najlżejszy to DYLETANCTWO i BRAK DOBREJ WOLI.Trzeba być człowiekiem NIEZWYKLEJ OBŁUDY by przed objęciem władzy w mieście pisać to wszystko co pan Słowiński-i słusznie-pisał w swoim Biuletynie a po objęciu władzy
kopać biednych(podwyżki wszelkiego rodzaju) i bezrobotnych.Należy pamiętać iż siedziba SKOB nie była miejscem do picia tanich alkoholi ale jest miejscem , w którym gromadzone są różnego rodzaju dobra,które później trafiają do najbardziej potrzebujących,to właśnie tam ludzie spławieni przez burmistrzowski MOPS znajdują pomoc tak materialną
jak i około prawną to dzięki działaniom SKOB wielu Lubaniaków  znalazła pracę w Czechach(a pan panie burmistrzu
ilu nieradzącym sobie osobą załatwił pracę?-pytam oczywiście retorycznie). Głosowałem na A.Słowińskiego i namówiłem do tegoż 63 osoby w nadziei iż wreszcie coś się zmieni, że wreszcie w moim ulubionym miasteczku nastanie normalność
a bezlitosny liberalizm zastąpiony zostanie działaniami prospołecznymi,widząc co się dzieje mogę z dużą dawką prawdopodobieństwa stwierdzić iż następne wybory wygra ktoś inny-ja i wielu moich przyjaciół nie poprzemy obecnego
burmistrza a wręcz będziemy za trzy lata przypominać jak było podczas całej kadencji.Tak jak premier Tusk burmistrz naszego miasta liczy na socjologiczny efekt niepamięci wyborców.Szanowny panie internet jest i będzie coraz większą siłą NIEPOZWALAJĄCĄ zapomnieć politykom ich OBŁUDY,PARTYKULARNYCH INTERESIKÓW,NIEKOMPETENCJI
czy też UWAŻANIE WYBORCÓW ZA STADO NIEMYŚLĄCYCH BARANÓW.   A tak wracając do SKOB-PANIE SŁOWIŃSKI ILU OSOBĄ BIEDNYM POMUGŁ PAN PRZEZ OSTATNICH NP.5 LAT.CZY TA LICZBA WYKRACZA POZA WARTOŚĆ 2 bo na tyle oceniam pana działania.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 04 Luty, 2012, 15:26:08 pm »

oj gładziutko przychodzi ci formułować oskarżonka. gładziutko. tyle tylko, że czytając Twoje myśli nie bardzo wiem co tak naprawdę zarzucasz obecnemu burmistrzowi. że po raz kolejny nie zwolnił SKOB z niemałych zaległości czynszowych (jak to uczynił Rowiński)? Ok - SKOB biedne. A PCK to niby krezusy? Tyle, że oni płacą. Bo karze im to robić przyzwoitość. Że nie załatwia pracy bezrobotnym? A jakby to niby miał uczynić? otworzyć fabrykę, przedsiębiorstwo? To nie rola GMINY! warto o tym pamiętać. A może to, że MOPS stosuje przepisy, które uchwala nasze państwo? Czyżbyś sugerował że mają nie stosować ustawowych kryteriów!?
Tomasz! Jak paw przechadzałeś się pod sceną koncertu hip-hopowego na Kartingach. Także wtedy gdy prowadzący koncert dziękowali... burmistrzowi za wsparcie, które spowodowało że impreza doszła do skutku. Ale jak widać pamięc masz wybiurczą. Ponieważ znam cię osobiście to wiem, że twoja chuśtawka nastrojów jest normą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 04 Luty, 2012, 16:26:28 pm »

Tomasz, piszesz, że w następnych wyborach nie poprzesz Burmistrza, chciałbym Ci przypomnieć, wybory za trzy lata!!!! nie za dwa miesiące, kiedy to można już ferować wyroki lub rozliczać działania, rok pracy Nowego Burmistrza to za mało by takie oskarżenia wysnuć, porównujesz do Tuska?? nie obrażaj Burmistrza
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #3 : 04 Luty, 2012, 17:08:43 pm »



          niezły prezent na urodziny niezły
                ilu ludzi tyle poglądów
              i ponownie przytoczę słowa Ewy
        "Władza ma swoją ciągłość, a zmieniają się jedynie ludzie."
   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 04 Luty, 2012, 17:35:12 pm »

Cytuj
porównujesz do Tuska?? nie obrażaj Burmistrza

ŻORŻ i to Ty mnie nazywasz mistrzem prowokacji ? 

Co do całości Twojego posta to o dziwo ,trudno nie zgodzić się z Tobą.Czuję że jesteśmy coraz bliżej wspólnego browca  Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +137/-262
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 680
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marek Kardela


« Odpowiedź #5 : 04 Luty, 2012, 18:33:01 pm »

Panowie anonimowi po pierwsze miejcie odwagę tak jak Pan Tomasz Stroczan i ja pisać podpisując się imieniem i nazwiskiem.
Po drugie to obecny burmistrz jak był radnym to zarzucał poprzedniemu burmistrzowi, że oprócz hipermarketów to nie powstał żaden zakład pracy. Teraz sytuacja się odwróciła. Na ulicy Zgorzeleckiej powstaje centrum handlowe, a nowopowstającego zakładu produkcyjnego nie widać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 04 Luty, 2012, 18:52:57 pm »

Panie Marku o tym że Pan manipulujesz to ja wiem, ale o tym że mylisz Pan faktu tego zdzierżyć nie mogę. Teren gdzie powstaje nowy moduł stoisk handlowych to była własność Powiatu. I tak na marginesie tam też pracować będą Lubaniacy. I jeszcze jedno jak Burmistrz Słowiński będzie rządził 20 lat to na pewno odczujemy poprawę na rynku pracy w przeciwieństwie do " nic nie robię, nic nie mogę" Rowińskiego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 04 Luty, 2012, 18:57:18 pm »

Przepraszam jeszcze jedno, teren ten sprzedany został już za czasu współrządzenia w powiecie ludzi z PO. Czyli Panie Marku Pana guru dalej buduje markety  Ma chłop wprawę..
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #8 : 04 Luty, 2012, 19:00:44 pm »



                 Panie Marku a jak tam topole na Robotniczej ?!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #9 : 04 Luty, 2012, 19:01:13 pm »

Tak to już bywa na publicznym Forum, jedni podpisują się z imienia i nazwiska a inni są anonimowi, początkowo też mnie to irytowało lecz przekonałam się, że zupełnie niepotrzebnie. Ci, którzy chcą być anonimowi, po prostu mają do tego prawo a nas, którzy się ujawniliśmy przecież nikt do tego nie zmuszał. Zrozumiałam to z czasem, forum nauczyło mnie dystansu i cierpliwości a tak w ogóle to fajnie jest obcować z innymi wymieniając wzajemnie poglądy.  
Panie Marku drogi, doceniam pana aktywność na Forum oraz to, iż nie chowa się pan za nickiem ale przydałoby się choć trochę obiektywizmu, bo to miejsce odwiedzają inteligentni ludzie a nie ciemna masa, więc wciskanie kitu to jednocześnie obrażanie inteligencji tychże osób. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 04 Luty, 2012, 19:49:55 pm »

Cytuj
Wysłany przez: Marek Kardela

Panowie anonimowi po pierwsze miejcie odwagę tak jak Pan Tomasz Stroczan i ja pisać podpisując się imieniem i nazwiskiem.

Nie wiem czy to ważne,ale uprzejmie donoszę że pomiędzy odwagą a głupotą jest bardzo cienka granica.

Cytuj
Panie Marku drogi, doceniam pana aktywność na Forum oraz to, iż nie chowa się pan za nickiem ale przydałoby się choć trochę obiektywizmu, bo to miejsce odwiedzają inteligentni ludzie a nie ciemna masa, więc wciskanie kitu to jednocześnie obrażanie inteligencji tychże osób. Pozdrawiam.

Jolu jesteś "boska". Buziak Plusikowe 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #11 : 04 Luty, 2012, 19:52:26 pm »

Tomek przyjrzałeś się sprawie? Jesteś pewien, że dobrze zatytułowałeś ten wątek?


Fire ...

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +4/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 61
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 04 Luty, 2012, 19:58:08 pm »

Szanowni państwo w imię zrozumienia. Nie oceniam pana burmistrza z pozycji całościowych ale li tylko w tym jednym konkretnym zdarzeniu. Zdarzeniu które jest dla mnie kuriozalne ze względu na
zakończenie całej sprawy. Obłudą i dyletanctwem  określam działania prowadzące do eksmisji wyrokiem sądowym jednego z niewielu w Lubaniu czysto obywatelskiego zrzeszenia ludzi,nie tylko chcących pomagać innym ale robiących to. Porównywanie SKOB do skądinąd także  biednego PCK jest nie na miejscu ponieważ PCK jest instytucją państwową działającą z nakazu a SKOB ruchem obywatelskim działającym z odruchu serca. Kończąc temat : uważam iż nie mogąc zwolnić kogokolwiek z obowiązku płacenia czynszu mógłby pan burmistrz udzielić np.99% bonifikaty tak jak przy wykupie mieszkań komunalnych i tym samym pozwolić działać ludziom
ze SKOB a mnie upewnić iż obietnice przedwyborcze nie były tylko kiełbasą. Co do wrześniowego koncertu burmistrz wykazał się niezwykle otwartą postawą,chęcią pomocy i wsparcia co przyniosło jak na Lubań świetny efekt. ALE NIE BĄDŹMY PEWEXAMI NIE MIESZAJMY RÓŻNYCH SYSTEMÓW WALUTOWYCH i potrafmy odróżniać poszczególne zdarzenia od siebie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #13 : 04 Luty, 2012, 20:12:12 pm »

Ok ... i co jeśli Burmistrz zwolni SKOB całkowicie z opłat?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 04 Luty, 2012, 20:14:10 pm »

Panie Tomaszu PCK już dawno przestał być stowarzyszeniem państwowym. SKOB to Hardziej i z tym faktem nie mogę się pogodzić gdyż nie jest to autentyczny wolontariusz ale Pan o tym nie chce wiedzieć.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Strefa płatnego parkowania w mieście. Parkingi lubańskie obsługuje MeTer Bieżące wiadomości « 1 2 ... 5 6 » Leo 84 75219 Ostatnia wiadomość 27 Styczeń, 2011, 23:34:10 pm
wysłane przez Jola
Były kupy śniegu, zostały kupy..... psie Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Leo 98 76586 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2011, 17:03:18 pm
wysłane przez Andzia
Mariusz Tomiczek, z-ca burmistrza miasta uległ wypadkowi Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 7 12029 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2011, 21:10:39 pm
wysłane przez Shakus
Promujemy TEATR! w listopadzie: "Blondynki wola mężczyzn" oraz "Goło i Wesoło" Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Paweł Sokołowski 90 90710 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2011, 10:06:22 am
wysłane przez borisem
URODZINY BURMISTRZA Ogłoszenia drobne « 1 2 » olka 17 17290 Ostatnia wiadomość 07 Luty, 2012, 07:16:18 am
wysłane przez widelec
Bezpłatne porady prawne dla poszkodowanych przez klęski żywiołowe Polecane - Strona główna x 4 11745 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2012, 13:41:58 pm
wysłane przez powiat
„Młodym być w jesieni życia (...)” - Koncert Ludzi Złotego Wieku Miasto Lubań Urząd Miasta 7 10976 Ostatnia wiadomość 28 Październik, 2012, 08:58:08 am
wysłane przez Jola
Powiadom Burmistrza Miasto Lubań Urząd Miasta 7 12736 Ostatnia wiadomość 22 Marzec, 2013, 15:53:04 pm
wysłane przez Jola
Sprzedam bronę talerzową UDA 2,4 Ogłoszenia drobne Prowincjusz 0 3193 Ostatnia wiadomość 10 Czerwiec, 2013, 21:57:16 pm
wysłane przez Prowincjusz