Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mało nas  (Przeczytany 49648 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 19 Marzec, 2012, 22:03:48 pm »

Są poziomy do których nie schodzę, albo nie sięgam. Interpretuj jak chcesz. Jeżeli Twój wpis zostanie to dla mnie nie ma tu miejsca. Czekam do jutra i pakuję swoje wpisy na swoją stronę. Tyle i aż tyle po czymś co budzi we mnie niesmak dalszej dyskusji.

I kto to mówi.Ewa obiecałem Ci dać spokój.Nie mogę jednak przetrawić tego w jakie bagno się pakujesz.No cóż,sama tego chcesz.Tylko nie pisz później że to Ty jesteś najbardziej kopaną osobą na tym forum.Życzę Ci powodzenia.Bez mojego udziału zresztą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 20 Marzec, 2012, 11:26:35 am »

Cytuj
Ewa obiecałem Ci dać spokój.Nie mogę jednak przetrawić tego w jakie bagno się pakujesz.No cóż,sama tego chcesz.Tylko nie pisz później że to Ty jesteś najbardziej kopaną osobą na tym forum.Życzę Ci powodzenia.Bez mojego udziału zresztą.

Janek słowa obiecałem dać Ci spokój brzmią jak obietnica zaprzestania nękania. Poczytałem i zdębiałem, bo co to znaczy nie mogę przetrawić tego w jakie bagno się pakujesz?! Jak na razie to Ty z tego forum robisz bagno. Chłopie Ty sobie uzurpujesz prawo do sterowania ludźmi i ich  przyszłością- odpuść, bo czasy sterowania już minęły i nie płacz za tym. Zrób jak obiecałeś- daj spokój!

http://zgorzelec.naszemiasto.pl/artykul/1317213,wybieramy-kobiete-sukcesu-gazety-wojewodzkiej,id,t.html Chichot
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec, 2012, 11:30:40 am wysłane przez Albatros1 » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #32 : 20 Marzec, 2012, 12:45:43 pm »

oj dzieciaki, dzieciaki na dworze tak pięknie a Wy  ... a i tematu się nie trzymacie zaraz zgłoszę do Admina 

Uśmiechnijcie się   Chichot Chichot Chichot

Marek Grechuta - Wiosna ach to ty
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 20 Marzec, 2012, 17:18:59 pm »

[quoteJanek słowa obiecałem dać Ci spokój brzmią jak obietnica zaprzestania nękania.][/quote]

Heniu to zabrzmiało bardzo poważnie.Podrzucę Ci definicję nękania.

"Nękanie (w języku angielskim stalking) polega najczęściej na celowym, uporczywym i długotrwałym działaniu skierowanym przeciwko danej osobie, którego celem jest upokorzenie i dezorganizacja jej życia. Nękanie polega na podejmowaniu powtarzających się i uporczywych działań wobec danej osoby, np. wysyłanie smsów, głuche telefony, rozpowiadanie i rozpowszechnianie informacji z życia osobistego lub zawodowego danej osoby, publikowanie w internecie, plakatowanie okolic miejsca zamieszkania lub pracy, szantażowanie ujawnieniem tajemnic, kierowanie gróźb, śledzenie, wyczekiwanie godzinami w miejscu zamieszkania lub pracy.
 
Stalking jest często powiązany z czynami karalnymi tj. obrazą i zniewagą, zniszczeniem mienia, przemocą domową. Przykładowe zachowania definiowane jako stalking to śledzenie ofiary, osaczanie jej (np. poprzez ciągłe wizyty, telefony, smsy, pocztę elektroniczną, podarunki) i ciągłe, powtarzające się nagabywanie. Działania te są szczególnie niebezpieczne, gdy mogą przybrać formę przemocy fizycznej zagrażającej życiu ofiary." Nie chcesz chyba powiedzieć że ja wpisuję się w tą definicję. A tak na marginesie jak zakwalifikować polityków którzy nieustannie nękają nas np.ciągłymi podwyżkami.

Cytuj
Chłopie Ty sobie uzurpujesz prawo do sterowania ludźmi i ich  przyszłością- odpuść, bo czasy sterowania już minęły i nie płacz za tym. Zrób jak obiecałeś- daj spokój!

Nie Heniu to nie jest prawdą. Przysięgam,  ja nie dążę do przynależności do żadnej partii.Bo rozumiem że według Ciebie partyjni mogą mną sterować? Czy tak mam to rozumieć?Heniu czasy sterowania nigdy nie miną.Musisz się z tym pogodzić.Nie wiem jak Ty,ale Twoja pani do tego właśnie dąży.Do sterowania.
Cytuj
Jak na razie to Ty z tego forum robisz bagno.

Heniu nie jesteś obiektywny.ale ja to rozumiem.Szczerze, bez ironii.Ja w obronie swojej pani również "wydrapałbym oczy".Odnośnie linku który podrzuciłeś.Może nie uwierzysz ale ja również wysłałem sms-a na Ewę.Prywatnie lubię Ewę.Wiem że potrafi pomóc jak mało kto.I robi to z zaangażowaniem.

To może na tyle. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #34 : 20 Marzec, 2012, 22:22:57 pm »

Tak się zastanawiam, co miałbym odpisać...niestety, Kochani. Krynica mądrości wszelakiej nie będzie zabierać zdania na ten temat, a tym bardziej sadzić. Sadźcie się sami. Znacie się. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 20 Marzec, 2012, 22:26:16 pm »

Tak się zastanawiam, co miałbym odpisać...niestety, Kochani. Krynica mądrości wszelakiej nie będzie zabierać zdania na ten temat, a tym bardziej sadzić. Sadźcie się sami. Znacie się. Pozdrawiam.

Piotr,myślę że Twoja ingerencja nie jest potrzebna.Jeżeli jednak Ewa uzna inaczej zrobisz co uznasz za stosowne.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #36 : 20 Marzec, 2012, 22:27:25 pm »

Piotr dogadaliśmy się w realu- już po tej sprawie. Teraz mamy inne sprawy z byłą forumowiczką
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #37 : 20 Marzec, 2012, 22:33:46 pm »

Wiedziałam, że się dogadacie. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #38 : 20 Marzec, 2012, 22:37:26 pm »

Przecież nigdy sobie tak naprawdę nie zrobiliśmy krzywdy. Janek nie lubi tylko moich szat polityka, a ja to bardzo lubię. Szkoda, że nie postrzega mnie w szatach dobrze
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 20 Marzec, 2012, 22:45:51 pm »

Przecież nigdy sobie tak naprawdę nie zrobiliśmy krzywdy. Janek nie lubi tylko moich szat polityka, a ja to bardzo lubię. Szkoda, że nie postrzega mnie w szatach dobrze

Ewa dobrze to ja postrzegam Ciebie bez szat. Cokolwiek to znaczy.*




*To asekuracja przed gniewem Henryka. Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #40 : 20 Marzec, 2012, 22:52:14 pm »

Przecież nigdy sobie tak naprawdę nie zrobiliśmy krzywdy. Janek nie lubi tylko moich szat polityka, a ja to bardzo lubię. Szkoda, że nie postrzega mnie w szatach dobrze

Ewo nie przeszkadza mi, gdy politykujesz a gorsza od przeciwnika politycznego jest chyba tzw babska zazdrość, na szczęście jestem pozbawiona tejże cechy, mam nadzieję, że to doceniasz.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 22 Marzec, 2012, 20:33:39 pm »

Przecież nigdy sobie tak naprawdę nie zrobiliśmy krzywdy. Janek nie lubi tylko moich szat polityka, a ja to bardzo lubię. Szkoda, że nie postrzega mnie w szatach dobrze

Ewa z Twoich szat dobrze mi się kojarzy BOLERKO   Spoko

Sorry,wiem że troszeczkę się"okaleczyliśmy"...  Ale to nie musi oznaczać że nagle zabrakło tematów ,ważnych tematów....

                                                Przepraszam....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #42 : 22 Marzec, 2012, 20:56:56 pm »

Janek tematów do dyskusji jak brakuje to cisza tak krzyczeć potrafi, że słuch uszkadza.
Usłyszałam Twoje wołanie- i jestem na wątku "mało nas".
Mało nas do dyskusji, ale za to każdy fachowcem się mianuje
Nie walczmy więc o ilość a o jakość.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 23 Marzec, 2012, 23:17:06 pm »

coś cieniutko na L24 bez notoco i Firefoksa  Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #44 : 23 Marzec, 2012, 23:29:32 pm »

Moderator lubi ciszę : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Skup złomu - cennik !!!??? Hydepark TK159 4 23059 Ostatnia wiadomość 02 Lipiec, 2009, 21:44:18 pm
wysłane przez widelec
Koncert Michała Bajora w Lubaniu Kalendarz wydarzeń « 1 2 3 » Iza 43 32282 Ostatnia wiadomość 15 Kwiecień, 2010, 09:27:39 am
wysłane przez molka0805
Tragedia w Smoleńsku.Czy ta ofiara czegoś nas nauczy? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 18 19935 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2012, 12:13:52 pm
wysłane przez MAGENTA
Strefa płatnego parkowania w mieście. Parkingi lubańskie obsługuje MeTer Bieżące wiadomości « 1 2 ... 5 6 » Leo 84 75220 Ostatnia wiadomość 27 Styczeń, 2011, 23:34:10 pm
wysłane przez Jola
Były kupy śniegu, zostały kupy..... psie Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Leo 98 76590 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2011, 17:03:18 pm
wysłane przez Andzia
Radny na schwał Jolanta Dobrzyńska Jola 12 15067 Ostatnia wiadomość 15 Listopad, 2011, 20:12:17 pm
wysłane przez Jola
Na rajd do Jablonca nas Nysą Przyroda i Turystyka PTSM LUBAŃ 4 6493 Ostatnia wiadomość 25 Czerwiec, 2011, 23:31:54 pm
wysłane przez ZUZA
Promujemy TEATR! w listopadzie: "Blondynki wola mężczyzn" oraz "Goło i Wesoło" Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Paweł Sokołowski 90 90710 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2011, 10:06:22 am
wysłane przez borisem
Płacz i płać Arkadiusz Słowiński Arkadiusz Słowiński 4 8511 Ostatnia wiadomość 11 Czerwiec, 2012, 11:50:33 am
wysłane przez edward osman
O nas w EUROSPORCIE Ogłoszenia drobne Marek Kardela 1 3893 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2013, 12:23:47 pm
wysłane przez Marek Kardela