Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mało nas  (Przeczytany 49647 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 15 Marzec, 2012, 00:02:20 am »

idzie wiosna i na portalu nastąpiło zauważalne przebudzenie! ponownie ilość obecnych na forum oscyluje koło liczby 130-140. to budujące. dla ciekawości dodam, że w Leśnej działa forum, które ma o 90% mniej wejść w danej chwili niż nasze lubańskie, a i tak wszyscy o tym co tam piszą wiedzą i komentują. a zatem jest szansa, że L24 ma znaczące oddziaływanie na część opinii publicznej w naszym mieście. przypuszczam że głównie w przedziale wieku 25-40. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #16 : 15 Marzec, 2012, 16:24:55 pm »

Cezarku, sprawiłeś mi przykrość , jestem po czterdziestce i też dość często pisuję na Forum. Poczułam się dyskryminowana, chyba zrobię pikietę żeby zaprotestować.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #17 : 15 Marzec, 2012, 19:30:42 pm »

Zawsze się zastanawiam, co czytają godzinami te 140 osoby Co? Pewnie nasze wiersze od pierwszej do ostatniej strony Co?
Jola 50+ też czyta i pisze, żeby nie było Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 15 Marzec, 2012, 19:49:34 pm »

Jak mawiał Jonathan Carroll.

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #19 : 15 Marzec, 2012, 20:38:31 pm »

Jak mawiał Jonathan Carroll.

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.


Pysiu-mysiu, jakiś Ty cichy i powściągliwy, zupełnie jak nie Ty. Ciągle mnie zaskakujesz ale nie napiszę o motylkach, żeby nie gorszyć Piotra Powściągliwego. Napiszę tylko tyle Fire, że znów mnie kręcisz. Buziak

KATARYNKA "Kręcisz mnie"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 15 Marzec, 2012, 21:01:11 pm »

Cytuj
Pysiu-mysiu, jakiś Ty cichy i powściągliwy, zupełnie jak nie Ty. Ciągle mnie zaskakujesz ale nie napiszę o motylkach, żeby nie gorszyć Piotra Powściągliwego. Napiszę tylko tyle Fire, że znów mnie kręcisz.   

Mysia -Pysia "Piotr Powściągliwy" .Dobre,cholera bardzo dobre.Mówisz "cichy i powściągliwy".Jeżeli myślisz że to Piotr mnie przygasił to popełniasz błąd.Jestem niereformowalny.Nawet wykluczenie mnie ze społeczności L24 nie zmieni mojej oceny. Moje prawdy obronią się same.Ja po prostu nie żyję w świecie iluzji. Ad. motylków to musisz o nich pisać.One mnie kręcą. Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +2/-10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 15
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 15 Marzec, 2012, 21:45:14 pm »

A może dlatego że ciągle siejecie popelinę. Ci sami userzy ciągle w swoim gronie rozprawiają nad naturą wszechrzeczy. Bida. Zresztą pytanie było jakiś czas temu, czemu nowi nie mogą zakladać wątków. Wiadomości z głównej żenują a tyle się dzieje. Heh jeszcze dodam że śmieszny admin tego forum zachowuje się jak królewicz, nie odpisuje na zapytania, ogólnie atmosfera dworska. Stare było lepsze.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #22 : 15 Marzec, 2012, 22:25:24 pm »

Wcale się nie dziwię, że admin nie chce z Tobą rozmawiać. Przeczytaj swoje wcześniejsze posty, pełne wulgaryzmów i poniżania.

Mając określoną ilość "normalnych" wpisów, możesz zakładać nowe wątki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #23 : 18 Marzec, 2012, 16:15:02 pm »

A może dlatego że ciągle siejecie popelinę. Ci sami userzy ciągle w swoim gronie rozprawiają nad naturą wszechrzeczy. Bida. Zresztą pytanie było jakiś czas temu, czemu nowi nie mogą zakladać wątków. Wiadomości z głównej żenują a tyle się dzieje. Heh jeszcze dodam że śmieszny admin tego forum zachowuje się jak królewicz, nie odpisuje na zapytania, ogólnie atmosfera dworska. Stare było lepsze.

Heniek masz zwałe  ... Admin zbiera cięgi od każdego     a info na głównej, no cóż jak masz ciekawe info wyślij...tylko pamiętaj musi być poprawniepolityczne wiesz to tylko L24 nigdy nie będzie tak dobre jak"Stare"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 19 Marzec, 2012, 21:14:48 pm »

W wątku "Beata Kępa w Lubaniu" popełniłem takiego posta.

Ja niestety nie mogę się powstrzymać.Zaśmiecę.



images (647 x 500).jpg




Ewo chciałbym wiedzieć Czy p.Kempa zamawia piwo czy pozdrawia kolegów z za zachodniej granicy?

I jeszcze coś,to w nawiązaniu do patriotyzmu.Tu cytat z życiorysu p.Kempy "Jestem szczęśliwą mężatką i matką dwójki dzieci - Czarka i Niny."

Dlaczego tylko dwoje dzieci i dlaczego nie np.Jan i Maria.

Ewa zgłosiła to do moderatora.Do GModerator. A GModerator skrzętnie to usunął.
Jeżeli chociaż jedna osoba zgadza się ze stanowiskiem GModeratora jestem w stanie to odszczekać.

images (647 x 500).jpg

* images (647 x 500).jpg (37.18 KB, 647x500 - powiększony/pobrany 615 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #25 : 19 Marzec, 2012, 21:28:57 pm »

To forum jest nasze! W związku z tym co tu widzę po raz kolejny wnoszę o usunięcie i zbanowanie kolegi Firefoksa. Nie podoba mi się sugerowanie gestów nazistowskich, agresja i natarczywość kolegi forumowicza. Dlaczego Pani Kempa ma tylko dwoje dzieci i dlaczego takich imion. Grzebanie, podpuszczanie i inwigilacja sięga na tym forum zenitu (oczywiście tylko proszę nie brać tego do siebie indywidualnie). Człowiek, który tak robi jest w rozpaczy, albo jest słaby. Nie mniej jednak w trosce o jakość L24 proszę jak na wstępie.
Inaczej będę zmuszona odejść z forum wraz niemałym dorobkiem na rzecz promocji strony.
Ewa Gutek
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 19 Marzec, 2012, 21:34:25 pm »

Cytuj
Inaczej będę zmuszona odejść z forum wraz niemałym dorobkiem na rzecz promocji strony.
Ewa Gutek

Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu.Ewa promuje stronę czy siebie?
Jeżeli ten post zostanie usunięty to mnie również nie będzie pośród forumowiczów.Pozdrawiam Jan Bergunda.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #27 : 19 Marzec, 2012, 21:41:23 pm »

Ewa Gutek nie musi się promować, a to że działa w ramach przyzwoitej dyskusji tym różni się od Firefoksa. Moderatorzy podejmą decyzję, ale odnoszę wrażenie, że po wykonaniu ostatniej prośby niewiele stracą. Czekam już tylko na rozstrzygnięcie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 19 Marzec, 2012, 21:49:41 pm »

Cytuj
Nie podoba mi się sugerowanie gestów nazistowskich, agresja i natarczywość kolegi forumowicza.

Zapewniam Ciebie Ewo że to nie ja jestem na tym zdjęciu.a wiec tym samym to nie ja sugeruje nazistowskie gesty.

Cytuj
Moderatorzy podejmą decyzję, ale odnoszę wrażenie, że po wykonaniu ostatniej prośby niewiele stracą. Czekam już tylko na rozstrzygnięcie.

O czym Ty piszesz? Ewa Piotr podejmie jedynie słuszną decyzję.Ja to wiem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #29 : 19 Marzec, 2012, 21:54:16 pm »

Są poziomy do których nie schodzę, albo nie sięgam. Interpretuj jak chcesz. Jeżeli Twój wpis zostanie to dla mnie nie ma tu miejsca. Czekam do jutra i pakuję swoje wpisy na swoją stronę. Tyle i aż tyle po czymś co budzi we mnie niesmak dalszej dyskusji.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Skup złomu - cennik !!!??? Hydepark TK159 4 23059 Ostatnia wiadomość 02 Lipiec, 2009, 21:44:18 pm
wysłane przez widelec
Koncert Michała Bajora w Lubaniu Kalendarz wydarzeń « 1 2 3 » Iza 43 32282 Ostatnia wiadomość 15 Kwiecień, 2010, 09:27:39 am
wysłane przez molka0805
Tragedia w Smoleńsku.Czy ta ofiara czegoś nas nauczy? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 18 19935 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2012, 12:13:52 pm
wysłane przez MAGENTA
Strefa płatnego parkowania w mieście. Parkingi lubańskie obsługuje MeTer Bieżące wiadomości « 1 2 ... 5 6 » Leo 84 75218 Ostatnia wiadomość 27 Styczeń, 2011, 23:34:10 pm
wysłane przez Jola
Były kupy śniegu, zostały kupy..... psie Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Leo 98 76585 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2011, 17:03:18 pm
wysłane przez Andzia
Radny na schwał Jolanta Dobrzyńska Jola 12 15067 Ostatnia wiadomość 15 Listopad, 2011, 20:12:17 pm
wysłane przez Jola
Na rajd do Jablonca nas Nysą Przyroda i Turystyka PTSM LUBAŃ 4 6493 Ostatnia wiadomość 25 Czerwiec, 2011, 23:31:54 pm
wysłane przez ZUZA
Promujemy TEATR! w listopadzie: "Blondynki wola mężczyzn" oraz "Goło i Wesoło" Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Paweł Sokołowski 90 90709 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2011, 10:06:22 am
wysłane przez borisem
Płacz i płać Arkadiusz Słowiński Arkadiusz Słowiński 4 8509 Ostatnia wiadomość 11 Czerwiec, 2012, 11:50:33 am
wysłane przez edward osman
O nas w EUROSPORCIE Ogłoszenia drobne Marek Kardela 1 3893 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2013, 12:23:47 pm
wysłane przez Marek Kardela