Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Zmieniłam zdanie na temat SKOB-u a TBS ma nowego prezesa.  (Przeczytany 4859 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« : 14 Styczeń, 2012, 14:22:42 pm »

Jeszce nie tak dawno walczyłam o SKOB o to aby siedziba tego Stowarzyszenia nie została zlikwidowana, jak ogólnie wiadomo chodzi o eksmisję związaną z zaległościami czynszowymi na sumę około 2600 złotych. Walczyłam o to, w co wierzyłam i nie bawiłam się w ocenę pana Hardzieja, nie interesowałam się tym jaki jest w życiu prywatnym. Interesowałam się tym, co robi odnośnie wolontariatu, zawsze ceniłam w ludziach altruizm. Dziś niestety widzę, że popełniłam wielki błąd walcząc o utrzymanie siedziby SKOB i krytykując w tym temacie tak zaciekle naszego Burmistrza.  
Dlaczego tak sądzę, ano dlatego, że w działaniu pana Leszka dostrzegłam nie tylko wolontariat ale  również rozgrywki polityczne. Te śmieszne ulotki porozwieszane na słupach, zawierające plotki różnego rodzaju. Takie postępowanie nie jest moim zdaniem przejawem odwagi i determinacji, dla mnie to po prostu żałosne i smutne. Pan Leszek postępując w ten sposób czyni również żałosnymi, tych, których reprezentuje a więc bezrobotnych i biednych mieszkańców Lubania a przecież doskonale wiadomo, że bieda i bezrobocie, nie koniecznie musi oznaczać głupotę i beznadziejną bezradność. Dlatego, jeśli reprezentujemy kogokolwiek, powinniśmy często zastanawiać się nad swoim postępowaniem.  
Być może ktoś pamięta mój list otwarty do poprzedniego Burmistrza, dotyczący prezesa TBS a ściślej mówiąc nieprawidłowości w rozliczeniach kaucji dotyczących amortyzacji środków trwałych. Walczyłam cały rok. Pisałam o tym na Forum ale o zaistniałych faktach i nie zbierałam plotek a pod tym, co pisałam podpisywałam się imieniem i nazwiskiem. Jak wiadomo, w owym czasie, pan Rowiński w końcu przyznał mi rację w tej kwestii, skutkiem czego pan prezes TBS dokonał korekty w rozliczeniach kaucji i niektórym z byłych lokatorów powypłacał pieniążki z tym związane. Ap ropo tej sprawy, pan prezes TBS został niedawno przez Radę Nadzorczą  odwołany ze stanowiska. TBS od niedawna ma nowego prezesa. Radę Nadzorczą jak wiadomo powołuje Burmistrz. Panie Burmistrzu Słowiński szczerze gratuluję konsekwencji i stanowczości w działaniu. Cieszę się, że mamy takiego Burmistrza.
Natomiast wracając do tych ulotek porozwieszanych na słupach, jak już wcześniej pisałam, dla mnie takie działanie jest po prostu żałosne i głupio mi teraz, że ręczyłam własnym słowem za kogoś kto postępuje w taki sposób. Dlaczego o tym napisałam, bo wolę być upartą babą, która popełnia błędy niż zaślepioną, fanatyczną idiotką.
Jak napisałam parę dni wcześniej w wątku  "moje miasto, mój świat", pieniążki związane z moim wynagrodzeniem członka Komisji Mieszkaniowej w kwocie 300 złotych (za miesiąc grudzień czyli świąteczny), które pierwotnie miałam wpłacić na konto SKOB, przekazałam osobiście jednej z rodzin, mieszkającej w strasznych warunkach(w budynku przeznaczonym do rozbiórki). Owa rodzina w grudniu otrzymała przydział na mieszkanie, co prawda kawalerkę ale słoneczną i suchą. Z tego co wiem, komórka wydziału mieszkaniowego UM, zajmująca się zamianami mieszkań już znalazła dla tej rodziny większe mieszkanie na zamianę.  
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń, 2012, 23:25:25 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
SKOB rozdaje jedzenie Bieżące wiadomości Leo 0 3435 Ostatnia wiadomość 19 Grudzień, 2008, 14:16:06 pm
wysłane przez Leo
SKOB rozdaje żywność Bieżące wiadomości Leo 0 2391 Ostatnia wiadomość 23 Czerwiec, 2009, 11:50:51 am
wysłane przez Leo
Czy ktoś ma wiadomości na ten temat ? Informacje i Komunikaty Instytucji Jola 6 9449 Ostatnia wiadomość 15 Luty, 2011, 22:37:54 pm
wysłane przez saxony
Piłkarze ręczni [gim3] wygrali strefe jeleniogórską, Gdzie jakikolwiek temat i Informacje i Komunikaty Instytucji oskar2535 5 7857 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2011, 17:37:38 pm
wysłane przez borisem
Lubański SKOB w Międzynarodowym Roku Wolontariatu Informacje i Komunikaty Instytucji « 1 2 3 4 » tolerancja 51 42133 Ostatnia wiadomość 07 Luty, 2012, 13:38:36 pm
wysłane przez olka
Bezpłatne konsultacje na temat funduszy europejskich w Karłowicach Polecane - Strona główna red. 0 3669 Ostatnia wiadomość 24 Luty, 2012, 16:04:01 pm
wysłane przez red.
Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu LPWiK Bieżące wiadomości « 1 2 » red. 28 38545 Ostatnia wiadomość 27 Kwiecień, 2012, 08:48:03 am
wysłane przez veritas
TEMAT ZASTĘPCZY... Hydepark « 1 2 » MAGENTA 29 36515 Ostatnia wiadomość 24 Lipiec, 2012, 10:09:13 am
wysłane przez MAGENTA
zaproszenie do dyskusji na temat wspólnot mieszkaniowych Ogłoszenia drobne kobieta 1 3750 Ostatnia wiadomość 03 Listopad, 2012, 21:56:24 pm
wysłane przez Sonya
W Lubańskim TBS-ie stabilnie Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2469 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2014, 15:13:35 pm
wysłane przez Urząd Miasta