Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Prowadzi dwie drużyny, z obiema wywalczył mistrza jesieni  (Przeczytany 4602 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48

Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

« : 08 Styczeń, 2012, 23:00:58 »

Jest trenerem trampkarzy UKS Skorpiony Lubań, a także występującego w grupie III jeleniogórskiej B klasy LZS Kościelnik. Z obiema drużynami wywalczył tytuły mistrza jesieni. Mowa o pochodzącemu z Lubania Andrzeju Sieliło.

W Lubaniu dominującym klubem są Łużyce. Jednak wśród młodzieżowych grup prym wiodą ostatnio piłkarze UKS Skorpiony. W rundzie jesiennej występujący w klasie terenowej trampkarze nie przegrali żadnego meczu (10 wygranych, jeden remis), strzelili aż 79 goli (stracili ledwie 2) i z dorobkiem 31 punktów prowadzą w tabeli. Duży wpływ na postawę młodych piłkarzy ma trener Andrzej Sieliło.

- Mieć takich chłopaków to prawdziwy skarb. Zawsze dają z siebie wszystko. Ufamy sobie. Przykładowo przed meczem z wiceliderem (Hutnikiem Pieńsk - dop. red.) mieli spore obawy. Powiedziałem, że nie są gorsi od przeciwników i jeśli pokażą co potrafią, to będą górą. W szatni puściłem im piosenkę z Rocky'ego - No Easy Way Out. Tak się umotywowali, że po kilku minutach prowadzili 2:0, a ostatecznie zwyciężyli 5:0 - opowiadał z uśmiechem szkoleniowiec.

Andrzej Sieliło odnosi też sukcesy z drużyną seniorów z Kościelnika. Miejscowy LZS po rundzie jesiennej z dorobkiem 30 pkt. jest liderem grupy III jeleniogórskiej B klasy. - Staramy się dużo grać piłką, a nie bezsensownie kopać ją do przodu - zaznaczył trener. Andrzej Sieliło zwraca też uwagę na zaangażowanie na treningach.

- Gra ten kto się stara, a przede wszystkim przychodzi na zajęcia. Nie chcę dopuścić do sytuacji, że ktoś nie trenuje, ale posiada jakieś tam zdolności i ma pewne miejsce w składzie. To zburzyłoby atmosferę, którą wspólnie staramy się budować - powiedział. Sam także gra w piłkę. - Niestety z powodu doznanej w poprzednich latach kontuzji nie mogę dać drużynie tyle ile bym chciał. Gram jednak na pozycji ostatniego obrońcy i staram się robić co mogę. Póki co chyba nie jest najgorzej, bo straciliśmy tylko 12 bramek i prowadzimy w tabeli - zakończył z uśmiechem.

« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2012, 12:08:19 wysłane przez red. » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Punkty: +3/-0

Wpisy: 41
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

The King Of Pop

« Odpowiedź #1 : 11 Styczeń, 2012, 20:24:51 »

Sito jeszcze trochę i poprowadzisz reprezentacje Polski ;] gratuluje
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Każdą minute zanim w popiół czas mnie zmieni
Każdą sekunde zapamiętać i docenić
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Skład drużyny LZS Fatma Pobiedna na rundę wiosenną sezonu 2007/08 Męskie Sprawy Paweł Sokołowski 0 3297 Ostatnia wiadomość 19 Marzec, 2008, 17:41:20
wysłane przez Paweł Sokołowski
Remis na koniec jesieni Męskie Sprawy Iza 0 3184 Ostatnia wiadomość 10 Listopad, 2008, 15:34:09
wysłane przez Iza
Wyłudzenia wiz , brak opłat drogowych - SG prowadzi kontrole w transporcie Bieżące wiadomości Leo 0 2783 Ostatnia wiadomość 28 Sierpień, 2009, 13:32:11
wysłane przez Leo
Dwie minuty z burmistrzem Słowińskim Polecane - Strona główna red. 13 14485 Ostatnia wiadomość 09 Styczeń, 2012, 12:35:56
wysłane przez IWO499
"Dwie minuty" z burmistrzem Słowińskim [18.11.2011] Polecane - Strona główna red. 6 8566 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2011, 16:16:25
wysłane przez borisem
"Dwie minuty" - Magistrat dementuje plotki o likwidacji szkół [25.11.2011] Polecane - Strona główna red. 8 10865 Ostatnia wiadomość 04 Grudzień, 2011, 13:31:07
wysłane przez cezar
"Dwie minuty" - starosta Walery Czarnecki Polecane - Strona główna red. 2 5324 Ostatnia wiadomość 01 Grudzień, 2011, 10:58:58
wysłane przez cezar
Sensacyjne zwycięstwo drużyny dziewcząt z SP Pisarzowice Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 0 2890 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2012, 15:16:36
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
Pożegnanie Izerskiej Jesieni w Ośrodku SKI&SUN Przyroda i Turystyka SkiSun 0 2154 Ostatnia wiadomość 25 Październik, 2012, 10:43:14
wysłane przez SkiSun
Uwaga na dwie sprzedajace cyganskiego pochodzenia na targu w Lubaniu Polecam - Niepolecam azja 1 6277 Ostatnia wiadomość 17 Lipiec, 2018, 17:02:18
wysłane przez widelec