Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Polecam RADCE PRAWNEGO  (Przeczytany 9609 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 08 Styczeń, 2012, 18:06:47 pm »

Ostatnio mialam problemy natury prawnej i przez przypadek znalazlam w Rynku naprzeciwko jubilera biuro Jakuba Koltuna. Od znajomych dowiedzialam sie, ze jest on swiezo upieczonym radca, prawdopodobnie bardzo skutecznym. Dlatego zglosilam sie do niego. Bardzo mily, zaangazowany, nie "zepsuty" jak starzy lubanscy radcowie i adwokaci. Sprawe moja zalatwil pozytywnie , prawie od reki i oczywiscie ze skutkiem pozytywnym. Naprawde polecam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 31 Marzec, 2012, 14:31:51 pm »

Super wątek!
Od dawna chciałam poznać opinie lubaniaków nt pobliskich (pobliskie powiaty również)adwokatów i radców prawnych.
Fajnie byłoby jeszcze napisać w jakich sprawach polecany Pan/Pani jest dobry:)
I jesli to nie tajemnica, jak finansowo...
Szanowny Adminie, można dopisać w temacie również ADWOKATÓW?
Dziękuję i czekam na Wasze opinie:)

Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 04 Kwiecień, 2012, 14:49:21 pm »

Pan Koltun pomogl mi w sprawie dotyczacej sfery prywatnej tj uznania rozwodu wydanego przez sad za granica i ustalenia alimentow.Jak wspomnialam jestem  bardzo zadowolona.Od znajomego wiem ze prowadzi
 spor w jego imieniu ze wspolnota.Slyyzalam ze zajmuje sie rowniez sprawami spolek i prywatnych firm.a wiec wszechstronny.Co do ceny bylam bardzo mile zaskoczona.Nie wiem czy na poczatek czy juz zawsze bedzie pobieral niskie oplaty.jesli tylko na poczatku dzialalnosci to moge mowic o szczesciu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 12 Lipiec, 2012, 22:46:05 pm »

Dobry wieczór, ja również korzystałem z pomocy prawnej pana Jakuba Kołtuna. Jestem zadowolony z wyniku przeprowadzonego sporu natury prawnej. Miła i kompetentna obsługa, bardzo dobry kontakt . Serdecznie polecam .
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
[HUMOR] Odpalamy kompa - polecam Hydepark Paweł Sokołowski 0 3624 Ostatnia wiadomość 05 Lipiec, 2008, 14:21:10 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nie polecam-Stacja Kontroli Pojazdów, były Spar Polecam - Niepolecam « 1 2 » korespondencja_przykawie 28 33163 Ostatnia wiadomość 23 Grudzień, 2013, 21:52:42 pm
wysłane przez Samozapłon
Polecam wygodną stronę startową Polecam - Niepolecam « 1 2 » cyberdex 21 20247 Ostatnia wiadomość 21 Lipiec, 2011, 22:27:31 pm
wysłane przez luna3