Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Lubań na czołówce onet.pl :)  (Przeczytany 12778 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« : 30 Grudzień, 2011, 22:23:18 pm »

Miło popatrzeć jak na stronie głównej Onetu prezentowane są informacje o Lubaniu. Materiał video opowiada o podziemnym Lubaniu jaki odnaleziono pod Kamienna Górą.


http://wiadomosci.onet.pl/wideo/odnaleziono-wejscie-do-podziemnego-lubania,11047691,1,klip.html#play
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 30 Grudzień, 2011, 22:29:13 pm »

Miło, bardzo miło- tam są wpisy bez cenzury- i dlatego jest tam bardzo miło. Można sobie pohasać bez kontroli, bo tu jak "przyjdzie ochota to pies kota wychrobota"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #2 : 30 Grudzień, 2011, 22:54:25 pm »

Rowniez sie ciesze ze sa takie miejsca jak onet czy plotek. Polecam też pyta.pl , ale chłopaki niestety moderują komentarze
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 01 Styczeń, 2012, 18:17:34 pm »

Dzięki tym sztolniom faktycznie obecni byliśmy już na antenie ogólnopolskiej TV, regionalnej TV i w ogólnopolskiej prasie. Ponadto tajemnicom Kamiennej Góry poświęcono bodajże trzy, cztery numery „Odkrywcy”. Dzwonią do mnie znajomi z Polski i pytają co tam odkryliście? Czy już można do nas przyjechać? Warto zauważyć że wątek na L24 o odkrywaniu podziemi cieszy się ogromnym wzięciem (ponad 4 tyś wejść). Ludzie tym żyją! Ale okazuje się że nie wszystkim to w smak. Leniuszki ze SKOB uznali że wydatki na odwierty TO BEZSENSOWNE wydawanie pieniędzy publicznych. Podobnie jak i organizowanie imprez takich jak Szturm Wieży Brackiej. Szef SKOB Le(ni)sław Hardziej głosi to nie tylko w postaci wywieszanych manifestów ale i podczas swoich codziennych powolnych obchodów miasta. I co Wy na to?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #4 : 01 Styczeń, 2012, 20:09:48 pm »

Dzięki tym sztolniom faktycznie obecni byliśmy już na antenie ogólnopolskiej TV, regionalnej TV i w ogólnopolskiej prasie. Ponadto tajemnicom Kamiennej Góry poświęcono bodajże trzy, cztery numery „Odkrywcy”. Dzwonią do mnie znajomi z Polski i pytają co tam odkryliście? Czy już można do nas przyjechać? Warto zauważyć że wątek na L24 o odkrywaniu podziemi cieszy się ogromnym wzięciem (ponad 4 tyś wejść). Ludzie tym żyją! Ale okazuje się że nie wszystkim to w smak. Leniuszki ze SKOB uznali że wydatki na odwierty TO BEZSENSOWNE wydawanie pieniędzy publicznych. Podobnie jak i organizowanie imprez takich jak Szturm Wieży Brackiej. Szef SKOB Le(ni)sław Hardziej głosi to nie tylko w postaci wywieszanych manifestów ale i podczas swoich codziennych powolnych obchodów miasta. I co Wy na to?

Nie wiem jakie jest zdanie pana Hardzieja w kwestii Sztolni czy Szturmu Wieży Brackiej, gdyż po prostu  nie rozmawiałam z nim na ten temat ale wiem jakie jest moje zdanie, dla mnie takowe działania jak najbardziej mają sens. Skoro piszesz takie rzeczy na Forum to przypuszczam, że Twoje stwierdzenie, co do działania pana Leszka mają poparcie w dowodach. Po przeczytaniu pewniej ilości Twoich postów Cezarze, zaryzykuję stwierdzenie, iż Twój intelekt jest raczej w normie. Ale martwi mnie coś zupełnie innego a mianowicie kpiący ton w jaki wypowiadasz się na temat bezrobotnych, złośliwe nazywając ich leniuszkami w takim mieście jak Lubań, gdzie stopa bezrobocia oraz związane z tym ubóstwo jest dość istotnym problemem. Dla mnie ośmieszanie biedy i ubóstwa oraz nagrywanie się z tego jest po prostu żałosnym ignoranctwem oraz oznaką daleko posuniętego braku wrażliwości. Skoro stać Cię na taki a nie inny ton wypowiedzi w kwestii bezrobotnych, to z pewnością nie zasuwasz ciężko za 13000 złotych brutto ani nie jesteś bezrobotny, więc doceń to, że życie jest dla Ciebie łaskawe niż dla innych, nie zapominając przy tym o szacunku bliźniego (niezależnie od zasobności jego portfela). Biedniejszy nie jest równoznaczne z gorszy lub głupszy.
Życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku 2012.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 01 Styczeń, 2012, 20:37:12 pm »

Jolu brakowało mi Ciebie.Wszak mieliśmy spłodzić bliźniaki  Chichot

Cytuj
to z pewnością nie zasuwasz ciężko za 13000 złotych brutto

Trzynaście tysięcy?Jolu to ja za połowę tej kwoty zrobię trojaczki 

Wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU. Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #6 : 01 Styczeń, 2012, 21:20:26 pm »

Jolu brakowało mi Ciebie.Wszak mieliśmy spłodzić bliźniaki  Chichot

Trzynaście tysięcy?Jolu to ja za połowę tej kwoty zrobię trojaczki 

Wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU. Buziak
Jak zwykle mózg odmówił mi posłuszeństwa. Miało być oczywiście 1300 (tysiąc trzysta) brutto. Wpuść buraka do biura, to atrament wypije. Pozwól głupiej babie pisać na Forum, to głupoty wypisuje(oczywiście ta baba to ja) ale wiesz co Pysiu-mysiu każdy mądry domyśli się o co mi chodziło a głupi nie spyta, bo pomyśli, że tak miało być.
PS. Odnośnie tych bliźniaków, to akurat mam płodne dni ale chyba zrezygnuję, bo becikowe mają znieść a ja straszną materialistką jestem. Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 01 Styczeń, 2012, 21:38:53 pm »

Cytuj
Jak zwykle mózg odmówił mi posłuszeństwa


Jolka Wiesz że żartowałem.Myślę że za szybko klikasz myszką.

Jak trudno być facetem 
Kabaret Hrabi - Być facetem - 13 Mazurska noc kabaretowa 2011
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #8 : 01 Styczeń, 2012, 21:46:52 pm »

Jolka Wiesz że żartowałem.Myślę że za szybko klikasz myszką.

Jak trudno być facetem 



Problem w tym, że to właśnie faceci obierają wszystko dosłownie i wprost. Ja mam dystans do siebie, dlatego nie tracę humoru i nie przejmuję się bzdetami. Firefoksie, może zatańczymy, by rozluźnić nieco atmosferę.

Hrabi- Nauka Tańca

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 01 Styczeń, 2012, 22:45:08 pm »

Jolu.zapewniam że nie kpię z bezrobotnych. Ale trzeba ich rozróżnić na tych którzy są bez pracy bo nie mogą jej znaleźć mimo starań i na tych którzy... no właśnie. Przyjrzyj się tym którzy stoją dziś na czele organizacji o której mowa. Trochę znam ich życiorysy. między innymi od byłych członków SKOB. Stąd ten lekko drwiący ton jak słusznie zauważyłaś. A zasuwać za 1300 i utrzymać się na powierzchni faktycznie nie jest łatwo. nawet jak w rodzinie pracują dwie osoby.
A wracając do sedna sprawy. Czytałem jeden z manifestów tzw mieszkańców Lubania (choć nie mam wątpliwości co do jego autorstwa) wywieszony na słupie w centrum miasta. Uwierz to żenada. to między innymi tam pisano o Podziemiach i o szturmie na Wieżę .
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń, 2012, 22:49:32 pm wysłane przez cezar » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #10 : 02 Styczeń, 2012, 11:57:43 am »

Cezarze wyraziłeś swoje zdanie a ja wyraziłam swoje( głównie odnośnie Twojego postu) i nie ma sensu abyśmy spierali się w powyższym temacie. Choć niektórzy narzekają na Forum, sama czasem też zostawiałam słowa krytyki naszym panom Moderatorom, to w ogólnym rozrachunku nie jest źle. Nasze Forum jest całkiem znośne. Tak już jest w demokracji, iż ludzie mają sto różnych zdań w odniesieniu do danego tematu. Czasem potrafiłam pisać wrednie i dość ostro a jednak jak do tej pory ani jeden z moich postów nie został wykasowany(chyba, że coś przeoczyłam). Staram się być obiektywna i nie stawać murem po niczyjej stronie, bo przecież nikt z nas nie jest idealny i każdy popełnia błędy i urzędnik i bezrobotny i Burmistrz i zwykły szary obywatel. Jesteśmy tylko ludźmi a błądzić jest rzeczą ludzką. Choć jest pewna różnica między błądzeniem i przypadkowymi gafami a perfidnym czynieniem zła i tkwieniu w zakłamaniu i niedorzeczności. Jeśli jesteśmy czegoś pewni, walczmy o to, bądźmy wytrwali ale róbmy to w sposób cywilizowany. Powinniśmy od czasu do czasu zdobyć się na refleksję, samoocenę, zawziętość zamienić na dobrą wolę a zawiść na życzliwość. Spory zawsze były są i będą ale tworzą je ludzie, czasem dlatego, że są one jedynym sposobem na rozwiązanie problemu a czasem bywają one skutkiem naszej butności i egocentryzmu. Pozdrawiam.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Lubań w Kwiatach - konkurs Urzędu Miasta Lubań Informacje i Komunikaty Instytucji Leo 0 5258 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2009, 08:39:48 am
wysłane przez Leo
Przebudowa i modernizacja systemu ciepłowniczego PEC Lubań Miasto Lubań Urząd Miasta 7 9610 Ostatnia wiadomość 09 Marzec, 2012, 20:38:32 pm
wysłane przez Tony
Sprzedam obornik 100zł/t 607754809 Lubań Ogłoszenia drobne matsag 10 8308 Ostatnia wiadomość 02 Kwiecień, 2012, 23:02:28 pm
wysłane przez matsag
Inscenizacja historyczna ataku Husytów na Lubań... Kalendarz wydarzeń widelec 3 8334 Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2012, 21:25:05 pm
wysłane przez x
Lubań - inna perspektywa. Hydepark AVIATOR 12 17841 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2012, 00:34:11 am
wysłane przez luna3
Zdobyliśmy Lubań. Hydepark ZUZA 2 8420 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2012, 22:50:57 pm
wysłane przez ZUZA
UG Lubań WWW Serwis komputerowy dociekliwy 5 33088 Ostatnia wiadomość 11 Sierpień, 2013, 21:52:14 pm
wysłane przez x
ZASYPANY LUBAŃ Ogłoszenia drobne veritas 5 8676 Ostatnia wiadomość 23 Luty, 2013, 12:48:23 pm
wysłane przez elfka
Lubań 1962 w kronice WOP [ciekawostka] Video Luban24 x 4 39720 Ostatnia wiadomość 02 Kwiecień, 2013, 07:34:58 am
wysłane przez x
Skatepark Lubań [wideo] Polecane - Strona główna x 3 4721 Ostatnia wiadomość 08 Wrzesień, 2013, 21:12:39 pm
wysłane przez dorotka