Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: KONKURS!!! Idą trzej Królowie w koronach na głowie  (Przeczytany 34423 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 28 Grudzień, 2011, 20:22:10 pm »

Co jest w witrynie to wiem, ale do kogo ona należy
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #16 : 28 Grudzień, 2011, 20:26:26 pm »

Cytuj
Co jest w witrynie to wiem, ale do kogo ona należy
Tego niestety nie wiem, ale bywa na naszym forum Burmistrz i proszę skierować do Niego pytanie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 28 Grudzień, 2011, 20:36:25 pm »

czy to jakaś tajemnica!?

Myślę, że wiesz i nie wiem o co ci chodzi z tym burmistrzem.

Znam już odp. to taki oddział muzeum (córka mi powiedziała)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #18 : 28 Grudzień, 2011, 20:46:10 pm »

Ten lokal ta tajna kwatera Burmistrza i jego ekipy 7-miu krasnoludków spotykają się tam z Ewą i oglądają nagie zdjęcia żwirka i muchomorka!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 28 Grudzień, 2011, 20:50:45 pm »

A ten muchomorek to trzeci król hehe
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 31 Grudzień, 2011, 12:20:26 pm »

@Piotrek
To teraz ja strzelam: Tony 

Uzasadnienie:
Tony rzekł: „usuń to”
I zostało usunięte.

(kto nie wie o co chodzi, niech przejdzie na wątek "Cenzura na L24", na drugiej stronie jest mój wpis i przeczyta pierwszą część tego wpisu)

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 02 Styczeń, 2012, 22:08:51 pm »

Trzeci król ? Hmm obecnie człowiek jest tylko narzędziem w rękach wąskich grup a rządzą media, to one kreują Nas i to jak myślimy, co uważamy za dobre lub złe.Informacje jakie ukazują się czytamy i przekazujemy dalej nie zastanawiamy się nad sensem, odpychamy Nasze sumienie, które często jest ostatnią deską ratunku. Media są jak CI dwaj wielcy Polacy dla wielu ludzie wybitni i wielcy bohaterowie, dla nie licznych Papież był hipokrytą a Piłsudski zbrodniarzem, szokujące ale ... spójrzmy  na Nasze forum kilka przykładów:
-wiatraki
z jednej strony zwolennicy i przeciwnicy, a wymiana zdań na zasadzie przekazu informacji mająca na celu przybliżenie problemu ... jednakże w śród mieszkańców panuje opinia właśnie "czytałem, słyszałem, widziałem" swoje zdanie ustalamy w zasadzie przez informację które dostaniemy, lub zostaną Nam wmówione ... większość nie analizuje za i przeciw tylko wybiera opcję "najgłośniejszą" 
-chyba najbardziej wyrazistą okazja do zbłądzenia przez zaakceptowanie tego co ktoś napisał była akcja z pijana Panią dyrektor.

Mam nadzieję że zaczniemy analizować i dociekać prawd a nie jedynie przyjmować czyjeś i składać pod nimi swój podpis.

 
No to kur.. pięknie! (That's fu..ing great!)


Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #22 : 02 Styczeń, 2012, 22:14:02 pm »

Borisem, czy to jest zgłoszenie do konkursu trzeciego Króla- media?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 02 Styczeń, 2012, 23:00:24 pm »

@Borisem

Cieszę się, że od jutra zaczniesz dociekać prawd...czekamy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 05 Styczeń, 2012, 19:59:15 pm »

Trzecim Królem jest Żołnierz Wyklęty.
Pomimo oczywistego bohaterstwa, narażenia i walki o wolną Polskę żołnierze AK, którzy nie porzucili dążenia do niepodległej Ojczyzny byli anonimowi. Przez lata żaden z nich nie miał dotychczasowej twarzy, żeby żyć nadal, ale miał "opiekę" bezpieki, która tę twarz dorabiała im w teczkach. Młodzi mężczyźni, żołnierze, którzy mieli o czym mówić- musieli zamilknąć. Tak jak na załączonym zdjęciu usta ich też były zakryte. Więźniowie we własnym Kraju, ofiary politycznej  wierchuszki. Inwigilowani, internowani, bici...za posiadanie twarzy, za odwagę poruszania językiem i za żołnierskie serce. Nastąpiła cisza...Twarze rozmyły się wśród kolegów w fabryce, na zdjęciach ślubnych, na kolejnych urodzinach dzieci, wnuków. Kiedy powiedziano, że oni są, że mają lico to naprawdę wszyscy mieli jedną twarz starca!- to jakby w ogóle jej nie mieli. Wielu z nich było już po drugiej stronie- tak jak mój Ojciec Władysław- Żołnierz AK  pseudonim "Zorza". Czuję, że idzie w naszym imieniu złożyć ukłon Panu.
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń, 2012, 20:11:11 pm wysłane przez Albatros1 » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 05 Styczeń, 2012, 23:43:19 pm »

Miałam nie brać udzialu, ale co mi tam, mam swojego faworyta, może zaskoczę może nie:
http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Bartoszewski

Wątpię czy wygra, ale mam to gdzieś, też był żołnierzem AK, a jak mówi w TV to ja jak zaklęta slucham, tak lubię jak mówi, jak dla mnie zawsze trafnie, mądrze i jestem pod wrażeniem jego inteligencji. Jako Min Spraw Zagranicznych prowadził dobrą polityke wg mnie.

Ale kto by się w niego wgłębiał...

Jest to jedyny facet z TV którego słucham jak mówi:) i zawsze mnie zaskakuje, swoją osobowością, mądrością, wyluzowaniem. Mimo wieku, kariery itp mamona go nie zżarła, ani chęć władzy.

Tylko prosze nie polemizować tutaj od razu ze mną, że tak nie jest, niech każdy swoje zdanie zachowa dla siebie lub wstawi swoją kandydaturę i nie podważa mojej:) dzięki!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 06 Styczeń, 2012, 00:10:09 am »

Andzia ja również miałam nie brać udziału w konkursie...


coś dla ducha/uczucia Jan Paweł II
coś dla ciała/wolności Józef Piłsudski

to musi być coś i dla ducha/uczucia oraz ciała/wolności razem...

                                       Czesław Niemen

czyli  legenda polskiej piosenki, wokalista, instrumentalista, kompozytor, poeta, felietonista i malarz
....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #27 : 06 Styczeń, 2012, 11:06:12 am »

cyt. Andzia
Cytuj
Tylko prosze nie polemizować tutaj od razu ze mną, że tak nie jest, niech każdy swoje zdanie zachowa dla siebie lub wstawi swoją kandydaturę i nie podważa mojej:) dzięki!

I tego proszę się trzymać. Super dziewczyny! Czekam na kolejne zgłoszenia Może któryś z moderatorów podejmie rękawicę
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń, 2012, 11:08:47 am wysłane przez Ewa Gutek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #28 : 06 Styczeń, 2012, 19:34:10 pm »


                  
                   Ignacy J. Paderewski.

                uzasadnienie ? raczej je każdy zna ze szkoły choćby...
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń, 2012, 19:37:29 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #29 : 06 Styczeń, 2012, 19:37:37 pm »

Tony super, ale napisz od siebie krótkie uzasadnienie, bo taki jest wymóg konkursu
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń, 2012, 19:42:23 pm wysłane przez Ewa Gutek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
KONKURS NA PROJEKT STATUETKI Informacje i Komunikaty Instytucji Iza 0 4702 Ostatnia wiadomość 05 Marzec, 2008, 12:37:14 pm
wysłane przez Iza
Trzej młodzi mieszkańcy Pobiednej ukradli elementy metalowej konstrukcji Kronika Kryminalna Ryszard Podbucki 0 3623 Ostatnia wiadomość 10 Marzec, 2008, 23:04:39 pm
wysłane przez Ryszard Podbucki
Konkurs Ogrody Bieżące wiadomości Iza 0 3879 Ostatnia wiadomość 23 Kwiecień, 2008, 11:43:17 am
wysłane przez Iza
Życiowy konkurs Lubań okiem luzyce.info Iza 0 3396 Ostatnia wiadomość 12 Grudzień, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Iza
Konkurs krajoznawczy. Hydepark « 1 2 » ZUZA 15 13089 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2010, 19:37:02 pm
wysłane przez widelec
Konkurs L24:) Przedszkolakooowo:) Konkursy sponsorowane Andzia 2 6522 Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2011, 22:23:39 pm
wysłane przez Andzia
Konkurs Świat Kobiet « 1 2 3 » bazylinka 30 29834 Ostatnia wiadomość 17 Grudzień, 2011, 22:39:57 pm
wysłane przez Firefoks
Zasiłki idą w górę Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2662 Ostatnia wiadomość 30 Październik, 2015, 09:36:24 am
wysłane przez Urząd Miasta