Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Oczywiste autorytety. Medialne gwiazdy...  (Przeczytany 20847 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 22 Grudzień, 2011, 09:09:22 am »

Cytuj
Może mam te kilka szarych komórek, nie tyle co Ty-których masz ich mnóstwo, tylko że ja mam dobrej jakości, Ty zaś systematycznie zalane piwem a wiesz co robi alkohol z nimi...

O dobrej jakości Twoich komórek świadczy ten fragment"nie tyle co Ty-których masz ich mnóstwo Zazwyczaj nie wytykam błędów w pisowni..Sam je popełniam.

Nie wiem co Ty pijesz,ja rzeczywiście lubię piwo.Nie nadużywam go ,ale lubię.Zauważ jednak że piwo ma właściwości oczyszczające.I nie tylko nerki.A poprzez wzmożony przepływ krwi dotlenia mózg.Wiesz co to jest mózg?

Przychodzi facet do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, mam problem, ponieważ jestem zbyt inteligentny..ludzie nie rozumieją moich teorii, nie jestem tolerowany przez rówieśników, gdyż uważają mnie za chorego, panie doktorze, czy można coś z tym zrobić?
Lekarz powiedział, ze może przeprowadzić trudną i ryzykowną operację wycięcia ćwierci mózgu.
Tak zrobili. Po miesiącu facet przychodzi znów:
- Panie doktorze, jest nieźle. Niedługo odbieram nagrodę nobla, mam grono znajomych, spotykam się co jakiś czas, dyskutujemy o sztuce...ale panie doktorze, to jeszcze nie to o czym myślałem...
Po ciężkim namyśle doktor postanowił usunąć kolejną ćwierć mózgu.
Po miesiącu pacjent wraca, cały ubrany na czarno, glany, zarost...
- Panie doktorze, jest zajeb*****, mam z kumplami kapele rockową, dajemy czadu... ale to jeszcze nie do końca to czego się spodziewałem..
Wiec doktor usunął 3cią ćwierć.
Po miesiącu wraca facet: zgolony na łyso, dresiki, komóra, skóra.
- Ku*** stary, jest wyj**nie, mam extra zaje***** brykę, dużo dup, z wszystkimi na osiedlu się ziomkuje. Ale ku*** usuń mi tą ostatnią ćwiartkę, bo będzie jeszcze bardziej zaje******.
Doktor nie chciał się zgodzić, ale dostał 2 plomby i chcąc nie chcąc...
Wraca pacjent po miesiącu, a doktor się go pyta i jak?
- Dostałem okres...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +11/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 403
Znajomi: 13
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 22 Grudzień, 2011, 10:52:25 am »

hahahah dobre Fire:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

...be somebody being yourself...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 22 Grudzień, 2011, 11:13:37 am »

Cytuj
          @notoco
                         uważasz że obecnie jest inaczej ?!....
                 Ewa Gutek raz pięknie to ujęła:
                      "Władza ma swoją ciągłość, a zmieniają się jedynie ludzie."

Cytuj
A Ty Tony... Właśnie dzisiaj zastanawiałam się, co mądrego wymyślisz. Nic nie wymyśliłeś, a zawsze jesteś taki oryginalny!. Zawiodłeś mnie.

Mnie Tony zaskoczył, a w Jego oryginalność lepiej nie wątpić- wiem co piszę. Basiu nie doszukasz się u Niego sznurków za które pociągniesz, bo za każdym razem wykona ruch wbrew Twoim oczekiwaniom- mnie zaskakuje za każdym razem Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 22 Grudzień, 2011, 11:27:09 am »

@Firefoks!    Dobre, trzeba przyznać.
Ale jak sam widzisz,  tylko do takiej roli się tu nadajesz. Kompensujesz sobie tymi wpisami coś, co Cię w życiu ominęło, gdzieś nie byłeś doceniony. Ja to rozumiem. Tacy ludzie czasami humorem rozładują napiętą sytuację, tylko że tę sytuację sam tu stworzyłeś. Stwarzasz je, potem wrzucasz jakiś post –humor, link tendencyjny. Popatrz tylko to wszystko ukierunkowane jest na jedno. Na ośmieszanie innych. Jeśli czujesz się wtedy trochę wzmocniony to niech Ci będzie.
Zwróć proszę czasami uwagę na temat wątku. Ktoś zakłada wątek nie dla Twojego lepszego samopoczucia. Jeśli chcesz dyskutować to bardzo proszę na temat, bo wrzucę „śmieszny” kawał o mężczyznach. Nie chciałabym tego robić, ponieważ bardzo lubię mężczyzn i pomimo, że mają wady i też można się z nich pośmiać, nie ośmieszam tych, których lubię bo mi byłoby bardziej przykro niż tym ośmieszanym. Tym różnię się od Ciebie. Nie mam błękitnej czy niebieskiej krwi (jak faceci po viagrze) pochodzę z robotniczej rodziny.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 22 Grudzień, 2011, 11:31:47 am »

@Tony
Nie o to mi chodziło! Zaraz Siekierka...
Jestem zawiedzina, bo nie ruszyłeś swoich szarych, a zacytowałeś klasyka Ewę. Ewy jest tu dużo. Bez obrazy (Ewo) wolę mężczyzn (nawet Firefoksa lubię) u każdego jest coś do lubienia.

@Ewa

Też minie to zdziwiło Zawstydzony
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #20 : 22 Grudzień, 2011, 11:38:23 am »

I co mówiłem że NOTOCO ! ::)Dobra jest 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 22 Grudzień, 2011, 12:14:54 pm »

Notoco, że mówiłeś notoco?
O czym to świadczy. Tylko o tym, że na tym forum są tacy, którzy cały czas to samo. Tylko bezproduktywne ple ple.
Ja mam nadzieję, że ktoś jeszcze to przeczyta. O samo zamieszczenie mi chodziło. Nie liczyłam na stałych forumowiczów. Wiem kim  są (nie koniecznie personalnie)  i co sobą reprezentują.
Nie znaczy to, że mam się wycofać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #22 : 22 Grudzień, 2011, 12:40:15 pm »

Cytuj
Nie o to mi chodziło! Zaraz Siekierka...
Jestem zawiedzina, bo nie ruszyłeś swoich szarych, a zacytowałeś klasyka Ewę. Ewy jest tu dużo. Bez obrazy (Ewo) wolę mężczyzn (nawet Firefoksa lubię) u każdego jest coś do lubienia.

Basiu, a u mnie przed chwila była poczta kwiatowa...bukiet dostałam od...KOBIETY Chichot

poczta.jpg




poczta.jpg

* poczta.jpg (76.25 KB, 730x548 - powiększony/pobrany 466 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 22 Grudzień, 2011, 15:36:33 pm »

Cytuj
Wysłany przez: notoco
Umieść cytat
@Firefoks!    Dobre, trzeba przyznać.
Ale jak sam widzisz,  tylko do takiej roli się tu nadajesz. Kompensujesz sobie tymi wpisami coś, co Cię w życiu ominęło, gdzieś nie byłeś doceniony. Ja to rozumiem. Tacy ludzie czasami humorem rozładują napiętą sytuację, tylko że tę sytuację sam tu stworzyłeś. Stwarzasz je, potem wrzucasz jakiś post –humor, link tendencyjny. Popatrz tylko to wszystko ukierunkowane jest na jedno. Na ośmieszanie innych. Jeśli czujesz się wtedy trochę wzmocniony to niech Ci będzie.
Zwróć proszę czasami uwagę na temat wątku. Ktoś zakłada wątek nie dla Twojego lepszego samopoczucia. Jeśli chcesz dyskutować to bardzo proszę na temat, bo wrzucę „śmieszny” kawał o mężczyznach. Nie chciałabym tego robić, ponieważ bardzo lubię mężczyzn i pomimo, że mają wady i też można się z nich pośmiać, nie ośmieszam tych, których lubię bo mi byłoby bardziej przykro niż tym ośmieszanym. Tym różnię się od Ciebie. Nie mam błękitnej czy niebieskiej krwi (jak faceci po viagrze) pochodzę z robotniczej rodziny.


Wrócimy do tego po świętach.

http://angelsms.pl/swoplatek/275050.html

Wesołych , spokojnych świąt ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 22 Grudzień, 2011, 16:20:24 pm »

ja tam wypiłbym coś z notoco, bo ma kobita charakter. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 22 Grudzień, 2011, 18:28:35 pm »

Życzę wszystkim wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dałabym jakąś kartkę świąteczną z YT, ale nie ogarniam (ogarniam, ogarniam, ale lecę piec piernik).

@Firefoks
Przed świętami składasz mi życzenia, a po świętach gdy wrócisz do tematu napiszesz: „No dobra..No masz te…dwie szare…no dobra jedną szarą komórkę, ale za to jaką dużą i napuchniętą! Łeb do mikrofali włożyłaś?!

@Żorż
Nigdy nie mówię nigdy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 22 Grudzień, 2011, 18:47:46 pm »

notoco, po świętach trzymam za słowo. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 22 Grudzień, 2011, 19:01:19 pm »

Cytuj
@Firefoks
Przed świętami składasz mi życzenia, a po świętach gdy wrócisz do tematu napiszesz: „No dobra..No masz te…dwie szare…no dobra jedną szarą komórkę, ale za to jaką dużą i napuchniętą! Łeb do mikrofali włożyłaś?!

Sama jesteś @. 

Po świętach zapytałbym tylko o
Cytuj
pochodzę z robotniczej rodziny
czyli z proletariatu?  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 22 Grudzień, 2011, 20:21:12 pm »

Odpowiem: ale z tego świadomego, polskiego, Niezdecydowany a nie radzieckiego
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 22 Grudzień, 2011, 21:04:48 pm »

Cytuj
Wysłany przez: notoco

Odpowiem: ale z tego świadomego, polskiego,  a nie radzieckiego

I tu mnie masz.Moja mama pochodzi z kresów.Zabużanka.Ale,ale dziadek był partyzantem.Walczył w Lasach Janowskich.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Gwiazdy znów oświetlą Lubań - Lawa 2008 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Paweł Sokołowski 19 20406 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2008, 08:57:30 am
wysłane przez x
Gwiazdy w Szklarskiej Porębie Hydepark ZUZA 0 3174 Ostatnia wiadomość 25 Luty, 2009, 00:08:18 am
wysłane przez ZUZA
Michał Piróg, Mateusz Damięcki i inne gwiazdy wspierają akcję Pomagamy Kamilowi Polecane - Strona główna x 7 8841 Ostatnia wiadomość 29 Wrzesień, 2013, 15:22:20 pm
wysłane przez Jola