Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Oczywiste autorytety. Medialne gwiazdy...  (Przeczytany 20850 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 21 Grudzień, 2011, 01:39:56 am »

Oczywiste autorytety. Medialne gwiazdy – dzieci peerelowskich funkcjonariuszy międzynarodowego pochodzenia.

Chcesz wiedzić o co chodzi? Kliknij tu:

http://kontrowersje.net/tresc/medialne_gwiazdy_dzieci_peerelowskich_funkcjonariuszy_miedzynarodowego_pochodzenia
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #1 : 21 Grudzień, 2011, 06:25:29 am »

   

                   
                No to co ?! i co z tym zrobisz ?!
                          Rodziców się nie wybiera......
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 21 Grudzień, 2011, 08:25:13 am »

Notoco, że się nie wybiera? Ale za to jakie ma się wtedy szczęście… Rodzice mają koneksje i np. załatwiają pracę. Ilu zdolnych młodych ludzi kończy renomowane uczelnie i nie mogą zdobyć intratnego stanowiska. Popatrz na te osoby pod wskazanym linkiem tym to się powiodło. Mam wyliczać znanych aktorów same klany na srebrnym ekranie, mam wyliczać ile gwiazd piosenki (bez głosu) śpiewało tylko dlatego, że rodzice mieli koneksje. Nie mówię już o tym, że czym skorupka za młodu nasiąknie…

Nic nie zrobię, ale warto wiedzieć kto robi wodę z mózgu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 21 Grudzień, 2011, 08:57:28 am »

Tony! Po dłuższym zastanowieniu nad Twoim pytaniem: „i co z tym zrobisz” odpowiadam:

Już zrobiłam. Grzechy zaniechania kładą długi cień.

Czas przed świętami , to czas spowiedzi . Zrobiłam to, żeby nie spowiadać się z tego grzechu. Może kilka osób przeczyta i zada sobie sprawę z tego, kogo słuchamy i przez kogo dajemy się manipulować.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 21 Grudzień, 2011, 10:17:44 am »

Bez komentarza:

http://andruch.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 21 Grudzień, 2011, 12:49:21 pm »

Cytuj
Nic nie zrobię, ale warto wiedzieć kto robi wodę z mózgu.

notoco powiedz nam coś o sobie.Dla uwiarygodnienia.

Cytuj
Może kilka osób przeczyta i zada sobie sprawę z tego, kogo słuchamy i przez kogo dajemy się manipulować.

notoco a ty nie manipulujesz? No nie wiem.Taki samouczek z Ciebie.Nienasiąkalna?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 21 Grudzień, 2011, 13:24:13 pm »

Firefoks! Jedynie Ty taki samorodek jesteś! Nasiąkamy wszyscy tym, co nas otacza. Ty nasiąknąłeś komuną i jesteś roztwór nasycony, dlatego nic już do Ciebie nie dociera.

Ja jestem młodsza, wychowywana w innej rodzinie, nasiąknęłam tym, co mi rodzice przekazali, reszte szumu informacyjnego przecedzam przez sito przygotwane wcześniej przez owych rodziców, no i mam jeszcze trochę szarej komórki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #7 : 21 Grudzień, 2011, 14:00:10 pm »

Hehe. Zuch dziewczyna! Obawiam się jednak, że zostaniesz ulubienicą Fire'a. Powodzenia : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 21 Grudzień, 2011, 14:40:25 pm »

Dam radę!

Dzięki za uznanie!

Z drugiej strony, co ten Firefoks tak boi się manipulacji?!  Do tej pory to pewnie dostawałł informację jedynie w czystej postaci (niczym diamenty).
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień, 2011, 14:43:00 pm wysłane przez notoco » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 21 Grudzień, 2011, 15:48:43 pm »

Cytuj
Firefoks! Jedynie Ty taki samorodek jesteś! Nasiąkamy wszyscy tym, co nas otacza. Ty nasiąknąłeś komuną i jesteś roztwór nasycony, dlatego nic już do Ciebie nie dociera.


notoco policzmy.ur.1955.Odliczając powiedzmy piętnaście lat dzieciństwa,kiedy to było mi obojętne jaki panuje ustrój,rozpocząłem wchodzenie w dorosłe życie.Komunę obaliliśmy w 1989 roku,notabene zrobiło to moje pokolenie w tym także ja.Wychodzi na to że za czasów komuny żyłem dorosłym życiem dziewiętnaście lat.W obecnym ustroju żyję już dwadzieścia dwa lata.A trzeba zauważyć że te wcześniejsze dziewiętnaście lat to była praca,praca i praca po 360 godzin miesięcznie.(miesiąc ma 720 godzin) Uważam więc że nie nasiąknąłem komuną. Zrobiłaś bardzo osobistą wycieczkę w moją stronę.Niestety pudło,zonk.Nie trafiłaś nie zatopiłaś.

Cytuj
no i mam jeszcze trochę szarej komórki.


Mam sposób na sprawdzenie tego.Nie wątpię że szarej.Przecież nie błękitnej.Chyba że się mylę.Wszak wychowana jesteś w "innej rodzinie"
zabił dwie ostatnie szare komórki

prawo jazdy - job, czyli ostatnia szara komórka


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 21 Grudzień, 2011, 15:56:05 pm »

Cytuj
Dam radę!

Dzięki za uznanie!

Z drugiej strony, co ten Firefoks tak boi się manipulacji?!  Do tej pory to pewnie dostawałł informację jedynie w czystej postaci (niczym diamenty).

W przeciwieństwie do Ciebie ja czytam wszystkie informacje.Linki które wrzuciłaś również.Oczywiście zrobiłaś to wybiórczo.Nie potrafisz wypośrodkować?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #11 : 21 Grudzień, 2011, 19:59:39 pm »

 

           @notoco
                         uważasz że obecnie jest inaczej ?!....
                 Ewa Gutek raz pięknie to ujęła:
                      "Władza ma swoją ciągłość, a zmieniają się jedynie ludzie."
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 22 Grudzień, 2011, 01:38:31 am »

Tony! Pudło! Niestety tak nie uważam, wcale nie jest inaczej i właśnie to jest najgorsze. Tyle ofiar i na nic...

Firefoks! To Ty tak uważasz (że nie nasiąknąłeś komuną), twoje poglądy przedstawiane tu o tym, że nasiąknąłeś i to bardzo. Osobistą wycieczkę to Ty zrobiłeś w stosunku do mnie pisząc, że manipuluję-pudło! Ja przedstawiam swoje poglądy. Nie musisz nimi nasiąkać.
Piszesz, że linki wrzucam wybiórczo a Ty jakie zamieszczasz? Te wypośrodkowane...
Rozumiem, że jest to aluzja do mnie. Może mam te kilka szarych komórek, nie tyle co Ty-których masz ich mnóstwo, tylko że ja mam dobrej jakości, Ty zaś systematycznie zalane piwem a wiesz co robi alkohol z nimi...
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2011, 01:42:39 am wysłane przez notoco » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 22 Grudzień, 2011, 01:49:49 am »

W poprzednim wpisie w drugim wierszu po "tu" powinno być " świadczą


A Ty Tony... Właśnie dzisiaj zastanawiałam się, co mądrego wymyślisz. Nic nie wymyśliłeś, a zawsze jesteś taki oryginalny!. Zawiodłeś mnie.
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2011, 01:53:10 am wysłane przez notoco » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #14 : 22 Grudzień, 2011, 05:25:30 am »



                 oj rewolucyjna Barbaro !
                    skoro zawiodłem cóż....
                   nic tu po mnie na tym padole
                związku z tym udam się dziś nad Siekierkę...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Gwiazdy znów oświetlą Lubań - Lawa 2008 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Paweł Sokołowski 19 20406 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2008, 08:57:30 am
wysłane przez x
Gwiazdy w Szklarskiej Porębie Hydepark ZUZA 0 3174 Ostatnia wiadomość 25 Luty, 2009, 00:08:18 am
wysłane przez ZUZA
Michał Piróg, Mateusz Damięcki i inne gwiazdy wspierają akcję Pomagamy Kamilowi Polecane - Strona główna x 7 8841 Ostatnia wiadomość 29 Wrzesień, 2013, 15:22:20 pm
wysłane przez Jola