Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Żywa szopka przed Ratuszem  (Przeczytany 12471 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Redakcja
*


Punkty: +7/-0
Offline Offline

Wpisy: 123
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 20 Grudzień, 2011, 19:41:24 pm »

Uczniowie Gimnazjum nr 3 w Lubaniu i "Złote Nutki" z Domu Dziennego Pobytu zapraszają do wzięcia udziału w kolędowaniu przy żywej szopce. Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 22 grudnia (czwartek) na placu obok fontanny.


*  (237.81 KB, 1231x1717 - powiększony/pobrany 567 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 22 Grudzień, 2011, 09:49:03 am »

Bardzo przepraszam,że dołączyłam się do tego wątku ale ze stworzeniem nowego mam drobny problem techniczny. Z uwagi na zbliżające się najpiękniejsze święta w roku- życzę wszystkim uczestnikom tego forum, cudownej świątecznej atmosfery pełnej ciepła, poczucia bliskości,spełnienia marzeń. Życzę też aby przyszły Nowy Rok był pełen samych tylko dobrych niespodzianek. I niech niesie tylko to co najlepsze i najpiękniejsze w życiu,miłość,zdrowie,nadzieję. Natomiast za rok,który niebawem minie dziękuję za  możliwość uczestnictwa w incydentalnej przygodzie na tym forum,dzięki której poznałam parą fajnych ludzi.                                                           

                                                                            Cieplutkich Świąt
                                                                           
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 22 Grudzień, 2011, 10:02:55 am »

Witaj Kasiu. Życzę Ci Serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Święta były właśnie tym, czym powinny być- odrobiną ciepła w środku zimy.  Buziak
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień, 2011, 10:14:36 am wysłane przez Firefoks » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 22 Grudzień, 2011, 11:30:08 am »

Pani Kasiu życzę ciepłych Świat w otoczeniu bliskich,oby w przyszłym roku miała Pani również okazję spędzić takie cudowne Święta ... oby, nie w innym otoczeniu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 22 Grudzień, 2011, 18:39:09 pm »

Byłem i widziałem. Gratuluje pomysłu szkole. Gimnazjaliści (duża ilość) w czapeczkach, kolędy, pastorałki. No i oczywiście ŻYWE zwierzątka. dzieciaki oblegały zagródkę. A i dorośli podziwiali bydlatka. Na koniec przyjechali Trzej Królowie. super! Oprócz szkoły duże brawa dla lokalnych władz. za wsparcie. Dziś pomimo braku odpowiedniej aury naprawdę dało się odczuć atmosferę świąt. mam nadzieję że pomysł będzie miał swoją kontynuację za rok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 22 Grudzień, 2011, 18:52:23 pm »

Ja również byłem.Widziałem i słyszałem.Stajenkę oblegałem.Tak niewiele trzeba aby działo się tak wiele.Super.Gratulacje dla gimnazjum nr.3 Tak 3majcie  Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +3/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 22 Grudzień, 2011, 20:58:09 pm »

Koncertowo i muzycznie imprezka fajna. Szkoda tylko zwierzaków, które sterczały na dworze od wczesnego przedpołudnia, królik na przeciągu, konik, kozucha i owce na krótkich sznurkach. Bez wody rzecz jasna. Potem ustawiono obok szopki głośniki- kolejna męczarnia dla nich. No i ci ludzie...krzyczący, zaczepiający, dzieci trzęsące klatką z królikiem, wkładały paluchy i dźgały go raz w tyłek, raz w pyszczek. Owce karmione gałązkami choinki, szarpane za wełenkę przez ciekawską dzieciarnię. Koza wydzierająca się wniebogłosy nie wiadomo czy za wodą, czy za panią czy ze strachu. To było smutne i niepotrzebne. Stałam dobrą godzinę z dzieckiem i obserwowałam ludzi, którzy na potęgę fotografowali zwierzaki, komórkami, aparatami, kamerami, kalkulatorami i czym popadnie. ech...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 22 Grudzień, 2011, 21:11:05 pm »

Cytuj
Wysłany przez: liiv

Koncertowo i muzycznie imprezka fajna. Szkoda tylko zwierzaków, które sterczały na dworze od wczesnego przedpołudnia, królik na przeciągu, konik, kozucha i owce na krótkich sznurkach. Bez wody rzecz jasna. Potem ustawiono obok szopki głośniki- kolejna męczarnia dla nich. No i ci ludzie...krzyczący, zaczepiający, dzieci trzęsące klatką z królikiem, wkładały paluchy i dźgały go raz w tyłek, raz w pyszczek. Owce karmione gałązkami choinki, szarpane za wełenkę przez ciekawską dzieciarnię. Koza wydzierająca się wniebogłosy nie wiadomo czy za wodą, czy za panią czy ze strachu. To było smutne i niepotrzebne. Stałam dobrą godzinę z dzieckiem i obserwowałam ludzi, którzy na potęgę fotografowali zwierzaki, komórkami, aparatami, kamerami, kalkulatorami i czym popadnie. ech...

Zauważ że te zwierzątka to tzw.futrzaki.Nie stały w słońcu więc i pić nie musiały.Mnie naszła inna refleksja.Pomyślałem sobie że, zaczynali od takiej stajenki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #8 : 22 Grudzień, 2011, 21:15:38 pm »



         kiedyś całe noce stało się w kolejkach na mrozie, w przeciągu i bez wody
              czy jadła i jakoś przeżyliśmy....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 8
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 22 Grudzień, 2011, 23:15:03 pm »

"Koncertowo i muzycznie imprezka fajna. Szkoda tylko zwierzaków, które sterczały na dworze od wczesnego przedpołudnia, królik na przeciągu, konik, kozucha i owce na krótkich sznurkach. Bez wody rzecz jasna. Potem ustawiono obok szopki głośniki- kolejna męczarnia dla nich. No i ci ludzie...krzyczący, zaczepiający, dzieci trzęsące klatką z królikiem, wkładały paluchy i dźgały go raz w tyłek, raz w pyszczek. Owce karmione gałązkami choinki, szarpane za wełenkę przez ciekawską dzieciarnię. Koza wydzierająca się wniebogłosy nie wiadomo czy za wodą, czy za panią czy ze strachu. To było smutne i niepotrzebne. Stałam dobrą godzinę z dzieckiem i obserwowałam ludzi, którzy na potęgę fotografowali zwierzaki, komórkami, aparatami, kamerami, kalkulatorami i czym popadnie. ech.."


Szkoda , że zawszke" komuś" coś  nie pasuje!!! Ludzie bardzo się napracowali przygotowując  tą całą impreze -szopkę, śpiewy i oczywiście zwierzęta!!! Ja z całego serca GRATULUJĘ WYSTRZAŁOWEGO POMYSŁU DLA GIMNAZJUM NR 3!!! Przyznam szczerze, że w tym Gimnazjum nie można się nudzić!( bal ulicami miasta, maraton no i żywa szopka!!).
Składam WSZYSTKIM ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +137/-262
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 680
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marek Kardela


« Odpowiedź #10 : 23 Grudzień, 2011, 07:58:53 am »

 


                                      Moderatorowi
                           i wszystkim forumowiczom
                              piszącym i czytającym
                                          życzę

     wielu trafnych wpisów, merytorycznych pytań i odpowiedzi,
                   ciekawych i kulturalnych dyskusji
       oraz szacunku dla wszystkich odwiedzających ten portal



A tak poza internetem to wszystkim życzę:

przede wszystkim zdrowia (mogę na ten temat coś powiedzieć)
pogody ducha, spokoju rodzinnego, uśmiechu i dużo śniegu
na te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia








kartka.jpg

* kartka.jpg (109.14 KB, 526x510 - powiększony/pobrany 534 razy.)
« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień, 2011, 08:02:22 am wysłane przez Marek Kardela » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 23 Grudzień, 2011, 17:39:28 pm »

nokia6
Czy ja napisałam że było źle? że było nudno? że było na niskim poziomie?  powtarzam było nieźle. Ktoś tylko popełnił błąd ustawiając głośniki obok zwierząt. Ktoś popełnił niedopatrzenie nie dając im wody. Ktoś niepotrzebnie przywiózł je rano, przywiązał do deski na krótkich postronkach a co tam niech stoją. Impreza niezła. Niestety tylko dla ludzi.
Życzę wszystkim wesołych świąt i przemyślanych decyzji oraz dużo zrozumienia dla mniejszych i "mniej ważnych" .
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #12 : 23 Grudzień, 2011, 22:31:46 pm »

Liiv, słonko. My przecież wszyscy wiemy, że najwspanialsza impreza zaczęła się o 14:00 nieopodal. I nikt tego nie neguje : )

A... zwierzątka sympatyczne, tylko lamp błyskowych nie lubią.

Wam i Nam Wszystkim tego, o czym tylko możecie marzyć. Za 100 lat nawet pomników po nas nie pozostanie. Przez następne 2 dni żyjmy "tu i teraz" : )

@Kasia. Niech ten incydent przejdzie w nawyk : )
@Marek. Przede wszystkim zdrowia !
@Janie. Spotkaliśmy się obok szopki i nie daliśmy sobie po twarzy. To mnie zbudowało. Pomimo różnic tematycznych na forum nadal jesteśmy sobie przyjaźni. Spokojnych Świąt ! : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Rock pod ratuszem - Koncert zespołu "Open The Heaven" Kultura i sztuka MooseDlb 1 6477 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2008, 11:35:32 am
wysłane przez MooseDlb
Sylwester pod Ratuszem Kalendarz wydarzeń Iza 0 4416 Ostatnia wiadomość 12 Grudzień, 2008, 12:35:10 pm
wysłane przez Iza
Majówka pod ratuszem Informacje i Komunikaty Instytucji Leo 8 9127 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2009, 05:53:50 am
wysłane przez widelec
Internet pod ratuszem Bieżące wiadomości Leo 0 4724 Ostatnia wiadomość 14 Lipiec, 2009, 12:31:03 pm
wysłane przez Leo
Noc Sylwestrowa pod lubańskim Ratuszem Kalendarz wydarzeń Iza 5 7245 Ostatnia wiadomość 29 Grudzień, 2009, 13:11:01 pm
wysłane przez Iza
Zamknięte przejście pod Ratuszem Bieżące wiadomości « 1 2 » x 16 17333 Ostatnia wiadomość 28 Kwiecień, 2011, 21:06:46 pm
wysłane przez Sonya
Historia wciąż żywa Powiat lubański powiat 0 6990 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2011, 14:56:29 pm
wysłane przez powiat
Fontanna pod ratuszem Hydepark « 1 2 3 » DemonOfTheFall 36 25650 Ostatnia wiadomość 04 Kwiecień, 2012, 21:03:29 pm
wysłane przez borisem
pijane małolaty przed koncertem Hydepark « 1 2 » julia 15 17528 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2012, 11:36:52 am
wysłane przez MAGENTA
Żywa historia Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5723 Ostatnia wiadomość 03 Lipiec, 2014, 21:07:27 pm
wysłane przez janus58144