Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: "Dwie minuty" - burmistrz Słowiński [12.12.2011]  (Przeczytany 33137 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #15 : 16 Grudzień, 2011, 08:41:43 am »

Cytuj
A dla sympatycznej Pani J. za to, że z małej myszki stała się wielkim literatem coś do poduszki.
Za odwagę dodaję plus. Tylko za odwagę.
Ja bym nie zaryzykował takiej opinii. Raz, że jest niesłuszna, bo Jola pisała od początku dużo i mocno a obecnie się raczej w tym hamuje. Dwa, myślę, że jest pozbawiona kompleksów.
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień, 2011, 10:44:01 am wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 110
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 16 Grudzień, 2011, 14:40:00 pm »

Pytanie do burmistrza

Słuchałem uważnie wypowiedź burmistrza z 12 grudnia i nie słyszałem nic o BUDOWIE NOWEJ KŁADKI NA KWISIE tylko o zamontowaniu ŁATY NA KWISIE.
O co tu chodzi ?
Kto tu kłamie ?



A Panu Markowi gratuluję odwagi !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #17 : 16 Grudzień, 2011, 15:54:06 pm »

Drogi panie Marku, naprawdę nie rozumiem po co te wywody i teorie na temat kompleksów, czyżby miał pan z tym jakiś problem, bo jeśli tak, to wyjaśnia wiele spraw, choćby fakt skąd bierze się u pana ten dziwny tok rozumowania. Oczywiście nie znam pana dobrze ale pisząc o toku rozumowania kieruję się tym, co pisuje pan na Forum. Jeśli chodzi o mnie, no cóż, pewnie mam kompleksy jak wszyscy z nas(czytałam kiedyś ,iż każdy z nas je ma)  ale w moim przypadku nie są one ani przytłaczające ani takie żeby miały komplikować czy zatruwać mi życie. Nie czuję lepsza ani też gorsza od nikogo. Po prostu ja to ja a ktoś to ktoś i najważniejsze, nie oceniam ludzi po zasobności portfela czy według zajmowanego stanowiska, jeśli już, to patrzę na takie kryteria jak uczciwość, szacunek dla bliźniego i odpowiedzialność. Moim zdaniem są to ważne cechy, które powinny cechować dobrego człowieka.  Lubię i akceptuję siebie taką, jaka jestem a u innych zawsze staram się dostrzec jakieś pozytywne cechy.
Piotrze, dzięki za dobre słowo, też Cię lubię i cenię, choć często dzielą nas poglądy. Nie znosisz sprzeciwu ale jednocześnie stać Cie na obiektywizm w ocenie innych i to w Tobie cenię. Już Ci to kiedyś pisałam, czasem niesamowicie mnie wkurzasz ale mimo wszystko masz klasę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +137/-262
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 680
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marek Kardela


« Odpowiedź #18 : 17 Grudzień, 2011, 08:28:28 am »

Pani Jolu
Nie mam ani zasobnego portfela, ani nie zajmuję wysokiego stanowiska*. Jestem tylko w opozycji do obecnego burmistrza. Czy to coś złego? W kraju demokratycznym rzecz normalna! Przypomnę tylko, że w poprzedniej kadencji obecny burmistrz był w opozycji i atakował poprzedniego burmistrza (jak pamiętam za wszystko) i jako opozycjonista miał do tego prawo. I jeśli burmistrz na jakieś pismo nie odpowiadał przez 2 lub 3 miesiące słyszałem z ust radnego Arkadiusza Słowińskiego, że lekceważy jego jako radnego, wyborców i wszystkich mieszkańców Lubania. A jeżeli ja teraz w imieniu 120 wnioskodawców kieruję pismo do obecnego burmistrza i nie dostaję odpowiedzi to jakby to Pani nazwała?


* Dla mnie tak jak dla Pani najważniejsze kryteria to uczciwość, szacunek dla bliźniego i odpowiedzialność.

A tak już na koniec. Pani Jolu jutro są imieniny Jolanty i z tej okazji życzę Pani
wszystkiego najlepszego. SZCZERZE.


Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 110
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 17 Grudzień, 2011, 10:54:45 am »

Pytanie do burmistrza - Przypomnienie

Słuchałem uważnie wypowiedź burmistrza z 12 grudnia i nie słyszałem nic o BUDOWIE NOWEJ KŁADKI NA KWISIE tylko o zamontowaniu ŁATY NA KWISIE.
O co tu chodzi ?
Kto tu kłamie ?



Panie Marku   
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #20 : 17 Grudzień, 2011, 11:00:11 am »

Drogi panie Marku, ja również szczerze dziękuję za życzenia, to bardzo miły gest ale ja jeśli już obchodzę imieniny to robię to 15 czerwca.
Cenię ludzi odważnych, nie łatwo być w opozycji. Nie chodzi mi o to co pan robi ale jak pan to robi. Proszę mi uwierzyć. Każdy ma prawo do własnego zdania oraz do publicznego wyrażania tego zdania ale ważne jest by zachować jakiś poziom i najważniejsze starać się być choć odrobinę obiektywnym wobec wszystkich także tych, których nie popieramy lub też nie lubimy. Naprawdę nie same tępaki czytują Forum. Mieszkańcy Lubania to naprawdę mądrzy ludzi, poza tym czytałam gdzieś, iż z internetu korzysta ta inteligentniejsza część populacji.
Ja osobiście w pana wypowiedziach odczytuję uwielbienie dla pana Rowińskiego, którego szanuję  jako człowieka ale uważam iż dobrze, że nie jest Burmistrzem kolejnej kadencji, bo tacy wielokondygnacyjni władcy(zarówno miast jak i państw) nie są dobrym rozwiązaniem. Wiem, że ważne jest doświadczenie ale niestety rutyna i zbyt duża pewność siebie wynikająca z zasiedzenia na danym stanowisku jest tym, co degraduje wszystkie pozytywne cechy dobrego przywódcy. Jeśli obecny Burmistrz jest tak mądry jak uważam, że jest, to z pewnością ma świadomość tego faktu a jeśli tak to będzie rządził na swoim stanowisku tak aby nie popaść w rutynę i nie wspiąć się na piedestał. Piedestały są dobre ale dla pomników a nie dla żywych ludzi. Myślę, że pan Rowiński to zrozumiał ale niestety trochę za późno.  
Choć wierzę w naszego Burmistrza i gorąco popierałam jego kandydaturę w czasie ostaniach wyborów Samorządowych, to nie zawsze się z nim zgadzam o czym jak wiadomo pisuję na Forum. Zdarza mi się też napisać mile słowo pod adresem poprzedniego Burmistrza. Ja nie staje po niczyjej stronie tylko piszę szczerze co mi się podoba a co nie odnośnie postępowania czy tez wypowiedzi na Forum obu panów. Nigdy nie byłam i nie będę fanatyczną zwolenniczką żadnego z ugrupowań. Jestem zwolenniczką mądrych ludzi oraz racjonalnego postępowania.
I jeszcze jedno panie Marku, naprawdę proszę zawsze przemyśleć to co pan pisze, bo inteligentni ludzie mogą się poczuć urażeni za taki właśnie sposób wyrażania myśli na Forum. Z pewnością pan kojarzy, że nasi synowie chodzili razem do podstawówki i gimnazjum. Mieliśmy okazje spotykać się na wywiadówkach. Pana syn kiedy go jeszcze widywałam zrobił na mnie wrażenie grzecznego i dobrze wychowanego dziecka. Bardzo polubiłam pana żonę, choć bliżej jej nie znałam jedynie z wywiadówek, jeśli zabierała tam głos to robiła to mądrze i rzeczowo, poza tym wówczas urzekł mnie jej sposób bycia była zawsze miła i uśmiechnięta, równie serdeczna bywała podczas przypadkowych spotkań w mieście na ulicy, zawsze uśmiechnięta. Ja bardzo lubię pogodnych i serdecznych ludzi. Takie osoby rozświetlają nasze codzienne szare życie. I wie pan co wówczas oceniałam państwa jako miłych oraz inteligentnych ludzi od których wiele mogłabym się nauczyć, bo przecież obcowanie z mądrymi ludźmi, to naprawdę fajna sprawa. Tak szczerze to ja przy Was czułam się jak zwykła prosta baba. Dlatego dziwi mnie teraz, iż udzielam panu rad co do sposobu wypowiedzi, kiedyś myślałam, że to raczej pan mógłby czegoś nauczyć mnie.
Wie pan panie Marku, kiedy po raz pierwszy zaczęłam mieć wątpliwości wobec tego, że pana nieco przeceniałam, już odpowiadam. Podczas debaty przedwyborczej kandydatów na Burmistrzów, byłam bardzo zniesmaczona pana ówczesnym wystąpieniem, zarówno treścią jak i formą. Wówczas widząc pana zachowanie naprawdę byłam w szoku. Zastanawiałam się wówczas czy to pan się zmieniał czy też moja ocena pańskiej osoby była zupełnie nie trafiona.
Przepraszam za szczerość ale nie lubię owijania w bawełnę.
Pozdrawiam- szara myszka Jola.        
« Ostatnia zmiana: 17 Grudzień, 2011, 11:14:59 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +137/-262
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 680
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marek Kardela


« Odpowiedź #21 : 17 Grudzień, 2011, 12:28:23 pm »


Pani Jolu niech Pani na forum nie porusza spraw osobistych!!!
Bardzo Panią proszę.
Niech Pani nie włącza do dyskusji publicznej mojej żony i mojego syna!!!
Bardzo Panią proszę.

Zadaję Pani proste pytanie.
Czy burmistrz lekceważąc mnie i 120 wnioskodawców (przez 7 miesięcy nie udzielając odpowiedzi na petycję) zachowuje się właściwie, uczciwie???
A Pani unikając odpowiedzi atakuje mnie ad personam.
Nie ładnie Pani Jolu. Nie ładnie.
Proszę Panią tylko o uczciwą i merytoryczną odpowiedź.


O imieninach Pani będę pamiętał ( 15 czerwca 2012 zaznaczyłem na czerwono w kalendarzu z dopiskiem: imieniny szanownej koleżanki forumowiczki )


A teraz na zakończenie życzę Pani:
Zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia





Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #22 : 17 Grudzień, 2011, 13:53:49 pm »

Nikogo nie atakuje, o sprawach osobistych nie piszę, napisałam tylko, że znamy się z wywiadówek i że pańska rodzina to bardzo sympatyczne i miłe osoby. Nie krytykuje ich, nie atakuję ani nie opisuje żadnych spraw z nimi związanych. Proszę nie obracać kota ogonem. Jedyne co było osobiste w mojej wypowiedzi, to ocena pańskiego postępowania oraz moja samoocena. Mnie było stać na szczerość, więc proszę się postarać i zdobyć na odrobinę obiektywizmu.
Co do braku odpowiedzi na pisma urzędowe o których pan pisze to na wszystko jest rada, na opieszałość urzędniczą, jeśli takowa występuje również. Spotkałam się z takową opieszałością właśnie za rządów poprzedniego Burmistrza, gdy wysyłałam do niego pisma w sprawie nieprawidłowości w naliczaniu kosztów amortyzacyjnych oraz potrącania ich z kaucji mieszkańcom, ludziom, którzy rozwiązują umowę najmu z lubańskim  TBS-em. Zamieściłam wówczas na naszym Forum list otwarty do Burmistrza Konrada Rowińskiego w tej sprawie.  Odwiedziłam też pana ówczesnego Burmistrza osobiście a także wysłałam do niego pismo w tej sprawie i nie dostawałam odpowiedzi przez długi czas. Zabrałam również głos w tej sprawie na pierwszej Debacie kandydatów na Burmistrzów a także złożyłam wówczas do Rady Miasta skargę na opieszałość urzędniczą. Niestety moja ówczesna skarga nie dotarła do przewodniczącej Rady Miasta, gdyż została przekierowana do jednego z działów UM, który, z tego co mi później tłumaczono miał rozpatrzeć tą sprawę. Dla mnie było to dość pokrętne ale najważniejsze, że po tych wszystkich perypetiach otrzymałam od pana Rowińskiego pismo potwierdzające, iż moje pretensje w sprawach naliczeń kosztów amortyzacji w Tbs były uzasadnione. Pan prezes Tbs nie jest już taki butny ale rotacja w tym przybytku nędzy i rozpaczy, w którym miasto posiada swoje udziały jest nadal ogromna. Naprawdę znikomy procent mieszkańców Tbs zagrzewa tam miejsce na dłużej (mimo, że zmieniły się władze miasta) warunki tam panujące nie uległy zmianie nad czym niestety ubolewam. Wiem, że rok, to zbyt krótki czas aby pozmieniać wszystko to, co przepraszam za wyrażenie jest do d...  i co przejęło się wraz całym dobytkiem po poprzedniku. Dlatego też czekam cierpliwie, bo wierzę w Pana Słowińskiego i wiem, że z czasem wyprostuje to, co jest do wyprostowania.
Odnośnie Gospodarstwa Pomocniczego przy Urzędzie Miasta czyli Pokoi Gościnnych oraz Bufetu, przy ul. Mickiewicza 6, w których miałam przyjemność pracować i gdzie naprawdę panował duży ruch, to uważam , iż ogromnym błędem było zlikwidowanie tego obiektu. Należało jedynie sumiennie rozliczyć i zmienić kierownictwo tej jednostki. Nigdy nie zrozumiem dlaczego tak się nie stało. Nie wiem, być może moja makówka jest zbyt głupia aby pojąć te "urzędnicze zawiłości"

« Ostatnia zmiana: 17 Grudzień, 2011, 13:58:09 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #23 : 17 Grudzień, 2011, 15:13:42 pm »

Jola - masz widze za duzo czasu i lubisz burmistrza - zostan ochotniczo jego osobistym asystentem i sekretarzem. moze zamiast kilobajtow na forum lepiej kreowac odpowiedzi na pisma mieszkancow i nie wymagac zeby stawali na glowie i klaskali rekami zeby uzyskac odpowiedz na proste pytanie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #24 : 17 Grudzień, 2011, 16:03:47 pm »

Jola - masz widze za duzo czasu i lubisz burmistrza - zostan ochotniczo jego osobistym asystentem i sekretarzem. moze zamiast kilobajtow na forum lepiej kreowac odpowiedzi na pisma mieszkancow i nie wymagac zeby stawali na glowie i klaskali rekami zeby uzyskac odpowiedz na proste pytanie.


Sęk w tym, że nie lubię przymusu, więc nie nadawałabym się na powyższe stanowiska, które zajmują osoby kompetentne i z pewnością mądrzejsze ode mnie. Cały urok w pisaniu na Forum to wolność, nie muszę tego robić ale robię, bo to lubię.
Co za różnica czy lubię Burmistrza czy nie, ważne by dobrze rządził tym miastem. Poza tym nie je jedna na niego głosowałam.
Curious mój drogi, sądząc z częstotliwości Twoich wypowiedzi na Forum oraz z ich obszerności, to chyba również masz sporo wolnego czasu.
PS. jednego nie rozumiem, skrytykuję Burmistrza, to od razu komentarze, że się czepiam. Napiszę o nim coś dobrego, to że się podlizuję i tak źle i tak niedobrze. Trudno jest dogodzić wymaganiom Forumowiczów. Na szczęście nie to jest istotą pisania na Forum.  
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 17 Grudzień, 2011, 22:39:27 pm »

I po co te emocje Panie Marku? Chodzi o papier czy rozwiązanie problemu? Na podstawie tego, co zamieścił Pan na forum to mam wrażenie, że Panu zależy jedynie na tym pierwszym. Ja natomiast chcę rozwiązać problem. I stopniowo to czynię. Forumowiczom zaś wyjaśniam.
1. Pieniądze na coroczne oczyszczanie dwóch lubańskich Młynówek planowane są w budżecie miasta co najmniej od ośmiu lat. Od czterech wydajemy również środki na prace porządkowe na Siekierce.  I rok w rok owe cieki są w stopniu mniejszym lub większym czyszczone. W tym roku jedna z Młynówek wyczyszczona została niemal gruntownie. Widać to gołym okiem. Trzeba tylko chcieć to zauważyć.
2. Cytuję: „ Wnosimy również, aby w budżecie na rok 2011 zabezpieczyć środki finansowe na wykonanie w szerszym zakresie prac mających na celu usunięcie ziemi i mułu  rzecznego zalegającego na brzegach rzeki Kwisy ( na długości Lubania ) jak i również oczyszczenia i pogłębienia koryta kanału Młynówki”. Data utworzenia pisma – 2 luty 2011 (przyznam się  - pisma nie pamiętam). Kto jak kto, ale były radny – a tym bardziej były Przewodniczący Komisji Rewizyjnej RM - winien pamiętać i wiedzieć, że budżet miasta uchwalany jest zwykle pod koniec grudnia każdego roku (fakt - tegoroczny przyjęto w styczniu). Pisanie zatem tego typu wniosków moim zdaniem MIJA SIĘ Z CELEM. Ale przecież nie o rozwiązanie problemu chyba chodzi…
3. W odróżnieniu od Młynówek, właścicielem rzeki Kwisy jest Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. I to właśnie ta struktura jest odpowiedzialna za odmulanie, pogłębianie i oczyszczanie brzegów naszej głównej rzeki! Miasto nie ma ani środków, ani podstaw prawnych aby cokolwiek na Kwisie zrobić. Co wcale nie oznacza, że pozostawiamy bez echa wszelkie sugestie. Stale monitujemy RZGW. Pierwszy efekt tych monitów już jest. Jak powiedziałem w materiale filmowym – wytypowane krzewy i drzewa mają być jeszcze w tym miesiącu z koryta Kwisy i jej brzegów wycięte. Takie mamy zapewnienie. Gdy tak się nie stanie – będziemy interweniować.
4. Pismo z dnia 23 maja 2011.  Tak się akurat składa, że wpływa do Urzędu w czasie gdy… tydzień wcześniej ZGiUK przyciął lub wyciął krzewy i krzaki porastające Młynówkę od strony ulic:  Robotniczej i Wyspowej. Dodam, że w tym właśnie okresie rozpoczęto również pogłębianie Młynówki i przebudowę przepustu na początku Młynówki. Pisała o tym między innymi Ziemia Lubańska w numerze 11 (418) z dnia 8 czerwca 2011 r. w artykule „Porządki na Młynówce”. Dla ciekawości  nadmienię, że artykuł okrasza zdjęcie przebudowanego już powyżej przepustu (który później, niestety, ponownie częściowo wzięła lipcowa woda – zatem znów musieliśmy go restaurować).
Jeżeli chodzi o pytanie VERITAS. Chodzi o ŁATĘ wskazującą poziom wody. Koszt jej zamontowania (w 2012 r.) to ok. 15 tys. zł. To pierwszy etap budowy całego sytemu informującego służby Zarządzania Kryzysowego powiatu i poszczególnych gmin o stanie i poziomie wód na rzekach powiatu lubańskiego. Docelowo, gdy zostanie on obudowany odpowiednią elektroniką, uzyskane i opisane informacje będą udostępnione w sieci dla wszystkich zainteresowanych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #26 : 18 Grudzień, 2011, 10:57:37 am »

Jestem dziś wzruszona i rozkojarzona od samego rana, naprawdę ogarnia mnie taka radość i duma. Z tego wszystkiego podczas śniadania nie wiedziałam, co mam wypić pierwsze, kawę czy herbatę, potem co zjeść tosta czy grzankę a jak już wybrałam grzankę, to nie wiedziałam czym posmarować serkiem czy dżemem. Potem w toalecie też nie wiedziałam co mam robić pierwsze, to czy to drugie. Jak myłam zęby, to też długo się zastanowiłam jaką kolejność zachować. Potem zaczęłam rozmyślać jaką zupę ugotować pieczarkową czy ogórkową. Jak się ubierałam, to nie wiedziałam jak zacząć z góry na dół czy odwrotnie. I tak już trzy godziny  od siódmej, od kiedy wstałam borykam się i meczę  w tym rozkojarzeniu i niezdecydowaniu. A właściwie, to nie trzy godziny ale od wczoraj późnym wieczorem, kiedy przeczytałam posta na Forum. W nocy też nie mogłam się zdecydować o czym śnić i o której zasnąć. A skąd to moje rozkojarzenie. A no ze wzruszenia i szczęścia wielkiego, bo wczoraj Szanowny pan Marek K, nazwał mnie, szarą myszkę z wielkimi kompleksami szanowną koleżanką Forumowiczką. Boże mój, taki zaszczyt, czuję, że awansowałam społecznie, aż trudno w to uwierzyć.

A tak poważnie panie Marku, to przypuszczam, iż odpowiedź Burmistrza rozwiała pana wątpliwości. I proszę nie zapominać o dystansie do siebie i innych bo w obcowaniu na Forum to ważna sprawa.
Ja także życzę panu Zdrowych Szczęśliwych Radosnych i Udanych Świąt oraz spełnienia wszystkich nawet tych najskrytszych marzeń w nadchodzącym roku 2012.
« Ostatnia zmiana: 18 Grudzień, 2011, 11:00:12 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +2/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 110
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 19 Grudzień, 2011, 18:39:08 pm »

Pytanie do burmistrza - Przypomnienie


O ZAMONTOWANIU NOWEJ ŁATY NA KWISIE JUŻ WIEM. OK

A O BUDOWIE NOWEJ KŁADKI NA KWISIE DALEJ NIC NIE WIEM.
CZY TA KŁADKA BĘDZIE, CZY NIE BĘDIZE OTO JEST PYTANIE Co?Co?
MOŻE KTOŚ ODPOWIE, BO BURMISTRZ KRĘCI

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +137/-262
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 680
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marek Kardela


« Odpowiedź #28 : 20 Grudzień, 2011, 06:44:57 am »

Jako, że mamy okres przedświąteczny (i nie tylko) piszę do Pana w sposób maksymalnie delikatny, bez emocji !!!
W nastroju wyciszenia adwentowego
.

Cytując pisma (nasze petycje) z dnia 2 lutego 2011 i 23 maja 2011 przyzanaje Pan,
że znana jest Panu treść tych pism.
Zadaję więc jedno tylko pytanie!
Dlaczego do dnia dzisiejszego nie znalazł Pan czas, aby odpisać na te pisma?
120 wnioskodawców, 120 zwykłych, normalnych ludzi CZEKA!!!  
Przypominam jednocześnie, że znalazł Pan czas, aby odpisać mi na forum.
I za to Panu dziękuję!!!
Poza tym zgadzam sie z Panem, że część prac na Młynówce w maju b/r zostala wykonana.
Ale to tylko część tego o co Pana prosiliśmy.
Dodam jeszcz, co jest ważne.
Że w odróżnieniu od Pana ja mieszkam na terenie zalewowym!!!
Zatem temat Kwisy, a dokładniej jej wylewów dotyczy mnie bezpośrednio!
I twierdzenie, iż chodzi mi tylko o papier  jest nie na miejscu, jest nie uczciwe.

Proszę w imieniu nas wszystkich, aby zamiast życzeń świąteczno-noworocznych
w Nowym Roku przysłał Pan nam odpowiedzi na nasze petycje i miał nas na uwadze przy
konstruowaniu budeżetu na rok przyszły i lata następne.

Nas naprawdę zalewa!!!
My naprawdę potrzebujemy rozwiazania problemu Kwisy!!!




A prywatnie:
 
                            Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku
                                                          życzę Panu
                               i wszystkim pracownikom Urzędu Miasta Lubań
                                                 wszystkiego najlepszego







« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień, 2011, 06:47:24 am wysłane przez Marek Kardela » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 21 Grudzień, 2011, 22:10:39 pm »

Na Siekierce widziałem skazanych. Czyszczą. i dobrze
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"Kraina marzeń" i "Haiku porannych stokrotek" w "Tęczowej" Kultura i sztuka ZUZA 1 8808 Ostatnia wiadomość 06 Listopad, 2011, 17:26:34 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Dwie minuty z burmistrzem Słowińskim Polecane - Strona główna red. 13 15983 Ostatnia wiadomość 09 Styczeń, 2012, 12:35:56 pm
wysłane przez IWO499
"Dwie minuty" z burmistrzem Słowińskim [18.11.2011] Polecane - Strona główna red. 6 9413 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2011, 16:16:25 pm
wysłane przez borisem
"Dwie minuty" - Magistrat dementuje plotki o likwidacji szkół [25.11.2011] Polecane - Strona główna red. 8 11853 Ostatnia wiadomość 04 Grudzień, 2011, 13:31:07 pm
wysłane przez cezar
"Dwie minuty" z wójtem gminy Lubań Polecane - Strona główna « 1 2 » red. 20 35513 Ostatnia wiadomość 16 Lipiec, 2012, 12:08:45 pm
wysłane przez widelec
"Dwie minuty" - starosta Walery Czarnecki Polecane - Strona główna red. 2 5948 Ostatnia wiadomość 01 Grudzień, 2011, 10:58:58 am
wysłane przez cezar
"Dwie minuty" - wójt Zbigniew Hercuń Polecane - Strona główna red. 12 13880 Ostatnia wiadomość 16 Grudzień, 2011, 12:38:55 pm
wysłane przez Firefoks
"2 minuty" z burmistrzem Słowińskim Polecane - Strona główna « 1 2 » red. 28 25380 Ostatnia wiadomość 06 Kwiecień, 2012, 12:46:03 pm
wysłane przez borisem
"Dwie minuty" z burmistrzem na feriach Polecane - Strona główna red. 12 12673 Ostatnia wiadomość 02 Luty, 2012, 09:37:40 am
wysłane przez olka
"Konsolidacja zadłużonego miasta" [2 minuty] Polecane - Strona główna x 2 3531 Ostatnia wiadomość 27 Sierpień, 2013, 22:30:52 pm
wysłane przez edward osman