Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lubański SKOB w Międzynarodowym Roku Wolontariatu  (Przeczytany 42132 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #15 : 15 Styczeń, 2012, 12:56:19 pm »


cyt.Piotr
Pan H. dał się gładko wpuścić. Teraz wszystko, co drukują, idzie na jego konto.

Piotrek znowu coś insynuujesz pytam się PO co, Pan H.jest dorosłym ,mężczyzną i wielkodusznym człowiekiem on tylko chce pomagać ,a wszyscy w koło robią z niego oszołoma!
Nawet jego rzecznik prasowy odwrócił się od niego ... oby jego POplecznicy się nie odwrócili , a myślę że do wyborów na pewno nie !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #16 : 15 Styczeń, 2012, 13:20:42 pm »

Nie broń hucpiarzy. SKOBu nie byłoby stać na wydrukowanie tylu paszkwili. Oczywiście nie staję w obronie pana Lesława, bo krytycznie oceniam jego wystąpienie z bilingiem, ale nie uwierzę, że akcja z paszkwilami jest inicjatywą SKOBu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 15 Styczeń, 2012, 13:33:28 pm »

POważnie Piotr POwiadasz
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #18 : 15 Styczeń, 2012, 13:36:23 pm »

Nie wiem kto. Ale dopóki SKOB się oficjalnie nie odetną od tej akcji, można tak zakładać.    
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #19 : 15 Styczeń, 2012, 13:46:25 pm »

Pewnie , że się odetną ... a następnie pojawią się ulotki jak to sterowane przez władze L24 jest przeciw mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #20 : 15 Styczeń, 2012, 13:52:02 pm »

Z tego co wiem, dzielni funkcjonariusze z NJ są już na tropie kolejnej, wielkiej, obyczajowej afery. Teraz tylko dorysować dymek, drukarka i jazda na miasto : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #21 : 16 Styczeń, 2012, 00:19:06 am »

hmm, nie rozumiem, 2600 zaleglosci / 826 czlonkow = 3.14 skladki od kazdego na pokrycie zaleglosci czynszowych.
rozumiem ze chodzi o osoby bezrobotne ktore utracily prawo do zasilku, ale chyba nie o osoby niepelnosprawne ktore nie moga wyjsc z domu, stanac pod np. sklepem i pokwestowac na ten szczytny cel?

i nawet jesli nie uda sie zebrac calej kwoty, to mysle PR duzo lepsze niz produkcja posta na poziomie 'faktow i mitow'  (przynajmniej w mojej opinii, bo "fakty i mity" maja bardzo dobra sprzedaz w naszym regionie...) .
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 45
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 16 Styczeń, 2012, 08:27:46 am »

Czytając to aż się boję, że chcecie może głosować na takich ludzi w wyborach. Jeśli tak to nie można mieć pretensji, że "głuptaki" rządzą!!! Wszyscy teraz wieszają psy na rząd ale na nich głosowali. Teraz nik nie mówi aby wyjść na ulicę i nie zgadzać sie z podniesieniem wieku emerytalnego!!!
To samo jest z Lesławem Ch........wychodowany i wykarmiony na piersi  .......... powoli i cichaczem robił to co sobie umyślili w tej kanciapie. To też jest sposób na życie!! tak jak w rządzie!! jak już sie dostaną to nie ma mocnych! Wiadomo, że wszystko rozbija sie o pieniądze ale co my pracujący mamy powiedzieć?Co? podwyżek - 0 nic kompletnie, a żyć też musimy tylko więcej pracy przybywa i nik się tym nie przejmuje.
Jak będą dobrze władze rządzić to nie powinno być źle i na to liczmy??? zobaczymy
Nie można całe życie tylko krytykować i być negatywnie nastawionym, uśmiechnijmy się i życzmy sobie miłego dnia
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #23 : 16 Styczeń, 2012, 10:01:39 am »

Nie wiem kto. Ale dopóki SKOB się oficjalnie nie odetną od tej akcji, można tak zakładać.   

Piotr dobrze wszyscy wiedzą kto i poco, tylko czy aby na pewno komukolwiek to się opłaca?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 01 Luty, 2012, 19:17:56 pm »

Pan Hardziej chce więcej prasy. I bardzo dobrze. Tylko, że ja nie zauważyłem braków prasy w bibliotece. No cóż pewnie ten Pan jest nieczytaty. Dlatego ciężko jemu cokolwiek jest odszukać. Do szkoły Panie Hardziej. Na naukę nigdy nie jest za późno. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 01 Luty, 2012, 20:25:37 pm »

Romek, powiem więcej, czytelnia jest dla ludzi kulturalnych chcących poszerzyć wiedzę a Panom ze SKOBU /niektórym/ tej fundamentalnej cechy brakuje. Bardzo mnie też zastanawia fakt braku wszelkich informacji o czasach przeszłych "Szlachetnego Wolontariusza". O tym że jest "bezrobotnym zawodowym" wiem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #26 : 01 Luty, 2012, 23:25:43 pm »

A dla mnie żenujący jest poziom tej dyskusji i nikogo tu nie bronię. Pisałam już wczesniej, co myślę o paszkwilu ostatnio rozpowszechnianym pierwotnie na słupach a obecnie rozrzucanym do skrzynek pocztowych. To działanie poniżej jakiegokolwiek pozimu, dlatego gdy widzę podobnme zachowania na Forum zwyczajnie nerwy mnie ponoszą. Obsmarowywanie się nawzajem do niczego dobrego nie prowadzi. Zupełnie jak małe dzieci w piaskownicy, tylko ogolić i do przedszkola wysłać. Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 01 Luty, 2012, 23:37:08 pm »

Cytuj
Zupełnie jak małe dzieci w piaskownicy, tylko ogolić i do przedszkola wysłać.

  Jolu zauważ że to Ty wypromowałaś na tym forum p.Hardzieja.Nie złość się bo to urodzie szkodzi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +2/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 110
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 02 Luty, 2012, 12:17:35 pm »

JOLU  

Cytuj
[Jolu zauważ że to Ty wypromowałaś na tym forum p.Hardziej
« Ostatnia zmiana: 02 Luty, 2012, 12:23:38 pm wysłane przez veritas » Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 02 Luty, 2012, 12:49:18 pm »

O tym, że zostanę – wcześniej czy później - wzięty „na tapetę” wiedziałem. To normalna rzecz gdy zajmuje się eksponowane stanowisko. Ubolewam jedynie nad tchórzostwem autorów. Bo bardzo łatwo podpiąć się pod tzw. MIESZKAŃCÓW MIASTA. Choć zapewne większość z nas podskórnie wie, kto za tymi pismami stoi (łącznie z tym, kto te działania inspiruje). Zeskanowany dokument to drugie tego typu pismo, choć zapewne nie ostatnie. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że – jak mniemam - podobnej treści apel/sprzeciw  w ubiegłym tygodniu SKOB złożył na ręce Przewodniczącej Rady. Jednak wspomniany dokument JESZCZE do mnie z jej rąk nie trafił. A już wkładany jest do  skrzynek pocztowych, fruwa po ulicach i naklejany jest po słupach. A wszystko w imię „braku chęci eskalowania konfliktu” jak to powiedział L. Hardziej na sesji RM (31.01.2012). Czy mam rozumieć Panie Przewodniczący SKOB, że kolportaż tego dokumentu to Pana sposób na wyciągnięcie ręki w stronę Urzędu? Pana zachęta do ponowienia rozmów, próby dogadania się – o co postulował Pan podczas obrad Rady?
Szanowni Czytelnicy. Proszę zauważyć co mi się w opublikowanym piśmie zarzuca.
1.„Jeszcze do końca 2011 roku można było poczytać (w czytelni lubańskiego Ratusza) 14 czasopism, tygodniówek, lokalnych i ogólnopolskich.”  Tyle tylko, że lubański Ratusz od końca 2009 r. do końca listopada 2011 r. był… remontowany!!! Nie działało w nim ani Muzeum ani Biblioteka, w tym Czytelnia. Ponadto, a wiem to z bardzo pewnego źródła, pieniędzy na prenumeratę nie było także przed 2009 r.!!!
2.„Witanie Nowego Roku pod ratuszem bez burmistrza (konia z rzędem kto corocznie widział przy tej okazji Rowińskiego) zestawione z zarzutem, że „w biednym Lubaniu wydaje się rocznie dziesiątki tysięcy na historyczne wygłupy trącące infantylizmem (…)”. Oczywiście nijak ma się to do realiów. Zdobywanie Wieży Brackiej kosztowało miasto łącznie 2 700 zł, z czego pewna cześć kosztów poszła na przygotowanie darmowego posiłku (około 300 porcji bigosu), dla wszystkich chętnych. Jak Czytelnicy myślą, kto z nich najbardziej skorzystał? Dyby przed Wieżą Bracką sfinansowałem z własnej kieszeni. Opublikowane wydawnictwa książkowe zyskały uznanie Czytelników. Itd., itp. I kończąc ten wątek – impreza Sylwestrowa pod Ratuszem TEŻ kosztuje. I nie są to wcale małe sumy. A może tzw. MIESZKAŃCY MIASTA chcą aby imprez w ogóle nie organizowano? Tyle tylko, że później pisali by, że w Lubaniu „NIC SIĘ NIE DZIEJE”!
3.Wpisu o „urzędniczych wycieczkach” i „kolacyjkach” nie komentuję bo to… pomówienia. Cześć załogi UM faktycznie była na wyjeździe tyle tylko, że… za WŁASNE pieniądze. Dodam. Ja na tej wycieczce nie byłem.
« Ostatnia zmiana: 02 Luty, 2012, 12:53:43 pm wysłane przez Arkadiusz Słowiński » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Karatecy z Lubania na Międzynarodowym Seminarium we Wrocławiu Męskie Sprawy zubertuse 0 3695 Ostatnia wiadomość 22 Marzec, 2008, 17:29:08 pm
wysłane przez zubertuse
Upadł lubański PKS Bieżące wiadomości Iza 0 3133 Ostatnia wiadomość 19 Listopad, 2008, 07:56:37 am
wysłane przez Iza
SKOB rozdaje jedzenie Bieżące wiadomości Leo 0 3435 Ostatnia wiadomość 19 Grudzień, 2008, 14:16:06 pm
wysłane przez Leo
SKOB rozdaje żywność Bieżące wiadomości Leo 0 2391 Ostatnia wiadomość 23 Czerwiec, 2009, 11:50:51 am
wysłane przez Leo
Zmieniłam zdanie na temat SKOB-u a TBS ma nowego prezesa. Jolanta Dobrzyńska Jola 0 4858 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2012, 14:22:42 pm
wysłane przez Jola
PRACA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Komercyjnie - Biznes, firmy, etc wojtek08 0 2605 Ostatnia wiadomość 27 Wrzesień, 2012, 10:37:13 am
wysłane przez wojtek08
Nowy rok - nowe wyzwania. Powiat lubański w 2013 roku. Polecane - Strona główna red. 10 13303 Ostatnia wiadomość 25 Marzec, 2013, 09:45:50 am
wysłane przez widelec
Lubański Las Polecane - Strona główna Tomasz Bernacki 5 12452 Ostatnia wiadomość 24 Kwiecień, 2014, 21:45:57 pm
wysłane przez Tomasz Bernacki
oto lubański obrazek szyty na miarę... żenada!!!!!!!!!!! Hydepark « 1 2 3 » MMM 34 25728 Ostatnia wiadomość 09 Listopad, 2014, 12:41:50 pm
wysłane przez klea
lubański szpital masakra Hydepark « 1 2 » julia 22 22788 Ostatnia wiadomość 22 Listopad, 2014, 12:34:09 pm
wysłane przez Lider