Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Mała obwodnica miasta otwarta  (Przeczytany 9723 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Moderator
*****

Punkty: +121/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 638
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 08 Grudzień, 2011, 08:53:15 am »


mal1.jpg


Jest jedną z najładniejszych i najestetyczniejszych dróg w naszym mieście. Mowa o… przedłużeniu ulicy Granicznej, czyli „małej obwodnicy miasta” oficjalnie oddanej do użytku 1 grudnia br. Remont ulicy Granicznej został zrealizowany w ramach projektu pod nazwą „Poprawa dojazdu do obiektu zabytkowego - Kościół Św. Trójcy w Lubaniu”. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 559.913,61 złotych, z czego prawie 70% zostało dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego. Uroczyste przecięcie wstęgi, którego dokonali Burmistrz Miasta Arkadiusz Słowiński, Z-ca Przewodniczącego Rady Miasta Lubań Mieczysław Iwanow oraz jeden z wykonawców p. Andrzej Kusiak, poprzedziło symboliczne poświęcenie nowej inwestycji przez Księdza Kanonika Jana Lombarskiego, proboszcza Parafii Św. Trójcy. Wspomniany podziękował wszystkim, którzy do realizacji tej jakże oczekiwanej społecznie inwestycji przyczynili się. W tym głównie pracownikom Wydziału Inwestycji i Gospodarki Komunalnej lubańskiego magistratu z Naczelnikiem Ignacym Kidoniem na czele.
Po krótkim podsumowaniu projektu i oficjalnym otwarciu drogi, nastąpiło przejście nowo otwartym traktem. Do czego i my mieszkańców Lubania gorąco zachęcamy. Naprawdę warto.

mal2.jpg


mal1.jpg

* mal1.jpg (76.29 KB, 649x487 - powiększony/pobrany 1020 razy.)
mal2.jpg

* mal2.jpg (73.92 KB, 649x487 - powiększony/pobrany 1026 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 09 Grudzień, 2011, 22:40:27 pm »

Jedzie się fajnie. Jest tylko jedno małe ale... Wyjazd na Wrocławską. Niezorientowani mogą wylądować na skarpie. Brakuje oznakowania że trzeba skręcić w lewo (czerwone strzałki).
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 06 Kwiecień, 2013, 16:30:12 pm »

Ostatnio wraz ze znajomymi znad morza wędrowaliśmy obwodnicą. to przykre co z zamontowanymi tam ławkami zrobili WANDALE. właściwie wszystkie mają coś wyłamane. No i straszakiem jest teren za żelaznym płotem. ale to chyba własność prywatna.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #3 : 06 Kwiecień, 2013, 18:34:14 pm »


            się inni narobili a wisienkę zgarnęli na załączonym obrazku
                wypadało choćby wspomnieć ale to winna Rowińskiego
                 nie ma jak to odgrzać starego kotleta
                            sukces nie ma co sukces
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #4 : 07 Kwiecień, 2013, 00:27:18 am »

Jak zwykle, stała ekipa recenzentów. Pozostaje mi tylko westchnąć, uśmiechnąć się i nie komentować postów powyżej.
Panowie, Wasze minusy namnażają się w zastraszającym tempie, więc macie ode mnie po plusiku. Oczywiście nie za to co piszecie ale tak dla równowagi w przyrodzie 
Panowie recenzenci piosenka jest dla Was.

Studio Buffo "Wszystkiego najlepszego:.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 07 Kwiecień, 2013, 09:50:59 am »

Jolu zauważ że ja jedynie podzieliłem się swoim spostrzeżeniem. Było mi przykro gdy spacerując małą obwodnicą widziałem jak niszczony jest nasz wspólny majątek. Bo kto zapłaci za naprawę zniszczonych ławeczek? Miasto a zatem my wszyscy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 07 Kwiecień, 2013, 09:51:23 am »

Jolu zauważ że ja jedynie podzieliłem się swoim spostrzeżeniem. Było mi przykro gdy spacerując małą obwodnicą widziałem jak niszczony jest nasz wspólny majątek. Bo kto zapłaci za naprawę zniszczonych ławeczek? Miasto a zatem my wszyscy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +90/-215
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 07 Kwiecień, 2013, 11:03:31 am »

Co do niszczenia mienia to straż miejska i policja mogła by wieczorem NA NOGACH patrolować ten teren!! Kilka mandatów i już nikt by się tam nie pojawiał.Ale pewnie lepiej wozić d... w aucie i dawać mandaty pod tretem(dawać nieznajomym oczywiście,bo swoim wiadomo, że nie)albo śledzić czy ktoś posprząta po piesku.Nie będę wspominał o kontroli drogowej przez policję emerytów i rencistów, bo wieśniaka w ciemnym BMW nie zatrzymają heh
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #8 : 07 Kwiecień, 2013, 11:05:25 am »


                 przykro to jest patrzeć na przebudowane zabytkowe mury obronne
                          w tamtym rejonie
                         jak by to zrobił zwykły szary obywatel miasta
                          to raczej by już siedział
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
10 najgłupszych pomysłów na siebie Hydepark « 1 2 » TK159 15 32653 Ostatnia wiadomość 02 Kwiecień, 2013, 23:29:31 pm
wysłane przez Tony
Otwarta liga siatkówki w lubańskim MOSiR Bieżące wiadomości Leo 0 3027 Ostatnia wiadomość 17 Listopad, 2010, 11:37:18 am
wysłane przez Leo
Strefa płatnego parkowania w mieście. Parkingi lubańskie obsługuje MeTer Bieżące wiadomości « 1 2 ... 5 6 » Leo 84 75218 Ostatnia wiadomość 27 Styczeń, 2011, 23:34:10 pm
wysłane przez Jola
Były kupy śniegu, zostały kupy..... psie Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Leo 98 76586 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2011, 17:03:18 pm
wysłane przez Andzia
Mariusz Tomiczek, z-ca burmistrza miasta uległ wypadkowi Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 7 12029 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2011, 21:10:39 pm
wysłane przez Shakus
Promujemy TEATR! w listopadzie: "Blondynki wola mężczyzn" oraz "Goło i Wesoło" Bieżące wiadomości « 1 2 ... 6 7 » Paweł Sokołowski 90 90710 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2011, 10:06:22 am
wysłane przez borisem
Płacz i płać Arkadiusz Słowiński Arkadiusz Słowiński 4 8510 Ostatnia wiadomość 11 Czerwiec, 2012, 11:50:33 am
wysłane przez edward osman
Bezpłatne porady prawne dla poszkodowanych przez klęski żywiołowe Polecane - Strona główna x 4 11745 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2012, 13:41:58 pm
wysłane przez powiat
„Młodym być w jesieni życia (...)” - Koncert Ludzi Złotego Wieku Miasto Lubań Urząd Miasta 7 10976 Ostatnia wiadomość 28 Październik, 2012, 08:58:08 am
wysłane przez Jola
Nowa obwodnica Lubania? Arkadiusz Słowiński Arkadiusz Słowiński 8 12758 Ostatnia wiadomość 21 Czerwiec, 2013, 15:19:58 pm
wysłane przez Tomasz Bernacki