Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Podsumowanie pracy Burmistrza - 365 dni pełnienia urzędu przez A. Słowińskiego  (Przeczytany 32625 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 29 Grudzień, 2011, 19:21:59 pm »

WITAM WSZYSTKICH.
I na początek aby rozwiać niektórym wątpliwości i zbędne komentarze.
Nie trzymam z żadną stroną sporów.
A teraz do rzeczy . Śmieszą mnie te uwagi STRZAŁKI mówiące o: ILE TAM CHOWA SIĘ NIC NIE ROBIĄCYCH .
Po pierwsze ani ja ani Ty nie masz prawa oceniać pracy ludzi tam zatrudnionych.
Po drugie Twoje oskarżenia są dość poważne negując pracę innych
Po trzecie Łużyckie Centrum Rozwoju nie działa ok roku tylko ok kilku ładnych lat i to bez pomocy pana Jana
A tak poza tym pochwal się co Ty zrobiłeś dla tego miasta, jak wygląda Twoja praca.
Bo o tych godzinach to powinieneś pracować, a nie pisać na forum jakieś bzdury

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 29 Grudzień, 2011, 20:51:27 pm »

Gratatuluję trafności spostrzeżeń SHADOW.
Szanowna(-y) „Strzałka”,
Z tego co piszesz wynika, że jesteś „przywiązany” do samorządu lubańskiego
Jako pracownik Łużyckiego Centrum Rozwoju wyrażam swoje zdziwienie jak niską i płytką wykazujesz się wiedzą na temat samorządu miasta Lubań.
Dlaczego proponujesz zamknąć ŁCR skoro jest jedną bardzo dobrze prowadzoną jednostką w mieście. Świadczą o tym m.in. imprezy realizowane na rzecz społeczności lokalnej, które spotykają się z ogromnym uznaniem wśród mieszkańców Lubania. Przytoczę ich kilka: Targi kolekcjonerskie, Targi pracy, Jarmarki Bożonarodzeniowe, Wielkanocne, liczne wystawy, wernisaże, konferencje.  Wiele działań podejmowanych jest dla młodzieży jak np. zajęcia z przedsiębiorczości. Dla osób chętnych podnosić kwalifikacje oferowane są kursy szkoleniowe m.in. „KURS KOMPUTEROPISANIA”, na który już zapraszam „Strzałkę”.

W pierwszej kolejności proponuję zapoznać się ze sprawozdaniami z działalności jednostki (do wglądu w biurze ŁCR - ups! problem, bo trzeba mieć odwagę, żeby się ujawnić). 

A tak na marginesie „Strzałko” to proponuję  doinformować się u źródła lub zmienić informatora, a następnie wypisywać treści na forum! Z tego co piszesz wynika, że masz  niewiarygodne informacje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 3
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 30 Grudzień, 2011, 21:57:05 pm »

Oj, strzałka, ty najwidoczniej nie masz praktycznego zajęcia. Wnioskuję po Twoich wypowiedziach, że lubisz wywoływać afery?! Tylko co one mają na celu?! Czyżby zazdrość, chęć zemsty za swoje dotychczasowe niepowodzenia, żądza władzy, pieniądza?! Jak dotąd bez powodzenia i tak pewnie już będzie. Publiczna manipulacja informacją o tzw. "kłopotach p. Jana" dla własnych celów jest nieelegancka, uraża i dotyka niewłaściwą osobę,i ty dobrze o tym wiesz, może warto zastanowić się nad własnym postępowaniem?! Może jakiś rachunek sumienia na koniec roku?!
 A tak na Nowy Rok, życzę Ci, żebyś w końcu znalazł "strzałko" ;-) takie zajęcie, które przyczyni się do pozytywnego rozwoju miasta (bo jak ŁCR podejmując tak liczne działania wg ciebie nie mają znaczenia i kwalifikują się do zamknięcia, to może ty się w końcu wykażesz), a także życzę zajęcia, które w końcu  powszechnie będzie uznane za pożyteczne, a ty przestaniesz zajmować się głupotami. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 110
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 02 Styczeń, 2012, 07:36:33 am »

PYTANIE DO BURMISTRZA


CZY TO PRAWDA Z TELEFONAMI PANA JANA ?

CZY TO PRAWDA Z CÓRKĄ PANA JANA ?
JEŻELI ONA PRACUJE W URZĘDZIE MIASTA JAK ON TO, TO JEST NEPOTYZM CZYŻ NIE ?



STRZAŁKA  Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 45
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 02 Styczeń, 2012, 09:49:04 am »

Same złosliwości. Zmieniła się władza - źle?Co? przecież naród wybrał, chciał zmiany - znowu źle?Co? Oj ciężko nam dogodzić!!!!! Z tego co wiem to córka Jana przed nim jeszcze pracowała. Miałem przyjemność spotkania z Tą Panią i jest bardzo sympatyczna a z tego co już dziś wiem napewno nie jest "jędzą "jak niektórzy w tym miescie. Napewno jej załoga nie jest przestraszona.
Przeciez jest tyle ludzi którym można byłoby wytknąć wiele niedobrych rzeczy jednak nie, trzeba się wziąść za tych których sami wybraliśmy. Jeszcze niedawno pisaliśmy tu o tych co pracują przy rządzących i też nic nie robią chyba, że "krecią" robotę. Dajmy spokój waśnią i pomagajmy rządzić ludziom którzy może coś chcą zrobić i tak ja zgłaszam:
w sobotę po godzi 13 wszyskie świadła znowu się paliły w mieści i drogą za cmentarz- to chyba jest duzy wydatek - któś powinien ponieść za to konsekwencje i będzie wtedy pilnować aby nie marnotrawić publicznych pieniędzy!
Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 110
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 02 Styczeń, 2012, 09:58:10 am »

PYTANIE DO BURMISTRZA


DZIĘKUJĘ IWO499 ZA ODPOWIEDŹ NA TEMAT CÓRKI PANA JANA.

A CO Z TELEFONAMI PANA JANA ?
MOŻE MI KTOŚ ODPOWIE ?

 Co? Co? Co? Co? Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 02 Styczeń, 2012, 14:59:29 pm »

Witam wszystkich
Veritas co ty taki ciekawski pamiętaj ciekawość to pierwszy stopień do...
Śmieszą mnie Twoje wpisy o córce p. Jana czy o tych telefonach "....powie mi ktoś , powie mi ktoś". Dam ci radę jak chcesz konkretne informację zapytaj się o tych osób, które atakujesz. Sam wiesz jak się zmienia informacja z "drugiej ręki".
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 02 Styczeń, 2012, 20:26:39 pm »

Witam wszystkich.
Przejdźmy do merytorycznej dyskusji nt. wątku którego dotyczy tj.: „Podsumowania pracy Burmistrza - 365 dni pełnienia urzędu przez A. Słowińskiego”.
Rok pracy Burmistrza A. Słowińskiego - uważam, że był bardzo dobrym, pracowitym i pełnym pozytywnych zmian.  A wszystko to dzięki pracy i zaangażowaniu większości pracowników Urzędu Miasta, pracowników podległych jednostek i spółek gminy miejskiej Lubań. Miniony rok charakteryzował się realizacją wielu projektów unijnych zarówno tych tzw. miękkich (dla młodzieży, osób bezrobotnych, objętych pomocą społeczną i osób starszych nieaktywnych zawodowo ) jak również inwestycyjnych (w centrum miasta place, miejsca parkingowe, boiska, budynki mieszkalne a nawet modernizacja wysypiska śmieci).
Oba te rodzaje projektów powodują pozytywne zmiany w przestrzeni miejskiej i zadowolenie wśród mieszkańców Lubania, nawet wśród najmłodszych – place zabaw w centrum miasta.
Zobaczcie jak miasto się zmieniło przez miniony rok ( http://nowyluban.blogspot.com/p/romans-czyli-historia-prawdziwa.html  )- Blog ten przygotowała młodzież z lubańskiej szkoły - Gimnazjum nr 1.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 14
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 02 Styczeń, 2012, 21:02:45 pm »

Dobry wieczór Wysoka Rado lubańskiego FORUM,

na początek chciałbym wyrazić swoją niezmierną radość z faktu, że są wśród nas (na szczęście większość) obywatele, którzy nie patrzą na otaczającą ich rzeczywistość przez okulary zawiści, fałszerstwa i głupoty (w skali kraju można by w tej sprawie "gdybać" włączając pierwszy lepszy program informacyjny w tv), lecz widzą ją  oczyma realisty, neutralnego w rzeczy samej. Mój przedmówca wymienił szereg pozycji zrealizowanych spraw przez WYBRANY WIĘKSZOŚCIĄ GŁOSÓW MIESZKAŃCÓW LUBANIA rząd, stąd też oszczędzę sobie pisania- do jasnej cholery, niech wreszcie schowają swe główki (łebki) ci, którzy ponad rok temu niczym pijawki uczepiły się ówczesnych włodarzy, niech organizują swe spotkania w podziemiach, może w nowo odkrytych sztolniach jak pan burmistrz pozwoli, lecz nie krzywdzą naród swymi krzywymi "wypowiedzinkami"- bo do wypowiedzi im jeszcze bardzo wiele brakuje. Jak już coś wymyślą to niech opublikują swój (REALNY) program wyborczy dla Lubania- osobiście mogę się podjąć jego sporzadzenia, bo jeśli zabiorą się za to wieszcze rangi STRZALKA czy VERITAS (najprawdopodobniej bliźniacy czterojajowi)- to z przykrością stwierdzam, że w Lubaniu coraz mniej jest ludzi, którzy z edukacją pożegnali się z dniem ukończenia podstawówki, a i tak wysokiego poziomu nie reprezentujecie...

Wszystkim tylko szczęśliwych dni na ten Nowy Rok.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #24 : 02 Styczeń, 2012, 21:31:41 pm »

Leon zdrowia!!! Brak obecnie panaceum na recepty. Chłopie przemowa godna najwybitniejszego analityka- prześmiewcy
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 02 Styczeń, 2012, 21:47:47 pm »

Cytuj
to z przykrością stwierdzam, że w Lubaniu coraz mniej jest ludzi, którzy z edukacją pożegnali się z dniem ukończenia podstawówki, a i tak wysokiego poziomu nie reprezentujecie...

Leon z przyjemnością będziemy uczyli się od Ciebie.Jestem pełen podziwu.Jak Ty to robisz?Przecież Twój poziom jest na poziomie Leona Zawodowca.Wiem pewnie coś źle napisałem.Wiesz moja edukacja...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 02 Styczeń, 2012, 23:12:08 pm »

@veritas

Może Pan Jan dał się nabrać.

« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń, 2012, 23:20:43 pm wysłane przez notoco » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 17
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 02 Styczeń, 2012, 23:34:52 pm »

Leon z przyjemnością będziemy uczyli się od Ciebie.Jestem pełen podziwu.Jak Ty to robisz?Przecież Twój poziom jest na poziomie Leona Zawodowca.Wiem pewnie coś źle napisałem.Wiesz moja edukacja...

 

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 110
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 03 Styczeń, 2012, 12:45:32 pm »

PYTANIE DO LEONA

CZY PAN PANIE LEONIE BYŁ ZADOWOLONY Z POPRZEDNIEGO BURMISTRZA MIASTA LUBANIA WYBRANEGO WIĘKSZOŚCIĄ GŁOSÓW ?  CHYBA NIE !

CZY BĘDZIE PAN ZADOWOLONY, GDY MIESZKAŃCY LUBANIA PRZEJRZĄ NA OCZY I W PRZYSZŁYCH WYBORACH WYBIORĄ WIĘKSZOŚCIĄ GŁOSÓW INNEGO, ODPOWIEDNIEGO BURMISTRZA MIASTA LUBANIA ? CHYBA NIE !

CZY AKCEPTUJE PAN PREMIERA I PREZYDENTA NASZEGO PAŃSTWA WYBRANYCH WIĘKSZOŚCIĄ GŁOSÓW MIESZKAŃCÓW POLSKI ? CHYBA NIE !

DODAM , ŻE  WYBRANYCH PRZEZ NARÓD !
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 03 Styczeń, 2012, 18:02:07 pm »

"veritas" kończ waść.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Podsumowanie pracy Policji w święta Kronika Kryminalna Antoś 0 4168 Ostatnia wiadomość 26 Marzec, 2008, 09:52:32 am
wysłane przez Antoś
Podsumowanie zabawy dla dzieci i młodzieży organizowanej przez DDP Kalendarz wydarzeń Agnieszka85 0 3955 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2010, 13:43:32 pm
wysłane przez Agnieszka85
Podsumowanie pracy naszych samorządowców [2006-2010] Bieżące wiadomości x 2 5578 Ostatnia wiadomość 16 Lipiec, 2010, 22:32:23 pm
wysłane przez x
Podsumowanie roku 2011 przez władze Lubania Bieżące wiadomości borisem 7 10396 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2012, 12:05:06 pm
wysłane przez Jola
Plan szkoleń Powiatowego Urzędu Pracy w Lubaniu na rok 2012 PUP Lubań Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 4509 Ostatnia wiadomość 27 Luty, 2012, 14:52:37 pm
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Nowe godziny pracy Urzędu Miasta w Lubaniu Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3550 Ostatnia wiadomość 23 Kwiecień, 2012, 14:06:54 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Nowe godziny pracy Urzędu Miasta w Lubaniu Miasto Lubań Urząd Miasta 0 4167 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2012, 11:35:39 am
wysłane przez Urząd Miasta
Dni Lubania 2012 - podsumowanie Video Luban24 x 0 4069 Ostatnia wiadomość 04 Lipiec, 2012, 22:30:05 pm
wysłane przez x
3 dni z patriotyzmem [podsumowanie] Polecane - Strona główna red. 10 12606 Ostatnia wiadomość 15 Listopad, 2012, 01:07:47 am
wysłane przez brutus
Podsumowanie Lubańskich Dni Sportu Szkolnego im. Wiesława Wajcfelta Miasto Lubań Urząd Miasta 3 6678 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2014, 19:44:27 pm
wysłane przez Firefoks