Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: zaginiony kot - zdjęcia  (Przeczytany 14746 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +5/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 02 Grudzień, 2011, 19:41:03 pm »

Poniżej zdjęcia zaginionego kotka. W chwili zaginięcia miał obroże koloru czarnego (na zdjeciu jest czerwona).


zdjecia-0114 (custom).jpg



zdjecia-0115 (custom).jpg


zdjecia-0114 (custom).jpg

* zdjecia-0114 (custom).jpg (116.7 KB, 768x1024 - powiększony/pobrany 938 razy.)
zdjecia-0115 (custom).jpg

* zdjecia-0115 (custom).jpg (239.19 KB, 866x1024 - powiększony/pobrany 908 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 02 Grudzień, 2011, 20:48:30 pm »

Ja myślę, że ktoś uprowadził Ci tego kota. Jest taki ładny!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +5/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 02 Grudzień, 2011, 21:10:29 pm »

Trudno wykluczyc taka ewentualnosc, ze ktos mogl kota ukrasc. Istnieje wg., mnie jeszcze jedno prawdopodobienstwo, ze kot zostal przygarniety przez kogos dla tzw.,towarzystwa. Stad tez, prosze raz jeszcze o pomoc. Byl to kot tak bardzo milusinski dla nas i naszych znajomych, ze napewno bardzo cierpi jezeli jest w obcym dla siebie miejscu. Oczekuje ewentualnych informacji na telefon, 509 349 705 badz l-24. Czeka nagroda. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 03 Grudzień, 2011, 17:35:12 pm »

W poniedziałek byłem w Jelonce.Wracając zajechałem na golonkę do przydrożnego baru.Często tam jestem.Nie pamiętam jednak jego nazwy.Jest  to zaraz po wyjeździe z J.Góry.Może 2 może 3 kilometry.Po prawej stronie przed CPN-em .Niewielki bar z grilami na zewnątrz.Był tam podobny kot.Ocierał się o mnie.Właściciel baru mówił że to nie jest jego kot.Że nie wie jak znalazł sie u niego.Ja nie znam się na kotach.On mówił że jest to jakaś angielska rasa i że jest wart co najmniej 1000 zł.Postaram sie zdobyć nr.telefonu do właściciela.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +5/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 03 Grudzień, 2011, 23:38:17 pm »

Firefoks,dziekuje Tobie za przekazana informacje. Cos ma sie na rzeczy, bowiem zginal nie tylko moj kot w najblizszym sasiedztwie. Ktos kradnie koty i sprzedaje takie jest moje podejrzenie.Raz jeszcze dziekuje i prosze o pomoc.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +5/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 04 Grudzień, 2011, 16:47:43 pm »

Raz jeszcze dziekuje Tobie Firefoks za informacje o zaginionym kocie, niestety to nie moj. W dniu dzisiejszym bylem z zona i na miejscu wszystko wyjasnilem. Kot ten jest podobny do tego co szukam lecz to nie moj. Tak ze w dalszym ciagu prowadze poszukiwania i prosze o pomoc. Nagroda za pomoc w odnalezieniu jest wciaz aktualna. Podaje raz jeszcze telefon kontaktowy. 509 349 705. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +5/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 07 Grudzień, 2011, 12:28:19 pm »

Dziekuje za informacje o zaginionym kocie z dnia dzisiejszego. Wszystkie bede sprawdzal. Prosze wszystkie osoby , ktore maja wiedze nt., zaginionego kota badz wiedza gdzie przebywa o kontakt z telefonem 509 349 705, dyskrecja zapewniona. W dalszym ciagu czeka nagroda dla osoby , ktora przyczyni sie do odnalezienia kota. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +5/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 11 Grudzień, 2011, 22:30:18 pm »

W dalszym ciagu poszukuje zaginionego kota. Prosze o pomoc. Czeka nagroda. Telefon 509 349 705. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +5/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 17 Grudzień, 2011, 09:45:55 am »

Dziekuje Pani Radnej, Grazynie Barszczyk za informacje o zaginionym kocie. Sprawdziłem niestety jest to kot rowniez rosyjski ale nie moj. Wedlug mojej oceny jest to kocur w wieku okolo pieciu lat, rasa rosyjska w dobrej kondycji fizycznej. Jezeli komus zginal taki kot to prosze o kontakt. Jednoczesnie raz jeszcze zwracam sie z prosba do wszystkich osob w sprawie zaginionego kota, przedstawionego na zdjeciu o kontakt z telef. 509 349 705. Nagroda za pomoc w odnalezieniu jest wciaz aktualna. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #9 : 17 Grudzień, 2011, 11:33:03 am »

Za każdym razem, gdy wchodzę na ten wątek i czytam kolejny post, wzdycham głęboko, gdyż robi mi się smutno. Ten kot jest taki cudny, już patrząc na zdjęcie można się w nim zakochać, dlatego naprawdę szczerze współczuję straty związanej z zaginięciem kota ale też wierzę, iż to tylko chwilowa strata i jestem pewna, że kocio się znajdzie cały i zdrowy. Trzymam za to kciuki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +5/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 17 Grudzień, 2011, 13:32:51 pm »

Pani Jolu,dziekuje za te cieple i zarazem, wzruszajace slowa. Mam takie marzenie oby sie  odnalazl. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +5/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 25 Grudzień, 2011, 16:56:37 pm »

W dalszym ciagu poszukujemy naszego zaginionego kotka. Zdaje sobie sprawe, ze czas niestety pracuje na moja niekorzysc, ja natomiast ciagle wierze w uczciwosc ludzka i prosze o informacje telefoniczne badz za posrednictwem l-24, wszystkie osoby ktore maja wiedze na temat mojej zguby. Nagroda jak tez dyskrecja zapewniona. Telefon, 509 349 705. Pozdrawiam i jednoczesnie zycze, Zdrowych Wesołych i Pogodnych Świat Bozego Narodzenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +5/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 29 Grudzień, 2011, 17:37:12 pm »

W dniu dzisiejszym miałem dwa telefony w sprawie mojego kota, niestety okazało sie, ze faktycznie sa to koty rasy rosyjskiej mieszanej. Szczegolnie jeden z nich był, łudzaco podobny do mojego. W zwiazku  z tym, pragne podziekowac za infomacje o zaginionym kocie. Kazdy telefon sprawdzam i w dalszym ciagu szukam mojej zguby. Licze na ludzka zyczliwosc i oczekuje pomocy. W dalszym ciagu aktualna jest nagroda za pomoc w odnalezieniu kota. Moj telefon, 509 349 705
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +5/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 69
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 13 Styczeń, 2012, 22:21:12 pm »

Wracam raz jeszcze do tematu zaginiony kot. Mam juz dzisiaj wiecej informacji, ze kot zostal zlosliwie skradziony. Prosze, wszystkie osoby ktore maja wiedze w tym temacie o kontakt ze mna moj telefon, 509 349 705. Dyskrecja i nagroda zapewniona. Gotow jestem o wszystkim zapomniec, pragne odzyskac tylko mojego Przyjaciela . Kot jak , kazde zwierze jest istota inteligentna i na tyle rozumna, ze cierpi moze wiecej jak nam sie wydaje. Jezeli nie masz odwagi, wez podrzuc kota. Wyobraz sobie ze za nim tesknia i czekaja jego Przyjaciele z ktorymi mieszkal cztery lata i nigdy o nim niezapomna. Pozdrawiam i licze na odzew i pomoc.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #14 : 14 Styczeń, 2012, 08:06:34 am »



              to musi być więziony
                  przy sposobności uciekł by
               wyrazy podziwu i szacunek za determinację...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Smoleńsk - zdjęcia z miejsca katastrofy Hydepark x 2 9370 Ostatnia wiadomość 23 Kwiecień, 2010, 22:34:45 pm
wysłane przez x
Powódź [zdjęcia, filmy] Bieżące wiadomości x 1 9375 Ostatnia wiadomość 08 Sierpień, 2010, 14:49:42 pm
wysłane przez jarek198412
Znalazły dom Zwierzęta « 1 2 » lolka 27 24664 Ostatnia wiadomość 14 Listopad, 2010, 14:47:02 pm
wysłane przez Jola
Zdjęcia z Lawy... :) Lubańscy Seniorzy nataluśnica 2 9056 Ostatnia wiadomość 28 Czerwiec, 2012, 08:37:07 am
wysłane przez nataluśnica
Stare zdjęcia Ogłoszenia drobne KW8 0 3260 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2013, 15:56:07 pm
wysłane przez KW8
zaginął kot- przewidziana nagroda pieniężna Zwierzęta Feride 5 6640 Ostatnia wiadomość 17 Czerwiec, 2014, 14:09:14 pm
wysłane przez Feride