Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Konkurs  (Przeczytany 29829 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #15 : 16 Grudzień, 2011, 13:46:09 pm »

Firefoks Buziak Bardzo dziękuję za wygraną i zgodnie ze zgłoszeniem po nagrodę zgłosi sie dziewczyna, której dane prześlę na pw. Nie jest to moja rodzina, ani koleżanka, ale tak jak pisałam kobieta warta zauważenia
Na pw mam informację, ze limit osiągnięty i nie mogę wysłać danych  Smutny
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień, 2011, 13:52:12 pm wysłane przez Ewa Gutek » Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #16 : 16 Grudzień, 2011, 14:07:38 pm »

Oczywiście dziękuję "Bazylince", a Firefoks dostał całusa za komplement- tak dla jasności Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 16 Grudzień, 2011, 15:34:01 pm »

A gdzie ten warsztat znajduję się?Bo może i ja bym komuś coś ufundował Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 28
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Salon Kosmetyczny Ocean Urody


« Odpowiedź #18 : 16 Grudzień, 2011, 17:58:44 pm »

Salon znajduje się na ul. Wąskiej 4 obok zakładu szklarskiego
Serdecznie zapraszam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

500 540 517
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #19 : 17 Grudzień, 2011, 12:19:55 pm »

Tak jak pisałam jeśli wygram cokolwiek w tym konkursie oddam to Forumowiczce czy też Forumowiczowi Ufo, dlatego czekam na wiadomość na pw do końca weekendu. Jeśli powyższy Forimowicz nie wyrazi chęci skorzystania z mojej propozycji, wówczas moją nagrodę czyli 50% bonifikatę danego zabiegu oddam, jeśli to możliwe mojej długoletniej przyjaciółce Joasi.
Bazylinko to naprawdę wspaniały gest z Twojej strony. Nie przejmuj się tak bardzo tym, co niektórzy piszą, zawsze jest tak, że jedni chwalą a drudzy krytykują dany pomysł.
A jeśli chodzi o Pysia-mysia Firefoksa, nie przejmuj się on tylko tak prowokuje. Ten pan już tak ma, lubi czasem wbić szpilkę w tyłek a potem przeprosić i pogłaskać. To takie jego wewnętrzne sado-maso  ale w gruncie rzeczy, to poczciwe i dobre chłopisko. Dziś krytykować potrafi każdy ale na dobry gest, taki jak Twój, stać naprawdę niewiele osób.
Pozdrawiam Serdecznie  i życzę zdrowia oraz powodzenia w sprawach zawodowych.
Firefoksie zgadzam się z Tobą w sprawie Ewy, to ładna kobieta i ma piękną cerę, więc jej zabiegi kosmetyczne nie są potrzebne, choć z drugiej strony, dbałości o zdrowie i urodę nigdy nie za dużo.
No i widzisz Pysiu-mysiu, śmiałam się kiedyś z Ciebie w jednym z postów, że zachwycasz się urodą naszego nie zaprzeczanie zresztą przepięknego Burmistrza a teraz robię to samo i wychwalam przymioty naszej Ewy ale nie obawiaj się mój drogi "mam wszystkich w domu", ale też potrafię zauważyć urodę innej kobiety( niewątpliwie ładniejszej ode mnie). Natura była dla mnie tak łaskawa, iż pozbawiła mnie genu zawiści i ślepej zazdrości, za co jestem wdzięczna tym, którzy przyczynili się do stworzenia mnie. 
Pozdrawiam Ewę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 17 Grudzień, 2011, 14:15:22 pm »

Cytuj
A jeśli chodzi o Pysia-mysia Firefoksa, nie przejmuj się on tylko tak prowokuje. Ten pan już tak ma, lubi czasem wbić szpilkę w tyłek a potem przeprosić i pogłaskać. To takie jego wewnętrzne sado-maso   ale w gruncie rzeczy, to poczciwe i dobre chłopisko.

 bazylinko a tak liczyłem na Ciebie.Jolu za późno wystawiłaś mi tak pozytywną cenzurkę.Jolu a może ja podam Ci mój nick i hasło i będziesz pisała zamiast mnie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #21 : 17 Grudzień, 2011, 14:35:54 pm »

bazylinko a tak liczyłem na Ciebie.Jolu za późno wystawiłaś mi tak pozytywną cenzurkę.Jolu a może ja podam Ci mój nick i hasło i będziesz pisała zamiast mnie?

Dobra  ale pod warunkiem, ze dasz mi również nick i hasło do swojego konta bankowego  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 17 Grudzień, 2011, 20:55:26 pm »

Cytuj
Dobra   ale pod warunkiem, ze dasz mi również nick i hasło do swojego konta bankowego   

Jolu to może być trudne.- Ten kryzys jest gorszy niż rozwód! Straciłem połowę majątku i nadal mam żonę! 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 28
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Salon Kosmetyczny Ocean Urody


« Odpowiedź #23 : 17 Grudzień, 2011, 21:21:13 pm »

Firefoks liczyłeś na co ,że dam się podpuścić i wdam w głębszą dyskusję ?
Szkoda ,że Cię zawiodłam nie zrobiłam tego specjalnie często zaglądam w to miejsce i choć mało się wypowiadam przeglądam różne wątki i czytam zauważyłam tez iż niektóre twoje wypowiedzi są kąśliwe inne słodkie czy to nie wynika czasem z rozdwojenia jaźni?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

500 540 517
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 17 Grudzień, 2011, 21:36:33 pm »

Cytuj
Firefoks liczyłeś na co ,że dam się podpuścić i wdam w głębszą dyskusję ?
Szkoda ,że Cię zawiodłam nie zrobiłam tego specjalnie często zaglądam w to miejsce i choć mało się wypowiadam przeglądam różne wątki i czytam zauważyłam tez iż niektóre twoje wypowiedzi są kąśliwe inne słodkie czy to nie wynika czasem z rozdwojenia jaźni?

Sugerujesz masaż szarych komórek? A jest to możliwe? Kąśliwa to jednak Ty jesteś.
Zasugerowałaś się sugestią Joli. Wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 28
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Salon Kosmetyczny Ocean Urody


« Odpowiedź #25 : 17 Grudzień, 2011, 22:04:32 pm »

Jasne , że jest nie ma rzeczy nie możliwych !  Pewnie  , że jestem kąśliwa a jak by inaczej taka już chyba nasza natura
Pozdrawiam i mam nadzieję iż w następnym konkursie też weźmiesz udział 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

500 540 517
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 17 Grudzień, 2011, 22:12:31 pm »

Cytuj
[Jasne , że jest nie ma rzeczy nie możliwych !  Pewnie  , że jestem kąśliwa a jak by inaczej taka już chyba nasza natura /quote]

bazylinka czy Ty proponujesz mi pranie mózgu? 

Cytuj
Pozdrawiam i mam nadzieję iż w następnym konkursie też weźmiesz udział

Ależ oczywiście że oczywiście. Buziak Nawet w ciemno.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 28
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Salon Kosmetyczny Ocean Urody


« Odpowiedź #27 : 17 Grudzień, 2011, 22:17:48 pm »

Oj tam pranie mózgu  od razu ! - MASAŻ dla relaksu był by lepszy
Zgłoś do moderatora   Zapisane

500 540 517
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 17 Grudzień, 2011, 22:25:15 pm »

Cytuj
Oj tam pranie mózgu  od razu ! - MASAŻ dla relaksu był by lepszy


Zdecydowanie zgadzam się z Tobą.Czas na Pole Raksę. Ups.  Czas na porę relaksu  Chichot

Stanisław Tym - Pora Relaksu
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 28
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Salon Kosmetyczny Ocean Urody


« Odpowiedź #29 : 17 Grudzień, 2011, 22:33:09 pm »

Czas czas na relaksa i na sen
Zgłoś do moderatora   Zapisane

500 540 517
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Konkurs Ogrody Bieżące wiadomości Iza 0 3877 Ostatnia wiadomość 23 Kwiecień, 2008, 11:43:17 am
wysłane przez Iza
Życiowy konkurs Lubań okiem luzyce.info Iza 0 3395 Ostatnia wiadomość 12 Grudzień, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Iza
Konkurs krajoznawczy. Hydepark « 1 2 » ZUZA 15 13089 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2010, 19:37:02 pm
wysłane przez widelec
Konkurs L24:) Przedszkolakooowo:) Konkursy sponsorowane Andzia 2 6522 Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2011, 22:23:39 pm
wysłane przez Andzia
KONKURS!!! Idą trzej Królowie w koronach na głowie Hydepark « 1 2 3 4 » Ewa Gutek 53 34412 Ostatnia wiadomość 26 Styczeń, 2012, 23:49:21 pm
wysłane przez notoco
Konkurs na najpiękniejszą szopkę rozstrzygnięty ! Miasto Lubań Urząd Miasta 1 3823 Ostatnia wiadomość 11 Styczeń, 2012, 14:31:40 pm
wysłane przez Tony
Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu LPWiK Bieżące wiadomości « 1 2 » red. 28 38544 Ostatnia wiadomość 27 Kwiecień, 2012, 08:48:03 am
wysłane przez veritas
Konkurs modelarski rozstrzygnięty Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2901 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2012, 09:21:50 am
wysłane przez Urząd Miasta
Konkurs na stanowisko Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3005 Ostatnia wiadomość 28 Listopad, 2012, 14:36:15 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Mikołajkowy konkurs. Hydepark ZUZA 14 16985 Ostatnia wiadomość 10 Grudzień, 2012, 21:59:30 pm
wysłane przez izabela1