Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Konkurs  (Przeczytany 29830 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 28
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Salon Kosmetyczny Ocean Urody


« : 29 Listopad, 2011, 10:28:12 am »

Zapraszam wszystkich do  udziału w konkursie - do wygrania 2 zaproszenia na zabiegi kosmetyczne.( każdy o wartości 100zł)
Napisz dlaczego to właśnie Ty lub bliska Ci osoba  powinna wygrać taki karnet na opisy czekam do 15.12.2011
Zgłoś do moderatora   Zapisane

500 540 517
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #1 : 29 Listopad, 2011, 10:48:20 am »

Moja żona powinna wygrać taki karnet, ponieważ chciał bym by miała odrobinę przyjemności po conocnym wstawaniu do karmienia Anieli przez ostatnie 6 tygodni od jej narodzin... Poza tym za takie macierzyństwo w Jej wydaniu należy się jej nobel;)
Dziękuje:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #2 : 29 Listopad, 2011, 11:48:37 am »

Droga Bazylinko, niezależnie od tego kto wygra karnety w powyższym konkursie, to piękny gest w Twojej strony. Słyszałam wiele dobrego o salonie kosmetycznym prz ulicy Wąskiej.
Ja osobiście nie chodzę do salonów kosmetycznych, nie dlatego żebym nie wierzyła w skuteczność takiego działania. Ograniczam się do stosowania kremów oraz paru innych kosmetyków. Po prostu jestem realistką i zdaję sobie sprawę, że mi raczej juz nic nie pomoże  Chichot  a zważywszy na mój sędziwy wiek   (40+)  jest stanowczo za późno na jakikolwiek ratunek. Pozostaje mi jedynie włożyć ciepłe bambosze, usiąść wygodnie w fotelu i nasłuchując czy aby skleroza lub uwiąd starczy nie dobija się do moich drzwi, zaglądać od czasu do czasu na L24.
Gdybym jakimś cudem zdobyła nagrodę w tym lub innym konkursie, to sprezentowała bym ową nagrodę Forumowiczowi czy tez Forumowiczce Ufo, ponieważ jestem mu to winna w związku z poprzednim konkursem na Forum.
PS. Pewnie chodziłabym to salonów kosmetycznych gdyby jednym z zabiegów było wybijanie młoteczkiem z głowy głupawych pomysłów, których niestety mi nie brakuje.  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 28
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Salon Kosmetyczny Ocean Urody


« Odpowiedź #3 : 06 Grudzień, 2011, 22:57:50 pm »

Witam zapraszam na moją stronę internetowa w celu zapoznania się z oferta zabiegów
http://oceanurody.mamfirme.pl/
Zgłoś do moderatora   Zapisane

500 540 517



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 4
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 07 Grudzień, 2011, 13:50:11 pm »

Wygrany karnet na zabiegi kosmetyczne podarowałabym mojej kochanej mamie, aby mogła poczuć się wyjątkowo. Chciałabym w ten sposób wynagrodzić jej trudne chwile i sprawić jej przyjemność. Byłby to dla niej wspaniały prezent przedświąteczny!
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #5 : 07 Grudzień, 2011, 15:58:05 pm »

Witam serdecznie!
Pewnie powinnam napisać, że ja, albo ktoś mi bliski, ale nie to mi przyszło do głowy jak przeczytałam o konkursie.
Ostatnio spojrzałam w oczy młodej kobiety- piękne, smutne oczy. Pytała mnie o radę. Mąż odszedł od niej zostawiając jej trójkę dzieci. Odszedł do innej kobiety z którą ma obecnie kolejne dziecko. Dziewczyna jest tuż przed sprawą rozwodową. Śliczna, młoda, smutna, biedna. Może nie jestem majętna, ale stać mnie raz na jakiś czas zafundować sobie odrobinę luksusu. Ona tego nie zrobi, bo ma najniższą średnią w tym kraju. Chwila relaksu w gabinecie kosmetycznym byłaby dla niej przypomnieniem, że jest piękna- a to co w jej życiu się wydarzyło nie znaczy, że przestała być kobietą.
Nazwisko i imię podam na PW
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 15 Grudzień, 2011, 12:51:37 pm »

Chciałabym wygrać taki karnet dla siebie. Niedawno zostałam mamą i mimo tego że nasze maleństwo jest najwspanialszym dzieckiem na świecie i daje pospać rodzicom (umiarkowanie ) chciałabym odetchnąć. Zrelaksować się i na chwilę zapomnieć o obowiązkach, a wszystko po to, bym mogła wrócić do domu z naładowanymi akumulatorami i przytulić córeczkę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #7 : 15 Grudzień, 2011, 13:51:26 pm »

Chciałabym aby taki karnet dostała moja mama, za to, że jest wyjątkowa i najwspanialsza na świecie Każdą wolną chwilę po pracy poświęca swojemu wnukowi dzięki czemu ja nadal mogę się uczyć. Myślę, że będzie to idealny prezent urodzinowo-świąteczny
Pozdrawiam!
Natalia
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 15 Grudzień, 2011, 21:34:31 pm »

Cytuj
Zapraszam wszystkich do  udziału w konkursie - do wygrania 2 zaproszenia na zabiegi kosmetyczne.( każdy o wartości 100zł)
Napisz dlaczego to właśnie Ty lub bliska Ci osoba  powinna wygrać taki karnet na opisy czekam do 15.12.2011

Powiedz nam co proponujesz za sto złotych polskich? Robisz sobie reklamę za grosze.Wiem co  może zrobić kosmetyczka za stówę.Wiem ile płacę za moją panią.Stówę kosztuje wejście do salonu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #9 : 15 Grudzień, 2011, 21:57:15 pm »

Firefoks może lepiej sprawdź gdzie chodzi Twoja pani Chichot Za stówę można zrobić wiele dla poprawienia urody. Jeżeli nawet ktoś robi sobie reklamę to fajnie, że taką. Bazylinko nie zrażaj się, bo panowie rzadko pojmują nasz babski świat
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 16 Grudzień, 2011, 08:30:21 am »

Cytuj
Firefoks może lepiej sprawdź gdzie chodzi Twoja pani  Za stówę można zrobić wiele dla poprawienia urody. Jeżeli nawet ktoś robi sobie reklamę to fajnie, że taką. Bazylinko nie zrażaj się, bo panowie rzadko pojmują nasz babski świat

Ewa nie będę sprawdzał.O!nie!  A co zrobię jak moja pani zacznie sprawdzać moje ścieżki 

Pojąć babski świat  Ewa nie pojmuję o czym mówisz.Przecież baby są jakieś inne.Tego nie da się pojąć. Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 28
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Salon Kosmetyczny Ocean Urody


« Odpowiedź #11 : 16 Grudzień, 2011, 08:38:48 am »

Witam dziękuję wszystkim za udział w konkursie
W odpowiedzi na zarzuty kolegi odpisuje - iż karnet dotyczy zabiegu wybranego z regularnej oferty nie wiem do jakiego salonu chodzi twoja pani ale 100 za wejście to naprawdę dużo !
W moim salonie za 100 złoty otrzymają państwo pełen zabieg. Zabiegi będą dobrane do wieku klientki i potrzeb jej cery może to być zabieg liftinujący, nawilżający,oczyszczający, odmładzający, mikrodermabrazja, lub wiele innych chcę również zaznaczyć iż klientka z karnetem jest traktowana na równi z klientką , która płaci za zabieg czyli na najwyższym poziomie.
Nie wiem dlaczego tak się właśnie dzieje , że jak ktoś chce zrobić coś dla innych zostaje z miejsca oskarżony o wielkie korzyści - to jest bardzo przykre no ale cóż czas się przyzwyczaić niestety do takich realiów. Zaznaczę również iż w moim salonie ,, wejście ,, jest darmowe i udzielam również darmowych porad na temat pielęgnacji oraz dobieram kosmetyki do pielęgnacji domowej, chciałam również prowadzić darmowe pokazy zabiegów gdzie modelkami były by klientki ale cóż większość chyba myśli jak kolega iż nie ma nic za darmo - a szkoda bo te pokazy miały być naprawdę całkowicie darmowe .
Oki to na tyle za chwilkę podam osoby , które zwyciężyły w konkursie choć wybór nie jest łatwy !
Zgłoś do moderatora   Zapisane

500 540 517



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 28
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Salon Kosmetyczny Ocean Urody


« Odpowiedź #12 : 16 Grudzień, 2011, 08:49:27 am »

Bardzo trudno wybrać było te dwie osoby ponieważ myślę iż wszyscy zasłużyli na nagrodę więc dokładam jeszcze niespodzianki

Zwycięzcy w konkursie
P Ewa Gutek
Moosedlb

Proszę o kontakt na priv w celu podania danych do wypisania zaproszenia

Pozostałe osoby
Jola, Milka, Veronica, Shakus dla was przygotowałam zniżki 50 % na wybrany zabieg więc też proszę o kontakt na priv. Myślę iż za niewielkie pieniążki podarujecie sobie lub swoim bliskim wspaniały prezent !

Dziękuję wszystkim za udział i mimo oskarżeń o tanią reklamę mam zamiar kontynuować taki konkursy
Odbiór zaproszeń w salonie

Pozdrawiam bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie
Zgłoś do moderatora   Zapisane

500 540 517
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 16 Grudzień, 2011, 09:55:10 am »

Cytuj
W odpowiedzi na zarzuty kolegi odpisuje - iż karnet dotyczy zabiegu wybranego z regularnej oferty nie wiem do jakiego salonu chodzi twoja pani ale 100 za wejście to naprawdę dużo !

  To nie był zarzut.To była maleńka prowokacja.Chciałem się dowiedzieć na co mogę liczyć jak wygram  .
  Nie wygrałem.Szkoda bardzo lubię zabiegi związane z nawilżaniem. Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 16 Grudzień, 2011, 12:49:42 pm »

Cytuj
Zwycięzcy w konkursie
P Ewa Gutek

Zgłaszam oficjalny protest.Ewie nie jest potrzebny zabieg liftinujący, nawilżający,oczyszczający, odmładzający. Ewa ma porcelanową czy jak Wy kobiety to mówicie alabastrową cerę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Konkurs Ogrody Bieżące wiadomości Iza 0 3877 Ostatnia wiadomość 23 Kwiecień, 2008, 11:43:17 am
wysłane przez Iza
Życiowy konkurs Lubań okiem luzyce.info Iza 0 3395 Ostatnia wiadomość 12 Grudzień, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Iza
Konkurs krajoznawczy. Hydepark « 1 2 » ZUZA 15 13089 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2010, 19:37:02 pm
wysłane przez widelec
Konkurs L24:) Przedszkolakooowo:) Konkursy sponsorowane Andzia 2 6522 Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2011, 22:23:39 pm
wysłane przez Andzia
KONKURS!!! Idą trzej Królowie w koronach na głowie Hydepark « 1 2 3 4 » Ewa Gutek 53 34413 Ostatnia wiadomość 26 Styczeń, 2012, 23:49:21 pm
wysłane przez notoco
Konkurs na najpiękniejszą szopkę rozstrzygnięty ! Miasto Lubań Urząd Miasta 1 3823 Ostatnia wiadomość 11 Styczeń, 2012, 14:31:40 pm
wysłane przez Tony
Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu LPWiK Bieżące wiadomości « 1 2 » red. 28 38544 Ostatnia wiadomość 27 Kwiecień, 2012, 08:48:03 am
wysłane przez veritas
Konkurs modelarski rozstrzygnięty Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2901 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2012, 09:21:50 am
wysłane przez Urząd Miasta
Konkurs na stanowisko Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3005 Ostatnia wiadomość 28 Listopad, 2012, 14:36:15 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Mikołajkowy konkurs. Hydepark ZUZA 14 16985 Ostatnia wiadomość 10 Grudzień, 2012, 21:59:30 pm
wysłane przez izabela1