Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: RZĄD WPROWADZA CENZURĘ INTERNETU  (Przeczytany 18089 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 15 Listopad, 2011, 14:41:46 pm »

Od razu tendencyjne... Pytanie jak każde inne. Są wygodne i te drugie, które trzeba od razu wywalić, bo do wizerunku nie pasują, a tak się napisała. Dziwię się, że na samym końcu wogóle komukolwiek podziękowała i napisała, że nie sama to wszystko zrobiła. Nie widziałam żadnych nazwisk pielęgniarek, które również walczyły. Było tylko JA, JA JA, JA  EWA GUTEK.

LANS I TO WSZYSTKO.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #16 : 15 Listopad, 2011, 15:11:18 pm »

A Ty co notoco? To było 7 lat temu, a spisane przeze mnie wspomnienia są moim spojrzeniem. Cieszy mnie jednak, że to przeczytałaś i jak widzę to dość wnikliwie. Pisałam za siebie i dlatego ja, ale jak podsumowałam- byłam jedynie tarczą i jednym z ogniw łańcucha.
Lans?! Niech będzie, że lans, bo mnie przecież nikt nie zna i muszę się lansować Chichot
Pozdrawiam Cię serdecznie wśród lansujących się na l24, są tu tez inni. Są i tacy, którzy powiększyli grono ze względu na mnie. Tak było z kolo, antykolo, Wojciechem Zembikiem, a teraz jest notoco- Witaj wśród forumowiczów
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 15 Listopad, 2011, 16:53:30 pm »

Przecenia się Pani, niestety nie czytałam, tak w ciemno rzuciłam niektóre fakty, przeczytałam kilka ostatnich wpisów i już miałam dwa pytania. Ciekawe ile miałabym pytań po przeczytaniu całości.

To, że nie wymieniła Pani nazwisk koleżanek i osób, które Pani pomagały - to nie jest trudno domyślić się, że to prawda. Pasuje to do Pani profilu psychologicznego. Inaczej być nie mogło. Gdyby było inaczej - nie byłby to lans.

To nie Pani spowodowała, że zalogowałam się na tym portalu a temat wątku "11.11..." Tam jest mój pierwszy wpis. A te w Pani wątku to tak przy okazji.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 22 Listopad, 2011, 22:25:38 pm »

Jaka cisza tu ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #19 : 22 Listopad, 2011, 23:38:20 pm »

A niby o czym dyskutować...
Może wydawać się to dziwne, ale w moim przekonaniu, z rządów Tuska i podobnych jemu, będziemy się wyzwalać jeszcze 40 lat. Ponieważ za 40 lat osiągniemy w połowie poziom starej UE. To długi proces, a wydarzenia z 4 i 5 czerwca 1992 r. dokładnie obrazują mechanizm działania postsowieckiej nomenklatury, kiedy to
Tusk i jego promotor Wałęsa przeprowadzali i wtedy, i teraz te same bidonaria.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 23 Listopad, 2011, 00:03:42 am »

No to właśnie trzeba o tym pisać, a nie stać i czekać, aż minie te 40 lat!!!

Ale kogo to obchodzi...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #21 : 23 Listopad, 2011, 00:23:06 am »

Gdyby z jedynki na liście nr 7 startował pies Szarik, też znalazłby się w sejmie. Mentalność obywateli 3RP jest jak na pograniczu miasteczka leżącego nad Siniuchą w dobrach Szczęsnego Potockiego. Gadaniem nic nie wzniecisz. Dobranoc.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 23 Listopad, 2011, 00:33:48 am »

Smutne to co napisałeś, czasami też tak mam. Myślę jednak, że trzeba "gadać", pisać, pokazywać, apelować, uświadamiać...itd. itp.

Nie załamuj się! Jutro będzie lepiej!

Dobranoc! Pchły na noc!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 19
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 25 Listopad, 2011, 14:09:15 pm »

Wysłany przez: Albatros1
cyt. :"Mam pytanie> Jakie powody były przesłanką zdjęcia wątku o policjancie?"

J/w. Stanowczo domagam się od moderatora wyjaśnienia powodu, dla którego powyżej wspomniany wątek został usunięty z forum. Doprecyzuję - chodzi o wypadek z udziałem PIJANEGO POLICJANTA, który w Olszynie staranował autem młodego mężczyznę zabijając go na miejscu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #24 : 25 Listopad, 2011, 22:57:50 pm »

Cytuj
w. Stanowczo domagam się od moderatora wyjaśnienia powodu, dla którego powyżej wspomniany wątek został usunięty z forum. Doprecyzuję - chodzi o wypadek z udziałem PIJANEGO POLICJANTA, który w Olszynie staranował autem młodego mężczyznę zabijając go na miejscu.

No i po co o tym rozmawiać? Żeby można było ponapinać się w niecie i złożyć życzenia wszytskiego najgorszego? Chciałbym tylko nieśmiało przypomieć, że ów funkcjonariusz na stan obecny jest niewinny, a jego wizerunek i dobra osobiste są prawnie chronione. Dopiero werdykt sądu określi czy jest winien. I nie Tobie, drogi forumowiczu, ani mnie przesądzać o skali jego winy.

Zresztą czy najostrzejszy nawet wyrok wróci tamtemu chłopakowi życie, a jego rodzinie zrekompensuje stratę? Co my, jako społeczeństwo zyskamy tracąc doświadczonego funkcjonariusza (a co za tym idzie pieniądze na jego wyszkolenie), a otrzymamy utrzymanka systemu penitencjarnego? Czy nie lepiej by było aby część dochdów sprawcy była przekazywana na rzecz tamtej rodziny?

Lepiej dać w spokoju pracować wymiarowi sprawiedliwości, a jeżeli dostrzezemy błędy i oczywste zaniechania zmierzające do umniejszenia odpowiedzialnosci za ten wypadek, (czy wręcz mataczenia) pomagać, wspierać i nie zostawiac samej sobie rodziny tego biednego chłopapka.
Pozdrawiam
Karolus
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 19
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 26 Listopad, 2011, 15:02:59 pm »

Rozmawiamy o cenzurze jaką rząd chce nam zafundować tuszując niewygodne dla siebie tematy. Nie mi i nie Tobie, drogi forumowiczu będzie dane decydować czy dany temat ujrzy światło dzienne czy też nie.
  W wątku o niewinnym zmęczonym kierowcy, który z wyczerpania po ciężkiej i żmudnej pracy polegającej na oddanej służbie społeczeństwu, przysłużył się jak się przysłużył, również ani mi ani Tobie, drogi forumowiczu nie będzie dane zabrać głosu w tej sprawie.
  
W obu przypadkach widzę istotne podobieństwo i jestem dumny z tego, że zawsze jest ktoś kto wie lepiej:
- o czym powinienem wiedzieć, czego nie wiedzieć,
- o czym mogę rozmawiać, o czym nie rozmawiać,
- o czym mogę napisać, o czym nie napisać.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad, 2011, 15:12:07 pm wysłane przez nawrokrz » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #26 : 26 Listopad, 2011, 16:45:23 pm »

Trochę offujemy...
Być może się nie do końca zrozumieliśmy. Uważam, że w przypadku który poruszyłeś (śmierć rowerzysty) nie ma sensu ciągnąć wątku. Na jakimś forum znalazłem nawet link do zdjęcia sprawcy na L24. Po co to komu? Ktoś będzie maił satysfakcję z tego, że powie żone policjanta co myśli o nim, o niej i ich dziecku (dzieciach).

A co do ograniczania wolności wypowiedzi w kwestiach publicznych - NIEDPOUSZCZALNA jest jakakolwiek regulacja która ograniczy prawo do wygłaszania negatywnych opinii o instytucjach państwowych i osób w nich pracujacych (oczywiscie z zachowaniem ich prawa do ochrony dóbr prywatnych i wizerunku)

Ustawodowaca wkroczył na cienki lód. Z jednej strony od indywidualnej percepcji internautów zależy do czego się posuną w poszukiwaniu sprawiedliwości społecznej i zaspokajaniu gniewu ludu, z drugiej zaś zanika transparetność działań władzy. Znalezienie złotego środka jest imho niemożliwe.
Pozdrawiam serdecznie i za merytoryczne kontrargumenty (zawsze mogłeś napisac, żem cham, prostak i półgłówek, tudzież zapluty karzeł reakcji) plusuję

karolus
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Rząd chce wprowadzić prawo jazdy na skutery Hydepark Benedykt Dziubałtowski 0 3759 Ostatnia wiadomość 25 Wrzesień, 2008, 23:01:45 pm
wysłane przez Benedykt Dziubałtowski
Dostęp do internetu jest podstawowym prawem obywatelskim! Bieżące wiadomości L.Geringer de Oedenberg 1 4890 Ostatnia wiadomość 16 Czerwiec, 2009, 22:18:45 pm
wysłane przez ZUZA
Pierwsze niesłuszne odcięcia od Internetu za piractwo Serwis komputerowy TK159 3 10823 Ostatnia wiadomość 05 Luty, 2012, 13:52:16 pm
wysłane przez Jola
Najlepsze filmiki polskiego i światowego Internetu 2009 Hydepark TK159 0 3223 Ostatnia wiadomość 20 Luty, 2010, 23:30:13 pm
wysłane przez TK159
Cenzura internetu w trybie pilnym Hydepark « 1 2 ... 5 6 » x 77 49064 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2011, 10:28:47 am
wysłane przez borisem
wirtualna partia-rząd lokalny... Hydepark widelec 12 9633 Ostatnia wiadomość 06 Marzec, 2012, 15:19:04 pm
wysłane przez notoco