Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Wręczono Medale za Długoletnią Służbę  (Przeczytany 9367 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +121/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 638
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 25 Listopad, 2011, 08:26:56 am »

W miniony wtorek w Miejskim Domu Kultury grono osób związanych z lubańskim samorządem lokalnym zostało uhonorowanych Medalem za Długoletnią Służbę. Wspomniany medal jest nagrodą między innymi za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. Decyzję o przyznaniu odznaczenia podjął Prezydenta RP Bronisław Komorowski. Uroczystego wręczenia, w asyście Burmistrza Miasta Lubania Arkadiusza Słowińskiego oraz Starosty Lubańskiego Walerego Czarneckiego dokonał Wojewoda Dolnośląski Aleksander Skorupa. Po uroczystości zwierzchnik administracji rządowej na terenie Dolnego Śląska złożył odznaczonym najszczersze gratulacje oraz wyrazy uznania za dotychczasową pracę na rzecz Lubania i jego mieszkańców. Życzył również dalszych sukcesów, tak w życiu zawodowym jak i osobistym.







Postanowieniem Prezydenta RP z dnia 31.08.2011 r. Złoty Medal za Długoletnią Służbę w dniu 22 listopada odebrali następujący pracownicy Urzędu Miasta Lubań: Leszek Mańkowski, Elżbieta Sindrewicz, Danuta Suchodolska, Joanna Temborowska, Halina Zwierzyńska. Srebrny Medal za Długoletnią Służbę odebrali: Teresa Bukowska, Maria Chorosza, Anna Frąc, Agnieszka Granisz, Barbara Kończyk, Zdzisława Kocur, Urszula Marzec, Bernadeta Medyńska, Wiesława Pogorzelec, Teresa Powicka, Irena Rogoza, Anna Siwarska, Beata Stołecka, Emilia Werbach i Marian Zwierzański.
Wszystkim uhonorowanym serdecznie gratulujemy!





*  (85.9 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 5734 razy.)

*  (68.06 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 1813 razy.)

*  (52.35 KB, 1000x750 - powiększony/pobrany 1670 razy.)
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad, 2011, 23:04:09 pm wysłane przez red. » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +5/-5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 26
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 27 Listopad, 2011, 14:17:51 pm »

Odznaczają się dekorują piersi a bezrobocie w Lubaniu rośnie ale radni maja to w tyłku ważne że oni mają pełne brzuchy i blachę od prezydenta rzygać się chce.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #2 : 28 Listopad, 2011, 08:38:21 am »

@Albert - jesteś niemiły, zadrosny czy tylko chcesz sie poużalać nad losem biednych bezrobotnych i bogatych pracowników administracyjnych? Wstyd mi za Ciebie, bo po takich osobach potem oceniany jest ogół i tworzą się stereotypy.

Mam nadzieję że oprócz medali, dostali też premię - medalem raty kredytu się nie spłaci
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 28 Listopad, 2011, 15:30:37 pm »

Cytuj
Odznaczają się dekorują piersi a bezrobocie w Lubaniu rośnie ale radni maja to w tyłku ważne że oni mają pełne brzuchy i blachę od prezydenta rzygać się chce.

albert53 może nie pij tyle nie będziesz miał cofki.

Cytuj
Mam nadzieję że oprócz medali, dostali też premię - medalem raty kredytu się nie spłaci

Paweł czy mam mieć moralniaka? Kilka lat temu również zostałem odznaczony.I nie był to "Krzyż Zasługi za Pijaństwo i za Długi" była też kasa.Równowartość pensji.Czy mam uważać siebie za kogoś gorszego?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #4 : 28 Listopad, 2011, 17:16:18 pm »


Paweł czy mam mieć moralniaka? Kilka lat temu również zostałem odznaczony.I nie był to "Krzyż Zasługi za Pijaństwo i za Długi" była też kasa.Równowartość pensji.Czy mam uważać siebie za kogoś gorszego?
[/quote]

Firefoksie jeśli chodzi o mnie to szczerze gratuluje Ci tego odznaczenia i wybacz, że składam wyrazy uznania z takim poślizgiem ale niestety wcześniej nic o tym nie wiedziałam Buziak Mam tylko nadzieję, że nie wydałeś kasy na głupoty, jesli nie jestes draniem  Chichot , to z pewnością kupiłeś wówczas coś fajnego dla szanownej żonki(oj ma się ona bidula z Tobą  Chichot )
« Ostatnia zmiana: 28 Listopad, 2011, 17:22:48 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 28 Listopad, 2011, 17:40:28 pm »

Cytuj
Firefoksie jeśli chodzi o mnie to szczerze gratuluje Ci tego odznaczenia i wybacz, że składam wyrazy uznania z takim poślizgiem ale niestety wcześniej nic o tym nie wiedziałam

To tak mnie lubisz ? Juz dawno o tym pisałem. Dzięki.

Cytuj
to z pewnością kupiłeś wówczas coś fajnego dla szanownej żonki   

Oczywiście Jolu że tak.W myśl zasady:Nie pożądaj żony bliźniego swego nadaremno.

Cytuj
(oj ma się ona bidula z Tobą   )

Nie,nie Jolu ona dlatego mnie kocha.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Zasłużyli na medale Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 2934 Ostatnia wiadomość 02 Lipiec, 2009, 13:28:16 pm
wysłane przez Bernard
Wykładowcy z OSS SG szkolą służbę więzienną Bieżące wiadomości Leo 0 2635 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2010, 08:49:38 am
wysłane przez Leo
Złote medale od Prezydenta RP Bieżące wiadomości x 13 15080 Ostatnia wiadomość 03 Kwiecień, 2011, 11:36:36 am
wysłane przez borisem
Medale za długoletnią służbę dla strażaków Bieżące wiadomości x 1 6679 Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2011, 17:31:34 pm
wysłane przez elfka
IX Sesja Rady Miasta oraz medale za zasługi Bieżące wiadomości Urząd Miasta 0 5324 Ostatnia wiadomość 04 Lipiec, 2011, 15:49:05 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Medale za Długoletnią Służbę Powiat lubański powiat 0 4860 Ostatnia wiadomość 04 Lipiec, 2014, 10:17:38 am
wysłane przez powiat