Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 11.11....  (Przeczytany 87949 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #30 : 12 Listopad, 2011, 19:29:30 pm »

Absolutnie się zgadzam z tym zdaniem. Takie samo prawo do manifestacji mają też inne organizacje apatriotyczne i niech to sobie robią 22 lipca czy 1 maja, czy w inne "tęczowe" święta.

Natomiast, jako Polak, który chciałby godnie uczcić ten radosny dzień dla Polaków, jestem zbulwersowany działaniem polskich władz państwowych i lokalnych.  Dziwi mnie jak niefachowo zareagowały służby porządkowe i cała machina rządowa. Było wiadomo od dłuższego czasu, że na marsz przyjadą bojówki anarchistyczne i lewackie. Mam wrażenie, że właśnie o to chodziło. Oglądając relacje w TVN, Polsacie zauważyłem od razu negatywne nastawienie do legalnego Marszu Niepodległości, a popieranie nielegalnych chuligańskich akcji niemieckich lewaków. Czemu nie zatrzymano ich już na granicy RP? Czy tak będzie wyglądać też organizacja EURO 2011 ?  Potem odbyła się narada u Tuska, a kolejnym krokiem będzie ograniczanie praw obywatelskich, swobód, wolnego słowa w prasie, necie.  Szykuje nam się "demokratyczna" dyktatura. Takie prowokacje łatwo zorganizować, nic nowego, by później był pretekst do zmiany prawa. Przed 11 listopada Gazeta Wybiórcza nawoływała do tego by na marsz przybyli jego przeciwnicy - stąd potem widzieliśmy jak niemiecka i polska "kolorowa" międzynarodówka lewacka niszczyła polskie flagi. Ale to nic dziwnego, opiekun polskiej "demokracji" i PO Adam Michnik widać idzie już drogą swego ojca Ozjasza Szechtera, który przed wojną trafił do więzienia za próby rozbicia Polski i przyłączenia jej wschodniej części do Związku Sowieckiego (choć tym razem w imię idei trockistowskich to EU ma być ZSRR-Bis).

Inna sprawa chuliganów, których nie powinno się wiązać z Marszem Niepodległości i policja powinna również  w ich przypadku skutecznie i szybko zadziałać, ale tego nie zrobiła... Gdybyśmy mieli do czynienia z ludźmi honoru, to już Minister MSWiA i Prezydent Warszawy  podaliby się do dymisji za taką fuszerkę organizacyjną.
Tomasz dziękuję, że to napisałeś- odważnie! Tak to widzę, a sieczka medialna mojego myślenie nie zmłóci!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #31 : 13 Listopad, 2011, 10:58:14 am »

Tak jak zapowiadałam w zeszłym roku, również tym razem, bez oporów i wątpliwości, wybrałam się na legalną blokadę Marszu Niepodległości, czyli Kolorową Niepodległą na Marszałkowskiej. Dlaczego? Bo nie podoba mi się zawłaszczanie patriotyzmu przez jedną opcję, i to taką, która obok haseł dumy z bycia Polakami bez oporów głosi hasła ksenofobiczne i homofobiczne. Bo nadal uważam, że, choć nie można narodowcom bronić wyrażania poglądów, to trzeba przeciw nim (pokojowo!) protestować. I jest to dla mnie czymś naturalnym.

Choć to, co się wydarzyło wczoraj w Warszawie, było przerażające, to z mojej perspektywy pikieta przeciw narodowcom była zdecydowanie bardziej udana niż ubiegłoroczne zgromadzenie na placu Zamkowym. Przede wszystkim dlatego, że tym razem prowadzący stanęli na wysokości zadania, co rusz przypominając zgromadzonym, że zgromadzenie ma charakter pokojowy i studząc bojówkarskie zapędy Antify, gdy ta przed godziną 15 brutalnie odparła grupę chuliganów (kiboli? ONR-owców?), którzy próbowali wedrzeć się na teren pikiety. Ale również dlatego, że po tej sytuacji anarchiści bardziej przyłożyli się do pilnowania swoich i utrzymania pokojowego charakteru demonstracji. W pamięci utkwiły mi dwie sytuacje. Pierwsza - gdy zaczęła się bitwa między uczestnikami Marszu Niepodległości a policją na placu Konstytucji, jeden z uczestników Kolorowej Niepodległej odpalił racę. Pozostali, krzycząc "pokojowa demonstracja" natychmiast mu ją odebrali i zgasili. Druga - gdy chuligani (kibole? ONR-owcy?) wypadli z bramy na Wilczej i rzucili się na zgromadzonych na pikiecie, Antifa utworzyła mur odgradzający resztę uczestników demonstracji od atakujących i do momentu przybycia policji ochraniała nas przed agresorami, odrzucając lecące w naszą stronę petardy i race. Gdy nadbiegła policja, anarchiści spokojnie się odsunęli i dali jej działać. Świetnie też sprawdziły się zorganizowane przez anarchistów służby medyczne, gdy dotarły do nas opary gazu pieprzowego rozpylonego przez policję na placu Konstytucji. A poza tym? Na początku było kolorowo, chłodno i trochę nudnawo, potem, gdy zobaczyliśmy, co się dzieje paręset metrów od nas i gdy chuligani próbowali się do nas dostać w bynajmniej niepokojowych zamiarach, dość strasznie. A gdy do tego doszły doniesienia o kolejnych zamieszkach, spaleniu tęczowej flagi, obrzuceniu petardami ambasady Rosji, demolowaniu prywatnych samochodów i lokali, i zniszczeniu telewizyjnych wozów transmisyjnych na placu Na Rozdrożu, zrobiło po prostu przygnębiająco. Bo większość uczestników legalnej demonstracji na Marszałkowskiej chyba w najgorszych snach nie przeczuwała, że może dojść do aż takiej eskalacji przemocy.

Jako że byłam niemal w sercu tego wszystkiego, ze sporym osłupieniem śledziłam późniejsze relacje z tego, co się stało. Bo ani nie było tak, jak twierdzą organizatorzy Marszu Niepodległości, że policja ich nie ochraniała i to poskutkowało przeniknięciem w ich szeregi zamaskowanych "prowokatorów", którzy zaczęli zadymę, ani też owi "prowokatorzy" nie szli w końcówce Marszu - przeciwnie, z wysokości Wilczej doskonale było widać, że i policji na miejscu zbiórki narodowców było mnóstwo, i zadymiarze zaczęli rozrabiać nie kiedy Marsz opuścił plac Konstytucji, ale już na samym jego początku. Daleka jestem od stwierdzeń, że organizatorom Marszu chodziło o zadymę i dlatego zaprosili kiboli i innych takich. Ale faktem jest, że owi kibole i inni chuligani szli z nimi i nie dało się ich i tego, co robili, nie zauważyć. I, podobnie jak poprzednio, nie zamierzam również bronić anarchistów, którzy "działali" poza legalną manifestacją (choć historia z niemieckimi anarchistami na Nowym Świecie jest cokolwiek niejasna, co dobrze widać tu, tu i na tym zdjęciu, gdzie spokojnie idą obok grupy, którą ponoć zaatkowali), ba, cieszę się, że jeszcze przed 15 w większości wylądowali na komisariatach i nie dotarli na Kolorową Niepodległą (choć cieszę się też, że Antifa była z nami, bo bez nich mogło być krucho).

Oczywiście to, co pokazały wczoraj i dziś rano media, to dopiero początek wzajemnego obwiniania się za to, co się stało, odcinania się przez organizatorów od tych, którzy rozrabiali, i analizowania, co zrobić, aby sytuacja się nie powtórzyła. Mam nadzieję, że refleksja nad tymi wydarzeniami wzniesie się ponad zwyczajowe szukanie, kto narozrabiał i kto sprowokował, i tryumfalne ogłaszanie "zwycięstwa" każdej ze stron. Pewnie, że miło jest się poczuć "moralnie lepszym", tyle że nie chodzi o to, by się licytować, kto jest milszy i spokojniejszy, ale co zrobić, by nie tylko kolejne Święto Niepodległości nie stało się okazją do zdemolowania miasta i ataków na policję, ale też by tej agresji (nieważne, jak motywowanej) było po prostu mniej. Oczywiście łatwo jest powiedzieć "pozwólcie im przejść, nie blokujcie", tyle że, biorąc pod uwagę to, co się stało na placu Konstytucji, a także tegoroczne wydarzenia chociażby z Białegostoku, owo pozwolenie nie sprawi, że znikną zachowania skrajne, że nagle owa rzesza młodych ludzi, którzy niszczą żydowskie nagrobki, malują swastyki na murach, terroryzują mniejszości etniczne, zawłaszczają stadiony czy atakują policjantów nagle się ucywilizuje, może za to sprawić, że poczują się jeszcze bardziej pewni swoich racji. A takich sytuacji jest niestety coraz więcej. I nie sądzę, by receptą na to było zaostrzenie prawa o zgromadzeniach. Paradoksalnie najwięcej chyba mogłyby tu zrobić ugrupowania stojące za Marszem Niepodległości, bo to one przyciągają takich ludzi. Pytanie tylko, czy potrafią i czy tak naprawdę chcą.


info.
http://trzyczesciowygarnitur.blogspot.com/2011/11/po-kolorowej-niepodlegej.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #32 : 13 Listopad, 2011, 11:28:02 am »

Moim zdaniem bardzo rzeczowa relacja, poparta mądrą refleksją. My możemy się wymądrzać ale ona tam była i widziała wszystko na własne oczy a to co obecnie wyprawiają media jest żenujące.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #33 : 13 Listopad, 2011, 13:27:59 pm »

Marsz Niepodległości na wideo, i rozwiązanie marszu przez służby.



Marsz Niepodległości 11.11.11


Marsz Niepodległości na wysokości Belwederu


Zakończenie i rozwiązanie Marszu Niepodlegości

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #34 : 13 Listopad, 2011, 14:02:12 pm »

Za trzymanie flagi państwowej pałą po kolanach i w łeb. Polska policja. Borisem, takiej hańby zmyć się już nie da. Szansa, że zaczniesz inaczej myśleć i głosować też chyba nie wchodzi w grę.
Tradycyjnie już nadzieja będzie umierać ostatnia.

<a href="http://www.youtube.com/v/PBUPYeLzCps?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/PBUPYeLzCps?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Cytuj
Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.

Motto okazało się niewystarczającym, więc:
Cytuj
Bijcie Polaków, ażeby aż o życiu zwątpili. Mam wielką litość dla ich położenia, ale jeżeli chcemy istnieć, to nie pozostaje nam nic innego, jak ich wytępić.

Otto von Bismarck

Policjant po cywilnemu kopie w twarz stosując przed atakiem gaz łzawiący.

<a href="http://www.youtube.com/v/iEJn3SvnQlY?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/iEJn3SvnQlY?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad, 2011, 14:25:30 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #35 : 13 Listopad, 2011, 14:40:22 pm »

Nie znasz mnie, nie wiesz co myślę więc nie sugeruj iż jesteś przeciwny, ale za również nie jestem.
Możemy się przebijać filmami z różnych KAMER, ale do czego to doprowadzi?

Problem polega na tym iż miejsce pomiędzy Twoimi narządami słuchu  pewnych prawd nie potrafi zaakceptować, a filmik..w każdym stadzie znajdzie się czarna owca, mało to jest SKU.... że Policjanci tak postępują ale to jest norma, sam nie raz byłem pałowany ostatnio za to że do Policjanta z Lubańskiej Komendy powiedziałem Proszę i co mam robić rewolucję, krzyczeć jaki to system jest zły, że to wina Tych czy tamtych? Oni maja mnie w D... .
Niestety Twoja droga to piękna PROSTA autostrada ja chadzam ścieżkami, raz w lewo raz prawo, kawałek pod górkę czasem po błocie bo taka jest Polska kolorowa PIĘKNA ! I dumny jestem z Tego że mam przyjaciół Homoseksualistów, Arabów, ateistów, komunistów, katolików itp. wszyscy są Polakami ale żaden z nich nie śmiałby powiedzieć , że 11 listopada to jedynie JEGO święto !

A o to w tym wszystkim chodzi.

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #36 : 13 Listopad, 2011, 14:54:08 pm »

Skoro chcieli świętować, to dlaczego nie przyłączyli się do Marszu i szli pochodem.
Jeżeli Lewacy zechcą organizować marsz na 22 lipca, a prawicowcy będą w tym czasie organizować anti coś tam. Też będę protestował. Ale takich marszy nie będzie i sam o tym wiesz.
Na filmach są fakty i konkretne sytuacje. Nie da się tego rozmydlić.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #37 : 13 Listopad, 2011, 15:04:33 pm »

Nie znasz mnie, nie wiesz co myślę więc nie sugeruj iż jesteś przeciwny, ale za również nie jestem.
Możemy się przebijać filmami z różnych KAMER, ale do czego to doprowadzi?

Problem polega na tym iż miejsce pomiędzy Twoimi narządami słuchu  pewnych prawd nie potrafi zaakceptować, a filmik..w każdym stadzie znajdzie się czarna owca, mało to jest SKU.... że Policjanci tak postępują ale to jest norma, sam nie raz byłem pałowany ostatnio za to że do Policjanta z Lubańskiej Komendy powiedziałem Proszę i co mam robić rewolucję, krzyczeć jaki to system jest zły, że to wina Tych czy tamtych? Oni maja mnie w D... .
Niestety Twoja droga to piękna PROSTA autostrada ja chadzam ścieżkami, raz w lewo raz prawo, kawałek pod górkę czasem po błocie bo taka jest Polska kolorowa PIĘKNA ! I dumny jestem z Tego że mam przyjaciół Homoseksualistów, Arabów, ateistów, komunistów, katolików itp. wszyscy są Polakami ale żaden z nich nie śmiałby powiedzieć , że 11 listopada to jedynie JEGO święto !

A o to w tym wszystkim chodzi.

  
Borisem dlaczego homoseksualiści z "dużej" a ateiści, komuniści i katolicy z "małej"? Przecież Polska jest matką nas wszystkich bez wyjątku. Masz rację, że to jest święto NASZE- Polaków. Piszesz o "pałowaniu" jak o normie i tu już nie mogę się z Tobą zgodzić. Nie!!! Policjant na filmie powinien być natychmiast zawieszony w czynnościach. Bulwersuje nas opieka zdrowotna- pobity pod "Tęczą"- zmarł. Pamiętasz? Wiesz dlaczego? Dlatego, że dostał w głowę, albo uderzył głową. Wiesz czym różni się ten policjant z filmu od tego co jechał na podwójnym gazie? Tym, że ten pierwszy działał na trzeźwo, z premedytacją i wyjątkowym okrucieństwem,a ten drugi bez wyobraźni, pod wpływem i bez zamierzenia zabicia.  Ten drugi odpowie za to i wie o nim cała Polska, a ten pierwszy być może jest dziś na służbie za którą między innymi i ja płacę i czuje się bohaterem.
Znam Cię i wiem, że stajesz tam gdzie jest rozsądek, a nie tam, gdzie lewa, czy prawa ręka. Dlatego to napisałam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #38 : 13 Listopad, 2011, 15:28:16 pm »

Ewa to błąd ortograficzny nie szukaj podtekstów, a jeśli chodzi o Policjanta .. napił się i wsiadł za kierownice ZABIŁ !!! Zero tolerancji dla takich zwyrodnialców, wiedział co robi !!!  tak samo dla takich bydlaków którzy pałują bezbronnych, ale kogo to wina?

Piotr jaki Marsz Niepodległości? To zwykły wiec PRZECIW innym.Z szacunku dla moich przodków nigdy w tym dniu nie znalazł bym się w Warszawie obie strony jak ten Policjant wiedziały co robią i po co.

Byłem ,tu gdzie moja stolica i mój kraj z wszystkimi razem ! To jest dla mnie uczczenie 11 listopada.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #39 : 13 Listopad, 2011, 15:38:34 pm »

Nie znasz mnie, nie wiesz co myślę więc nie sugeruj iż jesteś przeciwny, ale za również nie jestem.
Możemy się przebijać filmami z różnych KAMER, ale do czego to doprowadzi?

Problem polega na tym iż miejsce pomiędzy Twoimi narządami słuchu  pewnych prawd nie potrafi zaakceptować, a filmik..w każdym stadzie znajdzie się czarna owca, mało to jest SKU.... że Policjanci tak postępują ale to jest norma, sam nie raz byłem pałowany ostatnio za to że do Policjanta z Lubańskiej Komendy powiedziałem Proszę i co mam robić rewolucję, krzyczeć jaki to system jest zły, że to wina Tych czy tamtych? Oni maja mnie w D... .
Niestety Twoja droga to piękna PROSTA autostrada ja chadzam ścieżkami, raz w lewo raz prawo, kawałek pod górkę czasem po błocie bo taka jest Polska kolorowa PIĘKNA ! I dumny jestem z Tego że mam przyjaciół Homoseksualistów, Arabów, ateistów, komunistów, katolików itp. wszyscy są Polakami ale żaden z nich nie śmiałby powiedzieć , że 11 listopada to jedynie JEGO święto !

A o to w tym wszystkim chodzi.

 
Zgadzam się z Tobą Borys, moim zdaniem w swoim osądzie kierujesz się przede wszystkim obiektywizmem i zdrowym rozsądkiem a nie sympatiami  i antypatiami  politycznymi i masz u mnie za to duży szacun.
Piotr inteligentny  z Ciebie człowiek ale niestety nie pozbawiony uprzedzeń.
Ewo również uważam, że to co robił ten tajniak było karygodne ale piszesz, że on robił to na trzeźwo a dałabyś głowę, za to, że on podczas tej akcji nie był na żadnych prochach, bo ja mam co do tego wątpliwości.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #40 : 13 Listopad, 2011, 15:44:49 pm »

Ewa to błąd ortograficzny nie szukaj podtekstów, a jeśli chodzi o Policjanta .. napił się i wsiadł za kierownice ZABIŁ !!! Zero tolerancji dla takich zwyrodnialców, wiedział co robi !!!  tak samo dla takich bydlaków którzy pałują bezbronnych, ale kogo to wina?



To jesteśmy zgodni co do hierarchii czynów obu "funkcjonariuszy". Mam uraz z protestu w Warszawie w 2000 roku do takich typów. Co z tego, że w szeregach stali "normalni", jak znalazła się parszywa owca- dopóki środowisko policyjne samo takich nie zacznie eliminować to taki będziemy mieli odbiór.


Ewo również uważam, że to co robił ten tajniak było karygodne ale piszesz, że on robił to na trzeźwo a dałabyś głowę, za to, że on podczas tej akcji nie był na żadnych prochach, bo ja mam co do tego wątpliwości.

Jola to raczej w jego interesie jest się tłumaczyć podrzuceniem pigułki, chorobą filipińską, czy inną zarazą. Widzę na filmie tajniaka na służbie i przyjmuję, że jak w pracy to trzeźwy. 
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad, 2011, 15:49:00 pm wysłane przez Ewa Gutek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #41 : 13 Listopad, 2011, 17:55:24 pm »

Zmasakrowaliście prawie każdą akceptację głoszenia poglądów.. uprawnienia ,jak 'sądzę"  obywatela ..jak zwal tak zwał, wynikają z zasady wolności sumienia a nie z  zabiegów demokratycznej większości" Szok gwarantując prawa nie dajemy wolności boć w korzystaniu z niej ogranicza się prawa...itd...
Natomiast kto zawinił a kto nie w szaleństwie luzu demokratycznego to wina  wysłanników podprogowej działalności "aby żyło się lepiej"...
Jesli ja się naćpam czegoś tam ,to moim obowiązkiem jest przeczekać okres "inicjacji"
a jeśli naćpany biorę udział w tworzeniu jutra to to co mi się uda zapamiętać sam będę jadł...

dziękuje za nielekceważenie problemu..

mark..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +8/-8
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 15
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #42 : 14 Listopad, 2011, 00:29:41 am »

O to prawdziwy przebieg Marszu Niepodległości w Warszawie:

http://cameel.nowyekran.pl/post/37396,moj-marsz-niepodleglosci-videorelacja

Minuta po minucie prześledzić można co tak naprawdę się działo w tym dniu. To był zwykły marsz, przyszły na niego całe rodziny z dziećmi, ludzie starsi i młodzież. TV zakłamała obraz jaki panował tak naprawdę po drugiej stronie. Pytanie powstaje dlaczego zezwolono na przyjazd faszystów niemieckich do Warszawy (uzbrojonych w metalowe pałki i zamaskowanych - bardzo dobrze zorganizowanych) ? Awanturę sprowokowała Policja, która dopuściła do konfrontacji i źle organizowała całe zabezpieczenie marszu. Kto nie był - niech żałuje. Tam w Warszawie zaczyna się pisać nowa karta historii Polski. Czy ta lepsza czy ta gorsza? Nie nam będzie oceniać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Tylko dzięki zaiste niepojętej, a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej, ludzie w tym kraju nie na czworakach chodzą, a na dwóch nogach, udając człowieka...a racja jest jak du..a, każdy ma swoją.
Józef Piłsudski.



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 14 Listopad, 2011, 22:57:46 pm »

A tak to wyglądało w naszym mieście:

http://lko.com.pl/news.php?extend.290
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 14 Listopad, 2011, 23:09:32 pm »

Wiwat Nasza Mała Ojczyzna
Wiwat Jej wszystkie stany
http://lko.com.pl/news.php?extend.290
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
nasze apteki Polecam - Niepolecam « 1 2 » czarna88 24 32392 Ostatnia wiadomość 11 Listopad, 2012, 22:25:20 pm
wysłane przez shiva87
Można oszczędniej, szanując kieszeń podatnika Miasto Lubań « 1 2 » Urząd Miasta 16 20700 Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2012, 13:25:09 pm
wysłane przez veritas
Feminatywy - używanie żeńskich końcówek Świat Kobiet « 1 2 ... 7 8 » naja 107 75040 Ostatnia wiadomość 19 Marzec, 2012, 20:28:47 pm
wysłane przez borisem
Wiosenne porządki XXL : ) Hydepark « 1 2 3 4 » x 53 40616 Ostatnia wiadomość 12 Marzec, 2012, 08:46:10 am
wysłane przez notoco
Ciągle ciepło i świeci słońce :) Hydepark Tony 8 10161 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2012, 19:31:26 pm
wysłane przez Firefoks
Na zielonym ! Dajesz przykład dzieciom ! Hydepark « 1 2 » borisem 20 17177 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2012, 22:22:19 pm
wysłane przez Firefoks
Ciekawe ile kosztował taki bubel ? Jolanta Dobrzyńska Jola 2 8366 Ostatnia wiadomość 24 Marzec, 2012, 20:38:33 pm
wysłane przez Firefoks
MANIFEST Z DARMSTADT Bieżące wiadomości x 13 17125 Ostatnia wiadomość 29 Marzec, 2012, 20:32:46 pm
wysłane przez Tomasz Stroczan
OCH! ta DZIEWIĄTKA!! Powiat lubański powiat 5 9423 Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2013, 12:54:05 pm
wysłane przez edward osman