Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 11.11....  (Przeczytany 87930 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« : 11 Listopad, 2011, 11:39:46 am »

PRZYJDŹ, NIE BÓJ SIĘ, JESTEŚ U SIEBIE!


Dzień 11 listopada jest NASZYM Świętem Narodowym. Mamy nie tylko prawo, ale i moralny obowiązek manifestować przywiązanie do tradycji, do swego kraju, okazać szacunek naszym przodkom i wartościom, za które oni walczyli i ginęli.

Nie możemy się ugiąć pod naciskami środowisk skrajnych, lewackich, które pod płaszczykiem „tolerancji”, „europejskości” i „praw mniejszości” propagują w istocie to, co było istotą okupacji nazistowskiej i komunistycznej w Polsce. W latach 1939-1945, pod okupacją niemiecką, polskość była zakazana. Przywileje uzyskali natomiast Volksdeutsche za marki. Wyznaczono nam rolę niewolników, których liczba miała być (i była) znacznie ograniczona.

W latach 1939-1941 oraz po 1944 roku pod okupacją komunistyczną Polska była zabijana metodycznie i planowo. Wszystko miało być „socjalistyczne”, sztuczne, włącznie z patriotyzmem, tolerancją i prawami człowieka, których przecież nie było przez kilka dekad. Komuniści w Polsce po 1944 roku zabili dziesiątki tysięcy ludzi, miliony były prześladowane za swe przekonania, za wiarę, za to, że chcieli żyć w normalnym kraju. Nie było im to dane. Wtedy przywileje mieli tylko „Volksdeutsche za ruble”.

Dziś potomkowie komunistycznych oprawców, ideowi (i nie tylko ideowi) spadkobiercy zbrodniczej ideologii spod znaku sierpa i młota usiłują nas zakneblować, w dalszym ciągu chcą tworzyć przemocą „nowego człowieka”, tak, jak im nakazał ich Józef Stalin – „człowieka szczególnego pokroju”. Oni nie mają ojczyzny, nie jest im potrzebna.

Ale my nie dajmy sobie odebrać honoru i dumy, nie ustępujmy pod naporem lewackich bojówek, działających pod bardzo różnymi hasłami. To jest cały czas ta sama siła – destrukcyjna, antycywilizacyjna, nawiązująca do najgorszych wzorów znanych z przeszłości. Paradoksem historii jest fakt, że nasi rodzimi (?) lewacy wzywają do pomocy swych pobratymców, lewaków z Niemiec. Ich uniformy, posługiwanie się maskowaniem twarzy, ataki, skierowane przeciwko siłom porządkowym, wzywanie do agresji wobec uczestników Marszu Niepodległości świadczą o tym, że ponownie dochodzi, na naszych oczach, do sojuszu dwóch totalitaryzmów: czerwonego z brunatnym. Tak było w latach 1939-1941, gdy dokonano kolejnego rozbioru Polski a wspólne parady, marsze i defilady z udziałem funkcjonariuszy partii sowieckiej i nazistowskiej były wtedy jawnym tego wyrazem.

Jesteśmy za ładem i porządkiem, chcemy żyć w normalnym kraju, chcemy, żeby Polska była Polską. Mamy dość terroru mniejszości politycznych, dla których jedynym ideałem ustroju jest ich własna dyktatura.

Środowiska lewackie są w Polsce nieliczne, ale hałaśliwe i w istocie całkowicie bezkarne. Czy mamy konkretne przypadki ścigania i skazywania tych osobników za propagowanie komunizmu? Czy symbole komunistyczne są bezwzględnie usuwane z życia publicznego?

Po raz kolejny lewaccy terroryści usiłują wymóc na naszym społeczeństwie przyzwolenie na zachowania, jakich byliśmy świadkami w dniu 11 Listopada ubiegłego roku, gdy święto państwowe i narodowe usiłowano sprowadzić do farsy, a inaczej niż oni myślących – obrzucać obraźliwymi epitetami i kamieniami.

Pamiętajmy! Przecież tak się rodził faszyzm, tak się rodził komunizm – od terrorystycznej działalności bojówek, od narzucania przemocą swoich „racji” na ulicach, od łamania prawa, od fałszywej propagandy. Z czym mieliśmy do czynienia na ulicach Warszawy? Z czym możemy mieć teraz?

Zgodnie z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego z 18 stycznia 2006 r. „na organach władzy publicznej ciąży obowiązek zapewnienia ochrony grupom organizującym demonstracje i biorącym w nich udział, bo tylko w ten sposób można realnie gwarantować wolność zgromadzeń […] prawo do kontrdemonstracji nie może sięgać tak daleko, by ograniczało prawo do demonstracji. Obowiązkiem władzy publicznej jest stworzenie skutecznych przesłanek odbycia zgłoszonego zgromadzenia w sytuacji, gdy poprzez zachowania innych uczestników życia publicznego zagrożone byłoby zrealizowanie wolności zgromadzeń [...]".

Jeśli lewaccy zadymiarze (i ich polityczni mentorzy) naprawdę uważają się za zwolenników demokracji, państwa prawa i prawdziwej tolerancji, niech organizują własne marsze i zgromadzenia, niech pokażą, jak i o co naprawdę walczą. Mają przecież swoje „święta”: 1 maja, 22 lipca, „święto Rewolucji Październikowej”. Niech pozbędą się kamieni i butelek, niech odrzucą obraźliwe epitety. Niech nie zasłaniają się szpalerem przebierańców w kacetowych pasiakach, bo to jest skrajnie obraźliwe dla ofiar i ich rodzin. Jeśli zaś chcą się przebierać, jeśli uważają, że czerwone sztandary, sierpy i młoty to coś, co ma zachęcić Polaków do udzielania im poparcia, niech jawnie wystąpią pod portretami kombryga Wasilija Błochina, mordercy z Katynia. Najlepiej w skórzanym rzeźniczym fartuchu, skórzanych rękawicach, skórzanej czapce – pilotce, w motocyklowych goglach na oczach, bo w takim rytualnym stroju (aby nie poplamić munduru krwią)własnoręcznie rozprawiał się on z „faszystami”. I to nie posługując się kamieniami czy butelkami, ale konkretnie, pozbawiając ich życia przy pomocy niemieckiego Waltera PP, eliminując ich ze społeczeństwa, które w ten sposób miało pozostać wolne od inaczej myślących, szczęśliwe i… „antyfaszystowskie”. Prawda?

Pamiętajmy, że lewacka propaganda wokół Marszu Niepodległości zasadza się na stalinowskiej dyrektywie z 1943 r. (wprowadzonej już po dokonaniu egzekucji polskich oficerów, czyli „polskich faszystów”): „Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej”.

Skąd tak dobrze znają ją organizatorzy i uczestnicy zamieszek, wywoływanych z okazji Marszu Niepodległości? A przede wszystkim – skąd znają ją usłużni publicyści wiadomych mediów, ci politycy i działacze środowisk, które murem stanęły za zadymiarzami, tworząc wokół nich propagandową barierę ochronną?

Maszeruj z nami! Zaproś rodzinę, koleżanki, kolegów, sąsiadów, znajomych. Okaż solidarność i wolę zachowania swej tożsamości. Nie ulegaj terrorowi fizycznemu i propagandowemu.

 

Polskość jest naszą siłą! Nie dajmy jej sobie wydrzeć!



Leszek Żebrowski

Niezależne Forum Publicystów




* logo_small2.jpg (2.66 KB, 86x30 - powiększony/pobrany 828 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #1 : 11 Listopad, 2011, 11:50:50 am »

....a mnie zastanawia... gdzie podziały się Flagi Narodowe z ulic, w takim dniu...Co? a może mi się tylko wydaję, że były one wywieszane...Co?Co? Co? Niezdecydowany
shalom w tymże dniu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 11 Listopad, 2011, 15:35:08 pm »

....a mnie zastanawia... gdzie podziały się Flagi Narodowe z ulic, w takim dniu...Co? a może mi się tylko wydaję, że były one wywieszane...Co?Co? Co? Niezdecydowany
shalom w tymże dniu.
ja nie czekam aż ktoś mi wywiesi flagę na ulicy
za moim oknem wisi flaga biało-czerwona
i to jest mój patriotyzm

najprościej jest wymagać od innych... Zawstydzony
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #3 : 11 Listopad, 2011, 16:04:40 pm »

ja nie czekam aż ktoś mi wywiesi flagę na ulicy

 popatrz ja tez nie czekam...  Spoko ale czasem można się zdziwić nieprawdaż...  Co?

za moim oknem wisi flaga biało-czerwona
i to jest mój patriotyzm

najprościej jest wymagać od innych... Zawstydzony

każdy pokazuje swój patriotyzm inaczej... i ma do tego prawo 
apropo wymagania... to najpierw od siebie zaczynam...  Spoko

shlaom
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #4 : 11 Listopad, 2011, 18:44:07 pm »

Smutny żart sytuacyjny - 
- Dziennikarka TVN na pytanie, czy były transparenty po stronie Marszu, wzywające do nienawiści: "Tak, m.in. Bóg, honor, ojczyzna"....

A w Lubaniu tak spokojnie...widocznie mamy uczciwe media : )

Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #5 : 11 Listopad, 2011, 18:48:29 pm »

Smutny żart sytuacyjny - 
- Dziennikarka TVN na pytanie, czy były transparenty po stronie Marszu, wzywające do nienawiści: "Tak, m.in. Bóg, honor, ojczyzna"....

A w Lubaniu tak spokojnie...widocznie mamy uczciwe media : )



albo marszy brak....Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #6 : 11 Listopad, 2011, 19:20:07 pm »

Policja wraz z lewactwem tłucze ludzi

<a href="http://www.youtube.com/v/BHTrAcSHdsU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/BHTrAcSHdsU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #7 : 11 Listopad, 2011, 19:28:42 pm »



         to jest przegięcie powinno się zawiadomić prokuraturę
          tak kopać człowieka funkcjonariusz nie ma prawa
           
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 11 Listopad, 2011, 19:47:32 pm »

Cytuj
Policja wraz z lewactwem tłucze ludzi



   Co innego skopać lewackiego policjanta.Policjant wszak nie "ludź" Szok     
           


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #9 : 11 Listopad, 2011, 19:50:01 pm »

Obejrzałam i...bezradność, wściekłość i szok!!!
Zastanawia mnie gdzie jest opamiętanie, gdzie jest granica, gdzie jest człowiek...
"homo homini lupus est"
Nie!!! Wilk zagryzie, bo głodny, chory...a ten co kopie robi to bez żadnego usprawiedliwienia.
Potworność nie zwierzęca, ona ma ludzką twarz!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #10 : 11 Listopad, 2011, 20:20:24 pm »

Biedni Ci nacjonaliści, zostali spałowani przez Policjanta, i skopani .. tym razem koledzy nie pomogli.

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #11 : 11 Listopad, 2011, 20:46:50 pm »

Biedni Ci nacjonaliści, zostali spałowani przez Policjanta, i skopani .. tym razem koledzy nie pomogli.

 
Nie nacjonaliści, nie ci, czy tamci- nie wchodzę w to. Widzę buta wymierzonego w twarz bezbronnego człowieka- skulonego. Z jaką łatwością ten but trafia w twarz- to widzę! Kto jest tu prowodyrem? Nie wiem, ale kto jest agresorem- widzę niestety.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #12 : 11 Listopad, 2011, 21:14:33 pm »

Cytuj
Maszeruj z nami! Zaproś rodzinę, koleżanki, kolegów, sąsiadów, znajomych. Okaż solidarność i wolę zachowania swej tożsamości. Nie ulegaj terrorowi fizycznemu i propagandowemu.

coś przegapiłem???

mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #13 : 11 Listopad, 2011, 21:49:26 pm »

Nie nacjonaliści, nie ci, czy tamci- nie wchodzę w to. Widzę buta wymierzonego w twarz bezbronnego człowieka- skulonego. Z jaką łatwością ten but trafia w twarz- to widzę! Kto jest tu prowodyrem? Nie wiem, ale kto jest agresorem- widzę niestety.

To zależy kto trzyma kamerę, nie odnoszę się do Filmu Piotra, a do całej tej medialnej gry słów ... z jednej strony lewacy z drugiej patrioci  GDZIE?
Patriotyzm to dla mnie wpisy Piotra o wiatrakach , przekazanie Joli diety dla SKOB-u, a nie odznaczenie malwersanta hotelowego przez prezydenta.

Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #14 : 11 Listopad, 2011, 22:00:16 pm »

To zależy kto trzyma kamerę, nie odnoszę się do Filmu Piotra, a do całej tej medialnej gry słów ... z jednej strony lewacy z drugiej patrioci  GDZIE?
Patriotyzm to dla mnie wpisy Piotra o wiatrakach , przekazanie Joli diety dla SKOB-u, a nie odznaczenie malwersanta hotelowego przez prezydenta.


No odznaczenie to było wyjątkowe wydarzenie- może za wskrzeszanie działalności związkowej
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
nasze apteki Polecam - Niepolecam « 1 2 » czarna88 24 32389 Ostatnia wiadomość 11 Listopad, 2012, 22:25:20 pm
wysłane przez shiva87
Można oszczędniej, szanując kieszeń podatnika Miasto Lubań « 1 2 » Urząd Miasta 16 20698 Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2012, 13:25:09 pm
wysłane przez veritas
Feminatywy - używanie żeńskich końcówek Świat Kobiet « 1 2 ... 7 8 » naja 107 75033 Ostatnia wiadomość 19 Marzec, 2012, 20:28:47 pm
wysłane przez borisem
Wiosenne porządki XXL : ) Hydepark « 1 2 3 4 » x 53 40611 Ostatnia wiadomość 12 Marzec, 2012, 08:46:10 am
wysłane przez notoco
Ciągle ciepło i świeci słońce :) Hydepark Tony 8 10159 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2012, 19:31:26 pm
wysłane przez Firefoks
Na zielonym ! Dajesz przykład dzieciom ! Hydepark « 1 2 » borisem 20 17173 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2012, 22:22:19 pm
wysłane przez Firefoks
Ciekawe ile kosztował taki bubel ? Jolanta Dobrzyńska Jola 2 8364 Ostatnia wiadomość 24 Marzec, 2012, 20:38:33 pm
wysłane przez Firefoks
MANIFEST Z DARMSTADT Bieżące wiadomości x 13 17123 Ostatnia wiadomość 29 Marzec, 2012, 20:32:46 pm
wysłane przez Tomasz Stroczan
OCH! ta DZIEWIĄTKA!! Powiat lubański powiat 5 9422 Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2013, 12:54:05 pm
wysłane przez edward osman