Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Schronisko w Henrykowie nie będzie udostępniane na imprezy lokalne  (Przeczytany 4115 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Punkty: +2/-56

Wpisy: 123
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

« : 08 Listopad, 2011, 13:21:25 »

Na początku listopada bieżącego roku do urzędu gminy wpłynęło, do naszej wiadomości pismo z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego skierowane do mieszkańca Henrykowa, który wystąpił o możliwość wykorzystywania obecnego schroniska przez mieszkańców Henrykowa jako świetlicy wiejskiej. Niestety – potwierdziło się to, o czym mówili urzędnicy gminy oraz ja sam jako Wójt Gminy Lubań. Jest mi tym bardziej przykro, że dotyczy to mojej miejscowości oraz bliższych i dalszych sąsiadów-znajomych. Z treści pisma jednoznacznie wynika, że w okresie 5 lat od zakończenia finansowego realizacji projektu nie ma możliwości modyfikacji projektu oraz udostępniania społeczności lokalnej świetlicy wiejskiej przystosowanej do pełnienia funkcji schroniska młodzieżowego na organizowanie imprez lokalnych. Ponadto dosadnie i wprost urząd marszałkowski wskazuje, że gmina składając wniosek o dofinansowanie projektu w ramach RPO na „Przystosowanie budynku świetlicy wiejskiej w Henrykowie Lubańskim do pełnienia funkcji schroniska młodzieżowego” była świadoma wszelkich obostrzeń i wymogów, związanych z dofinansowanie tego typu projektu.
Stąd też w załączeniu przedkładam treść przedmiotowego pisma do pełnego zapoznania się ze stanowiskiem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w celu zaprzestania rozpowszechniania nieprawdziwych informacji oraz wyrobienia własnej – indywidualnej opinii na temat realizowania zadań inwestycyjnych przez poprzednich gospodarzy gminy.

WÓJT GMINY LUBAŃ
Zbigniew Hercuń

Pismo z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego:
http://www.luban.ug.gov.pl/pliki/um_schronisko.pdf
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad, 2011, 08:57:09 wysłane przez Urząd Gminy » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Punkty: +7/-0

Wpisy: 71

« Odpowiedź #1 : 09 Listopad, 2011, 10:00:41 »

Kto za to odpowiada ! 5 lat bedzie stało puste czekajac na pielgrzymow  Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Punkty: +0/-0

Wpisy: 16

« Odpowiedź #2 : 30 Listopad, 2011, 20:16:14 »

Nie mogę znaleźć kontaktu do owego nowego schroniska w Henrykowie . Czy ono jest już czynne ? Jest artykuł w ziemii lubańskiej  ,że już powstało ale telefonu nie ma  , strony internetowej nie ma ....
Czy ktoś jest wstanie mi odpowiedzieć na moje pytania ?

Punkty: +0/-0

Wpisy: 16

« Odpowiedź #3 : 03 Grudzień, 2011, 04:07:39 »

i cisza ...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Spłonęła sterta słomy w Henrykowie Kronika Kryminalna Antoś 0 1907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2008, 10:30:37
wysłane przez Antoś
Pieniądze na lokalne działania młodzieży już dostępne Bieżące wiadomości Leo 1 3121 Ostatnia wiadomość 14 Wrzesień, 2009, 09:30:23
wysłane przez malgorzata
Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich Informacje i Komunikaty Instytucji Paweł Sokołowski 0 2571 Ostatnia wiadomość 14 Grudzień, 2009, 13:10:35
wysłane przez Paweł Sokołowski
Imprezy w Lubaniu Bieżące wiadomości x 3 5037 Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2010, 05:48:06
wysłane przez widelec
Polskie (lokalne) Drogi Bieżące wiadomości Leo 0 1979 Ostatnia wiadomość 11 Lipiec, 2010, 10:49:43
wysłane przez Leo
Wybory uzupełniające w Henrykowie Gmina Lubań x 2 6879 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2011, 19:41:48
wysłane przez luna3
Partnerstwo lokalne Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2260 Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2011, 08:55:05
wysłane przez Urząd Miasta
REKLAMA
eurolpolska.pl olej silnikowy
42 Gości, 0 Użytkowników