Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Recenzja Lawa 2008 - Dzień Drugi  (Przeczytany 3300 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*

Punkty: +154/-6

Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

Marketing w sieci. Daj się znaleźć!

« : 01 Lipiec, 2008, 13:20:30 »

To była zdecydowanie gorąca niedziela. Publiczność wolno ciągneła w stronę amfiteatru. Całe rodziny wybrały się na niedzielny piknik, co było widać zarówno w parku na Kamiennej Górze jak i koronie amfiteatru. Dzieci bawiły się w parku rozrywki, a rodzice tuż obok.

Zapewne z powodu tego upału, wszystko było jakieś mdłe i rozciagnięte. Nawet dzieciakom nie chciał się płakać. Ta część publiczności, która już zajeła miejsca nie wykazywała zbytniego entuzjazmu, bardziej plotkując niż dając się wciągnąć w zabawę.

Orkiestra grała pięknie. W sam raz na niedzielne popołudnie. Idealne dopełnienie "tła" do plotek. Panie zapewne rozmawiały o tym jak ubrana jest ta brzydula siedząca tuż przed nimi, a Panowie wiadomo jak zwykle o seksie. Tak? Właśnie NIE!
O seksie był kabaret. Panowie natomiast zapewne kalkulowali jakie szanse mają Niemcy w zderzeniu z Hiszpanią tego wieczoru i czy to oni zajmą zaszczytne miejsce mistrzów Euro 2008.

Wracając do kabaretu. Kabaretru DKD. Powoli się wkręcałem w atmosferę ociekającą śprosnymi żartami, która wyrywała nieco publiczność ze sjesty. Nawet miejscami żarty były tak mocne, że kontrolka dobrych obyczajów zapalała mi się w głowie. Ach, to polskie wychowanie Mrugnięcie, może też dlatego mężczyżni nie rozmawiają o ciągle o seksie.

"Jaki koń jest każdy widzi." DKD widziało zdecydowanie innego "konia", tudzież rybę. Skecz o wędkarzu i wędzisku wciągał  mnie w dywagacje natury moralnej w ilu to wsadzawach można zamoczyć. Powiedziałem "wsadzawkach" o przepraszam przejęzyczyłem się. Chodziło o sadzawki.

W kosmate myśli kłebiące się w mojej głowie wplecione zostało kilka innych skeczy i żartów oraz piosenki. Publiczność żywo reagowałą gromkimi salwami śmiechu.

Przebrani kabareciarze zakończyli swój występ parodią M. Jacksona. Pomysłowa była to parodia, co doceniłem i ja i publiczność.

Z uśmiechami na twarzy pożegnaliśmy DKD i na scenie pojawił się prowadzący z konkursem wiedzy o PKO. Co kto o PKO wiedział to wiedział, a tym którzy nie wiedzieli podpowiadała głośno publiczność.

Woźniak wszedł poetyckimi wzruszającymi piosenkami do serc mieszkańców Lubania. Utwory własne jak i Kaczmarskiego czy Grechuty zagościły na scenie amfiteatru. Było bardzo kameralnie i akustycznie.

Następny konkurs, a w tle stroił się HARLEM. Jedna z gwiazd tego wieczoru i legenda polskiej muzyki rockowej. Postroili się szybciutko i zapanował ROCK Mrugnięcie

You're in love again, Świat w obłokach i inne hity śpiewał zespół. Towarzyszyła mu w tym część publiczności. Kawał solidnej muzyki, w której niezaprzeczalnie wirtuozerską grą na gitarze popisywał się Krzysztof Jaworski. Co ten gośc wyprawiał z gitarą można było tylko usłyszeć za to ile miał efektów pod nogą można zobaczyć nawet teraz Mrugnięcie.

W trakcie koncertu amfiteatr wypełnia się szczelnie widzami. Jest ich więcej niż w sobotę i wyrażnie ta nowo przybyła część widowni na coś czeka.

Nie ma mowy o przemieszczaniu się po terenie amfiteatru. Każdy skrawek miejsca jest wykorzystany przez publiczność, a pod sceną kłębią się tłumy widzów.

Harlem schodzi po bisach i od razu na scenę wkraczają muzycy z zespołu September. Dziwnie znajome twarze (szczególnie jedna) kojarzą mi tą ekipę z Varius Manx. Co okazuje się prawdą przy bliższym kontakcie. Sprzęt szybko rozstawiony. September za kulisami. Publika skanduje z prowadzącym: September, September, SEPTEMBER.

Jak zastrzyk adrenaliny bezpośrednio w serce tak podziała na publicznośc najwyrażniej czekajacą właśnie na nią, informacja że S E P T E M B E R już jest.

Patrząc w stronę sceny nie spodziewaliśmy się tego co za chwilę miało nastąpić. September po prostu wyszła i zaczeła śpiewać, a publika oszalała. OSZALAŁA.

Jak kibice piłkarscy tuż po strzeleniu zwycięskiej bramki, tak poderwały się z ławek fanki i fani September. Show którego nie da się opisać. Śpiewaliśmy, skakaliśmy, tańczyli a trybuny falowały. Świetny koncert. Rewelacyjny.

September na żywo, pokazała jak należy bawić publiczność i bawić się z publicznością. Nawet nie wiem kiedy "zleciał" koncert, ale to nie istotne. Istotna była więź jaka zapanowała między nami w trakcie tego koncertu. Dawka olbrzymiej pozytywnej energii jaka dostaliśmy dzięki September naładowała nas na długo.

Oprócz September na scenie pojawiały się 2 urocze tancerki, spiewajace również chórki, więc było na co popatrzeć Uśmiech. Koncert zakończył się po wielu bisach, a September oczekujacym fanom wręczyła autografy oraz ciastka Mrugnięcie.

Powiem krótko - ja po tym koncercie też zostałem fanem September Uśmiech.

Oby jak najwięcej tego typu imprez.

A teraz TY napisz jak ci się podobało Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 01 Lipiec, 2008, 14:26:26 wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +465/-51

Wpisy: 2966
Znajomi: 45

« Odpowiedź #1 : 01 Lipiec, 2008, 19:40:15 »

Ja, mógłbym wam jedynie "obrazem" przekazać swoje emocje(zabrakło emotikonki)
Świetna okazja dla zainicjowania "Klubu Luban24" w którym wybrańcy, osoby, które działają "na serwisie" i są nam ogólnie znane z grona przyjaciół, mogli by obejrzeć np.  September Live.
Co wy na to?
« Ostatnia zmiana: 01 Lipiec, 2008, 19:41:55 wysłane przez Piotr Cichanowicz » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Punkty: +0/-0

Wpisy: 5
Znajomi: brak

« Odpowiedź #2 : 02 Lipiec, 2008, 11:22:38 »

Mi tam się ogólnie podobało...lepiej wyjść i zobaczyć się ze znajomymi , niż siedzieć w domu...Mrugnięcie
Chociaż się tego aż tak bardzo nie spodziewałam, zabawa była świetna,a odór alkoholu i "zapach"dymu papierosowego oraz widok pijanych nastolatków-bezcenne...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Gwiazdy znów oświetlą Lubań - Lawa 2008 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Paweł Sokołowski 19 14833 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2008, 08:57:30
wysłane przez x
LAWA 2008 Kultura i sztuka RalfNight 4 4501 Ostatnia wiadomość 29 Czerwiec, 2008, 17:54:42
wysłane przez elwis
Recenzja LAWA 2008 - Dzień pierwszy. Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 1 4162 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2008, 22:48:42
wysłane przez Beata
Galeria Lawa 2008 (Woźniak, Harlem, September) Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 1 3193 Ostatnia wiadomość 04 Lipiec, 2008, 15:21:30
wysłane przez x
Dni Lubania Lawa 2010 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Iza 17 21511 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2010, 06:39:40
wysłane przez gracjano
LAWA 2011 Lubań Kalendarz wydarzeń « 1 2 3 4 5 » Mentos 66 53454 Ostatnia wiadomość 13 Sierpień, 2011, 09:04:35
wysłane przez Tony
Ruszyła Lawa 2011 Kalendarz wydarzeń « 1 2 » x 19 14243 Ostatnia wiadomość 06 Lipiec, 2011, 16:16:32
wysłane przez Marian
LAWA 2012 23-24 CZERWCA Kalendarz wydarzeń « 1 2 ... 5 6 » borisem 78 41859 Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2012, 19:36:18
wysłane przez Tony
Co bajka opowie o Pięknym Gryfowie [recenzja] Kultura i sztuka x 0 5233 Ostatnia wiadomość 27 Lipiec, 2012, 10:38:58
wysłane przez x
SP Smolnik drugi na Dolnym Śląsku!!! Informacje i Komunikaty Instytucji Młodzieżowy Dom Kultury 0 9326 Ostatnia wiadomość 16 Kwiecień, 2013, 15:29:27
wysłane przez Młodzieżowy Dom Kultury
REKLAMA
eurol olej silnikowy
103 Gości, 0 Użytkowników