Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Niezłe ziółka  (Przeczytany 1478 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.Punkty: +2/-56
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 123
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« : 04 Listopad, 2011, 07:55:11 »

W dniu 12 października 2011 roku dla sześćdziesięciu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Pisarzowicach miało miejsce niezwykłe wydarzenie.
Dzieci z klas I, II i III pod opieką Pani pedagog Wioletty Cwynar i wychowawców przyjechały do Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu na spektakl profilaktyczny pt. „ Niezłe ziółka, czyli tajemnicza historia Lulka i Babki”.
Spektakl miał za zadanie uświadomić dzieciom, że ciekawość oraz eksperymenty z leczniczymi miksturami mogą prowadzić w rejony niebezpiecznych używek między innymi takich jak alkohol, papierosy i narkotyki. Na przykładzie historii Lulka dzieci mogły przekonać się jakie negatywne skutki mają na organizm wszelkie używki. Dzięki interaktywnej formie dzieci z najmłodszych klas dowiedziały się, dlaczego nie warto sięgać po używki.
Wyjazd dzieci do „teatru” był możliwy dzięki zaproszeniu Pani Danuty Suchodolskiej-przewodniczącej MKRPA w Lubaniu za co serdecznie dziękuję w imieniu dzieci gminny pełnomocnik do spraw rozwiązywania problemów alkoholowych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

REKLAMA
eurolpolska.pl olej silnikowy
102 Gości, 0 Użytkowników