Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Promujemy TEATR! w listopadzie: "Blondynki wola mężczyzn" oraz "Goło i Wesoło"  (Przeczytany 90679 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« : 03 Listopad, 2011, 13:01:19 pm »

W listopadzie odbędą się dwa bestselerowe przedstawienia teatralne. "Blondynki wola mężczyzn" na deskach lubańskiego MDK oraz "Goło i Wesoło" w Centrum Spotrowym w Zgorzelcu. Dzięki uprzejmości organizatorów mamy dla was przygotowane po 5 zaproszeń na oba te przedstawienia!

TEGO  NIE ZOBACZYCIE  W TELEWIZJI !


tn_teatr_14.jpg


plakat-last.jpg



"Blondynki wola mężczyzn" 21 listopada 2011r. godz.19.00
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Lubaniu, ul.Kościuszki 4
Obsada: Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek, Ewa Lorska, Krzysztof Ibisz, Michał Milowicz i Tomasz Stockinger
Punkty sprzedaży biletów: MDK w Lubaniu
Cena biletu: 55 zł

Opis Spektaklu:
Kabaretowo-muzyczno-taneczna komedia z duchem perkusisty w tle. Tylko w tej komedii będziecie mogli Państwo podziwiać Krzysztofa Ibisza, Michała Milowicza i Tomasza Stockingera, grających razem w jednym przedstawieniu. I to jak grających !!!

Przezabawne dialogi, prześmieszne skecze i dużo piosenek nigdzie dotąd nie wykonywanych. Prawdziwy mini festiwal piosenki. Urzekające i tryskające humorem widowisko, które zadowoli nawet wybrednego widza spragnionego niebanalnego żartu i romantycznych doznań. Słowem humor, taniec, miłość i śpiew. Każdy tu znajdzie coś dla siebie – rewię, kabaret, varietes, musical z odrobiną liryki. Tytułowe blondynki – Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek, Ewa Lorska zaskakują nas co i rusz swoim wdziękiem i blondynkową werwą w skeczach, piosenkach, dialogu i tańcu.

HISTORIA:
Dwie blondynki aktorki plus dwóch aktorów i tajemniczy reżyser Milosz Radżinski spotykają się w dawnym PRL – owskim domu kultury „Świt” w Bieszczadach, by przygotować program estradowy na kontrakt do Chicago. Przeznaczenie w osobie menedżera Maksa decyduje o ich przyszłości inaczej. Jest to opowieść o marzeniach, przyjaźni, miłości i ….teatrze! Całość wieńczy żywiołowa rewia kabaretowa połączona z błyskotliwą konferansjerką Krzysztofa Ibisza.

„Blondynki wolą mężczyzn” to komedia, która pozwoli Państwu na oderwanie się od monotonii życiowych trosk i wznieść się choć przez chwilę ponad codzienną pospolitość.








"GOŁO I WESOŁO" 22 listopada 2011r. godz.19.00
Miejsce: Centrum Sportowe w Zgorzelcu, ul.Maratońska 2
Obsada: Radoslaw Pazura, Olga Borys ,Piotr Pręgowski, Henryk Gołębiewski, Mirosław Zbrojewicz, Andrzej Andrzejewski i inni
Punkty sprzedaży biletów: MDK w Zgorzelcu, Centrum Sportowe w Zgorzelcu, www.biletyna.pl
KOORDYNATOR SPRZEDAŻY: 697 56-58-40,601 42-98-57
Cena biletu: 50 zł, 40zł.

Opis Spektaklu:
Spektakl teatralny “Goło i wesoło” /podobnie jak w filmie/ opowiada historię  kilku bezrobotnych, którzy będąc zupełnie bez kasy, bez perspektyw, wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie “Napalone Nosorożce”. Z tym, że w naszym przedstawieniu akcja dzieje się w Polsce, w Tomaszowie Mazowieckim., a bohaterowie, to nasi potencjalni sądziedzi i znajomi.
Najpierw oglądamy jak nasi bezrobotni próbują rozbierać się /w sensie występować/ w swoim gronie, potem przesłuchanie w “Edenie” /jedyny klub w mieście/ przed Bernardem, właścicielem klubu. Wypada ono fatalnie. Następny jest występ przed tomaszowską publicznością, który wypada jeszcze gorzej. Menager naszych striptizerów wynajmuje byłą tancerkę Wandę, aby ich podszkoliła. Jesteśmy świadkami komicznych prób “baletowych”, na których Wanda uczy ich podstaw profesjonalnego striptizu. Przedstawienie kończy spektakularny finał, oglądamy “Napalonych Nosorożców”, którzy na scenie, przed publicznością rozbierają się z taką swobodą, jakby robili to od urodzenia.  A piękniejsza część widowni zadaje sobie pytanie “Ile dzisiaj zdejmą z siebie?!”...




KONKURS:

Do wygrania 5 podwójnych zaproszeń na spektakl "Goło i wesoło" oraz 5 pojedyńczych wejsciówek na spektakl "Blondynki wolą mężczyzn".

Udział w konkursie:
W konkursie może brać udział każda osoba zarejestrowana na forum, która zgłosi swój akces poprzez wpisanie wiadomości w tym wątku. Wiadomość oprócz dowolnej treści powinna zawierać obecną ilość postów osoby zgłaszajacej wraz z loginem (anna2:154 posty).

Wyłonienie zwyciężców:
Bilety zostana przekazane użytkownikom którzy napiszą największą ilość postów od dnia zgłoszenia udziału  do dnia 20.11.2011, godzina 20.00.

Osoby te moga wybrać na jaki spektakl chcą wejściówki z zastrzeżeniem że każda z tych osób może otrzymać jedną nagrodę. Pierszeństwo wyboru maja osoby z większą ilością posów konkursowych.

Zapraszam na deski teatrów i do udziału w konkursie!


*  (130.06 KB, 800x531 - powiększony/pobrany 2881 razy.)
tn_teatr_14.jpg

* tn_teatr_14.jpg (78.28 KB, 473x700 - powiększony/pobrany 2772 razy.)
plakat-last.jpg

* plakat-last.jpg (205.2 KB, 600x865 - powiększony/pobrany 2318 razy.)
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad, 2011, 13:33:44 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 13
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 03 Listopad, 2011, 14:01:01 pm »

Chętnie poszłabym zobaczyć te spektakle, ale nie wiem czy dam radę z tymi postami:-)
Pozdrawiam
molka0805:4posty
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 9
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 03 Listopad, 2011, 14:09:01 pm »

Spektakle zapowiadają się interesujące:). Maxyma GOŁY I WESOŁY nabiera znaczenia:)
ufo:3posty.
Co do ilości postów jak przedmówczyni..nie wiadomo czy podołam:)
pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +61/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 936
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Hubert Horbowski


« Odpowiedź #3 : 03 Listopad, 2011, 14:28:43 pm »

Paweł, na "Moim NURCIE" naliczyłem 187 postów. Z postami w innych wątkach będzie, powiedzmy, 200. To niedużo. Typuję na zwycięzców konkursu:
- zaradną 666
- widelca
- globusa
- Firefoksa
- ZUZĘ.

Udanych wieczorów w teatrach życzę.
Hubert Horbowski
Hubert - 200 postów

DODAŁ ADMIN: 264 posty
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad, 2011, 15:46:45 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #4 : 03 Listopad, 2011, 15:02:31 pm »

             


                             ja nigdy nic nie wygrałem
                           finansowo wesprze teatralne deski domu kultury.......
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 9
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 03 Listopad, 2011, 15:09:36 pm »

             


                             ja nigdy nic nie wygrałem
                           finansowo wesprze teatralne deski domu kultury.......

Popieram kolegę....choć w dzieciństwie jak pamiętam wygrałem temperówkę:) za oszczędzanie w SKO:)
Pozdrawiam wszystkich, którzy nigdy w życiu NIC nie wygrali:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #6 : 03 Listopad, 2011, 15:45:10 pm »

Skoro tak to zgłaszam swój udział w konkursie ale, że rogata ze mnie dusza, to teraz gdy trzeba będzie pisać więcej żeby wygrać, to przypuszczam, iż będę pisać mniej, bo ja nie lubię robić nic pod dyktando.

(dawniej zaradna666, obecnie Jola:1395 postów)

PS. Jeśli jakimś cudem uda mi się wygrać, (ostatnio mam spory problem z isternetem), wówczas zobowiązuję się do oddania swoich biletów czy też wejściówki któremuś z Forumowiczów  Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 03 Listopad, 2011, 15:50:32 pm »

Ja Joli od razu przyznałbym wejściówkę, ale jako, że jestem malkontentem, uważam, że i tak to się nie uda, 55 zeta trochę dużo gdyby wybrać się z rodzinką
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #8 : 03 Listopad, 2011, 15:52:01 pm »

Sądze ze wystaczy napisać kilkanaście postów żeby odebrać wejściówke. Takze nie jest to jakoś bardzo konkurencyjne. Nieco wysiłku, a zadowolenie olbrzymie

Chciałem uniknąć "jednopostowców" biorących udział w życiu forum tylko przy okazji rozdawania fantów, stąd taka formuła konkursu. Raczej tak to będzie wygladało przy najblizszych "konkursach". Promujemy aktywność, w tym aktywność na forum.

@zaradna - bardzo miło z Twojej strony, szczególnie że jesteś typowana w gronie faworytów
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #9 : 03 Listopad, 2011, 15:53:49 pm »

ŻORŻ - do Zgorzelca mamy podwójne wejściówki (czyli 100pln na wygrywajacego). Do Lubania pojedyńcze, ale jak zmobilizujesz drugą połowę to czemu nie dostać kompletu? Zabieraj się do pisania
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 03 Listopad, 2011, 16:09:07 pm »

Miałem na myśli inną formę niepowodzenia przedsięwzięcia, mianowicie uważam, że w Lubaniu nie odbędzie się przedstawienie ze względu na niską " kupowalnośc" biletów, ale jest to zrozumiałe, w Zgorzelcu szanse są większe.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #11 : 03 Listopad, 2011, 16:14:24 pm »

Miałem na myśli inną formę niepowodzenia przedsięwzięcia, mianowicie uważam, że w Lubaniu nie odbędzie się przedstawienie ze względu na niską " kupowalnośc" biletów, ale jest to zrozumiałe, w Zgorzelcu szanse są większe.

Przestń zrzędzić jak moja matka. Na pewno wszystko się uda. Jedz więcej owoców i warzw, pewnie brak Cc witamin. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #12 : 03 Listopad, 2011, 16:26:23 pm »

Przestań zrzędzić .. I kto to pisze! Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #13 : 03 Listopad, 2011, 16:57:22 pm »

Ja Joli od razu przyznałbym wejściówkę, ale jako, że jestem malkontentem, uważam, że i tak to się nie uda, 55 zeta trochę dużo gdyby wybrać się z rodzinką


55PLN to najtańsze bilety w Polsce.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #14 : 03 Listopad, 2011, 17:08:44 pm »

Przestań zrzędzić .. I kto to pisze! Szok

przyganiał kocioł garnkowi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Realizacja programu prewencyjnego "Profilaktyka, literatura, teatr". Bieżące wiadomości Iza 0 3312 Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2010, 14:37:55 pm
wysłane przez Iza
Zastąpmy godzinę "W" godziną "M". Tylko czy wystarczy nam odwagi? Bieżące wiadomości « 1 2 3 » x 33 47594 Ostatnia wiadomość 18 Sierpień, 2011, 23:26:25 pm
wysłane przez x
"Kraina marzeń" i "Haiku porannych stokrotek" w "Tęczowej" Kultura i sztuka ZUZA 1 8808 Ostatnia wiadomość 06 Listopad, 2011, 17:26:34 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Bezpłatne porady prawne dla poszkodowanych przez klęski żywiołowe Polecane - Strona główna x 4 11744 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2012, 13:41:58 pm
wysłane przez powiat
ARCH. - Programy "START", "RÓWNE SZANSE", "AKTYWNI 50 PLUS" - komunikat PUP Lubań Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 5957 Ostatnia wiadomość 20 Wrzesień, 2012, 12:23:41 pm
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
"Intrygujące plany Ebhardta"-w "Siódmym niebie" Hydepark ZUZA 1 9858 Ostatnia wiadomość 26 Luty, 2013, 19:24:30 pm
wysłane przez ZUZA
"Wiosna na Łużycach" IV rajd dookoła Lubania Hydepark « 1 2 » ZUZA 15 14209 Ostatnia wiadomość 08 Kwiecień, 2013, 21:04:43 pm
wysłane przez Tony
Czy Gmina Lubań będzie rosła w siłę a ludzie to jakoś przeżyją? Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Prowincjusz 48 102627 Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2013, 20:09:28 pm
wysłane przez Tony
"Jedyne Takie Duo" w "Club Tęcza" Hydepark ZUZA 7 10359 Ostatnia wiadomość 29 Listopad, 2013, 20:07:51 pm
wysłane przez ZUZA
Na "Kazuzelę" zaprasza Teatr "Okular". Hydepark ZUZA 0 3402 Ostatnia wiadomość 03 Lipiec, 2014, 20:26:01 pm
wysłane przez ZUZA