Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Internet z INTERCLUB - kto ma?  (Przeczytany 41777 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #15 : 01 Styczeń, 2012, 20:51:03 pm »

wiesz, i na tym wlasnie 'molochy' traca klientow.

no i tez sie troche mijasz najpierw piszesz o tym ze limity sa przez to ze jest za duzo ruchu. pozniej ze odciazenie 100/1000 userow to skala nano.

ztcw. klientow luban moze ma i duzo, rowniez z 'data' ale to takich raczej 'komorkowych' w sensie ze dostal w promocji fona z internetem. tak na prawde pasmo komorkowe rowniez nie jest zapchane, a jesli by bylo - da sie stawiac bts'y gesciej, podobnie jak sie to robi z wifi. czyli wracamy do konkluzji ze limity na sieci komorkowe to fikcja i zdzieranie z klientow?

w miejscach typu osiedla operatorzy maja mozliwosci stawiania uBTS  - w zatloczonych miastach europy to norma.

a LTE jest moze i jeszcze drogie, ale jak na zad... typu luban gdzie tak w rzeczywistosci jest ok ~200 potencjalnych klientow - spokojnie wystarczy.

no ale odeszlismy od tematu
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #16 : 01 Styczeń, 2012, 21:49:41 pm »



         @ Gracjan Deresz


                  wiesz czytając... chyba zdecyduje się na internet radiowy
              z interclubu bo po co mam czerpać przyjemność czytania choćby
          L24 na plaży w Dziwnowie czy odebrania poczty stojąc w korku na 
                autobanie w Niemczech

               kiedyś człowiek się jarał isdenem a dzisiaj to technologiczny
         dinozaur tak jak ten internet radiowy
               wnioskując dalej z Twojej wypowiedzi nie ma najmniejszego
                 sensu wchodzić w nowinki technologiczne
                             bo:dużo wody upłynie,będę wyzyskiwany,
                         mało wiemy,będziemy zgrzytać zębami czy tam inne pierdy
                                 które próbujesz nawtykać do głów
                                     identycznie kiedyś było z DVD czy z plazmami
                               ba diesle tez kiedyś dużo paliły
 
                podsumowując:
                      kabel który mam 10 MB/s za 59 zyla plus mobilny orange
                free na którym nie ściągam więc mam w du...e limity a kosztuje
                     mnie 1,25 miesięcznie jest jednym wielkim wyzyskiem i
                          oferta interclubu jest nie do przebicia i warta pałowania
                          się z "technikami"  bo nie będę wyzyskiwany.....

                                                    WTF ?!?!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #17 : 02 Styczeń, 2012, 00:20:34 am »

ja jeszcze dorzuce ad tych 'oficjalnie' 80% zadowolonych klientow. czyli wychodzi ze 20% - 1/5 jest niezadowolonych. taka loteria
na dajmy na to 1000 klientow to 200 osob. sporo. 200 osob dajmy na to w taryfach po 60pln/mies , to 720pln na klienta rocznie * 200 = 144 000 pln strat dla klientow rocznie. niezle.

i to by bylo na tyle chyba jak sie mozna przejechac na interklubie

@ karolus - wiesz, ja tu tylko techniczny jestem ale projekt wlanow zaczal sie od pomyslu podobnego do 802.11af , z tym ze zakladalismy ze telewizja - jako przezytek - zniknie z eteru wczesniej. niestety tak jest tylko w czechach i niemczech.
za to znalazlo sie ponad 60 producentow ktorzy zaczeli stukac sprzet wifi, skutecznie konkurujac i obnizajac ceny sprzetu w imponujacym tempie.

nie uwazam ze to przestarzala technologia - no moze 802.11b/g owszem.
klimat polityczny sie zmienia nawet w polsce i byc moze - po 10 latach od pomyslu - ruszy prawdziwe 802.11af - na ktore nadal jest zapotrzebowanie - bo chociaz wydaje sie 'przestarzale' to warunki propagacji ma wysmienite.

mysle ze nie ma co mieszac uslug swiadczonych przez firmy takie jak interklub z sama technologia, bo to dwie rozne sprawy. na dobra sprawe mase ludzi dzieli w miescie dsl'a nie afiszujac sie z tym zbytnio - wlasnie po wifi , i dziala to przyzwoicie.
 
klienci interklubu nie maja problemow tylko dlatego ze siec interklub jest wykonana na wifi , ale zwyczajnie dlatego ze jako calosc ma bledne zalozenia biznesowe - od chocby te 20% niezadowolonych klientow 'wliczone w koszta' - innymi slowy w wielu lokacjach nie wymienia sie sprzetu ani nie instaluje lepszych anten jesli klienci sa niezadowoleni - po prostu sie ich olewa (podczas gdy nawet moloch taki jak tpsa potrafi sie postarac i dobrac sprawne pary przewodow dla klientow w trudnych lokacjach, postawic kontenerek z polkami do dsl'i na osiedlu, itd.)

to ze wiekszosc AP interklubu nadal smiga na b/g juz o czyms swiadczy... zwlaszcza ze punktow dostepowych jest zaledwie kilkadziesiat. przy rocznym wplywie od samych 'niezadowolonych klientow' na poziomie 144 tys (!) takie zapoznienie technologiczne conajmniej dziwi liczac lekko porzadny ap na n z instalacja w granicach 10k pln (wiem, zgroza, przy tplinkach za 100pln czy ubiquiti za 100e ) , mozna to przeliczyc na potencjal 14 nowych AP rocznie. oczywiscie to tylko baardzo luzne liczenie...

Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #18 : 02 Styczeń, 2012, 11:52:55 am »

@curious offujemy haniebnie

Trza zamknąc wątek i poprosić admina o stworzenie dla nas działu techniczego
Pozdro
Karolus
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 3
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #19 : 02 Styczeń, 2012, 17:44:24 pm »

Cytat: curious
co do 80% zadowolonych klientow... mozna wiedziec jak to mierzysz?
bo z ludzi ktorych znam i ktorzy usluge u Was posiadaja to nie znam nikogo zadowolonego. ba. nie znam nikogo kto majac wybor interklub lub - zeby nie robic reklamy - 'inny operator kablowy' wybiera interklub...
Ostatnio przeprowadzona ankieta wśród naszych Abonentów.
Wystarczająco wiarygodne źródło? ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

pozdrawiam,
Deresz G.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #20 : 02 Styczeń, 2012, 20:50:27 pm »

Takie wyniki są tak samo miarodajne jak to, że 97% klientów firmy dla której pracuję jest zadowolonych z obsługi na infolinii.
Miarodajną  byłaby informacja ilu Waszych klientów do Was wróciło po doświadczeniach z internetem mobilnym/DSL/Kablówką.
Tak jak pisałem wcześniej, dla kogoś kto nie ma szans na żaden inny internet jesteś jedynym oknem na cyfrowy świat. Taka osoba prawie zawsze da Ci w badaniach maksymalną ilośc punktów, bo nie ma do czego porównać Twojej oferty.

Pozdrawiam Karolus
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 20 Luty, 2012, 21:11:56 pm »

mam kontakt ze znajomymi którzy mieli szczęście korzystać z tego dobrodziejstwa i dziękują że w końcu TP świadczy usługi, regularnie coś było nie tak u sąsiada net chodził a u nich już nie, wiecznie płakali że znowu nie ma neta ITD, ITP
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 19
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 29 Maj, 2012, 11:14:02 am »

Posiadam radiówkę Interklubu od maja 2005, więc jako użytkownik mogę chyba coś na ten temat powiedzieć. Potwierdzam, że początki były trudne: wolna transmisja lub jej brak, zrywanie połączeń, brak zasięgu itp. Te problemy trwały tak około 1-1,5 roku od zainstalowania, ale nie znaczy to że przez ten czas internet nie działał mi w ogóle i że ktokolwiek próbował mnie zbywać. Sytuację poprawiło  zlokalizowanie przekaźnika bliżej mego miejsca zamieszkania, ale i tak zdarzały się wspomniane niedogodności. Interklub wymienił antenę z parabolicznej na tubową i od tego czasu opisywane kłopoty zeszły na dalszy plan. Z internetu nie korzystam dużo, ale codziennie około 2-3 godzin. Sprowadza się to głównie do odbierania poczty, przeglądania forum i stron webowych, korzystania z komunikatora aqq. Czasami zapuszczę sobie jakiś film z youtube. Nie korzystam w ogóle z torrentów, emule, ale jeżeli jest na to czas i zachodzi taka potrzeba, to ze ściągnięciem czegoś (tak do kilkuset MB) nie ma większego problemu. Za usługę płacę 27PLN miesięcznie. Ostatniego kontaktu z serwisem nie pamiętam chyba, że za taki należy potraktować podpisanie aneksu z osobą z MLM.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 18 Grudzień, 2012, 10:50:52 am »

Żeby podpisać umowę trzeba być na tyle inteligentnym, aby ją najpierw przeczytać , ja to zrobiłam i nie znalazłam żadnego haczyka, więc nie rozumiem ludzi którzy wypisują takie głupoty, z całym szacunkiem polecam, jest naprawdę dobrze chodzi net szybko i bez żadnego limitu :)awarie zdarzają się wszędzie to tylko sprzęt......
« Ostatnia zmiana: 18 Grudzień, 2012, 10:53:27 am wysłane przez sarunia » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 18 Grudzień, 2012, 13:35:24 pm »

Całkowicie się z Panem zgadzam.....

         @ Gracjan Deresz


                  wiesz czytając... chyba zdecyduje się na internet radiowy
              z interclubu bo po co mam czerpać przyjemność czytania choćby
          L24 na plaży w Dziwnowie czy odebrania poczty stojąc w korku na 
                autobanie w Niemczech

               kiedyś człowiek się jarał isdenem a dzisiaj to technologiczny
         dinozaur tak jak ten internet radiowy
               wnioskując dalej z Twojej wypowiedzi nie ma najmniejszego
                 sensu wchodzić w nowinki technologiczne
                             bo:dużo wody upłynie,będę wyzyskiwany,
                         mało wiemy,będziemy zgrzytać zębami czy tam inne pierdy
                                 które próbujesz nawtykać do głów
                                     identycznie kiedyś było z DVD czy z plazmami
                               ba diesle tez kiedyś dużo paliły
 
                podsumowując:
                      kabel który mam 10 MB/s za 59 zyla plus mobilny orange
                free na którym nie ściągam więc mam w du...e limity a kosztuje
                     mnie 1,25 miesięcznie jest jednym wielkim wyzyskiem i
                          oferta interclubu jest nie do przebicia i warta pałowania
                          się z "technikami"  bo nie będę wyzyskiwany.....

                                                    WTF ?!?!

[/quote]
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 19
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 05 Marzec, 2013, 17:30:35 pm »

Potrzebuję aktualnego namiaru do MLM Interklub, tj. numeru telefonu i ew. maila do zgłoszenia awarii neta. Namiary jakimi dysponuję, tj.: 757214142 pozwalają jedynie wysłuchać automatu: zapowiedzi, krótkiej informacji o możliwościach wystąpienia problemów z netem do 18-tej ze względu na modernizacje przekaźników i takie tam pierdu-pierdu, sygnał dzwonienia a na koniec rozłączenie. Wysyłanie maila na interklub.pl skutkuje odbiciem maila przez "demona" pocztowego. Od soboty nie mogę korzystać z neta niezależnie od pory dnia jak i zgłosić problemu. Jak widać podejście do klienta jest trochę zastanawiające
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 19
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 07 Marzec, 2013, 06:23:30 am »

Znalazłem inny kontakt - nr komórkowy do technika. Po wywołaniu tego numeru usłyszymy zapowiedź, aby awarie zgłaszać na 757214142. Błędne koło. Biuro mają przeniesione na K.Wielkiego 10 więc pofatygowałem się tam wczoraj osobiście. Podałem swoje namiary, opisałem problem. Umówiliśmy się na rozmowę telefoniczną po godz. 14-tej. Oczywiście nikt nie zadzwoniłem, dlatego z tego miejsca pozdrawiam MLM Interklub. Jak tylko znajdę chwilę, to tym razem nie będzie tak słodko. Przyjdę ze swoją dziewczyną, która wypruje Wam za to flaki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +90/-215
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 22 Marzec, 2013, 21:07:32 pm »

Pogoń to dziadostwo!Radiowy net to najgorsze co może być.Polecam internet mobilny Play albo Plus możesz testować przez 7 dni za free.Z doświadczenia wiem ze Play super śmiga w Lubaniu i okolicach.Tylko nie pakuj się w LTE!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 41
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


The King Of Pop


« Odpowiedź #28 : 05 Czerwiec, 2013, 15:01:30 pm »

Jak tylko znajdę chwilę, to tym razem nie będzie tak słodko. Przyjdę ze swoją dziewczyną, która wypruje Wam za to flaki.
czyżby groźby karalne się posypały? hehe
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Każdą minute zanim w popiół czas mnie zmieni
Każdą sekunde zapamiętać i docenić
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kto ile zarabia? Hydepark « 1 2 » REINHARD 17 19442 Ostatnia wiadomość 10 Luty, 2012, 09:31:49 am
wysłane przez olka
Internet na kołach Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 4816 Ostatnia wiadomość 08 Grudzień, 2009, 13:20:48 pm
wysłane przez Bernard
Internet Speed Test Serwis komputerowy Black 1 6874 Ostatnia wiadomość 21 Kwiecień, 2010, 22:15:28 pm
wysłane przez Black
Spotkanie Luban24.pl - [24.02.2011] gdzie, kiedy, kto ... ;) ZAPRASZAMY Polecane - Strona główna « 1 2 ... 9 10 » Paweł Sokołowski 143 113186 Ostatnia wiadomość 26 Luty, 2011, 18:13:48 pm
wysłane przez curious
Kto wywiesił swastykę na baszcie Brackiej? Henryk Gil Firefoks 10 17306 Ostatnia wiadomość 08 Kwiecień, 2011, 23:57:37 pm
wysłane przez Firefoks
Pies?! Kto gryzie?! Hydepark « 1 2 » Albatros1 29 27301 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2011, 00:32:00 am
wysłane przez kolo
Był ktoś w sobotę w tęczy? Szukam pewnej dziewczyny :) Hydepark magic 12 16201 Ostatnia wiadomość 29 Lipiec, 2011, 22:39:19 pm
wysłane przez x
Praca przez Internet od 370-1200zł/mc Ogłoszenia drobne stiankry 1 3627 Ostatnia wiadomość 29 Lipiec, 2011, 10:37:26 am
wysłane przez wolly
JAK POMÓC TEMU, KTO POMAGA INNYM, CZYLI ŁAŃCUCH DOBREJ WOLI. Jolanta Dobrzyńska « 1 2 3 4 5 » Jola 70 89185 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 15:46:23 pm
wysłane przez Jola
KTO NA BURMISTRZA ! Ogłoszenia drobne « 1 2 ... 23 24 » PIOTRUS 346 210167 Ostatnia wiadomość 14 Listopad, 2014, 23:40:27 pm
wysłane przez Lagertha