Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Co myślicie o pomyśle Palikota aby usunąć krzyż na Wiejskiej ?  (Przeczytany 67730 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #90 : 28 Październik, 2011, 21:54:37 pm »

Ja myślałem, że piszesz tak jak Wałęsa mówi: "nie chcem, ale muszem"
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 21
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #91 : 03 Listopad, 2011, 15:26:39 pm »

Krzyże do kościoła, tam ich miejsce...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #92 : 03 Listopad, 2011, 15:56:16 pm »

a co z krzyżami przy drodze?? i pamiętajcie, nie reklamujcie się jak Materna i Mann, bo jak rozkładamy ręce na boki, to sam krzyż wychodzi i co w tedy? policjant na skrzyżowaniu reklamuje setki modeli krzyży, może by go ściągnąć z krzyżówki?? i wreszcie usunąć słowo "krzyż " ze słownika zastąpić " krojcem" co jeszcze można by wymyślać?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #93 : 03 Listopad, 2011, 16:06:46 pm »

Krzyże do kościoła, tam ich miejsce...

Krzyże w kościłach, na cmantarzach, na szyi przy sercu i na ścianach mieszkań katolickich domów.

W Sejmie i Senacie rozwaga, mądrość, sprawiedliwość oraz współpraca bez podziałów.

W placówkach oświatowych: nauka, oświecenie, otwartość oraz wyrozumiałość połączona z wpajaniem podstawowych zasad.

W domach: miłość, wpajanie zasad poparte przykładnym postępowanie w życiu codziennym rodziców, wzajemna troska.

W urzędach; kompetancja, świadomość ze służebnej roli wobac ogółu, szacunek dla petenta, całkowita odpowiedzialność za podejmowane czyny i decyzje.

Niestety w naszym kraju krzyż dominuje wszystko a większość z tego co wymieniłam powyżej bywa dla powyższych podmiotów abstrakcją.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #94 : 03 Listopad, 2011, 19:38:37 pm »

Cytuj
a co z krzyżami przy drodze??
Zwyczaj ten praktykowany jest tylko w Polsce – przydrożne krzyże stawiane tam, gdzie ktoś zginął. Są ich w naszym kraju tysiące, wzbudzają zdziwienie, a czasem drwiny obcokrajowców. Po co je stawiamy?

ebcde7b7001cdf214aaa3b6b (600 x 450).jpg


ebcde7b7001cdf214aaa3b6b (600 x 450).jpg

* ebcde7b7001cdf214aaa3b6b (600 x 450).jpg (30.66 KB, 600x450 - powiększony/pobrany 619 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #95 : 03 Listopad, 2011, 19:40:18 pm »

Krzyże w kościłach, na cmantarzach, na szyi przy sercu i na ścianach mieszkań katolickich domów.

W Sejmie i Senacie rozwaga, mądrość, sprawiedliwość oraz współpraca bez podziałów.

W placówkach oświatowych: nauka, oświecenie, otwartość oraz wyrozumiałość połączona z wpajaniem podstawowych zasad.

W domach: miłość, wpajanie zasad poparte przykładnym postępowanie w życiu codziennym rodziców, wzajemna troska.

W urzędach; kompetancja, świadomość ze służebnej roli wobac ogółu, szacunek dla petenta, całkowita odpowiedzialność za podejmowane czyny i decyzje.

Niestety w naszym kraju krzyż dominuje wszystko a większość z tego co wymieniłam powyżej bywa dla powyższych podmiotów abstrakcją.

Pysia-Misia duży plusik.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #96 : 03 Listopad, 2011, 22:27:23 pm »

Sadzić, palić, zalegalizować
<a href="http://www.youtube.com/v/oz4v9WwEUFA?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/oz4v9WwEUFA?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

- oni pójdą na wybory. Firefoks również : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #97 : 03 Listopad, 2011, 22:34:04 pm »

Cytuj
oni pójdą na wybory. Firefoks również : )

Piotr nie wytykaj mnie palcami.To świadczy o Tobie.Wiesz mam wątpliwości czy to Twój poziom czy może myślisz że  zniżasz się do mojego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #98 : 03 Listopad, 2011, 22:38:39 pm »

Zwyczajnie reaguję na Twój brak tolerancji. Wstydzę się za Ciebie. Od faceta w tym wieku wymagam więcej, a przynajmniej zastanowienia, które nic przecież nie kosztuje
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #99 : 03 Listopad, 2011, 22:41:03 pm »

Piotr myślę, że źle oceniasz Firefoksa, w wielu sprawach mam podobne zdanie i co z tego, czy to znaczy że robię coś złego. W życiu nie zażywałam żadnego narkotyku i jestem całkowicie przeciwna ich legalizacji ale wiesz co teraz narkotyki są nielegalne i co z tego, mnóstwo osób ćpa(nie tylko młodzież, to kolejny stereotyp), ludzie pod wpływem narkotyków prowadzą pojazdy drogowe, jak chcą to robić to i tak będą, brak legalizacji ich nie powstrzyma.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #100 : 03 Listopad, 2011, 22:45:14 pm »

Popierając czyjeś zachowanie, firmowane z urzędu, wspieramy sprawę. Nie mogę dopuścić do tak wielkiej indolencji.
Tak radykalnie nachalne poglądy antyklerykalne i polonofobiczne nie mogą mieć miejsca na forum.

Wydaje mi się, że wystarczy napisać raz o swoich przekonaniach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #101 : 03 Listopad, 2011, 22:46:31 pm »

Piotr, po prostu każde z nas inaczej interpretuje słowo tolerancja,
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #102 : 03 Listopad, 2011, 22:47:48 pm »

Nie. Miej w sobie odrobinę wstydu i zamknij ten watek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #103 : 03 Listopad, 2011, 22:57:36 pm »

Nie. Miej w sobie odrobinę wstydu i zamknij ten watek.

Zarzucasz komuś nietolerancję i po chwili piszesz coś takiego? Tylko Ty piszesz o zamknięciu wątku, jeśli chociażby jedna jeszcze osoba poprosi o to to zamknę wątek. Poza tym to nie ja go dziś odświeżyłam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +50/-16
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 590
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #104 : 03 Listopad, 2011, 23:00:40 pm »

Nie. Miej w sobie odrobinę wstydu i zamknij ten watek.
Jola
czuję to samo co Piotrek
ten temat i większość wpisów pod nim
jest/są żenujące Zawstydzony
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje.

Jan Paweł II
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Promesa na drogi, tym razem dla Gminy Wiejskiej Lubań Bieżące wiadomości Leo 1 5207 Ostatnia wiadomość 16 Luty, 2010, 14:06:45 pm
wysłane przez Doktorek
Energia słońca dla mieszkańców gminy wiejskiej Lubań Bieżące wiadomości Leo 1 5139 Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 22:36:04 pm
wysłane przez dlb
Sytuacja w Polsce/ Spór o krzyż Hydepark michalak 9 9312 Ostatnia wiadomość 12 Sierpień, 2010, 14:54:51 pm
wysłane przez x
Ruch Palikota zwycięża wśród gimnazjalistów Bieżące wiadomości red. 0 3482 Ostatnia wiadomość 14 Październik, 2011, 08:41:56 am
wysłane przez red.
Co myślicie o płatnościach bezgotówkowych Hydepark plomyks 4 4951 Ostatnia wiadomość 11 Sierpień, 2013, 20:42:39 pm
wysłane przez ŻORŻ
Aby działać, trzeba mieć cel Polecane - Strona główna « 1 2 » x 19 14889 Ostatnia wiadomość 13 Marzec, 2014, 23:48:06 pm
wysłane przez tatajulki
ile trzeba mieć fakultetów, aby mieć pracę???? Hydepark serio 9 8790 Ostatnia wiadomość 26 Wrzesień, 2014, 13:49:11 pm
wysłane przez MMM
Babyboom w łużyckiej zagrodzie wiejskiej! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2455 Ostatnia wiadomość 25 Luty, 2016, 12:36:45 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de