Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Jan Michalski SENATOREM z okręgu nr 1.  (Przeczytany 10176 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« : 10 Październik, 2011, 15:18:16 pm »

Jan Michalski będzie reprezentował okręg nr 1 (pow. bolesławiecki, pow. lubański, pow. lwówecki i pow. zgorzelecki) w Senacie RP. Na podstawie wyników wszystkich protokołów obwodowych, kandydat ze Zgorzelca zdecydowanie zwyciężył.

Kandydat z ramienia Platformy Obywatelskiej otrzymał 33 641 głosów, co daje poparcie 35,55%. Drugie miejsce zajął Jerzy Andrzej Zieliński (KWW Rafał Dutkiewicz) z wynikiem 20 474 głosów (21,63%). Tuż za kandydatem z Bolesławca uplasował się Roman Marian Kulczycki (Prawo i Sprawiedliwość) 19 965 głosów (21,10%). Pozostałe miejsca zajęli: Piotr Hetel (Sojusz Lewicy Demokratycznej) 10 149 głosów (10,72%), Jerzy Stanisław Dulnik (Polskie Stronnictwo Ludowe) 7 476 głosów (7,90%) oraz Anetta Elżbieta Stemler (Narodowe Odrodzenie Polski ) 2 934 głosy (3,10%).

Według Państwowej Komisji Wyborczej frekwencja w niedzielnych wyborach w okręgu 1 wyniosła 42,09 %.

Wyniki głosowania na Jana Michalskiego w okręgu senackim nr 1 w podziale na obwody:
pow. bolesławiecki - 8 336 głosów (28,51%)
pow. lubański - 6 379 głosów (33,23%)
pow. lwówecki - 5 184 głosów (35,86%)
pow. zgorzelecki - 13 742 głosów (43,28%)
- gm. Bogatynia - 3 132 głosy
- gm. Pieńsk - 1 191 głosów
- gm. Sulików - 661 głosów
- gm. Węgliniec - 1 104 głosy
- m. Zawidów - 657 głosów
- gm. Zgorzelec - 1 025 głosów
- m. Zgorzelec - 5 972 głosy

żródło: zinfo.pl


* michalski.jpg (3.66 KB, 200x133 - powiększony/pobrany 7827 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #1 : 10 Październik, 2011, 15:41:41 pm »

Gratuluje Panu Michalskiemu, jednak przypomina mi się że na tym miejscu miał być Pan Konrad Rowiński. Szkoda że zadziałała żle pojeta w tym przypadku definicja neopotyzmu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 10 Październik, 2011, 16:13:51 pm »

Gratuluje Panu Michalskiemu, jednak przypomina mi się że na tym miejscu miał być Pan Konrad Rowiński. Szkoda że zadziałała żle pojeta w tym przypadku definicja neopotyzmu.

Dokładnie Paweł.Podzielili siebie i nas.
Tak działa PiS.


fot-5_kordoniarze-zawistowski-490x248 (790 x 400).jpg


fot-5_kordoniarze-zawistowski-490x248 (790 x 400).jpg

* fot-5_kordoniarze-zawistowski-490x248 (790 x 400).jpg (106.97 KB, 790x400 - powiększony/pobrany 1458 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 20 Październik, 2011, 10:32:55 am »

A co to?

www.przekorny.pl
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 20 Październik, 2011, 10:44:42 am »

HA HA HA, ładnie!! co na to elektorat, choć już po fakcie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #5 : 20 Październik, 2011, 12:17:57 pm »

Wcale mnie to nie zdziwiło. Ja popieram liberałów, ale prawdziwych liberałów. Dla mnie partia wygrana w ostatnich wyborach to kolesiostwo. Mój były szef(były kierownik hotelu) nadal zajmuje stołek w UM, mnie to oburza i naprawdę nie kieruje się zawiścią jak mi niektórzy zarzucają. I wiem, ze to moje pisanie w tym temacie, to takie bezsensowne walenie głową o ścianę ale kto mi zabroni od czasu do czasu napisać na Forum o tym co mnie mierzi.

Cytuj
HA HA HA, ładnie!! co na to elektorat, choć już po fakcie?

Zorż, mój drogi ja nie głosowałam na powyższego kandydata.


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 20 Październik, 2011, 12:22:50 pm »

Jolu, pisząc post, myślałem o dowodzie na to, że elektorat Pana M. wiedział niewiele o tej osobie, gdyby było inaczej, po prostu nie był by senatorem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #7 : 20 Październik, 2011, 15:52:43 pm »

Jolu, pisząc post, myślałem o dowodzie na to, że elektorat Pana M. wiedział niewiele o tej osobie, gdyby było inaczej, po prostu nie był by senatorem

Domyśliłam się o co Ci chodziło ale zauważ, że żelazny elektorat danej partii często miewa klapki na oczach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 60
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 21 Październik, 2011, 09:05:05 am »

Jolu, pisząc post, myślałem o dowodzie na to, że elektorat Pana M. wiedział niewiele o tej osobie, gdyby było inaczej, po prostu nie był by senatorem

O innych kandydatach elektorat chyba tez wiedział niewiele, warto przeczytać również to: http://www.nie.com.pl/art25322.htm Uważam, iż w polityce nigdy nie należy "dawać się pociąć" za kogoś kogo nie znamy naprawdę dobrze!
A elektorat wybiera tych, którzy jego zdaniem są zdolini jak najlepiej reprezentować jego interesy. Widocznie elektorat uznał, iż Pan Miachalski będzie miał największą możliwość w realizowaniu interesów lokalnego społeczeństwa, w tym także dzięki poparciu politycznemu. Czy to złe? Ważne aby osiągnąć zalożone efekty! A czy inni byliby lepsi nigdy sie nie dowiemy, ponieważ w mówieniu, że jest się lepszym i w krytykowaniu kontrkandydatów jest łatwo, w realizowaniu obietnic i podejmowaniu działań już gorzej. A szansy nie dostali, więc na gadaniu sie skończyło. Czyści jak łza tez nie byli, o czym świadczy chociażby powyższy artykuł.
Senator jest już wybrany, więc zamiast go krytykować (co jest naszą cechą narodową) wesprzyjmy go dla naszego wspólnego dobra. Silny senator z dużym poparciem społecznym to duża szansa dla nas wszystkich.
Dodam jeszcze, TAK głosowalam na PO. Kibicuje także niektórym pomysłom Palikota. Jestem w stanie wspierać inicjatywy każdej partii, pod warunkiem, że uważam, iż są one słuszne.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #9 : 21 Październik, 2011, 09:15:15 am »

Rozmowa z wyłączeniem argumentów jest tyla warta, co pitolenie o pupie Maryny.

TAK głosowalam na PO. Kibicuje także niektórym pomysłom Palikota. Jestem w stanie wspierać inicjatywy każdej partii, pod warunkiem, że uważam, iż są one słuszne.

Inicjatywy słuszne : ) - Kwintesencja programu wyborczego PO.

PS.
Art. w - nie - wstrząsający : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Podziekowanie Wyborcom z okręgu nr 20 w Lubaniu Ogłoszenia drobne czarek 4 4671 Ostatnia wiadomość 19 Listopad, 2014, 21:35:28 pm
wysłane przez Firefoks
Odszedł Jan Bergunda (Firefox) Polecane - Strona główna « 1 2 » x 19 20663 Ostatnia wiadomość 14 Luty, 2015, 19:25:33 pm
wysłane przez Samozapłon