Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Wybory parlamentarne 2011  (Przeczytany 155706 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #165 : 12 Październik, 2011, 22:16:29 pm »

brak odpowiedzi potwierdza moja tezę na Twój temat, więc już zamilczę wektorowo do Ciebie, nie moja półka
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #166 : 12 Październik, 2011, 22:18:07 pm »

A antykolo podgląda i milczy- co się stało Co?
No cóż przyjdzie taki czas,a prawda ujrzy światło dzienne. Jak mawiali wielcy ,,milczenie jest złotem,, Tylko ,że to pojęcie się zdenomiowało się w dzisiejszych czasach .Można je, jakby to ująć.. by Pani zrozumiałą ..już wiem wysprzedać za bezcen... Ot tak z życzliwości i dobroci. Jest Pani Taka skromna -tak przynajmniej pisze o sobie- więc należy uszlachetnić Pani wizerunek... wszak zasługi wielkie...
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #167 : 12 Październik, 2011, 22:21:04 pm »

Odeszłam z partii i widzę, że co dla niektórych
Robert Janowski & Beata Kozidrak - Deszcz (Bo tak się trudno rozstać)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #168 : 12 Październik, 2011, 22:27:53 pm »

Na początek cytat. Z wiersza Brzechwy.
„Moi drodzy, po co kłótnie. Po co wasze swary głupie wnet i tak zginiemy w…”
„Wielki niemowa”, czyli obywatele III RP, przemówił 9 października. Głosując tak jak podało PKW (za formę wyboru uważam także pozostanie w domu). Większość, w tym i większość piszących na forum, cieszy się z tego wyniku. Przyznam - nie należę do tej grupy. Ale nie obrażam się na werdykt obywateli III RP, bo to tak jakby obrazić się na wichurę, że przeszła nad domem i zniszczyła dach.
W obecnej sytuacji wszelkie dyskusje z „sytymi”, którzy dziś stanowią obóz zwycięzców uważam za działania jałowe. Za przeproszeniem, a moim celem nie jest bynajmniej obrażanie nikogo, z betonową ścianą nie dyskutuje się. Ot tak. Po prostu. Trzeba zastanowić się jak ją ominąć (próba kruszenia nic nie daje – to pokazały ostatnie 4 lata „grillowej prosperity”) aby móc iść dalej. Do przodu. Bo choć póki co sytuacja wydaje się beznadziejna to absolutnie nie możemy się poddać.
Kończąc swoją jedyną wypowiedź w tym wątku zacytuję A. Ściosa. „Czeka nas długi marsz. Tak długi, jak przewlekła będzie agonia III RP.”
P.S.
Felietony wyżej cytowanego serdecznie polecam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #169 : 12 Październik, 2011, 22:39:09 pm »

Na początek cytat. Z wiersza Brzechwy.
„Moi drodzy, po co kłótnie. Po co wasze swary głupie wnet i tak zginiemy w…”
„Wielki niemowa”, czyli obywatele III RP, przemówił 9 października. Głosując tak jak podało PKW (za formę wyboru uważam także pozostanie w domu). Większość, w tym i większość piszących na forum, cieszy się z tego wyniku. Przyznam - nie należę do tej grupy. Ale nie obrażam się na werdykt obywateli III RP, bo to tak jakby obrazić się na wichurę, że przeszła nad domem i zniszczyła dach.
W obecnej sytuacji wszelkie dyskusje z „sytymi”, którzy dziś stanowią obóz zwycięzców uważam za działania jałowe. Za przeproszeniem, a moim celem nie jest bynajmniej obrażanie nikogo, z betonową ścianą nie dyskutuje się. Ot tak. Po prostu. Trzeba zastanowić się jak ją ominąć (próba kruszenia nic nie daje – to pokazały ostatnie 4 lata „grillowej prosperity”) aby móc iść dalej. Do przodu. Bo choć póki co sytuacja wydaje się beznadziejna to absolutnie nie możemy się poddać.
Kończąc swoją jedyną wypowiedź w tym wątku zacytuję A. Ściosa. „Czeka nas długi marsz. Tak długi, jak przewlekła będzie agonia III RP.”
P.S.
Felietony wyżej cytowanego serdecznie polecam.
 masz całkowitą rację, też chciałem porozmawiać z "murem" n ie przebijać go, ale mur pokazał mi środkowy palec, tak to jest z wodą sodową i jej nadmiarem

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #170 : 12 Październik, 2011, 22:39:35 pm »

Ludzie tzn Kolo.Piort ,żorż i parę innych -dajcie sobie na luz .Wybory się skończyły! Istniejemy w nowej-tej samej rzeczywistości! Jesteście jak lep na .. dla E.G ,która nie mając już nic poszukuje niszy dla siebie... choć mam wątpliwość czy nie jest sterowana...Zajmijmy się naprawdę czymś innym,nie zawiścią ,nie nagłaśnianiem innych. Zajmijmy się tym co dla naszej społeczności jest ważne!!!! Bezrobociem,uciekaniem z miasta ludzi młodych, brakiem pomysłu na kulturę w tym mieście,tym,że ,,giną drobni przedsiębiorcy,,  którzy utrzymują to miasto,że rośnie w siłę administracja,że nie powstają od lat nowe miejsca pracy. Że w mieście nie ma już niezależnej prasy, .To miasto zwyczajnie umiera. Niebawem zostanie marny szpital,urzędy,szkoły! i Tysiące bezrobotnych a wy zajmujecie się czy pełnomocnikiem PiS czy innej Partii powinien być ten czy ten? Czując się odpowiedzialnym obywatelem tego powiatu rezygnuję z udziału w dyskusjach wszelakich. Pozdrawiam administratora.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #171 : 12 Październik, 2011, 22:44:06 pm »

sorki antykolo, ale ja nic o Pani Ewie nie pisałem, i nie sieję nienawiścią, zacząłem od rozważań, ale znajdzie się ktoś komu takie rozważania nie leżą, więc róbmy tak jak piszesz
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #172 : 12 Październik, 2011, 23:15:18 pm »

Zorż nikt  nie pisał,że atakujesz bohaterkę tego forum .Masz rację  zajmijmy się ty co ważne.,, Jak śpiewał Wojciech Młynarski,, Róbmy swoje. Bo to nie jest to Warszawka a mała mieścina. Co dzień spotykam ludzi dla których wydanie 20 zł na zakupy stanowi duży problem. Bo to są normalni ,uczciwi obywatele( ten problem nie dotyczy miejscowych notabli),
Znam rodziców,których nie stać na książki dla dzieci,już nie mówiąc o komputerach. Znam rodziny,gzie rodzicom brakuje na wszystko... A wy na tym ....forum zajmujecie się.... Cała wasza para idzie w gwizdek no może,jak ktoś chce się wypromować załatwi niby to czy owo... Jest mi za to forum wstyd!!! Jest mi wstyd,że uczestniczę w tej bezsensownej dyskusji. .. I miała rację animatorka zamieszania pisze,że atykolo obserwuje i milczy,co się stało?,, Odpowiem tak !! Wszystko ma swoje miejsce i czas. Cierpliwość jest cnotą!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #173 : 12 Październik, 2011, 23:28:10 pm »

Znam rodziców,których nie stać na książki dla dzieci,już nie mówiąc o komputerach. Znam rodziny,gzie rodzicom brakuje na wszystko...


Guns N' Roses - Welcome To The Jungle
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #174 : 12 Październik, 2011, 23:44:30 pm »

Ciekawy wieczór. Dyskusja chwilami bardzo merytoryczna. Do pełni szczęścia zabrakło jedynie wątków związanych ze SKOB i TBS. Ale myślę, że jest to do nadrobienia.


PS
Zorz, to była dobra inicjacja zaangażowania w dyskusję na L24 z Twojej strony.

Dobranoc.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #175 : 13 Październik, 2011, 00:36:24 am »

Ciekawy wieczór. Dyskusja chwilami bardzo merytoryczna. Do pełni szczęścia zabrakło jedynie wątków związanych ze SKOB i TBS. Ale myślę, że jest to do nadrobienia.


PS
Zorz, to była dobra inicjacja zaangażowania w dyskusję na L24 z Twojej strony.

Dobranoc.


Dobra, dobra cwaniaku, prowokujesz mnie żebym sobie poględziła ale tym razem nie mam natchnienia. Ja już załatwiłam swoje sprawy z TBS a jak pan prezes robi coś nie tak, to niech teraz mieszkający tam lokatorzy przejmą inicjatywę, bo oni są trochę jak niektórzy lubańscy Forumowicze, dużo narzekają a mało działają. Poza tym Burmistrz Słowiński przed wyborami(tymi na burmistrza) obiecał zrobić tam porządek. Wniosek prosty, jak zrobił to jest słowny a jak nie, to ...chyba nie musze kończyć.

Jeśli chodzi o SKOB, to nagłaśniając ten problem, nie robię tego dla korzyści, bo jaką korzyść mogę mieć z tego? No chyba tylko wdzięcznośc pana Hardzieja i satysfakcja ze świadomość, że ludzie żyjący w nędzy i biedzie od czasu do czasu dostaną ze SKOB-u trochę jedzenia. Pan Leszek robi dużo dobrego a tacy, co będę krytykować wolontariat czy działalność zawsze się znajdą, np mój były twierdził, iż Owsiak, to czubek a Ochojska to oszołom. A dla mnie Owsiak jest osoba godną podziwu, mam dla faceta wielki szacun. Rozgłosu nie szukam, piszę na Forum jak każdy a że nie ukrywam sie za nickiem, tylko podpisuję imieniem i nazwiskiem to chyba normalne. Nigdy nie byłam cykorem a w ciuciubabkę się bawiłam będąc dzieckiem.
PS. No i znowu mnie sprowokowałeś, Oj bo pomyślę, że mnie polubiłeś albo jeszcze gorzej, przyzwyczaiłeś się do mojego ględzenia.  
« Ostatnia zmiana: 13 Październik, 2011, 00:38:52 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #176 : 13 Październik, 2011, 09:03:31 am »

Zaradna już Ci kiedyś pisałem, że głupia nie jesteś  Chichot więc nie zniżaj się do pewnego poziomu.

SKOB nie jest osamotniony, jest pewien pomysł aby Panu Hardziejowi pomóc ... tylko czy tak naprawdę on chce pomocy?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #177 : 13 Październik, 2011, 10:43:52 am »

Odeszłam z partii i widzę, że co dla niektórych
Robert Janowski & Beata Kozidrak - Deszcz (Bo tak się trudno rozstać)


Powinno być : wywalono mnie z partii.

Żorż, antykolo i inni nowi i starzy, myślący mniej więcej jak ja, forumowicze. Jak zwykle Polak mądry po szkodzie. Dzięki za wpisy dodające otuchy, że nie jestem sam z moimi poglądami, przemyśleniami i uwagami. Tylko sorki gdzie byliście wcześniej?! Sam się musiałem pałować. Może wynik wyborów byłby inny.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #178 : 13 Październik, 2011, 10:52:56 am »



SKOB nie jest osamotniony, jest pewien pomysł aby Panu Hardziejowi pomóc ... tylko czy tak naprawdę on chce pomocy?

 Masz plusa
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #179 : 13 Październik, 2011, 11:30:20 am »

Ludzie tzn Kolo.Piort ,żorż i parę innych -dajcie sobie na luz .Wybory się skończyły! Istniejemy w nowej-tej samej rzeczywistości! Jesteście jak lep na .. dla E.G ,która nie mając już nic poszukuje niszy dla siebie... choć mam wątpliwość czy nie jest sterowana...

Ja cały czas mam takie wrażenie, ale nie pisałem o tym, bo boję się sądu
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wybory do Parlamentu Europejskiego Bieżące wiadomości Leo 0 4610 Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2009, 12:57:05 pm
wysłane przez Leo
Wybory w Saksonii - NPD 5,7 % poparcia Bieżące wiadomości Leo 0 3407 Ostatnia wiadomość 31 Sierpień, 2009, 21:03:30 pm
wysłane przez Leo
Wybory z wyboru? Bieżące wiadomości dlb 2 6543 Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2010, 08:42:17 am
wysłane przez widelec
Wybory uzupełniające w Henrykowie Gmina Lubań x 2 8765 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2011, 19:41:48 pm
wysłane przez luna3
WYBORY SOŁTYSÓW Gmina Lubań Urząd Gminy 0 4247 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2011, 12:24:17 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Sesja w gminie i wybory sołtysów Bieżące wiadomości x 0 3648 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2011, 20:18:47 pm
wysłane przez x
POLSKO-NIEMIECKIE DNI DORADCZE w dniach 09.09.2011 oraz 14.10.2011 Ogłoszenia drobne Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3277 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 11:52:16 am
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
WYBORY 2011 Hydepark « 1 2 3 4 5 » Samozapłon 63 56975 Ostatnia wiadomość 01 Listopad, 2014, 00:41:43 am
wysłane przez Prowincjusz
wybory... Hydepark widelec 2 8037 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2015, 08:28:46 am
wysłane przez widelec
Wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych w niu 31 maja 2015 r. Polityka Prowincjusz 4 37035 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2015, 20:40:07 pm
wysłane przez zoska60