Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Wybory parlamentarne 2011  (Przeczytany 155691 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #135 : 12 Październik, 2011, 19:14:06 pm »

Strach przed Kaczyńskim obezwładnia. Dowodem jest Bogatynia-Zgorzelec. 2 posłów, którym zabrakło kilkaset głosów do mandatu.
Jeżeli zabrać 1 z listy PO, okaże się, że rozłożenie głosów na liście wypada gorzej niż w przypadku listy Palikota.
Analiza list powyborczych mówi o jednym. O jednym wielkim strachu.  Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #136 : 12 Październik, 2011, 19:16:10 pm »

Takie dywagacje mnie śmieszą, nikt nie zadał sobie trudu, by dojść do ważniejszych wniosków, mianowicie, takiej szansy jaką w tych wyborach miał Lubań, nie będzie co najmniej 4 lata. Zadam pytanie, czy dalej wierzycie w to, iż głosuje się na człowieka a nie na partie??? nieeeeee, dowód? Lubań ma w czterech literach przedstawiciela w izbie niższej parlamentu, woli oddać głos na każdego byleby nie na tego, który mógłby reprezentować nasze miasto i to gdzie?!!! w sejmie. Lubaniacy dali tym jeszcze jeden dowód, są nieodpowiedzialni. Co by nie pisać żal mi sytuacji straconych, w dodatku chyba bezmyślnie, kilkanaście tysięcy ludzi idzie głosować, i nie chce swojego reprezentanta dlatego, że jest z PIS, jeśli uważacie, że to jest fair wobec miasta, to grubo się mylicie, mogliśmy Lubań rozruszać, a tak siedzieć na tyłkach i patrzeć jak wybrani przez was się bawią za wasze pieniądze, bo z pretensjami do Pana Schetyny, że mamy złe drogi, nikt już się nie uda
Widzę, że w związku z wyborami nowych przybywa, albo starych- nowych. ŻORŻ mieliśmy okazję mieć posła z Lubania?! Wyborcy są nie fair wobec miasta. O kim piszesz o Pani Danucie, czy o Panu Wojciechu, bo tylko takich znalazłem wśród byłych kandydatów z naszego miasta- wyniki wyborcze prawie takie same, więc nie wiem Szok Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #137 : 12 Październik, 2011, 19:23:35 pm »

Tak Piotrek, ale ja sie odniosłem do najniższego szczebla, PIS mógł przegrać, ale Lubań mógł wygrać, a tak, PIS przegrał a na życzenie głosujących w naszym mieście Lubań też przegrał, więc przegrywajmy dalej, tylko bez zdziwienia, jeśli nikt nie będzie wiedział, gdzie leży Lubań, dla przypomnienia, Biłgoraj miasto Palikota ma podobna liczbę mieszkańców, ale znane jest już w całym kraju, i choć nie przepadam za tym panem to na pewno miasto mu zawdzięcza taką sławę, my też mogliśmy być znani z naciskiem na " mogliśmy" ale cyt" czemuś biedny, bom głupi, czemuś głupi bom biedny"
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #138 : 12 Październik, 2011, 19:27:34 pm »

Widzę, że w związku z wyborami nowych przybywa, albo starych- nowych. ŻORŻ mieliśmy okazję mieć posła z Lubania?! Wyborcy są nie fair wobec miasta. O kim piszesz o Pani Danucie, czy o Panu Wojciechu, bo tylko takich znalazłem wśród byłych kandydatów z naszego miasta- wyniki wyborcze prawie takie same, więc nie wiem Szok Szok

Albatros, to na prawdę nie ma znaczenia i tak oboje startowali z tej samej listy, co tylko dowodzi mojej tezie, mieliśmy już parlamentarzystę i wyobraź sobie, że wiele wskórał w sprawach Lubania, w parlamencie był mało widoczny, ale czy to znaczy, że kolejnej okazji już nie należy wykorzystywać???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #139 : 12 Październik, 2011, 19:33:49 pm »

Żorż : ) Nie można zestawiać tych dwóch miast. Lubań jest wyobcowany z kultury narodowej. Do dzisiaj traktujemy dorobek cywilizacyjny i zabytki tej ziemi, jako obce, archaiczne pozostałości. Dowodem jest oddawanie za psi grosz setek hektarów na zawsze w ręce deweloperów wiatrakowych. Byle na grylla było co wsadzić.
Fakt, ludzie się powoli budzą. Ruszają oddolnie. Ale to za wolno idzie /
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #140 : 12 Październik, 2011, 19:39:59 pm »

Albatros, to na prawdę nie ma znaczenia i tak oboje startowali z tej samej listy, co tylko dowodzi mojej tezie, mieliśmy już parlamentarzystę i wyobraź sobie, że wiele wskórał w sprawach Lubania, w parlamencie był mało widoczny, ale czy to znaczy, że kolejnej okazji już nie należy wykorzystywać???
Oczywiście, ze dla listy nie ma, ale dla szans kandydata tak Z politowaniem Dlatego uważam, że Pani z 20 miejsca powinna zamienić się z pełnomocnikiem i funkcja i miejscem I za cztery lata powinniśmy mieć posła. Jest ładna, nowa w polityce i robi wyniki. natomiast Pan już nie jest chyba w stanie zrobić więcej. Wyborcy nie zagłosują tylko dlatego, że ktoś jest z Lubania, ale jaki jest. Szkoda, że nie doszło do zamiany teraz Spoko Musimy znowu czekać cztery lata
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #141 : 12 Październik, 2011, 19:53:48 pm »

Oczywiście, ze dla listy nie ma, ale dla szans kandydata tak Z politowaniem Dlatego uważam, że Pani z 20 miejsca powinna zamienić się z pełnomocnikiem i funkcja i miejscem I za cztery lata powinniśmy mieć posła. Jest ładna, nowa w polityce i robi wyniki. natomiast Pan już nie jest chyba w stanie zrobić więcej. Wyborcy nie zagłosują tylko dlatego, że ktoś jest z Lubania, ale jaki jest. Szkoda, że nie doszło do zamiany teraz Spoko Musimy znowu czekać cztery lata

A powiedz mi jakie znaczenie ma miejsce na liście?! Pani Machałek z 3 miejsca zdobyła więcej głosów niż Pani Witek na drugim. Pan Śnieżk, w wyborach samorządowych do powiatu na liście PIS miał  ostatnie miejsce  w okręgu obejmującym Siekierczyn i został radnym. Natomiast Pan Józefów (wywalony z partii razem z Panią Gutek) miał pierwsze miejsce na tej liście i co. Pan Śnieżyk mieszka w Siekierczynie i swoi go poparli.

A co do decydowania, kto jest na jakiej pozycji na liście, to nie twoja sprawa. Jak zapiszesz się do PIS awansujesz bardzo wysoko, to będziesz miał na to wpływ. Na razie masz osiągi w dezawuowaniu W. Z. i w związku z tym powinieneś mieć satysfakcję.

Co do Pani Danuty. Masz rację! Taka nieznana, wywiesiła kilka plakatów w Lubaniu i ma bardzo dobry wynik. Natomiast Pani Gutek jak startowała ostatnio to miała trochę więcej głosów niż ona. Tylko, że to bardzo mało było biorąc pod uwagę, że występowała w Radiu Maryja, Telewizji TRWAM, wielu gazetach lokalnych i krajowych jako bojowniczka o szpital. Wszyscy myśleli, że jak taka popularna to zostanie posłem. A tu taka Danuta ma prawie tyle co Ewa. No i jest na dodatek bardzo ładna-mówię o pani Danucie oczywiście.
« Ostatnia zmiana: 12 Październik, 2011, 20:06:10 pm wysłane przez kolo » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #142 : 12 Październik, 2011, 20:18:17 pm »

Wow kolo :oAle Cię chłopie/babko wk...em. Sorry :-*Ja o kandydatach, a Ty o Ewce- żołądek stracisz przez nią Szok Teraz przynajmniej wiem kim jest ten drugi wywalony. Fajnie się Ciebie podchodzi. Wszyscy forumowicze nie mają wątpliwości, żeś prawa ręka Zembika, albo i on sam. Chichot Chichot Chichot Chociaż ja nadal wnoszę dla dobra partii pomimo twojego stanu emocjonalnego o zmianę pełnomocnika- wtedy będziemy mieli posła. Oczywiście nie musisz się z tym liczyć.
Sprawdziłem wyniki z 2007 i wklejam ich fragment:
10   TOMALA Marek   3684      
11   CHODYRA Andrzej Piotr   2102   
12   ZABRZAŃSKI Józef Wojciech   1629   
13   MACIEJEWSKA Elżbieta   2648   
14   SKOWRON Julian   813   
15   OSENDOWSKI Zenon Jerzy   839      
16   LICA Wojciech   602   
17   ZEMBIK Wojciech Bolesław   1156   
18   LENCZUK Michał   1239   
19   SADOWSKI Krzysztof Piotr   1362   
20   GUTEK Ewa Danuta   1958   
21   MELSKA Anna Agnieszka   1005   
22   KOSOWSKI Kordian Ryszard   911   

Nieładnie kłamczuszku
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #143 : 12 Październik, 2011, 20:24:17 pm »

To dowodzi, że mam rację. 1954 głosy, dla takiej osoby jaką to znaną osobą była wtedy Ewa Gutek, to bardzo mało w porównaniu do tego, ile zdobyła Pani Danuta nikomu nieznana osoba z kilkoma plakatami. Troczyńska Danuta Anna 1114

(Różnica tylko 844)
« Ostatnia zmiana: 12 Październik, 2011, 20:26:32 pm wysłane przez kolo » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #144 : 12 Październik, 2011, 20:29:19 pm »

Albatros! Cały czas imputujesz, że jestem W.Z. albo jego żona. A ty kim jesteś dla Pani Gutek? Nowym mężem?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #145 : 12 Październik, 2011, 20:34:09 pm »

Prośba do moderatora, Paweł zmień tytuł na
"Wojna Polsko-Polska,czyli dlaczego Pis nie wygra NIGDY wyborów"
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #146 : 12 Październik, 2011, 20:39:32 pm »

Nie imputuj kolo- watek "Wybory parlamentarne 2011", a tu kolo o Ewie Gutek, która była jedynie wyborcą, albo i nie. Pewnie teraz wszystkich w partii rozliczą za wyniki i Pani Danuta ma wielkie szanse zostać pełnomocnikiem, bo po takim kompromitującym wyniku raczej posady pan Zembik nie utrzyma. Jak na pełnomocnika i miejsce na liście to wynik tak cienki jak barszcz wigilijny bez uszek Chichot Chichot Chichot
« Ostatnia zmiana: 12 Październik, 2011, 20:42:17 pm wysłane przez Albatros1 » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #147 : 12 Październik, 2011, 20:46:45 pm »

Albatros! Zapisz się do lokalnych struktur i będziesz mógł decydować, a tak możesz tylko pogadać.
 Niezdecydowany
Nie imputuj kolo- watek "Wybory parlamentarne 2011", a tu kolo o Ewie Gutek, która była jedynie wyborcą, albo i nie. Pewnie teraz wszystkich w partii rozliczą za wyniki i Pani Danuta ma wielkie szanse zostać pełnomocnikiem, bo po takim kompromitującym wyniku raczej posady pan Zembik nie utrzyma. Jak na pełnomocnika i miejsce na liście to wynik tak cienki jak barszcz wigilijny bez uszek Chichot Chichot Chichot

Z tego co wiem, to nie jest posada. Posada jst wtedy, kiedy za to płacą. To jest funkcja bezpłatna, na dodatek trzeba płacić składki.
« Ostatnia zmiana: 12 Październik, 2011, 20:50:21 pm wysłane przez kolo » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #148 : 12 Październik, 2011, 20:49:55 pm »

Albatros! Zapisz się do lokalnych struktur i będziesz mógł decydować, a tak możesz tylko pogadać.
 Niezdecydowany
Poczekam na zmiany i na pewno się zapiszę Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #149 : 12 Październik, 2011, 20:52:24 pm »

Poczekam na zmiany i na pewno się zapiszę Chichot

No to już wtedy PIS padnie, a nie tylko, że nie wygra.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wybory do Parlamentu Europejskiego Bieżące wiadomości Leo 0 4609 Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2009, 12:57:05 pm
wysłane przez Leo
Wybory w Saksonii - NPD 5,7 % poparcia Bieżące wiadomości Leo 0 3407 Ostatnia wiadomość 31 Sierpień, 2009, 21:03:30 pm
wysłane przez Leo
Wybory z wyboru? Bieżące wiadomości dlb 2 6542 Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2010, 08:42:17 am
wysłane przez widelec
Wybory uzupełniające w Henrykowie Gmina Lubań x 2 8765 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2011, 19:41:48 pm
wysłane przez luna3
WYBORY SOŁTYSÓW Gmina Lubań Urząd Gminy 0 4247 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2011, 12:24:17 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Sesja w gminie i wybory sołtysów Bieżące wiadomości x 0 3648 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2011, 20:18:47 pm
wysłane przez x
POLSKO-NIEMIECKIE DNI DORADCZE w dniach 09.09.2011 oraz 14.10.2011 Ogłoszenia drobne Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3277 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 11:52:16 am
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
WYBORY 2011 Hydepark « 1 2 3 4 5 » Samozapłon 63 56963 Ostatnia wiadomość 01 Listopad, 2014, 00:41:43 am
wysłane przez Prowincjusz
wybory... Hydepark widelec 2 8036 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2015, 08:28:46 am
wysłane przez widelec
Wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych w niu 31 maja 2015 r. Polityka Prowincjusz 4 37024 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2015, 20:40:07 pm
wysłane przez zoska60