Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Wybory parlamentarne 2011  (Przeczytany 155684 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #75 : 11 Październik, 2011, 10:59:57 am »

Masz we mnie przyjaciela, tylko o tym nie wiesz. Świadczą o tym plusy ode mnie i słowa otuchy wcześniej napisane.

A z tą kulturą wypowiedzi to jest tak, że trudno zachować kulturę jeśli się z taką sztuką rozmawia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #76 : 11 Październik, 2011, 11:13:20 am »

Interesujące...
Ale oczekuję wysokiej kultury osobistej.


PS
Na pewnym poziomie kontakt ze "sztuką" nie wpływa negatywnie na emocje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #77 : 11 Październik, 2011, 11:33:34 am »

Cytuj
Tak Piotrze jesteś blisko.Nr. listy się zgadza,nr.kandydata nie.Nie znam tego człowieka.
Piotr zrób coś abym Ciebie nie postrzegał przez pryzmat retoryki Ojca Dyrektora.Używasz co prawda bardziej wyszukanych słów,ale.....
Piotr to znaczyło tylko tyle że zbierałem podpisy na Palikota.Nie wiem skąd Ty o tym wiesz.Ale to nie jest ważne.Osoba (jedyna) z którą o tym rozmawiałem wiedziała że nie oddam głosu na tą listę.Oczywiście w wielu a nawet w bardzo wielu kwestiach popieram Palikota.Piotr i nie interpretuj tego co napisałem tu i teraz jako moje tłumaczenie się.Nie zamierzam z niczego i nikomu się tłumaczyć.Popieram Palikota i popieram Tuska.I to na tyle w tej kwestii.

Piotr nie zależy mi na tym jak mnie postrzegasz.Możesz zwracać się do mnie per.Transwestyto.

Zauważ wszakże że to ja mam żonę i troje dzieci.Mam normalną rodzinę.I przysięgam mamusia nie poprawia mi już rajtuzek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #78 : 11 Październik, 2011, 11:39:49 am »

Cytuj
Firefoks (+ 1 Ukrytych) i 7 Gości przegląda ten wątek.

+ 1 Ukrytych Piotr to chyba o Tobie piszą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #79 : 11 Październik, 2011, 11:53:00 am »

Że zbierałeś podpisy dowiedziałem się z posta powyżej : ) Ale to nic złego. Nic złego jest też mieć sympatię do jakiejś listy...tylko się nie wypieraj, proszę, bo przestaniesz być dla mnie wiarygodny. A póki co jesteś i to bardzo. Pozdrawiam

cytuj: piotrek
Cytuj
Jak będziesz głosował na swoją ulubioną listę nr 4, to skreśl 5. Myślę, że to uczciwy człowiek, chociaż do pewnych przemyśleń o Polsce jeszcze nie doszedł (dorósł?) w sowich rozważaniach.
Tylko nie zapominaj, kto jest jego szefem : )

odpowiedź: Firefoks
Cytuj
Tak Piotrze jesteś blisko.Nr. listy się zgadza,nr.kandydata nie.Nie znam tego człowieka.
Piotr zrób coś abym Ciebie nie postrzegał przez pryzmat retoryki Ojca Dyrektora.Używasz co prawda bardziej wyszukanych słów,ale.....


Foto: poseł Biedroń
[ img ] tego sobie akurat podaruję [ / img ]
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #80 : 11 Październik, 2011, 12:36:45 pm »

Cytuj
Tak Piotrze jesteś blisko.Nr. listy się zgadza,nr.kandydata nie.

Piotr w czasie kiedy popełniłem tego posta tak pewnie myślałem.Jednak do wyborów było jeszcze dużo czasu.Nie wstydzę się tamtej deklaracji.Na tamten czas miałem oddać głos na Palikota.Jednakże po przeanalizowaniu sondaży przedwyborczych zmieniłem decyzję.Głosowałem na p. Schetynę.A do Senatu na p.Michalskiego.A dlaczego zmieniłem decyzję?Ze strachu przed :
"Wypowiedzi, na które Kaczyński pozwalał sobie w czasie kampanii wyborczej, w tym pod adresem Niemiec, wychodzą daleko poza czerwoną linię politycznej areny. Można odnieść wrażenie, że Kaczyński dostał pomieszania zmysłów"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #81 : 11 Październik, 2011, 12:53:51 pm »

Jestem usatysfakcjonowany odpowiedzią. Ja też zmieniłem w piątek kandydata do Sejmu. Zostałem przekonany i muszę powiedzieć, że było minimalnie : )

Dalsze wątpliwości:
Wątpliwości dotyczą takiego zjawiska jak: dzisiaj w Lubaniu trudno jest spotkać urzędnika, który by nie głosował na Słowińskiego. Boję się, że do końca jego urzędowania okaże się, że wszyscy na niego głosowali.  (jak to nazwać delikatnie?) ...wyborca progresywny ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #82 : 11 Październik, 2011, 14:11:07 pm »

Piotr w czasie kiedy popełniłem tego posta tak pewnie myślałem.Jednak do wyborów było jeszcze dużo czasu.Nie wstydzę się tamtej deklaracji.Na tamten czas miałem oddać głos na Palikota.Jednakże po przeanalizowaniu sondaży przedwyborczych zmieniłem decyzję.Głosowałem na p. Schetynę.A do Senatu na p.Michalskiego....

Firefoksie! Plusa Ci nie dam, ale podoba mi się, że jak piszesz przeanalizowałeś sytuację, sam podjąłeś taką decyzję.

Piotr! Przyjacielu mój! Ty natomiast piszesz, że zostałeś przekonany-rozumiem nie sam się przekonałeś
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #83 : 11 Październik, 2011, 14:19:46 pm »

Dzień dobry! Poczytałem sobie wpisy antykolo i wiesz co marnujesz swój potencjał polityczny. Zamiast atakować Ewę, powinieneś z nią pracować- może wiele dobrego by się z tego zrodziło. Wtedy posłowie na naszym terenie nie będą potrzebni Chichot

Gdybym był pewien, że ten post jest do mnie to napisałbym tak:
„Nie, nic z tego nie będzie. Jak napisałeś mam potencjał polityczny. Jak ja z takim dużym potencjałem politycznym miałbym pracować z Wami statutowo apolitycznymi. A Ewa jest apolityczna do wyborów samorządowych.  Potem na bazie swojej działalności apolityczno- charytatywnej zacznie startować to tu to tam, że niby w Panaceum to jest wtedy gdy z Wami się spotka, a kiedy się rozchodzicie to już działa jako Ewa Gutek obywatelka. Czyli apolityczna zajmująca się polityką. (Teraz też tak jest-patrz poparcie Pana Stachyry). Nie lubię robić czegoś i wmawiać wszystkim,  że tego nie robię. Jak coś robię to na Marksa (oj! Przepraszam!) na maksa i bez owijania w bawełnę. A jeszcze na dodatek nie chcę moją działalnością popierać osoby do której nie mam szacunku”.

Ale był to post do antykolo (który jest w stosunku do mnie anty) nie będę się wcinał, bo jeszcze poda mnie do sądu za podszywanie się (wybacz antykolo Ty taki nie jesteś).
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #84 : 11 Październik, 2011, 14:30:02 pm »

Cytuj
Dalsze wątpliwości:
Wątpliwości dotyczą takiego zjawiska jak: dzisiaj w Lubaniu trudno jest spotkać urzędnika, który by nie głosował na Słowińskiego. Boję się, że do końca jego urzędowania okaże się, że wszyscy na niego głosowali.  (jak to nazwać delikatnie?) ...wyborca progresywny ?

Piotr a kto i co daje nam prawo oceniać innych?Czy Związek Zawodowy który zawiązał się w Urzędzie Miasta jest dowodem miłości do miłościwie nam panującego?

Z mojej strony to ostatni post w tym temacie.No chyba że ad vocem  Chichot

Cytuj
Firefoksie! Plusa Ci nie dam, ale podoba mi się, że jak piszesz przeanalizowałeś sytuację, sam podjąłeś taką decyzję.

kolo plusy,minusy.Również czasami się w to bawię.Coś Ci powiem według mnie czym więcej minusów tym wyrazistsza postać forumowicza. Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #85 : 11 Październik, 2011, 15:13:01 pm »

Śmieszy mnie to nadużywanie słowa przyjaciel. Nastała taka moda, ledwie kogoś poznamy, dwa słowa zamienimy i już przyjaciel. Znajomych mam mnóstwo, serdecznych koleżanek sporo ale przyjaciółkę tylko jedną ale taką, której ufam bardziej niż rodzonej siostrze. Mogę jej powierzyć każdy najskrytszy sekret, zawsze mogę liczyć na jej wsparcie i zrozumienie. ona na mnie też może liczyć, naprawdę ufam jej bezgranicznie, znamy się bardzo bardzo długo. To wspaniała, mądra, uczciwa i najszlachetniejsza osoba jaką znam. pracuje w jednym z urzędów, nie będę pisać w którym i na jakim stanowisku bo to nie istotne ale mogę z czystym sumieniem nazwać ją swoją przyjaciółką.
Dla mnie przyjaciel to ktoś bardzo ważny wyjątkowy, czasem bywa że staje się droższy  od brata siostry, ojca, matki czy współmałżonka.

Po drugie, nie rozumiem toku myślenia ani postępowania Kola. Np. Piotr jest bez wątpienia wyrazisty, czasem mnie wkurza ale to bardziej mój problem, bo przecież nikt nie musi dopasowywać się do mojego toku myślenia, cenię go za kulturę osobistą i za to, że ma odwagę być sobą. Podobnie Firefoks, mam dla niego wiele sympatii ale są chwile gdy doprowadza mnie do szewskiej pasji. Nasz drogi Widelec, pisałam kiedyś ja i on to zupełnie inna bajka ale gdzie jest powiedziane, że inni muszą być w rozumowaniu i wymowie podobni do mnie. Marek jest  zawsze sobą i nie stara się nikomu na siłę przypodobać. Nie zawsze rozumiem Tonyego ale to też facet z charakterem. Natomiast, jeśli chodzi o Kola, naprawdę nie kminię tego pana ani trochę. Najpierw złość, agresja, epitety i kpiny choćby pod adresem Ewy a teraz taki słodki, wszędzie wokół" rozsiewa miłość i czar" Do mnie to nie przemawia ani trochę. Mam nadzieję, że Ewa nie wycofa się z Forum i będzie nadal tu zaglądać w każdej wolnej chwili.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #86 : 11 Październik, 2011, 15:30:48 pm »

Jola! A Ty skąd wiesz, że nie znam Piotra. On nie wie kim jestem, ale ja go znam. Wiem jakie ma poglądy i jaką jest osobą. Pokaż mi posty, w których nie byłem dla niego  miły, w którym poście atakowałem Ciebie, Firefoksa, Tonego itd.

Wskazywałem tylko cały czas na obłudę pewnej Pani. To wy atakowaliście mnie, obrażali, nie chcieliście rozmawiać (a ja taki samotny jestem). Ale nie jestem pamiętliwy. To źle? To znaczy jak ktoś mi dołoży to mam całe życie to rozpamiętywać. Nie raz Fajerek Ci dołożył, a Ty na niego MYSIU-PYSIU.

Przyjacielem będę nazywać tego kogo ja uważam według moich kryterów. Proszę nie narzucać mi swoich kryteriów rozumienia tego słowa. Wszak jest demokracja.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #87 : 11 Październik, 2011, 15:45:45 pm »

Jola mnie nie śmieszy, mnie przeraża zawsze ktoś kto moim przyjacielem się nazywa po kilku wymienionych zdaniach. Wtedy zawsze mam takie światełko kontrolne: "Boże strzeż mnie od takich  przyjaciół, bo z wrogami poradzę sobie sama". Na samym początku, kiedy zaczynałam bloga napisałam, że dla mnie przyjaźń to szczególny pakt, którego nie zawieram byle jak i z byle kim. Dlatego nie szukam tu takiej formy bliskości, tylko sposobu na wymianę poglądów, aby  nie rozkochać się we własnej nieomylności . Kolo zmienił swoje wpisy po informacji, że nikt nie jest anonimowy i dobrze się stało, bo lżenie po nocach splendoru nie dodaje. A co do mojej apolityczności...
To jest tak, nie należę do żadnej partii, ale mam swoje spojrzenie na politykę. Poparłam dwóch kandydatów, w tym jednego należącego do partii. Gdybym była fanatyczką, to wskazałabym na rozdanie partyjne. Obaj się nie dostali, chociaż jednemu i drugiemu dużo nie brakowało. Pany Stachyrze tylko 350 głosów. Czyli kolo dokładnie przeczytaj- PANACEUM- to grupa apolityczna, a jednostka nie musi taka pozostać. Jeżeli gdziekolwiek i kiedykolwiek przeczytasz, że PANACEUM poparło kogoś to wtedy przyznam Ci rację. Borisem nie lubi Prezesa Kaczyńskiego, a ja go cenię- to nie znaczy, że nie mamy razem działać- my najzwyczajniej w świecie w stowarzyszeniu nie gadamy o polityce. Mam nadzieję, że na tyle jasno o tym napisałam, że nie masz już wątpliwości
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #88 : 11 Październik, 2011, 15:49:31 pm »

Jola! A Ty skąd wiesz, że nie znam Piotra. On nie wie kim jestem, ale ja go znam. Wiem jakie ma poglądy i jaką jest osobą. Pokaż mi posty, w których nie byłem dla niego  miły, w którym poście atakowałem Ciebie, Firefoksa, Tonego itd.

Wskazywałem tylko cały czas na obłudę pewnej Pani. To wy atakowaliście mnie, obrażali, nie chcieliście rozmawiać (a ja taki samotny jestem). Ale nie jestem pamiętliwy. To źle? To znaczy jak ktoś mi dołoży to mam całe życie to rozpamiętywać. Nie raz Fajerek Ci dołożył, a Ty na niego MYSIU-PYSIU.

Przyjacielem będę nazywać tego kogo ja uważam według moich kryterów. Proszę nie narzucać mi swoich kryteriów rozumienia tego słowa. Wszak jest demokracja.

prawda jest taka że piszesz bez owijania w przysłowiową bawełnę prawdę i co Ci nie pasuje
a tego się nie lubi i nie będziesz lubianą osobą...
nikt ich nie przekona że "czarne jest czarne, a białe jest białe"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #89 : 11 Październik, 2011, 15:58:17 pm »

Piotr! Przepraszam! Już Ci nigdy na tym forum nie powiem mój przyjacielu! Nie wolno mi jak sam widzisz. Należy tańczyć jak Jola i Ewa każą.

Tony! Święta racja.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wybory do Parlamentu Europejskiego Bieżące wiadomości Leo 0 4609 Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2009, 12:57:05 pm
wysłane przez Leo
Wybory w Saksonii - NPD 5,7 % poparcia Bieżące wiadomości Leo 0 3407 Ostatnia wiadomość 31 Sierpień, 2009, 21:03:30 pm
wysłane przez Leo
Wybory z wyboru? Bieżące wiadomości dlb 2 6542 Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2010, 08:42:17 am
wysłane przez widelec
Wybory uzupełniające w Henrykowie Gmina Lubań x 2 8764 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2011, 19:41:48 pm
wysłane przez luna3
WYBORY SOŁTYSÓW Gmina Lubań Urząd Gminy 0 4247 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2011, 12:24:17 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Sesja w gminie i wybory sołtysów Bieżące wiadomości x 0 3648 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2011, 20:18:47 pm
wysłane przez x
POLSKO-NIEMIECKIE DNI DORADCZE w dniach 09.09.2011 oraz 14.10.2011 Ogłoszenia drobne Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3276 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 11:52:16 am
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
WYBORY 2011 Hydepark « 1 2 3 4 5 » Samozapłon 63 56960 Ostatnia wiadomość 01 Listopad, 2014, 00:41:43 am
wysłane przez Prowincjusz
wybory... Hydepark widelec 2 8036 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2015, 08:28:46 am
wysłane przez widelec
Wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych w niu 31 maja 2015 r. Polityka Prowincjusz 4 37022 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2015, 20:40:07 pm
wysłane przez zoska60