Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Wybory parlamentarne 2011  (Przeczytany 155700 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #30 : 10 Październik, 2011, 17:30:50 pm »

Tak Borysku to specjalna okazja.Wypiłem za "Słońce Peru". Wiem że to zaskoczenie dla wielu forumowiczów którzy utożsamiali mnie z SLD lub z Palikotem.

Fire Normalnie nie jestem zaskoczony, może razem po świętujemy w niedzielę w Świeradowie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 10 Październik, 2011, 18:48:42 pm »

No jak samopoczucie forumowicze? Pan Piotr miał rację ,,mogliśmy mieś senatora Konrada Rowińskiego,,ale żle ktoś sformułował pojęcie nepotyzmu.Mieliśmy szanse mieć posła w Postaci Pana Zembika  w sumie na jego partię zagłosowało w naszym powiecie prawie 2000 osób- to dużo . Szkoda. Bo nie ważne z jakiej partii byłby ten poseł,ale byłby to poseł z Miasta
Lubań.
Niestety też nie wszedł do senatu wyjątkowy(bezpartyjny) człowiek Pan Jerzy Zieliński i to jest moja osobista porażka. Ponieważ pierwszy raz mieliśmy możliwość zagłosować na człowieka bez przynależności partyjnej( niestety nie zdaliśmy egzaminu)   Mogliśmy skupić całą swoją energię -ale wyszło inaczej. Być może przy następnych wyborach będzie inaczej??? Pan Stachyra też niestety nie wszedł? Mam nadzieję,że nikt nie poczuł się urażony?ale nie był z naszego miasta więc nie jest go tak bardzo żal! Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #32 : 10 Październik, 2011, 18:52:45 pm »

I tu się z Tobą zgodzę, nie popisaliśmy się !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 10 Październik, 2011, 20:16:08 pm »

Cytuj
( niestety nie zdaliśmy egzaminu)

antykolo a nie pomyślałeś że to politycy ,wymienieni przez Ciebie nie zdali egzaminu?

Cytuj
Pan Piotr miał rację ,,mogliśmy mieś senatora Konrada Rowińskiego

A nie Paweł?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 10 Październik, 2011, 20:36:42 pm »

BORISEM - zostawcie te Wasze lubańskie animozje podyktowane czyimiś aspiracjami,albo urażoną dumą. Skupcie się/my nad lokalnymi problemami> Bezrobociem, tym,że taki Gość jak Przewodniczący bezrobotnych ma problem,służbą zdrowia w Lubaniu na która wszyscy narzekamy. Zostawmy fochy i animozje. Dajmy spokój historii i twórzmy rzeczywistość! Bo za chwilę reprezentować będą nas wciąż Ci sami ludzie(lokalni wyjadacze) BORISEM gdybyś miał potrzebę dziś- do kogo byś się udał? Do lokalnych władz? I co? W przypadku pierdoły to pikuś,ale gdyby chodziło o dobro Twoich najbliższych? Kto Ci pomoże? Nikt!!! Jedyna nadzieja teraz albo w W. Zembiku (konkretnie Pani Machałek) albo w Konradzie Rowińskim ( i Marszałku Schetynie). I co tak trudno było przełknąć czyjś awans? Załatw autobus na koncert -może wysłuchanie coś w waszych umysłach  zmieni. Może zaczniecie rozmawiać o tym co ważne ,a nie kto jest fajny lub nie? Kto co wypił,żle zrozumiał! Internet i fora powinny służyć czemuś wyższemu a nie piętnowaniu innych, ujawnianiu prywatnych rozmów,smsów itp. Jerzy Zieliński przegrał, Wojciech Zembik przegrał,Konradowi Rowińskiemu nawet nie dano szansy! straciliśmy my Lubanianie. Bo dalej będziemy klepać biedę a za trzy lata kto zasiądzie w radzie miasta i powiatu? No kto BORISEM ci sami....
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 10 Październik, 2011, 20:52:38 pm »

Do Fieroksa - Odpowiedz masz we wcześniejszym wpisie. Jaki egzamin mieli zdać ? W Zembik od dłuższego czasu piętnowany przez byłą działaczkę PiS , Podobnie Konrad Rowiński.
Jerzy Zieliński miał lepiej bo przegrał z ogólnopolskim trendem głosowania na partie! Coś jeszcze trzeba dodać? Zajmowaliście się pierdołami ... a teraz do kogo się udacie w potrzebie? Będziecie klepać  te swoje zabawne wywody a Ci co nie mają z czego żyć i tak Was nie usłyszą i zobaczą bo nie stać ich na komputery i internet. Powodzenia. Mam nadzieję,że KOLO nie siedzi już w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Z całej tej grupy Kolo i Tony i Piotr miel czasami coś mądrego do powiedzenia. Ty też pod warunkiem,że nie włączałeś systemu STRONG. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #36 : 10 Październik, 2011, 21:02:47 pm »

Mieliśmy już parlamentarzystę i nasz powiat nie płynął mlekiem i miodem- antykolo może i zajmujemy się pierdołami, ale coś robimy. Są tacy, którym pomogliśmy- tylko nie trąbimy o tym na forum. A co do byłego kolegi to starował po raz trzeci i jego wynik jest jakby skopiowany- może to nie wina wyborcy, a kandydata. Co do Pana Rowińskiego to decyzją partii nie został umieszczony na liście, ale tu masz rację zapewne byłby senatorem. Nic się nie zmieniło co do biura Pani Poseł Machałek- więc nie zostaliśmy bez przedstawiciela w sejmie. Tylko, czy przy takim rozdaniu będzie to głos znaczący?! Wydaje mi się, że wszyscy się dogadają spychając PiS do jedynej partii opozycyjnej. Pozdrawiam

Mały rys historyczny- wyniki Pana Wojciecha Zembika:
2005- 1430 głosów (PiS partia zwycięska)
2007- 1156 głosów
2011- 1408 (wysokie miejsce na liście)
Może jednak to jest maksimum możliwości i tak należy na to patrzeć.
« Ostatnia zmiana: 10 Październik, 2011, 21:18:23 pm wysłane przez Ewa Gutek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #37 : 10 Październik, 2011, 21:18:11 pm »

tia...
fakt trza było się skonsultować z lekarzem lub farmaceutom aby glosować na kogoś innego do senatu niż na Pana Zielińskiego
do sejmu szału nie było
miałem okazje posłuchać Pana Zembika jesienią w trecie w towarzystwie burmistrza obecnego i ex
to był bełkot bezsensowny
mam teorie na elektroników bo mam prawie codzień styczność z 010110110101...
są to szaleni elektronicy i niech w tym świecie pozostaną...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #38 : 10 Październik, 2011, 21:20:33 pm »

BORISEM - zostawcie te Wasze lubańskie animozje podyktowane czyimiś aspiracjami,albo urażoną dumą. Skupcie się/my nad lokalnymi problemami> Bezrobociem, tym,że taki Gość jak Przewodniczący bezrobotnych ma problem,służbą zdrowia w Lubaniu na która wszyscy narzekamy. Zostawmy fochy i animozje. Dajmy spokój historii i twórzmy rzeczywistość! Bo za chwilę reprezentować będą nas wciąż Ci sami ludzie(lokalni wyjadacze) BORISEM gdybyś miał potrzebę dziś- do kogo byś się udał? Do lokalnych władz? I co? W przypadku pierdoły to pikuś,ale gdyby chodziło o dobro Twoich najbliższych? Kto Ci pomoże? Nikt!!! Jedyna nadzieja teraz albo w W. Zembiku (konkretnie Pani Machałek) albo w Konradzie Rowińskim ( i Marszałku Schetynie). I co tak trudno było przełknąć czyjś awans? Załatw autobus na koncert -może wysłuchanie coś w waszych umysłach  zmieni. Może zaczniecie rozmawiać o tym co ważne ,a nie kto jest fajny lub nie? Kto co wypił,żle zrozumiał! Internet i fora powinny służyć czemuś wyższemu a nie piętnowaniu innych, ujawnianiu prywatnych rozmów,smsów itp. Jerzy Zieliński przegrał, Wojciech Zembik przegrał,Konradowi Rowińskiemu nawet nie dano szansy! straciliśmy my Lubanianie. Bo dalej będziemy klepać biedę a za trzy lata kto zasiądzie w radzie miasta i powiatu? No kto BORISEM ci sami....



Mam pytanie co TY zrobiłeś dla tego miasta?

Antykolo, może założysz nowe konto na L24 i poczytasz jeszcze raz co ty wypisywałeś od pewnego czasu, następnie rozbiegnij się a ściana sama się znajdzie.

... i jeszcze jedno ja nic nie muszę ! Mogę jak każdy spakować rodzinę i wyjechać !







Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 10 Październik, 2011, 21:21:44 pm »

Cytuj
Ty też pod warunkiem,że nie włączałeś systemu STRONG. Pozdrawiam

  Za późno  

antykolo nie strzelaj focha  Chichot


488e06a160 (649 x 500).jpg


488e06a160 (649 x 500).jpg

* 488e06a160 (649 x 500).jpg (68.28 KB, 649x500 - powiększony/pobrany 536 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 10 Październik, 2011, 21:34:06 pm »

Dobrej Nocy Panaceum życzę. Rezygnuję z tej bezsensownej walki .Kopcie się dalej.......
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #41 : 10 Październik, 2011, 21:39:50 pm »

straciliśmy my Lubanianie. Bo dalej będziemy klepać biedę
no właśnie
bieda fakt aż piszczy
a ceny nieruchomości jak na zagłębiu miedziowym a nie bazaltowym...
to raczej problem władz miasta aby inwestorów ściągnąć
lecz przy polityce socjalnej to mało realne
smutna rzeczywistość i przyszłość miasta...
« Ostatnia zmiana: 10 Październik, 2011, 21:42:39 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +10/-57
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 184
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 10 Październik, 2011, 21:45:56 pm »

Nie zalogowałem się drugi raz, dziwne nie? Jeszcze ktoś inaczej myśli niż wy....  A tak dużo mówicie o demokracji.

Pozdrawiam Cię ANTYKOLO (chociaż nie chciałeś wstąpić do mojego klubu).

Jak sam widzisz "na głupotę nie ma lekarstwa"

Też zmywam się, bo już jedna sprawa sądowa  na mnie się kroi...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #43 : 10 Październik, 2011, 21:47:41 pm »

panie Zembik w du..e mam pańskie minusy
i tak jestem ponad panem bo nie dostał i niedostanie mojego głosu
pański minus to pikus przy brak mojego głosu na pana i mojej rodziny,przyjaciół,znajomych,znajomych znajomych itd.

Miś - żeby plusy nie przesłoniły minusów
« Ostatnia zmiana: 10 Październik, 2011, 21:51:54 pm wysłane przez Tony » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #44 : 10 Październik, 2011, 21:48:33 pm »

no właśnie
bieda fakt aż piszczy
a ceny nieruchomości jak na zagłębiu miedziowym a nie bazaltowym...
to raczej problem władz miasta aby inwestorów ściągnąć
lecz przy polityce socjalnej to mało realne
smutna rzeczywistość i przyszłość miasta...

Ale ratusz mamy miodzio !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wybory do Parlamentu Europejskiego Bieżące wiadomości Leo 0 4610 Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2009, 12:57:05 pm
wysłane przez Leo
Wybory w Saksonii - NPD 5,7 % poparcia Bieżące wiadomości Leo 0 3407 Ostatnia wiadomość 31 Sierpień, 2009, 21:03:30 pm
wysłane przez Leo
Wybory z wyboru? Bieżące wiadomości dlb 2 6542 Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2010, 08:42:17 am
wysłane przez widelec
Wybory uzupełniające w Henrykowie Gmina Lubań x 2 8765 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2011, 19:41:48 pm
wysłane przez luna3
WYBORY SOŁTYSÓW Gmina Lubań Urząd Gminy 0 4247 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2011, 12:24:17 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Sesja w gminie i wybory sołtysów Bieżące wiadomości x 0 3648 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2011, 20:18:47 pm
wysłane przez x
POLSKO-NIEMIECKIE DNI DORADCZE w dniach 09.09.2011 oraz 14.10.2011 Ogłoszenia drobne Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 3277 Ostatnia wiadomość 22 Sierpień, 2011, 11:52:16 am
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
WYBORY 2011 Hydepark « 1 2 3 4 5 » Samozapłon 63 56973 Ostatnia wiadomość 01 Listopad, 2014, 00:41:43 am
wysłane przez Prowincjusz
wybory... Hydepark widelec 2 8036 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2015, 08:28:46 am
wysłane przez widelec
Wybory do walnych zgromadzeń izb rolniczych w niu 31 maja 2015 r. Polityka Prowincjusz 4 37033 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2015, 20:40:07 pm
wysłane przez zoska60